Jämtland · Sverige

Vemdalsskalet: værmelding og snøvarsel

For Vemdalsskalet viser varselet fra Open-Meteo · MET Nordic, utstedt 4. nov., 17:00, modellert snøfall på 0 mm på 600 m, 0 mm på 800 m og 0 mm på 1 000 m de neste 24 timene fra 4. nov., 21:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Stockholm). Varselkilde

Meldte forhold for Vemdalsskalet: Heiser: 0 av 13 åpne (Vemdalen · Vemdalsskalet; SkiStar; Hentet 4. nov., 20:07 · kildetid ubekreftet). Snødybde: 0 cm (ved Vemdalsskalet; skistedets rapport; SkiStar; Hentet 4. nov., 20:07 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon

Vemdalsskalet er Vemdalens klassiske fjellandsby med sportsbutikker og restauranter rundt Skalets torg og raske ekspressheiser som tar deg opp til kjøring over to fjell. Værmeldingen beregnes ved SkiStars idrettssenter.

Planlegg reisen

Siste rapporter i korte trekk

Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.

Stengt i dag
Heiser
0 av 13 åpneVemdalen · Vemdalsskalet
Løyper
Ikke rapportert
Snødybde
0 cmved Vemdalsskalet · skistedets rapport
Sesong
Sesongdatoer ennå ikke kontrollert
Alle rapporter og kilder

Områdets dekning: Vemdalsskalet er ett av tre skiområder i Vemdalen med felles SkiPass; Björnrike og Klövsjö–Storhogna nås med vei eller skibuss. Denne siden gjelder bare bysektoren og det nye terrenget Hovde Syd.

Ditt vinterbilde

Gjeldende oversikt

Skjematisk fjellandskap · Vemdalsskalet

Snøen under skiene dine.

Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.

Været fremover
Varsel tilgjengelig

−3 – 5 °C · 800 m · 4. nov. – 6. nov.

Open-Meteo · MET Nordic · Utstedt 4. nov., 17:00

Se fjellvarselet
Kilder og metode

Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.

Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.

En tabell over områder i Jämtland oppgir Vemdalsskalet til 592–946 m, så nivåene 600, 800 og 1 000 m omslutter det, med det øverste over heisene. Verdiene er modellert for idrettssenteret, ikke målt i løypene.

Fjellet, time for time

Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.

Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48

Utstedt: 4. nov. 2026, 17:00 · Europe/Stockholm · Open-Meteo · MET Nordic

Temperaturvarsel time for time4,9 °C
Temperaturvarsel time for time−6°0°8°4. nov., 216. nov., 20
Varselverdier time for time
Vemdalsskalet · 800 m · Europe/Stockholm
Lokal tidTemperatur °CNedbør mmLuftfuktighet %Vind m/s
4. nov. 2026, 21:004,90886,1
4. nov. 2026, 22:004,60896,4
4. nov. 2026, 23:004,50906,5
5. nov. 2026, 00:004,70886,1
5. nov. 2026, 01:004,80894,3
5. nov. 2026, 02:005,10787,6
5. nov. 2026, 03:004,60807,6
5. nov. 2026, 04:003,80805,8
5. nov. 2026, 05:002,50814,7
5. nov. 2026, 06:001,40864,1
5. nov. 2026, 07:000,60903,4
5. nov. 2026, 08:00−0,10912,8
5. nov. 2026, 09:00−0,10902,3
5. nov. 2026, 10:000,90862,7
5. nov. 2026, 11:002,10794
5. nov. 2026, 12:0030764,5
5. nov. 2026, 13:003,30744,8
5. nov. 2026, 14:003,20755,2
5. nov. 2026, 15:002,70795,3
5. nov. 2026, 16:0020835
5. nov. 2026, 17:001,40864,4
5. nov. 2026, 18:001,10875
5. nov. 2026, 19:000,60884,4
5. nov. 2026, 20:000,30903
5. nov. 2026, 21:00−0,10922,2
5. nov. 2026, 22:00−0,30942
5. nov. 2026, 23:00−0,30942,3
6. nov. 2026, 00:00−0,60931,9
6. nov. 2026, 01:00−10961,5
6. nov. 2026, 02:00−1,50961,2
6. nov. 2026, 03:00−20970,6
6. nov. 2026, 04:00−2,30960,4
6. nov. 2026, 05:00−2,60950,7
6. nov. 2026, 06:00−2,80950,7
6. nov. 2026, 07:00−30950,6
6. nov. 2026, 08:00−3,10940,9
6. nov. 2026, 09:00−2,60911
6. nov. 2026, 10:00−0,90851,3
6. nov. 2026, 11:000,20801,8
6. nov. 2026, 12:001,10782
6. nov. 2026, 13:001,50771,9
6. nov. 2026, 14:001,40781,6
6. nov. 2026, 15:000,60821,3
6. nov. 2026, 16:00−0,60881,1
6. nov. 2026, 17:00−1,20900,9
6. nov. 2026, 18:00−1,30910,6
6. nov. 2026, 19:00−1,50891,3
6. nov. 2026, 20:00−1,60891,1
Modellert snøfall · neste 24 timer
0 mm vannekvivalent
Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
12/48 h
Lengste sammenhengende periode
8 h

Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.

Vær for snøproduksjon

Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.

Stull (2011)

Slik endret varselet seg

Temperaturendring i felles varseltimer: +0,1 °C · 64 h

4. nov. 2026, 12:00 → 4. nov. 2026, 17:00

Varselarkiv
Utforsk et scenario for snøvann

Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.

Sesongutsikter

En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.

Kilde: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0

Fjelldata time for time
Værvarsel / Høyde

Ett fjell. Ulike forhold.

Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.

Europe/Stockholm

600 m6,2°C800 m4,9°C1 000 m3,2°C
Ingen 0 °C-kryssing mellom tilgjengelige høyder
Beregning

Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.

Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.

Modellert

Varslet snøfall

Vanninnholdet i varslet snøfall.

4. nov., 21:00 → 5. nov., 21:00

600 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

800 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

1 000 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

Modellert

Vær for snøproduksjon i natt

I natt · 18.00–08.00 lokal tid.

600 m

0 h · Egnet vær · 11/11 vurderte timer

21—Over vurderingsgrensen · 5°C
22—Over vurderingsgrensen · 4,8°C
23—Over vurderingsgrensen · 4,8°C
00—Over vurderingsgrensen · 4,8°C
01—Over vurderingsgrensen · 5°C
02—Over vurderingsgrensen · 4,3°C
03—Over vurderingsgrensen · 4°C
04—Over vurderingsgrensen · 3,2°C
05—Over vurderingsgrensen · 2,1°C
06—Over vurderingsgrensen · 1,4°C
07—Over vurderingsgrensen · 0,9°C
800 m

0 h · Egnet vær · 11/11 vurderte timer

21—Over vurderingsgrensen · 3,7°C
22—Over vurderingsgrensen · 3,5°C
23—Over vurderingsgrensen · 3,5°C
00—Over vurderingsgrensen · 3,5°C
01—Over vurderingsgrensen · 3,7°C
02—Over vurderingsgrensen · 3,1°C
03—Over vurderingsgrensen · 2,7°C
04—Over vurderingsgrensen · 2°C
05—Over vurderingsgrensen · 0,8°C
06—Over vurderingsgrensen · 0,1°C
07—Over vurderingsgrensen · −0,3°C
1 000 m

0 h · Egnet vær · 11/11 vurderte timer

21—Over vurderingsgrensen · 2,1°C
22—Over vurderingsgrensen · 1,8°C
23—Over vurderingsgrensen · 1,9°C
00—Over vurderingsgrensen · 1,9°C
01—Over vurderingsgrensen · 2,2°C
02—Over vurderingsgrensen · 1,5°C
03—Over vurderingsgrensen · 1,2°C
04—Over vurderingsgrensen · 0,3°C
05—Over vurderingsgrensen · −0,8°C
06—Over vurderingsgrensen · −1,5°C
07—Over vurderingsgrensen · −1,9°C

✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig

Beregning for snøproduksjon

Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.

På fjellet

Utsikter på kort sikt

Timevarsel, justert for høyde.

