Trentino · Italië
Weer en sneeuwverwachting Canazei–Campitello
Voor Canazei–Campitello geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.450 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Canazei–Campitello en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie
Canazei–Campitello geeft toegang tot de Sellaronda. De verwachting gebruikt een punt in het dorp Canazei.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
De laatste update is mislukt. De waarden komen uit een eerdere ophaalronde.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: De Sellaronda loopt door meerdere gebieden; regionale totalen zijn geen lokale inventaris. Controleer beide richtingen en afzonderlijke liften voor vertrek. Het verwachtingspunt ligt in Canazei; Campitello is een afzonderlijk toegangsdorp.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Canazei–Campitello
-1 – 6 °C · 2.100 m · 5 nov – 7 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 07:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Canazei–Campitello zijn de waarden op 1.450, 2.100 en 2.500 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt Canazei (dorp), geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 5 nov 2026, 07:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 5 nov 2026, 15:00 | 3,7 | 0 | 71 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 2,7 | 0 | 79 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,7 | 0 | 82 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,8 | 0 | 83 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 0,4 | 0 | 85 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -0,1 | 0 | 88 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -0,4 | 0 | 87 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -0,6 | 0 | 85 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -0,7 | 0 | 81 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -0,7 | 0 | 72 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -0,7 | 0 | 71 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,6 | 0 | 62 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -0,7 | 0 | 61 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 0 | 0 | 44 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 0 | 0 | 47 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -0,3 | 0 | 48 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 0 | 0 | 39 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 0,6 | 0 | 39 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 2,4 | 0 | 44 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 3,9 | 0 | 33 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 4,7 | 0 | 33 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 5,5 | 0 | 29 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 5,5 | 0 | 37 | 1 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 5,9 | 0 | 41 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 5,3 | 0 | 46 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 4 | 0 | 52 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 2,6 | 0 | 58 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 1,7 | 0 | 68 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 1,2 | 0 | 72 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 20:00 | 0,9 | 0 | 69 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 21:00 | 0,7 | 0 | 73 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 22:00 | 0,4 | 0 | 77 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 23:00 | 0,6 | 0 | 75 | 1,5 |
| 7 nov 2026, 00:00 | 0,4 | 0 | 77 | 1,6 |
| 7 nov 2026, 01:00 | 0,5 | 0 | 73 | 1,3 |
| 7 nov 2026, 02:00 | 0 | 0 | 81 | 1,5 |
| 7 nov 2026, 03:00 | 0,1 | 0 | 75 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 04:00 | 0,1 | 0 | 75 | 1 |
| 7 nov 2026, 05:00 | -0,1 | 0 | 79 | 1,4 |
| 7 nov 2026, 06:00 | -0,2 | 0 | 79 | 1,4 |
| 7 nov 2026, 07:00 | -0,4 | 0 | 81 | 1,5 |
| 7 nov 2026, 08:00 | -0,3 | 0 | 79 | 1,7 |
| 7 nov 2026, 09:00 | 0,5 | 0 | 69 | 1,7 |
| 7 nov 2026, 10:00 | 1,6 | 0 | 63 | 1,5 |
| 7 nov 2026, 11:00 | 3,5 | 0 | 42 | 2 |
| 7 nov 2026, 12:00 | 4,1 | 0 | 33 | 2,3 |
| 7 nov 2026, 13:00 | 4,8 | 0 | 28 | 3,2 |
| 7 nov 2026, 14:00 | 4,4 | 0 | 30 | 3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 11/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 10 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 62 h
5 nov 2026, 01:00 → 5 nov 2026, 07:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Rome
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
1,1°C
Wind: 1,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 07:003,7°C
Wind: 1,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 07:004,7°C
Wind: 0,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 07:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
5 nov, 15:00 → 6 nov, 15:00
1.450 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.500 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
7 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
9 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,7°Weerkansen voor sneeuwproductie
11 / 48 hLangste koude periode: 10 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 5 nov 2026 | -0,7° / 3,7° | 0 mm (9 h) |
| 6 nov 2026 | -0,7° / 5,9° | 0 mm (24 h) |
| 7 nov 2026 | -0,4° / 4,8° | 0 mm (15 h) |
Update van de aanbieder: 5 nov, 07:00 · Opgehaald: 5 nov, 10:18 · Europe/Rome
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 15:00 — 8 nov 2026, 05:0062 h · 2.100 m · Europe/Rome
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,2 °CEerdere verwachting: 1,2 °C
Nieuwste verwachting: 1 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -5 hEerdere verwachting: 28 h
Nieuwste verwachting: 23 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 1,2 °C | 1 °C | -0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 28 h | 23 h | -5 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 5 nov 2026, 01:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 05:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 5 nov 2026, 07:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 10:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Sellaronda · Gecontroleerd: lokale voorbeelden en circuitrichtingen
