Tirol · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Brixen im Thale
Voor Brixen im Thale geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Brixen im Thale: Liften: 0 van 13 open (SkiWelt Brixen im Thale · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 4 nov, 14:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Brixen im Thale ligt op 794 m. Het dorp ligt in het Brixental, ongeveer 10 km ten westen van Kitzbühel.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 13 openSkiWelt Brixen im Thale · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Twee gondels vertrekken vanaf het dalstation naar beide kanten van het dal, en een gondelverbinding koppelt het dorp aan Westendorf en KiWest. De cijfers voor SkiWelt gelden voor het hele gebied, niet voor Brixen im Thale alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Brixen im Thale
2 – 10 °C · 1.300 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 10:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 800, 1.300 en 1.800 m zijn voor hoogte aangepaste modelverwachtingen bij het toeristenbureau, geen afzonderlijke weerstations. De dorpshoogte op de kaart van de exploitant is geen meting op dat punt.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 15:00 | 5,4 | 0 | 83 | 0,3 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 5,1 | 0 | 73 | 0,7 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 3,5 | 0 | 73 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 3,7 | 0 | 76 | 1 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 2,9 | 0 | 78 | 0,9 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 2,8 | 0 | 77 | 0,9 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 2,5 | 0 | 80 | 0,9 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 2,6 | 0 | 77 | 0,9 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 2,6 | 0 | 75 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 2,6 | 0 | 73 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 2,4 | 0 | 72 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 2,4 | 0 | 71 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 2,4 | 0 | 68 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 2,6 | 0 | 66 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 2,5 | 0 | 66 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 2,6 | 0 | 64 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 2,6 | 0 | 63 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 3 | 0 | 62 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 4,3 | 0 | 59 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 5,6 | 0 | 59 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 7 | 0 | 59 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 7,6 | 0 | 59 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 7,9 | 0 | 54 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 8,1 | 0 | 51 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 7,1 | 0 | 80 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 6,3 | 0 | 81 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 6 | 0 | 71 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 6 | 0 | 61 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 5,9 | 0 | 67 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 5,8 | 0 | 76 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 5,4 | 0 | 80 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 5,3 | 0 | 82 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 5,2 | 0 | 65 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 5,1 | 0 | 63 | 1 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 5,2 | 0 | 56 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 4,8 | 0 | 56 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 4,7 | 0 | 54 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 4,8 | 0 | 56 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 4,8 | 0 | 57 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 4,9 | 0 | 54 | 1 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 4,7 | 0 | 53 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 5,5 | 0 | 50 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 7,4 | 0 | 50 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 8,9 | 0 | 56 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 9,4 | 0 | 60 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 9,6 | 0 | 65 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 10 | 0 | 70 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 10,1 | 0 | 73 | 0,8 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 66 h
4 nov 2026, 07:00 → 4 nov 2026, 10:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
2,1°C
Wind: 0,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:005,4°C
Wind: 0,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:009,2°C
Wind: 0,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 15:00 → 5 nov, 15:00
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.300 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
13 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
5,4°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 2,5° / 5,4° | 0 mm (9 h) |
| 5 nov 2026 | 2,4° / 8,1° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 4,7° / 10,1° | 0 mm (15 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 10:00 · Opgehaald: 4 nov, 14:17 · Europe/Vienna
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 15:00 — 7 nov 2026, 09:0066 h · 1.300 m · Europe/Vienna
Uren tussen updates van de aanbieder3 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,2 °CEerdere verwachting: 4,9 °C
Nieuwste verwachting: 4,8 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 4,9 °C | 4,8 °C | -0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 09:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 14:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map
SkiWelt Brixen im Thale · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistesBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 13
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde kaartitems. Geen waarnemingstijd per item en geen verificatie van toegang om te skiën.
Liftstatus
- 1 · 6er Gondelbahn Hochbrixen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 2 · Kälbersalvenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 3 · Zinsbergbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 4 · Poldangerlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 6 · Jochbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 7 · Filzbodenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 8 · Würstlexpress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 9 · Übungslift Hochbrixen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 10 · Skischullift Hochbrixen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 11 · 8er- SkiWeltbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 12 · Sonnenlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 17 · Schusterbühellift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 18 · Sonnenband · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Pistestatus
- 1 · Kaslach Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 7 · Umfahrung · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 1b · Brixen Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 1c · Tanzer Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 2 · Kälberalm Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 2a · Hochbrixen Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 2b · Kälberalm Südabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 2 · Rennstrecke Brixen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 2c · Südabfahrt-Hohe Salve · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 3 · Zinsbergabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 4 · Poldanger Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 6a · Holzalm Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 6 · Joch Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 7a · Filzboden Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 7 · Filzboden Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 7 · Geschwindigkeitsmessstrecke Brixen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 7a · Filzboden Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 9 · Übungslift Hochbrixen Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 10 · Skischullift Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 11 · Kandleralm Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 11 · Umfahrung Marast · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 16a · Götschen Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 17 · Schusterbühel Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 6a · Umfahrung Otten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map
SkiWelt Brixen im Thale · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 13
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map
SkiWelt Brixen im Thale · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 13
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Brixen im Thale verwacht?
Voor Brixen im Thale geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Brixen im Thale?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Brixen im Thale. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Brixen im Thale?
Liften: 0 van 13 open (SkiWelt Brixen im Thale · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 4 nov, 14:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Vanaf het dorp brengt de kabelbaan Zinsberg je naar 1.667 m. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welke lift brengt je vanuit Brixen im Thale naar de pistes?
Vanaf het dorp brengt de kabelbaan Zinsberg je naar 1.667 m.[1]
Hoe is Brixen im Thale verbonden met SkiWelt?
Twee gondels vertrekken vanaf het dalstation naar beide kanten van het dal, en een gondelverbinding koppelt het dorp aan Westendorf en KiWest.[1]
Zijn de verwachtingen voor 800, 1.300 en 1.800 m bij Brixen im Thale metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 800, 1.300 en 1.800 m op één representatief punt (Brixen im Thale).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Brixen im Thale · SkigebiedSkiWelt
- Brixen im Thale · Locatie en hoogteKitzbüheler Alpen
- SkiWelt · PistekaartSkiWelt
- SkiWelt · Lift- en pistestatusSkiWelt
- Brixen im Thale · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.