Haute-Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Cordon

Voor Cordon geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 850 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.600 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Cordon en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie

Cordon is een apart bereikbaar skidorp; de verwachting gebruikt een punt in het dorp.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Cordon heeft aparte toegang. Les Contamines en Hauteluce Val Joly delen een gebied; Les Saisies is afzonderlijk. Controleer openingen en verbindingen.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Cordon

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

3 – 10 °C · 1.300 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor Cordon zijn de waarden op 850, 1.300 en 1.600 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt Cordon (dorp), geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur5,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°13°4 nov, 156 nov, 14
Uurlijkse verwachtingswaarden
Cordon · 1.300 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 15:005,90800,4
4 nov 2026, 16:004,50930,5
4 nov 2026, 17:003,70720,9
4 nov 2026, 18:003,10762,2
4 nov 2026, 19:003,30692,4
4 nov 2026, 20:003,40642,5
4 nov 2026, 21:003,40643,2
4 nov 2026, 22:003,50633,4
4 nov 2026, 23:003,80593,7
5 nov 2026, 00:004,30573,7
5 nov 2026, 01:005,10553,7
5 nov 2026, 02:005,30563,7
5 nov 2026, 03:004,60593,6
5 nov 2026, 04:0060524,7
5 nov 2026, 05:005,80553,8
5 nov 2026, 06:0060554,2
5 nov 2026, 07:006,10554,2
5 nov 2026, 08:006,20553,9
5 nov 2026, 09:007,90571,9
5 nov 2026, 10:009,30601,2
5 nov 2026, 11:009,50601,1
5 nov 2026, 12:0010,10600,6
5 nov 2026, 13:0010,10681,1
5 nov 2026, 14:0010,20620,7
5 nov 2026, 15:009,90660,4
5 nov 2026, 16:009,30720,4
5 nov 2026, 17:008,50700,7
5 nov 2026, 18:008,10531,1
5 nov 2026, 19:007,60501,2
5 nov 2026, 20:006,70581,9
5 nov 2026, 21:006,10611,4
5 nov 2026, 22:006,20580,8
5 nov 2026, 23:006,10621,4
6 nov 2026, 00:005,70650,3
6 nov 2026, 01:005,10670,7
6 nov 2026, 02:004,70700,4
6 nov 2026, 03:004,70710,5
6 nov 2026, 04:004,80,2720,7
6 nov 2026, 05:004,60,6810,8
6 nov 2026, 06:004,51,4840,7
6 nov 2026, 07:004,21,2861,1
6 nov 2026, 08:004,31,2860,6
6 nov 2026, 09:005,40,4870,2
6 nov 2026, 10:005,50,2930,6
6 nov 2026, 11:006,40940,9
6 nov 2026, 12:006,60930,7
6 nov 2026, 13:006,80941,3
6 nov 2026, 14:006,30961,9
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

850 m7,4°C1.300 m5,9°C1.600 m4°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 15:00 → 5 nov, 15:00

850 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.300 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.600 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

850 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
1.300 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
1.600 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

5,9°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur5,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°13°4 nov, 156 nov, 14
1.300 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20263,1° / 5,9°0 mm (9 h)
5 nov 20264,3° / 10,2°0 mm (24 h)
6 nov 20264,2° / 6,8°5,2 mm (15 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 10:17 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
850 m1.300 m1.600 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 10:17
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen

Cordon · Volgens de bron vermeld: sectorBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Door de bron vermelde gecontroleerde sectoren, exclusief niet-alpiene paden en apart vermelde verbinding. Volledigheid, statustijd en openbare toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • TK DARBELIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • TK FREBOUGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • TK HERNEY 1 & 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • TELECORDE DES LUTINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Pistestatus
  • DANDRY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • LUTINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • DARBELIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • HERNEY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • CHARS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • CONVERSES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • CROIX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • FREBOUGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • PIROLAINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • STADE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • FIEUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen

Cordon · Volgens de bron vermeld: sector4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen

Cordon · Volgens de bron vermeld: sector3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Cordon verwacht?

Voor Cordon geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 850 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.600 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Cordon?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Cordon. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Cordon?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Cordon. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Haute-Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

Het landschap bij Cordon is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.

Ligging
Cordon[1]
Skigebied
Évasion Mont-Blanc[1]
Verwachtingspunt
Cordon (dorp)[2]

Voor je skidag

Is Cordon het hele skigebied Évasion Mont-Blanc?

Nee. Évasion Mont-Blanc omvat meerdere plaatsen en Cordon is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[1]

Zijn de verbindingen rond Cordon open?

Controleer voor vertrek vanuit Cordon het officiële lift- en pistebericht. Een kaart bevestigt geen opening.[4]

Zijn de verwachtingen voor 850, 1.300 en 1.600 m bij Cordon metingen?

Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 850, 1.300 en 1.600 m op één representatief punt (Cordon, dorp).[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Évasion Mont-Blanc · SkigebiedMegève Tourisme
  2. Cordon · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
  3. Évasion Mont-Blanc · PistekaartMegève Tourisme
  4. Évasion Mont-Blanc · Lift- en pistestatusMegève Tourisme
  5. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.