Værvarsel

Lufttemperatur

4,9°
Modellert

Mulighet for snøproduksjon

12 / 48 h

Lengste kuldeperiode: 8 h

Temperaturvarsel time for time4,9 °C
Temperaturvarsel time for time−6°0°8°4. nov., 216. nov., 20
800 m · Europe/Stockholm
ReisedatoerLufttemperatur °CNedbør mm
4. nov. 20264,5° / 4,9°0 mm (3 h)
5. nov. 2026−0,3° / 5,1°0 mm (24 h)
6. nov. 2026−3,1° / 1,5°0 mm (21 h)

Leverandørens oppdatering: 4. nov., 17:00 · Hentet: 4. nov., 18:18 · Europe/Stockholm

Open-Meteo · MET Nordic ↗
Orientering på fjellet
600 m800 m1 000 m

Skjematisk høydeprofil

Slik beregner vi

Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.

Stull (2011) ↗
Utforsk et snøbalansescenario
Scenario

Scenario for snøbalanse

Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.

Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.

Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.

Varselarkiv
Fjelljournalen

Hva har endret seg i varselet?

Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.

0,1°C varmere i de felles varseltimene.

Felles varselperiode4. nov. 2026, 21:00 — 7. nov. 2026, 13:0064 h · 800 m · Europe/Stockholm

Timer mellom leverandørens oppdateringer5 h

Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel
+0,1 °CTidligere varsel: 0 °C
Siste varsel: 0,1 °C
Samlet nedbørVærvarsel
+0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm
Fast nedbør · mm vannModellert
+0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm
Timer med egnet værModellert
+2 hTidligere varsel: 23 h
Siste varsel: 25 h
DetaljerTidligere varselSiste varselEndring
Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel0 °C0,1 °C+0,1 °C
Samlet nedbørVærvarsel0 mm0 mm+0 mm
Fast nedbør · mm vannModellert0 mm0 mm+0 mm
Timer med egnet værModellert23 h25 h+2 h

Modellert snøfallsvann og timer med vær egnet for snøproduksjon.

Slik fungerer sammenligningen+

Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.

Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.

Varselstatus

600 mNytt varsel4. nov. 2026, 17:00
800 mNytt varsel4. nov. 2026, 17:00
1 000 mNytt varsel4. nov. 2026, 17:00

Snø og heiser

Skistedets offisielle informasjon

Rapporter fra skiområdene

Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.

SkiStar · Vemdalen separate ski areas

Vemdalen · VemdalsskaletRapporttid ubekreftet

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Heiser åpne for sesongen: 0 / 13

Verdier rapportert av kilden
Målestedcm
Vemdalsskalet · Snødybde · urørt terrengMäts digitalt vid platån mellan Turisten och Sörbacken0
Vemdalsskalet · Snødybde · preparert løypeGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Turisten)0
Vemdalsskalet · Rapportert snøfall · 24 hSnö senaste 24h0
Vemdalsskalet · Rapportert snøfall · 72 hSnö senaste 72h0

Kildeinformasjon: Sektoroversikt oppført av kilden. Åpen for sesongen er ikke aktuell offentlig drift. Pistesammendraget og de navngitte radene stemmer ikke overens, så den oppførte løypeoversikten er ufullstendig.

Heisstatus
  • Skalet Express · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Hovde Express · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Väst Express · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Pass Express · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Mellanliften · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Västliften · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Granliften · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Sydliften · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Mini · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Barnliften · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Toppliften · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Rullband Barnområdet 1 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
  • Rullband Barnområdet 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus «åpen for sesongen»; offentlig tilgang ved hentingen er ikke verifisert.
Løypestatus
  • Barnbackarna · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Nedre blåbär · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Tunneln · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Lätta Blåbär · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Övre Blåbär · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Slingan · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Pers · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Smygaren · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Hildings · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Solgläntan · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Klockars · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Sörbacken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Turisten · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Svåra Turisten · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Väst · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Nääs · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Passet · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Träningsbacken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Toppbranten · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Hovde · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Stugbranten · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Nääsbranten · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Gamla Puckeln · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Skals · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Minipark Tunneln · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
  • Familjeparken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Løypestatus «åpen for sesongen»; gjeldende tilgang er ikke verifisert.
Offisiell kilde ↗
Daglig rapportarkiv

