Jämtland · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Björnrike
Voor Björnrike geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 08:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 600 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Björnrike: Liften: 0 van 15 open (Vemdalen · Björnrike; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:38 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Björnrike; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:38 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Björnrike is de gezinsvriendelijke kant van Vemdalen: een zuidhelling, een groot kindergebied, een snowpark en accommodatie direct naast de pistes. De verwachting wordt berekend bij het SkiStar-sportcentrum van Björnrike.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 15 openVemdalen · Björnrike
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Björnrike · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Björnrike is een apart gebied naast Vemdalsskalet en Klövsjö–Storhogna, met hen verbonden door één SkiPass en per weg of skibus, niet op ski. Deze pagina houdt zich bij de eigen helling en voorzieningen van Björnrike.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Björnrike
-2 – 5 °C · 800 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 08:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Een tabel noemt Björnrike op 506 tot 946 m. De banden van 600, 800 en 1.000 m beginnen dus 94 m boven de vermelde basis en eindigen 54 m boven de top. Alle drie zijn gemodelleerd voor het sportcentrum, niet gemeten op de berg.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:00 · Europe/Stockholm · Open-Meteo · MET Nordic
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 5,1 | 0 | 86 | 6,8 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 5,2 | 0 | 85 | 7,2 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 5,3 | 0 | 82 | 8,3 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 5,1 | 0 | 81 | 8,2 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 4,7 | 0 | 83 | 7,9 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4 | 0 | 84 | 6,6 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 3,3 | 0 | 88 | 5,5 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 3 | 0 | 91 | 5,1 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 3 | 0 | 93 | 5,2 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 3,2 | 0 | 91 | 5,8 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 3,3 | 0 | 90 | 5,9 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 3,1 | 0 | 92 | 5,6 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 3 | 0 | 92 | 5,5 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 3,1 | 0 | 92 | 5 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 3,5 | 0 | 93 | 5,4 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 3,9 | 0 | 87 | 6,2 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 3,9 | 0 | 78 | 8,8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 3,3 | 0 | 78 | 7,8 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 2,7 | 0 | 79 | 6,9 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 1,9 | 0 | 81 | 6,3 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 1,1 | 0 | 84 | 5,2 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 0,5 | 0 | 87 | 4,1 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 0,3 | 0 | 87 | 4,2 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 0,9 | 0 | 85 | 4,1 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 1,6 | 0 | 82 | 4,2 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 2,3 | 0 | 76 | 5,5 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 2,6 | 0 | 74 | 5,7 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 2,5 | 0 | 75 | 5,9 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 1,9 | 0 | 78 | 5,9 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 0,9 | 0 | 82 | 5,8 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 0,3 | 0 | 85 | 6,2 |
| 5 nov 2026, 18:00 | -0,1 | 0 | 88 | 6,2 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -0,2 | 0 | 90 | 5,9 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -0,3 | 0 | 91 | 5,4 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -0,3 | 0 | 92 | 5,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -0,3 | 0 | 93 | 4,6 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -0,3 | 0 | 93 | 4,3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -0,5 | 0 | 93 | 3,7 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -0,4 | 0 | 92 | 4 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,7 | 0 | 93 | 3,4 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -0,9 | 0 | 94 | 2,8 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1,3 | 0 | 93 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -1,5 | 0 | 92 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -1,7 | 0 | 92 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -1,8 | 0 | 91 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,1 | 0 | 91 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -1,6 | 0 | 89 | 2 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -0,2 | 0 | 82 | 2 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 5/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 5 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
3,6°C
Wind: 7,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:005,1°C
Wind: 6,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:006,8°C
Wind: 5,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
5,1°Weerkansen voor sneeuwproductie
5 / 48 hLangste koude periode: 5 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 3° / 5,3° | 0 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | -0,3° / 3,9° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,1° / -0,2° | 0 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 08:00 · Opgehaald: 4 nov, 09:18 · Europe/Stockholm
Open-Meteo · MET Nordic ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 09:18
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiStar · Vemdalen separate ski areas
Vemdalen · BjörnrikeBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 15
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Björnrike · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt vid mast 2, Mittliften | 0 |
| Björnrike · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Björnstigen) | 0 |
| Björnrike · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Björnrike · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.
Liftstatus
- Grizzly Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Gråhogna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Hotelliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Mittliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Björnliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Björnvallsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Solliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Snigeln · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Nalleliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Bamseliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Panda · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Torgliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband Grizzlyhusen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband Björnvallen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband Björnrike torg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Snigelområdet Björnvallen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Solsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Långsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Bamseland · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Nallesvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hotellsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Mittbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Björnstigen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Nedre störtloppet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Lillbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Dalbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Övre störtloppet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Kodiak · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Storslalom · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Snobben · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Riket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Valles skogsbana · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snowpark Gråhogna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Skicross · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snowpark Nallesvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiStar · Vemdalen separate ski areas
Vemdalen · Björnrike4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 15
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Björnrike · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt vid mast 2, Mittliften | 0 |
| Björnrike · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Björnstigen) | 0 |
| Björnrike · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Björnrike · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
SkiStar · Vemdalen separate ski areas
Vemdalen · Björnrike3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 15
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Björnrike · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt vid mast 2, Mittliften | 0 |
| Björnrike · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Björnstigen) | 0 |
| Björnrike · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Björnrike · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Björnrike verwacht?
Voor Björnrike geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 08:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 600 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Björnrike?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Björnrike; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:38 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Björnrike?
Liften: 0 van 15 open (Vemdalen · Björnrike; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:38 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De helling ligt op het zuiden, en SkiStar benadrukt het grote kindergebied en het SkiStar Snow Park. Accommodatie en restaurants liggen langs de pistes. De afbeelding is een schema, geen pistekaart.
Voor je skidag
Waarom Björnrike kiezen voor een gezinsvakantie?
SkiStar benadrukt een groot kindergebied, een zuidhelling voor lange zonnige dagen en accommodatie direct naast de pistes, wat het lopen met kleine kinderen beperkt.[5]
Is Björnrike groter of kleiner dan Vemdalsskalet?
Een tabel van een derde geeft Björnrike 15 liften en 440 m hoogteverschil tegenover 13 liften en 354 m in Vemdalsskalet. Het zijn overzichtscijfers, geen inventaris.[6]
Waar wordt de verwachting voor Björnrike berekend?
Bij het SkiStar-sportcentrum van Björnrike, een punt in OpenStreetMap, en door een model bijgesteld naar 600, 800 en 1.000 m.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- SkiStar Vemdalen · SkigebiedSkiStar
- Björnrike · Locatie en hoogteOpenStreetMap
- SkiStar Vemdalen · Berichtgegevens en meetlocatiesSkiStar
- SkiStar Vemdalen · Lift- en pistestatusSkiStar
- SkiStar Vemdalen · SkigebiedgidsSkiStar
- Skiresort.info · Jämtland · Feiten en gebiedsinformatieSkiresort.info
- Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.