Canazei · Canazei–Pecol accessBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Slechts één geselecteerde toegangslift, geen volledige lokale inventaris of bevestiging van toegang om te skiën. Waarnemingstijd per item en openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- Canazei - Pecol · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde liftstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Campitello · Col Rodella accessBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Slechts één geselecteerde toegangslift, geen volledige lokale inventaris of bevestiging van toegang om te skiën. Waarnemingstijd per item en openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- Campitello - Col Rodella · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde liftstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Canazei–Campitello · 3-Tre · Selectie: pisteBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Slechts één geselecteerde piste Belvedere–Col Rodella, geen volledige inventaris of terugkeer naar het dorp. Waarnemingstijd per item en toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 3-Tre (3303 m) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus van de bron; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Sellaronda · Circuit clockwiseBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 05.11.2026, 14:05
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Circuitstatus volgens de bron, geen lokaal totaal van liften. De update heeft geen tijdzone en verifieert niet elk traject.
Liftstatus
- Sellaronda clock'wise · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Rij van het circuit in de bron; de update heeft geen geverifieerde tijdzone of betekenis van de waarneming.
Sellaronda · Circuit counterclockwiseBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 13.05.2026, 17:26
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Circuitstatus volgens de bron, geen lokaal totaal van liften. De update heeft geen tijdzone en verifieert niet elk traject.
Liftstatus
- Sellaronda counter clock'wise · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Rij van het circuit in de bron; de update heeft geen geverifieerde tijdzone of betekenis van de waarneming.
Sellaronda Ciampac Snow
De laatste ophaalactie mislukte. Opgeslagen berichten hieronder zijn historisch.
Geen opgeslagen bericht. Bekijk de officiële bron.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Sellaronda · Gecontroleerd: lokale voorbeelden en circuitrichtingen
Canazei · Canazei–Pecol access5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Campitello · Col Rodella access5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Canazei–Campitello · 3-Tre · Selectie: piste5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Circuit clockwise5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 05.11.2026, 14:05
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Circuit counterclockwise5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 13.05.2026, 17:26
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Gecontroleerd: lokale voorbeelden en circuitrichtingen
Canazei · Canazei–Pecol access4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Campitello · Col Rodella access4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Canazei–Campitello · 3-Tre · Selectie: piste4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Circuit clockwise4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04.11.2026, 23:45
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Circuit counterclockwise4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 13.05.2026, 17:26
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Gecontroleerd: lokale voorbeelden en circuitrichtingen
Canazei · Canazei–Pecol access3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Campitello · Col Rodella access3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Canazei–Campitello · 3-Tre · Selectie: piste3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Circuit clockwise3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 03.11.2026, 23:50
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Circuit counterclockwise3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 13.05.2026, 17:26
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Canazei–Campitello verwacht?
Voor Canazei–Campitello geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.450 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Canazei–Campitello?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Canazei–Campitello. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Canazei–Campitello?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Canazei–Campitello. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het landschap bij Canazei–Campitello is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Canazei–Campitello het hele skigebied Sellaronda?
Nee. Sellaronda omvat meerdere plaatsen en Canazei–Campitello is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[1]
Zijn de verbindingen rond Canazei–Campitello open?
Controleer voor vertrek vanuit Canazei–Campitello het officiële lift- en pistebericht. Een kaart bevestigt geen opening.[4]
Zijn de verwachtingen voor 1.450, 2.100 en 2.500 m bij Canazei–Campitello metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 1.450, 2.100 en 2.500 m op één representatief punt (Canazei, dorp).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Sellaronda · SkigebiedDolomiti Superski
- Canazei · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Sellaronda · PistekaartDolomiti Superski
- Sellaronda · Lift- en pistestatusDolomiti Superski
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.