Piemonte · Italiaanse Alpen · Italië
Weer en sneeuwverwachting Cesana
Voor Cesana geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.350 m, 2,8 mm op 2.000 m en 2,8 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Cesana: Liften: 0 van 2 open (Liften · Cesana access; Montgenèvre / Digisnow; Opgehaald 4 nov, 10:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Cesana Torinese is een toegangspoort in de bovenste Susavallei richting Monti della Luna en Sansicario.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 2 openLiften · Cesana access
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Cesana heeft toegangsliften richting Claviere en Sansicario; de alpiene pistecondities horen bij deze verbonden sectoren. Het gepubliceerde bord heeft geen aparte pistesectie voor Cesana. Colle Bercia geeft nabijgelegen bergcontext, geen meting in het dorp.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-2 – 1 °C · 2.000 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Verwachtingen op 1.350 / 2.000 / 2.400 m zijn voor hoogte aangepaste modelschattingen bij Cesana Torinese (44,95244° N, 6,79067° O), geen afzonderlijke metingen.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | -1,1 | 0,2 | 98 | 4,2 |
| 4 nov 2026, 12:00 | -0,9 | 0,2 | 99 | 4,4 |
| 4 nov 2026, 13:00 | -0,6 | 0,2 | 97 | 5 |
| 4 nov 2026, 14:00 | -0,8 | 0 | 95 | 4,9 |
| 4 nov 2026, 15:00 | -1,2 | 0 | 97 | 4,6 |
| 4 nov 2026, 16:00 | -1,5 | 0 | 98 | 4,5 |
| 4 nov 2026, 17:00 | -1,9 | 0 | 100 | 4,1 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -2,2 | 0 | 100 | 4 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -2,2 | 0 | 100 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -2,2 | 0 | 100 | 3,3 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -2,2 | 0 | 100 | 3,7 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -2,2 | 0 | 100 | 3,7 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -2 | 0,2 | 100 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -2 | 0,4 | 100 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -2 | 0,3 | 100 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -2 | 0,4 | 100 | 3,8 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -2 | 0,3 | 100 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -2,1 | 0,4 | 100 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -2 | 0,1 | 100 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -2,1 | 0 | 100 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -2,1 | 0 | 100 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -2 | 0 | 100 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -1,8 | 0 | 100 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 10:00 | -1,5 | 0,1 | 100 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 11:00 | -1 | 0 | 100 | 3,8 |
| 5 nov 2026, 12:00 | -0,6 | 0 | 100 | 3,9 |
| 5 nov 2026, 13:00 | -0,2 | 0 | 98 | 3,9 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 0,5 | 0 | 93 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 0,7 | 0 | 91 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 0,5 | 0,1 | 93 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 0,4 | 0,1 | 96 | 3 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,2 | 0,4 | 98 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 0,3 | 0,1 | 96 | 4,1 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 0,4 | 0 | 94 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 0,3 | 0,2 | 95 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 0,1 | 0,6 | 96 | 4 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 0 | 0,3 | 95 | 3,8 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -0,2 | 0,3 | 96 | 3,6 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -0,4 | 0,2 | 96 | 3,7 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,5 | 0,1 | 97 | 3,3 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -0,5 | 0,3 | 98 | 2 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -0,6 | 1,5 | 99 | 2 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -0,8 | 2,1 | 99 | 2 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -1,1 | 1,7 | 100 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -1,1 | 0,7 | 100 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -0,9 | 0 | 99 | 1 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -1,1 | 0 | 100 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -0,8 | 0 | 99 | 0,7 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 2,8 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 15/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 15 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Rome
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-3,7°C
Wind: 4,2 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:00-1,1°C
Wind: 4,2 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:004°C
Wind: 2,9 m/s · Neerslag: 0,1 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
1.350 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.000 m
2,8 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.400 m
2,8 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-1,1°Weerkansen voor sneeuwproductie
15 / 48 hLangste koude periode: 15 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -2,2° / -0,6° | 0,8 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | -2,1° / 0,7° | 3,8 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -1,1° / -0,2° | 6,9 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 09:18 · Europe/Rome
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 09:18
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Montgenèvre · Bedrijf, beperkt tot Italian
Liften · Cesana accessBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:23
Open volgens bronlijst: 0 / 2
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen geselecteerde benoemde bronrijen. Geen volledige inventaris van de bestemming of het netwerk. Buiten de bedrijfsperiode en niet-herkende statussen zijn onbekend.
Liftstatus
- SG2 RAFUYEL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Liften · Cesana access; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- TC8* CESANA SKI LODGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Liften · Cesana access; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
Verbindingen per richting
De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.
Cesana → Claviere
- CESANA - CLAVIERE · Als gesloten gemeld (fermé)
Cesana → Sansicario
- CESANA - SANSICARIO · Als gesloten gemeld (fermé)
ARPA Piemonte · Station Colle Bercia
Station Colle Bercia · Dorp Montiluna/Claviere side, not CesanaGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 2 nov 2026, 08:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Colle Bercia (2.200 m) · Gemeten sneeuwhoogteGevalideerde sneeuwhoogte op de grond in centimeters (validated_snow_height). | 6 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Montgenèvre · Bedrijf, beperkt tot Italian
Liften · Cesana access4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:23
Open volgens bronlijst: 0 / 2
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Montgenèvre · Bedrijf, beperkt tot Italian
Liften · Cesana access3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:57
Open volgens bronlijst: 0 / 2
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗ARPA Piemonte · Station Colle Bercia
Station Colle Bercia · Dorp Montiluna/Claviere side, not Cesana4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 2 nov 2026, 08:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Colle Bercia (2.200 m) · Gemeten sneeuwhoogteGevalideerde sneeuwhoogte op de grond in centimeters (validated_snow_height). | 6 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Cesana verwacht?
Voor Cesana geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.350 m, 2,8 mm op 2.000 m en 2,8 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Cesana?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Cesana. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Cesana?
Liften: 0 van 2 open (Liften · Cesana access; Montgenèvre / Digisnow; Opgehaald 4 nov, 10:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het schema voor Cesana is een eigen illustratie, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Beschrijft de verwachting voor Cesana het hele gebied Vialattea?
Nee. Ze is berekend voor één punt (Cesana Torinese); de omstandigheden verschillen binnen het gebied.[2]
Is er een onderhouden piste terug naar het dorp Cesana?
Een onderhouden terugweg naar het dorp is niet bevestigd. Het gemeentelijke rapport onderscheidt de beheerde route naar het dalstation van de stoeltjeslift bij Palo 10 van de daaropvolgende off-pisteroute naar Cesana.[5][4][3]
Is de verwachting voor Cesana een gemeten sneeuwdikte?
Nee. De waarden voor Cesana zijn modelschattingen, geen waarnemingen van sneeuwdikte.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Cesana · SkigebiedVialattea
- Cesana Torinese · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Montgenèvre · Cesana · Lift- en pistestatusMontgenèvre
- Regione Piemonte · Claviere · Sansicario · GebiedsafbakeningRegione Piemonte
- Comune di Cesana Torinese · Palo 10 · GebiedsafbakeningComune di Cesana Torinese
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.