Haute-Savoie · Franske Alpene · Frankrike
La Chapelle d’Abondance: værmelding og snøvarsel
For La Chapelle d’Abondance viser varselet fra MET Norway, utstedt 4. nov., 02:17, modellert snøfall på 0 mm på 1 020 m, 0 mm på 1 400 m og 0 mm på 1 800 m de neste 24 timene fra 4. nov., 12:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Paris). Varselkilde
Meldte forhold for La Chapelle d’Abondance: Heiser: 0 av 9 åpne (Braitaz og Cret-beni; Portes du Soleil official; Hentet 4. nov., 10:55 · kildetid ubekreftet). Løyper: 0 av 25 åpne (Braitaz og Cret-beni; Portes du Soleil official; Hentet 4. nov., 10:55 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon
La Chapelle d’Abondance ligger i Abondancedalen i Portes du Soleil.
Siste rapporter i korte trekk
Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.
- Heiser
- 0 av 9 åpneBraitaz og Cret-beni
- Løyper
- 0 av 25 åpneBraitaz og Cret-beni
- Snødybde
- Ikke rapportert
- Sesong
- Sesongdatoer ennå ikke kontrollert
Områdets dekning: Crêt-Béni og Braitaz er separate sektorer med skyttelbuss mellom. Braitaz leder mot Torgon; sjekk den offisielle rapporten for tilgang.
Ditt vinterbilde
Gjeldende oversikt
Snøen under skiene dine.
Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.
1 – 10 °C · 1 400 m · 4. nov. – 6. nov.
MET Norway · Utstedt 4. nov., 02:17
Kilder og metode
Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.
Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.
Varsler på 1 020, 1 400 og 1 800 m er høydejusterte modellestimater ved landsbyen (46,29583° N, 6,78802° Ø), ikke separate observasjoner.
Fjellet, time for time
Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.
Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48
Utstedt: 4. nov. 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway
Varselverdier time for time
| Lokal tid | Temperatur °C | Nedbør mm | Luftfuktighet % | Vind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4. nov. 2026, 12:00 | 6,1 | 0 | 69,5 | 2,4 |
| 4. nov. 2026, 13:00 | 6,5 | 0 | 71,7 | 2,1 |
| 4. nov. 2026, 14:00 | 6,8 | 0 | 72,1 | 1,9 |
| 4. nov. 2026, 15:00 | 6,4 | 0 | 76,2 | 1,9 |
| 4. nov. 2026, 16:00 | 5,5 | 0 | 83,5 | 1,6 |
| 4. nov. 2026, 17:00 | 3,1 | 0 | 96,1 | 1,2 |
| 4. nov. 2026, 18:00 | 2,4 | 0 | 89,8 | 1,3 |
| 4. nov. 2026, 19:00 | 2,1 | 0 | 79,3 | 1,3 |
| 4. nov. 2026, 20:00 | 1,4 | 0 | 73,4 | 1,3 |
| 4. nov. 2026, 21:00 | 0,9 | 0 | 71,8 | 1,4 |
| 4. nov. 2026, 22:00 | 1,4 | 0 | 68,5 | 1,5 |
| 4. nov. 2026, 23:00 | 1,2 | 0 | 68,9 | 1,6 |
| 5. nov. 2026, 00:00 | 0,9 | 0 | 70 | 1,6 |
| 5. nov. 2026, 01:00 | 0,8 | 0 | 70,2 | 1,7 |
| 5. nov. 2026, 02:00 | 1 | 0 | 70,1 | 1,9 |
| 5. nov. 2026, 03:00 | 1,1 | 0 | 70,9 | 1,7 |
| 5. nov. 2026, 04:00 | 1,9 | 0 | 69,2 | 1,8 |
| 5. nov. 2026, 05:00 | 1,1 | 0 | 72,2 | 1,9 |
| 5. nov. 2026, 06:00 | 1,3 | 0 | 70,8 | 2 |
| 5. nov. 2026, 07:00 | 1 | 0 | 71,9 | 2 |
| 5. nov. 2026, 08:00 | 1,3 | 0 | 72,1 | 2,3 |
| 5. nov. 2026, 09:00 | 5 | 0 | 63,3 | 2,7 |
| 5. nov. 2026, 10:00 | 7,8 | 0 | 54,2 | 2,1 |
| 5. nov. 2026, 11:00 | 9,1 | 0 | 53 | 1,9 |
| 5. nov. 2026, 12:00 | 9,9 | 0 | 54,8 | 1,9 |
| 5. nov. 2026, 13:00 | 10 | 0 | 59,9 | 1,8 |
| 5. nov. 2026, 14:00 | 9,8 | 0 | 63 | 1,8 |
| 5. nov. 2026, 15:00 | 9,3 | 0 | 65,3 | 1,7 |
| 5. nov. 2026, 16:00 | 8,3 | 0 | 71,3 | 1,4 |
| 5. nov. 2026, 17:00 | 5,8 | 0 | 83 | 1,5 |
| 5. nov. 2026, 18:00 | 5,2 | 0 | 85,3 | 1 |
| 5. nov. 2026, 19:00 | 4,9 | 0 | 84,6 | 1,1 |
| 5. nov. 2026, 20:00 | 4,4 | 0 | 82,7 | 0,7 |
| 5. nov. 2026, 21:00 | 3,9 | 0,3 | 80 | 1,6 |
| 5. nov. 2026, 22:00 | 3,9 | 0,3 | 80,8 | 1,3 |
| 5. nov. 2026, 23:00 | 3,7 | 0,3 | 84 | 1 |
| 6. nov. 2026, 00:00 | 3,1 | 0,7 | 86,6 | 0,8 |
| 6. nov. 2026, 01:00 | 3,2 | 0,3 | 87,5 | 0,8 |
| 6. nov. 2026, 02:00 | 3,4 | 0,1 | 86,6 | 0,7 |
| 6. nov. 2026, 03:00 | 3,6 | 0,2 | 86,8 | 0,6 |
