Jämtland · Zweden

Weer en sneeuwverwachting Åre By

Voor Åre By geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 08:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 800 m en 1,2 mm op 1.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Åre By: Liften: 0 van 16 open (Åre · Åre by; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:22 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Åre By is de dorpsbasis voor het steilste skiën van Åre: steile pistes, off-pistegebied en directe toegang tot de Åreskutan, met après-ski, restaurants en winkels op loopafstand. De verwachting wordt berekend op het plein Åre torg.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
0 van 16 openÅre · Åre by
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
0 cmbij Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · bericht van het skigebied
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Åre By en Björnen horen bij de Åreskutan-kant van het gebied. Duved–Tegefjäll is een apart westelijk skigebied, bereikbaar per weg of skibus; een gedeelde pas betekent geen skiverbinding. Deze pagina behandelt alleen de dorpssector.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Åre By

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-1 – 4 °C · 800 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 08:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De banden van 400, 800 en 1.200 m liggen binnen de 380 tot 1.319 m die een tabel voor het Åre-gebied noemt en bestrijken dorpsniveau, midden op de berg en hogere delen. Het zijn modelwaarden voor het plein, geen stationsmetingen.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:00 · Europe/Stockholm · Open-Meteo · MET Nordic

Temperatuurverwachting per uur3,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°6°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Åre By · 800 m · Europe/Stockholm
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:003,809312,1
4 nov 2026, 12:003,70,19112,8
4 nov 2026, 13:003,609411,3
4 nov 2026, 14:003,709411
4 nov 2026, 15:003,50,19711,1
4 nov 2026, 16:003,50,29711,4
4 nov 2026, 17:003,20,39612
4 nov 2026, 18:003,10,29612,2
4 nov 2026, 19:0030,39612,8
4 nov 2026, 20:0030,39613
4 nov 2026, 21:003,20,49813,3
4 nov 2026, 22:003,60,79912,7
4 nov 2026, 23:003,70,59214,4
5 nov 2026, 00:003,20,19112,3
5 nov 2026, 01:002,50,18713,4
5 nov 2026, 02:001,708812
5 nov 2026, 03:001,308810,6
5 nov 2026, 04:001,108910,5
5 nov 2026, 05:001,108810,3
5 nov 2026, 06:00108610,6
5 nov 2026, 07:000,908610,2
5 nov 2026, 08:000,90869,9
5 nov 2026, 09:0010869,8
5 nov 2026, 10:001,10859,6
5 nov 2026, 11:001,20849,3
5 nov 2026, 12:001,20849,1
5 nov 2026, 13:001,20849,3
5 nov 2026, 14:001,208510,2
5 nov 2026, 15:00108610,6
5 nov 2026, 16:000,908710,2
5 nov 2026, 17:000,90879,9
5 nov 2026, 18:000,90879,9
5 nov 2026, 19:000,90889,9
5 nov 2026, 20:000,70889,2
5 nov 2026, 21:000,70898,3
5 nov 2026, 22:000,50907,5
5 nov 2026, 23:000,40926,5
6 nov 2026, 00:000,40936,1
6 nov 2026, 01:000,20926,4
6 nov 2026, 02:00-0,30945,9
6 nov 2026, 03:00-0,60965,4
6 nov 2026, 04:00-0,50975,4
6 nov 2026, 05:00-0,40974,9
6 nov 2026, 06:00-0,70964,6
6 nov 2026, 07:00-10964,4
6 nov 2026, 08:00-1,10964,3
6 nov 2026, 09:00-1,10963,8
6 nov 2026, 10:00-0,50933,8
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Stockholm

400 m8,1°C800 m3,8°C1.200 m1,2°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

400 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.200 m

1,2 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

400 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 6,6°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 6,6°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 6,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 6,9°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 7,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 7°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 6,7°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 5,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 4,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 4,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 3,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
800 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
1.200 m

5 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -2°C
03✓Geschikt weer · -2,4°C
04✓Geschikt weer · -2,5°C
05✓Geschikt weer · -2,6°C
06✓Geschikt weer · -2,8°C
07✓Geschikt weer · -2,9°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

