Haute-Savoie · Frankrike

Praz-sur-Arly: værmelding og snøvarsel

For Praz-sur-Arly viser varselet fra Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, utstedt 8. nov., 16:00, modellert snøfall på 0 mm på 1 035 m, 0 mm på 1 400 m og 0 mm på 1 800 m de neste 24 timene fra 8. nov., 23:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Paris). Varselkilde

Meldte forhold for Praz-sur-Arly: Heiser: Antall åpne ukjent · 11 oppført (Praz-sur-Arly · source-listed map lifts og downhill pistes (Praz sur Arly); Espace Diamant · Lumiplay; Hentet 8. nov., 22:26 · kildetid ubekreftet). Løyper: Antall åpne ukjent · 26 oppført (Praz-sur-Arly · source-listed map lifts og downhill pistes (Praz sur Arly); Espace Diamant · Lumiplay; Hentet 8. nov., 22:26 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon

Praz-sur-Arly er en del av Espace Diamant, et skiområde i de franske Alpene. Ifølge Wikipedia ligger løypene i Espace Diamant i 910 m til 2 069 m.

Planlegg reisen

Siste rapporter i korte trekk

Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.

Ingen aktuell rapport
Heiser
Antall åpne ukjent · 11 oppførtPraz-sur-Arly · source-listed map lifts og downhill pistes (Praz sur Arly)
Løyper
Antall åpne ukjent · 26 oppførtPraz-sur-Arly · source-listed map lifts og downhill pistes (Praz sur Arly)
Snødybde
Ikke rapportert
Sesong
Sesongdatoer ennå ikke kontrollert
Alle rapporter og kilder

Områdets dekning: Denne siden dekker bare Praz-sur-Arly og bruker sektoren Praz sur Arly på operatørens kart. Espace Diamant omfatter også Les Saisies, Crest-Voland, Cohennoz, Notre-Dame-de-Bellecombe, Flumet; det er egne steder som ikke dekkes her. Varselet bruker ett punkt ved Stolheis Crêt du Midi (stasjon).

Ditt vinterbilde

Gjeldende oversikt

Skjematisk fjellandskap · Praz-sur-Arly

Snøen under skiene dine.

Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.

Været fremover
Varsel tilgjengelig

5 – 11 °C · 1 400 m · 8. nov. – 10. nov.

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Utstedt 8. nov., 16:00

Se fjellvarselet
Kilder og metode

Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.

Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.

For Praz-sur-Arly er verdiene i 1 035, 1 400 og 1 800 m høydejusterte modellvarsler ved varselpunktet Stolheis Crêt du Midi (stasjon), ikke observasjoner eller egne værstasjoner.

Fjellet, time for time

Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.

Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48

Utstedt: 8. nov. 2026, 16:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperaturvarsel time for time4,7 °C
Temperaturvarsel time for time−2°0°13°8. nov., 2310. nov., 22
Varselverdier time for time
Praz-sur-Arly · 1 400 m · Europe/Paris
Lokal tidTemperatur °CNedbør mmLuftfuktighet %Vind m/s
8. nov. 2026, 23:004,70822,3
9. nov. 2026, 00:004,70822,1
9. nov. 2026, 01:004,80821,9
9. nov. 2026, 02:005,20811,7
9. nov. 2026, 03:005,30811,6
9. nov. 2026, 04:005,30811,5
9. nov. 2026, 05:005,10811,9
9. nov. 2026, 06:005,10802,3
9. nov. 2026, 07:005,20792,2
9. nov. 2026, 08:005,60781,9
9. nov. 2026, 09:006,70781
9. nov. 2026, 10:007,90810,1
9. nov. 2026, 11:0090770,8
9. nov. 2026, 12:009,60741,2
9. nov. 2026, 13:00100721,4
9. nov. 2026, 14:00100741,6
9. nov. 2026, 15:009,60761,1
9. nov. 2026, 16:009,20790,7
9. nov. 2026, 17:008,40781
9. nov. 2026, 18:007,70,1811,6
9. nov. 2026, 19:007,60,2842
9. nov. 2026, 20:007,40,3871,8
9. nov. 2026, 21:007,60,4861,4
9. nov. 2026, 22:007,70,1851,6
9. nov. 2026, 23:007,80852
10. nov. 2026, 00:0080,1851,8
10. nov. 2026, 01:007,80,9871,6
10. nov. 2026, 02:007,72,1891,9
10. nov. 2026, 03:007,53,4911
10. nov. 2026, 04:007,82901,3
10. nov. 2026, 05:007,81,6921,2
10. nov. 2026, 06:008,20,4921,1
10. nov. 2026, 07:008,21,3921,1
10. nov. 2026, 08:008,20,9931,2
10. nov. 2026, 09:008,22,3951,4
10. nov. 2026, 10:008,81,1940,6
10. nov. 2026, 11:0091,1951,2
10. nov. 2026, 12:009,30,7941,9
10. nov. 2026, 13:0010,20921,9
10. nov. 2026, 14:0010,50901,4
10. nov. 2026, 15:0010,80881,9
10. nov. 2026, 16:0010,50891,6
10. nov. 2026, 17:009,60921,2
10. nov. 2026, 18:008,30921,3
10. nov. 2026, 19:007,60921,7
10. nov. 2026, 20:007,40921,8
10. nov. 2026, 21:007,10901,8
10. nov. 2026, 22:006,80891,9
Modellert snøfall · neste 24 timer
0 mm vannekvivalent
Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
0/48 h
Lengste sammenhengende periode
0 h

Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.

Vær for snøproduksjon

Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.

Stull (2011)

Slik endret varselet seg

Temperaturendring i felles varseltimer: +0,1 °C · 62 h

8. nov. 2026, 10:00 → 8. nov. 2026, 16:00

Varselarkiv
Utforsk et scenario for snøvann

Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.

Sesongutsikter

En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.

Kilde: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Fjelldata time for time
Værvarsel / Høyde

Ett fjell. Ulike forhold.

Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.

Europe/Paris

1 035 m6°C1 400 m4,7°C1 800 m2,1°C
Ingen 0 °C-kryssing mellom tilgjengelige høyder
Beregning

Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.

Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.

Modellert

Varslet snøfall

Vanninnholdet i varslet snøfall.

8. nov., 23:00 → 9. nov., 23:00

1 035 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

1 400 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

1 800 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

Modellert

Vær for snøproduksjon i natt

I natt · 18.00–08.00 lokal tid.

1 035 m

0 h · Egnet vær · 9/9 vurderte timer

23—Over vurderingsgrensen · 3,8°C
00—Over vurderingsgrensen · 3,8°C
01—Over vurderingsgrensen · 3,7°C
02—Over vurderingsgrensen · 3,7°C
03—Over vurderingsgrensen · 4°C
04—Over vurderingsgrensen · 4°C
05—Over vurderingsgrensen · 4°C
06—Over vurderingsgrensen · 3,9°C
07—Over vurderingsgrensen · 3,8°C
1 400 m

0 h · Egnet vær · 9/9 vurderte timer

23—Over vurderingsgrensen · 3°C
00—Over vurderingsgrensen · 3°C
01—Over vurderingsgrensen · 3,1°C
02—Over vurderingsgrensen · 3,4°C
03—Over vurderingsgrensen · 3,5°C
04—Over vurderingsgrensen · 3,5°C
05—Over vurderingsgrensen · 3,3°C
06—Over vurderingsgrensen · 3,2°C
07—Over vurderingsgrensen · 3,2°C
1 800 m

0 h · Egnet vær · 9/9 vurderte timer

23—Over vurderingsgrensen · 0,5°C
00—Over vurderingsgrensen · 0,5°C
01—Over vurderingsgrensen · 0,6°C
02—Over vurderingsgrensen · 0,9°C
03—Over vurderingsgrensen · 1°C
04—Over vurderingsgrensen · 1°C
05—Over vurderingsgrensen · 0,8°C
06—Over vurderingsgrensen · 0,7°C
07—Over vurderingsgrensen · 0,7°C

✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig

Beregning for snøproduksjon

Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.