Daglig rapportarkiv

SkiStar · Vemdalen separate ski areas

Vemdalen · Vemdalsskalet4. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Heiser åpne for sesongen: 0 / 13

Verdier rapportert av kilden
Målestedcm
Vemdalsskalet · Snødybde · urørt terrengMäts digitalt vid platån mellan Turisten och Sörbacken0
Vemdalsskalet · Snødybde · preparert løypeGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Turisten)0
Vemdalsskalet · Rapportert snøfall · 24 hSnö senaste 24h0
Vemdalsskalet · Rapportert snøfall · 72 hSnö senaste 72h0
Offisiell kilde ↗

SkiStar · Vemdalen separate ski areas

Vemdalen · Vemdalsskalet3. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Heiser åpne for sesongen: 0 / 13

Verdier rapportert av kilden
Målestedcm
Vemdalsskalet · Snødybde · urørt terrengMäts digitalt vid platån mellan Turisten och Sörbacken0
Vemdalsskalet · Snødybde · preparert løypeGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Turisten)0
Vemdalsskalet · Rapportert snøfall · 24 hSnö senaste 24h0
Vemdalsskalet · Rapportert snøfall · 72 hSnö senaste 72h0
Offisiell kilde ↗

Spørsmål om snø og heiser

Hvor mye snø kommer det i Vemdalsskalet?

For Vemdalsskalet viser varselet fra Open-Meteo · MET Nordic, utstedt 4. nov., 17:00, modellert snøfall på 0 mm på 600 m, 0 mm på 800 m og 0 mm på 1 000 m de neste 24 timene fra 4. nov., 21:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Stockholm). Varselkilde ↗

Hvor mye snø ligger det i Vemdalsskalet?

Snødybde: 0 cm (ved Vemdalsskalet; skistedets rapport; SkiStar; Hentet 4. nov., 20:07 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗

Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?

Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.

Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.

Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.

Jämtland · Sverige

Bli kjent med fjellet

SkiStar beskriver en livlig, klassisk fjellstemning. Hovde Syd, åpnet til jul 2025, gir familieorientert kjøring: den røde løypa Klockars, flere blå løyper, en snøpark og en Fun Ride. Bildet er et skjema, ikke et løypekart.

Høyde
592 til 946 m, 354 m høydeforskjell, 13 heiser ifølge tabellen[6]
Karakter
Klassisk fjellstemning (SkiStars beskrivelse); ekspressheiser; to fjell[5]
Forbindelse
Ett av tre områder med felles SkiPass; vei eller skibuss[5][1]

Før skidagen

Hva er nytt i Vemdalsskalet?

SkiStar opplyser at Hovde Syd åpnet til jul 2025 med den røde løypa Klockars, flere blå løyper, snøpark og Fun Ride, rettet mot familier.[5]

Hvor stort er Vemdalsskalet sammenlignet med Björnrike?

En tabell fra en tredjepart oppgir her 13 heiser og 354 m høydeforskjell, mot 15 heiser og 440 m i Björnrike. Det er oversiktstall, ikke en aktuell telling.[6]

Hvilket punkt bruker værmeldingen for Vemdalsskalet?

SkiStars idrettssenter i bygda, et punkt i OpenStreetMap. En modell justerer det til 600, 800 og 1 000 m.[2]

Destinasjonens kilder

PisteWindow · Gjennomgått

  1. SkiStar Vemdalen · SkiområdeSkiStar
  2. Vemdalsskalet · Plassering og høydeOpenStreetMap
  3. SkiStar Vemdalen · Rapportdata og målestederSkiStar
  4. SkiStar Vemdalen · Heis- og løypestatusSkiStar
  5. SkiStar Vemdalen · Guide til skiområdetSkiStar
  6. Skiresort.info · Jämtland · Fakta og områdeinformasjonSkiresort.info
  7. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Planlegg en tur

Når skal du til fjells?

Velg datoer for å følge været før turen.

Lagres bare i denne nettleseren. Ingen konto er nødvendig.