3,8°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur3,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°6°4 nov, 116 nov, 10
800 m · Europe/Stockholm
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20263° / 3,8°3,1 mm (13 h)
5 nov 20260,4° / 3,2°0,2 mm (24 h)
6 nov 2026-1,1° / 0,4°0 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 08:00 · Opgehaald: 4 nov, 09:18 · Europe/Stockholm

Open-Meteo · MET Nordic ↗
Oriëntatie op de berg
400 m800 m1.200 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 09:18
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

SkiStar · Åre

Åre · are-byBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 16

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation0
are-by · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gästrappet)0
are-by · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
are-by · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0

Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.

Liftstatus
  • VM8:an · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Stjärnliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • VM6:an · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Hummelliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fjällgårdsexpressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Ullådalsliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Ullådalsliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rödkulleliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rödkulleliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Bräckeliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Tottliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rödhakeliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Ripanliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Ripanliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Bergbanan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullband - Rödkullen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • Ullåmon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Ripan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Valles äventyrsbana · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Rödhaken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Ullåhöa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Ullådraget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Långsvängen Lågzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Ripleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Röde orm · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Liten Röd · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Rödkulleleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Worldcupleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Åreleden lågzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Bräckeleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • VM leden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Tottbryggan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Fjällblicken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Rödingen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Rödbäcken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Rödbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Lundsrappet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Gästrappet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • VMStörtloppet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Worldcupbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Månbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Stjärnbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Snobbrännan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Tvättbrädan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Pelikansvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Tottbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Bibbos brant · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Störtloppet Lågzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Slalombacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Hummelbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 48,46,34 Valles Ski Adventure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Garden (belyst parkområde) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Snow Park Grön linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • SkiStar Snow Park Svart linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • SkiStar Snow Park Röd linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • SkiStar Snow Park Blå linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • SkiStar Snow Park Blå linje Pepsi · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

SkiStar · Åre

Åre · are-by4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 16

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation0
are-by · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gästrappet)0
are-by · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
are-by · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

SkiStar · Åre

Åre · are-by3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 16

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation0
are-by · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gästrappet)0
are-by · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
are-by · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Åre By verwacht?

Voor Åre By geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 08:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 800 m en 1,2 mm op 1.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Åre By?

Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Jämtland · Zweden

Leer de berg kennen

SkiStar beschrijft steile pistes en off-pistegebied recht op de Åreskutan, met het hele dorp aan de voet. De afbeelding is een schema van dorp en berg, geen pistekaart.

Karakter
Steile pistes, off-pistegebied, directe toegang tot de Åreskutan[5]
Bij de start
Après-ski, restaurants en winkels op loopafstand[5]
Hoogte
Åre-gebied 380 tot 1.319 m, 939 m hoogteverschil, 37 liften volgens de tabel[6][2]

Voor je skidag

Voor wie is Åre By het best?

SkiStar presenteert het dorp als beste keuze voor gevorderde skiërs die levendige sfeer, steile pistes, off-pistegebied en alles op loopafstand willen.[5]

Horen de 37 liften en 939 m hoogteverschil alleen bij Åre By?

Nee. Een tabel van een derde geeft ze voor het hele Åre-gebied zonder Duved–Tegefjäll. Åre By is daarbinnen de dorpsbasis, en er wordt geen aantal liften per dorp gepubliceerd.[6]

Waar komt de verwachting voor Åre By vandaan?

Van Åre torg, het dorpsplein, een punt in OpenStreetMap. Een model stelt het bij naar 400, 800 en 1.200 m, dus het is geen sneeuwdiktemeting.[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. SkiStar Åre · SkigebiedSkiStar
  2. Åre By · Locatie en hoogteOpenStreetMap
  3. SkiStar Åre · Berichtgegevens en meetlocatiesSkiStar
  4. SkiStar Åre · Lift- en pistestatusSkiStar
  5. SkiStar Åre · SkigebiedgidsSkiStar
  6. Skiresort.info · Jämtland · Feiten en gebiedsinformatieSkiresort.info
  7. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.