På fjellet

Utsikter på kort sikt

Timevarsel, justert for høyde.

Værvarsel

Lufttemperatur

4,7°
Modellert

Mulighet for snøproduksjon

0 / 48 h

Lengste kuldeperiode: 0 h

Temperaturvarsel time for time4,7 °C
Temperaturvarsel time for time−2°0°13°8. nov., 2310. nov., 22
1 400 m · Europe/Paris
ReisedatoerLufttemperatur °CNedbør mm
8. nov. 20264,7° / 4,7°0 mm (1 h)
9. nov. 20264,7° / 10°1,1 mm (24 h)
10. nov. 20266,8° / 10,8°17,9 mm (23 h)

Leverandørens oppdatering: 8. nov., 16:00 · Hentet: 8. nov., 18:17 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Orientering på fjellet
1 035 m1 400 m1 800 m

Skjematisk høydeprofil

Slik beregner vi

Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.

Stull (2011) ↗
Utforsk et snøbalansescenario
Scenario

Scenario for snøbalanse

Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.

Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.

Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.

Varselarkiv
Fjelljournalen

Hva har endret seg i varselet?

Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.

0,1°C varmere i de felles varseltimene.

Felles varselperiode8. nov. 2026, 23:00 — 11. nov. 2026, 13:0062 h · 1 400 m · Europe/Paris

Timer mellom leverandørens oppdateringer6 h

Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel
+0,1 °CTidligere varsel: 7,6 °C
Siste varsel: 7,7 °C
Samlet nedbørVærvarsel
+11,2 mmTidligere varsel: 8,6 mm
Siste varsel: 19,8 mm
Fast nedbør · mm vannModellert
+0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm
Timer med egnet værModellert
+0 hTidligere varsel: 0 h
Siste varsel: 0 h
DetaljerTidligere varselSiste varselEndring
Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel7,6 °C7,7 °C+0,1 °C
Samlet nedbørVærvarsel8,6 mm19,8 mm+11,2 mm
Fast nedbør · mm vannModellert0 mm0 mm+0 mm
Timer med egnet værModellert0 h0 h+0 h

Modellert snøfallsvann og timer med vær egnet for snøproduksjon.

Slik fungerer sammenligningen+

Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.

Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.

Varselstatus

1 035 mNytt varsel8. nov. 2026, 16:00
1 400 mNytt varsel8. nov. 2026, 16:00
1 800 mNytt varsel8. nov. 2026, 16:00

Snø og heiser

Skistedets offisielle informasjon

Rapporter fra skiområdene

Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.

Espace Diamant · Løyper · Lumiplay map lifts og downhill

Praz-sur-Arly · heiser på kildekartet og downhill pistes (Praz sur Arly)Rapporttid ubekreftet

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: — / 11Utenfor driftsperioden: 11

Løypestatus · — / 26

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Kildeinformasjon: Kun sektorelementer oppført av kilden. Kildestatus har ikke observasjonstidspunkt, og offentlig tilgang er ikke verifisert.

Heisstatus
  • TSD Cret du Midi · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • TS Ban Rouge · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • TS La Rosiere · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • TK Baby 1 · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • TK Baby 2 · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • TK Combe Noire · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • TK des 3 Coins · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • TK du Quezet · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • TK La Pierre · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • TK Les Bernards · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • TK Varins · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
Løypestatus
  • Baby · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Combe Noire · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • La Rosiere · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Opoualand · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Basse Combe · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Combe Blanche · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Du Soir · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Frachette · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Les 3 Coins · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Les Bernards · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Les Berouds · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Les Tendues · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Petit Tétras · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Serasson · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Stade de Slalom · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Varins · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Ban. Rouge · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Cret du Midi · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • La Boute · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • La Pierre · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Les Chars · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Les Rhodos · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Olvet · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Quezet · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Thomas Fanara · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Ban Rouge · Utenfor driftsperioden · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; offentlig tilgang er ikke verifisert.
Offisiell kilde ↗
Daglig rapportarkiv

Daglig rapportarkiv

Espace Diamant · Løyper · Lumiplay map lifts og downhill

Praz-sur-Arly · heiser på kildekartet og downhill pistes (Praz sur Arly)8. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: — / 11Utenfor driftsperioden: 11

Løypestatus · — / 26

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

Spørsmål om snø og heiser

Hvor mye snø kommer det i Praz-sur-Arly ?

