Tarentaise · Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Brides-les-Bains
Voor Brides-les-Bains geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 610 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Brides-les-Bains: Liften: 0 van 42 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 10:37 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 91 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 10:37 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Brides-les-Bains is een daldorp met een gondelverbinding via Olympe richting Méribel.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 42 openMéribel
- Brides-les-Bains · Olympe 1 0 van 1 open
- Pistes
- 0 van 91 openMéribel
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Olympe 1 vertrekt uit het dorp; de pistes op de officiële kaart liggen in Méribel. De 600 km betreft heel Les 3 Vallées, geen eigen pisteaanbod van Brides.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
5 – 18 °C · 610 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachting geldt voor het dalstation in het dorp op 610 m. Het is modelweer, geen stationsmeting of verwachting op een skilocatie in Méribel.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 9,6 | 0 | 63 | 0,2 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 12,1 | 0 | 53 | 0,6 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 14,7 | 0 | 38 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 15,1 | 0 | 41 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 15,4 | 0 | 40 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 13,2 | 0 | 39 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 8,8 | 0 | 64 | 0,7 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 6,3 | 0 | 70 | 0,1 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 6,4 | 0 | 67 | 0,5 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 6,3 | 0 | 66 | 0,4 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 5,3 | 0 | 66 | 0,5 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 5,1 | 0 | 65 | 0,4 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 5,3 | 0 | 64 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 5,4 | 0 | 63 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 5,3 | 0 | 65 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 6,5 | 0 | 60 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 6,7 | 0 | 58 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 6,6 | 0 | 63 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 7,3 | 0 | 57 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 5,3 | 0 | 65 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 5,2 | 0 | 64 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 5,5 | 0 | 64 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 6,3 | 0 | 65 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 10,9 | 0 | 47 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 14,4 | 0 | 37 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 16,7 | 0 | 35 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 17,6 | 0 | 35 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 17,4 | 0 | 39 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 16,3 | 0 | 49 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 14,4 | 0 | 61 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 12,9 | 0 | 62 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 11,2 | 0 | 66 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 10,5 | 0 | 65 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 9,7 | 0 | 72 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 9,4 | 0 | 72 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 9,3 | 0 | 73 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 9,2 | 0 | 78 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 9,2 | 0 | 77 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 9,6 | 0 | 71 | 1 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 8 | 0 | 80 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 8,4 | 0 | 78 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 8,3 | 0,7 | 81 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 8,1 | 1,5 | 85 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 7,9 | 0,5 | 87 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 7,5 | 0,3 | 89 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 7,2 | 0 | 89 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 8,2 | 0 | 88 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 10,1 | 0 | 87 | 0,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
9,6°C
Wind: 0,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
610 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
9,6°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 5,1° / 15,4° | 0 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | 5,2° / 17,6° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 7,2° / 10,1° | 3 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 09:18 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 09:18
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Les 3 Vallées
Brides-les-Bains · Olympe 1Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 1Buiten bedrijfsperiode: 1
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen het benoemde vertrek Olympe 1 vanuit het dorp wordt getoond. Andere Olympe-secties en pistes zijn niet inbegrepen. Buiten het seizoen is geen geverifieerde actuele sluiting, en de bron levert geen waarnemingstijd per item.
Liftstatus
- Olympe 1 · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermelde lift vanuit het dorp; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
MéribelBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 42
Pistestatus · 0 / 91
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Les 3 Vallées stations
Station Méribel · skiing context above Brides-les-BainsGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 17 apr 2026, 13:40
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Meribel Mottaret (1.700 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 56 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Les 3 Vallées
Brides-les-Bains · Olympe 14 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 1Buiten bedrijfsperiode: 1
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Méribel4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 42
Pistestatus · 0 / 91
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les 3 Vallées
Brides-les-Bains · Olympe 13 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 1Buiten bedrijfsperiode: 1
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Méribel3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 42
Pistestatus · 0 / 91
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Les 3 Vallées stations
Station Méribel · skiing context above Brides-les-Bains4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 17 apr 2026, 13:40
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Meribel Mottaret (1.700 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 56 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Brides-les-Bains verwacht?
Voor Brides-les-Bains geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 610 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Brides-les-Bains?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Brides-les-Bains. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Brides-les-Bains?
Liften: 0 van 42 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 10:37 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 91 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 10:37 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Deze originele schets toont een daldorp en gondel richting skigebied. Het is geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Hoe bereik ik Méribel vanuit Brides-les-Bains?
De Olympe-gondel verbindt het dorp met het skigebied bij Méribel. Controleer vóór vertrek de werking van elk benodigd deel; de kaart bevestigt geen opening.[1][4]
Liggen de genoemde pistes in Brides-les-Bains?
De officiële kaart toont pistes in Méribel. Het rapport voor Brides bevat voorzieningen in Méribel; het totaal is geen afzonderlijke dorpsinventaris.[2][4]
Meet het weerbericht sneeuw in het dorp?
Het onderzochte rapport noemt Méribel Centre en Mont Vallon, niet Brides. Het vermeldde geen gemeten sneeuwdiepte; sneeuwval is geen sneeuwdiepte.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Olympe · Toegangsvoorwaarden voor skiënMairie de Brides-les-Bains
- Brides-les-Bains · Méribel · PistekaartMéribel Tourisme
- Les 3 Vallées · Feiten en gebiedsinformatieBrides-les-Bains Tourisme
- Brides-les-Bains · Olympe · Lift- en pistestatusLes 3 Vallées
- Méribel · Weer-, lift- en pisteberichtLes 3 Vallées
- Olympe · Locatie en hoogteStudio Arch
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.