| 6. nov. 2026, 04:00 | 3,4 | 0,7 | 88,5 | 0,6 |
| 6. nov. 2026, 05:00 | 3,2 | 1,1 | 90,8 | 0,7 |
| 6. nov. 2026, 06:00 | 3,2 | 1,1 | 92,5 | 0,6 |
| 6. nov. 2026, 07:00 | 3,1 | 0,9 | 93,4 | 0,8 |
| 6. nov. 2026, 08:00 | 3,2 | 0,8 | 94,9 | 0,9 |
| 6. nov. 2026, 09:00 | 3,6 | 0,3 | 97,1 | 1,2 |
| 6. nov. 2026, 10:00 | 5,2 | 0 | 93,8 | 1,8 |
| 6. nov. 2026, 11:00 | 6,4 | 0,3 | 85,6 | 1,6 |
- Modellert snøfall · neste 24 timer
- 0 mm vannekvivalent
- Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Lengste sammenhengende periode
- 0 h
Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.
Vær for snøproduksjon
Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.
Stull (2011)Slik endret varselet seg
Temperaturendring i felles varseltimer: −0 °C · 49 h
4. nov. 2026, 00:17 → 4. nov. 2026, 02:17
Varselarkiv
Utforsk et scenario for snøvann
Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.
Sesongutsikter
En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.
Kilde: MET Norway · CC BY 4.0
Fjelldata time for time
Ett fjell. Ulike forhold.
Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.
Europe/Paris
Beregning
Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.
3,7°C
Vind: 2,4 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 02:176,1°C
Vind: 2,4 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 02:178,4°C
Vind: 2,4 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 02:17Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.
Varslet snøfall
Vanninnholdet i varslet snøfall.
4. nov., 12:00 → 5. nov., 12:00
1 020 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
1 400 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
1 800 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
Vær for snøproduksjon i natt
I natt · 18.00–08.00 lokal tid.
0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
13 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig
Beregning for snøproduksjon
Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.
Utsikter på kort sikt
Timevarsel, justert for høyde.
Lufttemperatur
6,1°Mulighet for snøproduksjon
0 / 48 hLengste kuldeperiode: 0 h
| Reisedatoer | Lufttemperatur °C | Nedbør mm |
|---|---|---|
| 4. nov. 2026 | 0,9° / 6,8° | 0 mm (12 h) |
| 5. nov. 2026 | 0,8° / 10° | 0,9 mm (24 h) |
| 6. nov. 2026 | 3,1° / 6,4° | 6,5 mm (12 h) |
Leverandørens oppdatering: 4. nov., 02:17 · Hentet: 4. nov., 05:18 · Europe/Paris
MET Norway ↗Skjematisk høydeprofil
Slik beregner vi
Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.
Stull (2011) ↗Utforsk et snøbalansescenario
Scenario for snøbalanse
Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.
Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.
Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.
Varselarkiv
Hva har endret seg i varselet?
Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.
Middeltemperaturen er uendret med den viste presisjonen.
Felles varselperiode4. nov. 2026, 12:00 — 6. nov. 2026, 13:0049 h · 1 400 m · Europe/Paris
Timer mellom leverandørens oppdateringer2 h
- Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel
- +0 °CTidligere varsel: 4,2 °C
Siste varsel: 4,2 °C - Samlet nedbørVærvarsel
- +4,3 mmTidligere varsel: 3,5 mm
Siste varsel: 7,8 mm - Fast nedbør · mm vannModellert
- +0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm - Timer med egnet værModellert
- +0 hTidligere varsel: 0 h
Siste varsel: 0 h
| Detaljer | Tidligere varsel | Siste varsel | Endring |
|---|---|---|---|
| Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel | 4,2 °C | 4,2 °C | +0 °C |
| Samlet nedbørVærvarsel | 3,5 mm | 7,8 mm | +4,3 mm |
| Fast nedbør · mm vannModellert | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Timer med egnet værModellert | 0 h | 0 h | +0 h |
Modellert snøfallsvann og timer med vær egnet for snøproduksjon.