For Praz-sur-Arly viser varselet fra Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, utstedt 8. nov., 16:00, modellert snøfall på 0 mm på 1 035 m, 0 mm på 1 400 m og 0 mm på 1 800 m de neste 24 timene fra 8. nov., 23:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Paris). Varselkilde ↗

Hvor mye snø ligger det i Praz-sur-Arly ?

PisteWindow har ingen aktuell melding om snødybden i Praz-sur-Arly. Varselverdier er modellert snøfall, ikke snødybde. Skistedets offisielle informasjon ↗

Hvilke heiser er åpne i Praz-sur-Arly ?

Heiser: Antall åpne ukjent · 11 oppført (Praz-sur-Arly · source-listed map lifts og downhill pistes (Praz sur Arly); Espace Diamant · Lumiplay; Hentet 8. nov., 22:26 · kildetid ubekreftet). Løyper: Antall åpne ukjent · 26 oppført (Praz-sur-Arly · source-listed map lifts og downhill pistes (Praz sur Arly); Espace Diamant · Lumiplay; Hentet 8. nov., 22:26 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗

Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?

Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.

Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.

Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.

Haute-Savoie · Frankrike

Bli kjent med fjellet

Heiser og løyper i Praz-sur-Arly vises slik operatøren fører dem opp på sitt interaktive kart. Varselhøydene er 1 035, 1 400 og 1 800 m. Skjematisk illustrasjon, ikke et kart eller aktuelle forhold.

Høyder
910–2 069 m[5]
Steder i området
Les Saisies, Crest-Voland, Cohennoz, Notre-Dame-de-Bellecombe, Praz-sur-Arly, Flumet[5]
Varselpunkt
Stolheis Crêt du Midi (stasjon)[2]

Før skidagen

Hvilke steder dekker siden om Praz-sur-Arly?

Bare Praz-sur-Arly. Espace Diamant omfatter også Les Saisies, Crest-Voland, Cohennoz, Notre-Dame-de-Bellecombe, Flumet; det er egne steder, og heisene, løypene og snøen som vises her hører til Praz-sur-Arly.[1][4]

Hvor kommer heisstatus og snødybde fra?

Heis- og løypestatus kommer fra operatørens interaktive kart, som fører opp heiser og nedfarter per sektor. Det er ennå ikke funnet noen kilde til snødybde som kan knyttes til stedet, så snø vises som ikke tilgjengelig.[4]

Er varslene for 1 035, 1 400 og 1 800 m i Praz-sur-Arly observasjoner?

Nei. Det er modellverdier justert til tre høyder ved ett representativt punkt (Stolheis Crêt du Midi (stasjon)).[2]

Er området åpent ennå?

Siden viser heis- og løypestatus slik operatøren publiserer den. Før sesongen fører kartet opp anlegg som utenfor driftsperioden. Det er ikke en stengemelding og har ikke noe observasjonstidspunkt. Åpningsdatoer står på det offisielle kartet.[4][3]

Destinasjonens kilder

PisteWindow · Gjennomgått

  1. Val d’Arly Mont-Blanc tourist office · SkiområdeVal d’Arly Mont-Blanc turistkontor
  2. OpenStreetMap contributors · Plassering og høydeOpenStreetMap bidragsytere
  3. Espace Diamant · LøypekartEspace Diamant
  4. Espace Diamant / Lumiplay · Heis- og løypestatusEspace Diamant / Lumiplay
  5. Wikipedia · Fakta og områdeinformasjonWikipedia
  6. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Planlegg en tur

Når skal du til fjells?

Velg datoer for å følge været før turen.

Lagres bare i denne nettleseren. Ingen konto er nødvendig.