Utstedt: 4. nov. 2026, 00:17
Hentet: 4. nov. 2026, 00:18
snow-0.1.0
Åpne lagret varsel ↗Utstedt: 4. nov. 2026, 02:17
Hentet: 4. nov. 2026, 05:18
snow-0.1.0
Åpne lagret varsel ↗Slik fungerer sammenligningen+
Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.
Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.
Varselstatus
Snø og heiser
Skistedets offisielle informasjonRapporter fra skiområdene
Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.
Portes du Soleil · Drift · La Chapelle sector
Braitaz og Cret-beniRapporttid ubekreftet
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- Ikke oppgitt
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 9
Løypestatus · 0 / 25
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Kildeinformasjon: Kun navngitte heiser og alpine løyper i utvalgte sektorer; forbindelser og andre aktiviteter er utelatt.
Heisstatus
- Tc la panthiaz · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Braitaz; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Ts de braitaz · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Braitaz; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Tsd cret-beni · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Ts les fontaines · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Tk la combe · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Tk le bambi · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Tk le dahu · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Tk les pres 1 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Tk les pres 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
Løypestatus
- Marmotte · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Braitaz; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Accès braitaz · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Braitaz; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Belette · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Braitaz; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Blanchot haut · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Braitaz; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Boardercross braitaz · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Braitaz; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Blanchot bas · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Braitaz; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Stade slalom · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Braitaz; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Lynx · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Braitaz; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Bamby · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Dahu · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Ourson · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Pingouin · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Biche bas · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Biche haut · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Hermine · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Huski 1 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Huski 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Renard · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Sanglier · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Stade slalom · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Chable · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Cerf bas · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Cerf haut · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Loup · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
- Cerf intermédiaire · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Cret-beni; Element oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
Météo-France · Portes du Soleil NIVO stations
Stasjon Châtel NIVO · nearby measurement, outside La Chapelle d’AbondanceArkivert rapport
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 19. apr. 2026, 10:49
| Målested | cm |
|---|---|
| CHATEL NIVO (1 700 m) · Målt snødybdeTotalt bakkelag av snø, is og annet materiale. | 37 |
Daglig rapportarkiv
Daglig rapportarkiv
Portes du Soleil · Drift · La Chapelle sector
Braitaz og Cret-beni4. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- Ikke oppgitt
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 9
Løypestatus · 0 / 25
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Offisiell kilde ↗Portes du Soleil · Drift · La Chapelle sector
Braitaz og Cret-beni3. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- Ikke oppgitt
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 9
Løypestatus · 0 / 25
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Offisiell kilde ↗Météo-France · Portes du Soleil NIVO stations
Stasjon Châtel NIVO · nearby measurement, outside La Chapelle d’Abondance4. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 19. apr. 2026, 10:49
| Målested | cm |
|---|---|
| CHATEL NIVO (1 700 m) · Målt snødybdeTotalt bakkelag av snø, is og annet materiale. | 37 |
Spørsmål om snø og heiser
Hvor mye snø kommer det i La Chapelle d’Abondance?
For La Chapelle d’Abondance viser varselet fra MET Norway, utstedt 4. nov., 02:17, modellert snøfall på 0 mm på 1 020 m, 0 mm på 1 400 m og 0 mm på 1 800 m de neste 24 timene fra 4. nov., 12:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Paris). Varselkilde ↗
Hvor mye snø ligger det i La Chapelle d’Abondance?
PisteWindow har ingen aktuell melding om snødybden i La Chapelle d’Abondance. Varselverdier er modellert snøfall, ikke snødybde. Skistedets offisielle informasjon ↗
Hvilke heiser er åpne i La Chapelle d’Abondance?
Heiser: 0 av 9 åpne (Braitaz og Cret-beni; Portes du Soleil official; Hentet 4. nov., 10:55 · kildetid ubekreftet). Løyper: 0 av 25 åpne (Braitaz og Cret-beni; Portes du Soleil official; Hentet 4. nov., 10:55 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗
Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?
Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.
Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.
Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.
Bli kjent med fjellet
En skjematisk dal med to fjellsider, ikke et kart eller aktuelle forhold.
Før skidagen
Er sektorene forbundet på ski?
Nei. Kommunen beskriver en skyttelbuss mellom Crêt-Béni og adkomsten til Braitaz.[1]
Hvordan når man det større området fra Braitaz?
Ifølge kommunen via Torgon mot Portes du Soleil; sjekk rapporten før turen.[1]
Er varselet en snødybdemåling?
Nei, det er et modellestimat.[4]
Destinasjonens kilder
PisteWindow · Gjennomgått
- La Chapelle d’Abondance · SkiområdeLa Chapelle d’Abondance
- La Chapelle d’Abondance · LøypekartPortes du Soleil
- La Chapelle d’Abondance · Heis- og løypestatusPortes du Soleil
- La Chapelle d’Abondance · Plassering og høydeGeoNames
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Når skal du til fjells?
Velg datoer for å følge været før turen.