Zuid-Tirol · Italië

Weer en sneeuwverwachting Corvara–Colfosco

Voor Corvara–Colfosco geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.550 m, 0 mm op 2.000 m en 0 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Corvara–Colfosco en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie

Corvara in Badia is het hoofdplaatsje van Alta Badia, aan het bovenste uiteinde van het Val Badia, en Colfosco (Calfosch in het Ladinisch) is het naburige dorp in dezelfde gemeente. Zoekers typen Alta Badia; het verwachtingspunt is het dorp Corvara.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Corvara–Colfosco is een toegang tot de Sella Ronda, die door meerdere dalen en exploitanten loopt. Regionale totalen zijn geen lokale inventaris, en deze pagina kan niet bevestigen dat een richting van de ronde of een afzonderlijke lift rijdt.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Corvara–Colfosco

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Open het skigebiedbericht

Corvara–Colfosco

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-2 – 4 °C · 2.000 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De niveaus 1.550, 2.000 en 2.500 m zijn modelschattingen voor het dorp Corvara, geen metingen. Het laagste niveau ligt dicht bij de dorpshoogte van 1.568 m en de start van de Gran Risa op 1.868 m ligt tussen het onderste en middelste niveau.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur1 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°6°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Corvara–Colfosco · 2.000 m · Europe/Rome
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:0010872,7
4 nov 2026, 12:001,30842,4
4 nov 2026, 13:001,60832,6
4 nov 2026, 14:001,40862,3
4 nov 2026, 15:001,20872
4 nov 2026, 16:0010891,2
4 nov 2026, 17:000,40940,9
4 nov 2026, 18:000,20951
4 nov 2026, 19:00-0,10960,9
4 nov 2026, 20:00-0,30970,7
4 nov 2026, 21:00-0,30960,8
4 nov 2026, 22:00-0,40960,6
4 nov 2026, 23:00-0,60970,5
5 nov 2026, 00:00-0,60960,2
5 nov 2026, 01:00-0,90980,5
5 nov 2026, 02:00-1,10970,3
5 nov 2026, 03:00-1,701000,2
5 nov 2026, 04:00-1,70980,1
5 nov 2026, 05:00-2,201000,3
5 nov 2026, 06:00-20980,1
5 nov 2026, 07:00-20950,2
5 nov 2026, 08:00-10890,1
5 nov 2026, 09:0000880
5 nov 2026, 10:001,10860
5 nov 2026, 11:002,30830,4
5 nov 2026, 12:0030810,5
5 nov 2026, 13:003,60730,8
5 nov 2026, 14:003,70720,6
5 nov 2026, 15:002,90790,4
5 nov 2026, 16:001,90790,6
5 nov 2026, 17:001,40790,1
5 nov 2026, 18:0010800,5
5 nov 2026, 19:000,60800,2
5 nov 2026, 20:000,10820,3
5 nov 2026, 21:00-0,20820,4
5 nov 2026, 22:00-0,20800,3
5 nov 2026, 23:00-0,50820,5
6 nov 2026, 00:00-0,30760,6
6 nov 2026, 01:00-0,10700,8
6 nov 2026, 02:00-0,30720,3
6 nov 2026, 03:00-0,90720,2
6 nov 2026, 04:00-0,80710,5
6 nov 2026, 05:00-1,20710,1
6 nov 2026, 06:00-0,50641,1
6 nov 2026, 07:00-0,30580,5
6 nov 2026, 08:000,10600,6
6 nov 2026, 09:001,40610,2
6 nov 2026, 10:002,60510,1
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
14/48 h
Langste aaneengesloten periode
10 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Rome

1.550 m4,3°C2.000 m1°C2.500 m-2,3°C0°C · ≈ 2.152 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.152 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

1.550 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.500 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.550 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
2.000 m

4 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,7°C
04✓Geschikt weer · -2°C
05✓Geschikt weer · -2,2°C
06✓Geschikt weer · -2,3°C
07✓Geschikt weer · -2,5°C
2.500 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -3,6°C
19✓Geschikt weer · -3,8°C
20✓Geschikt weer · -3,9°C
21✓Geschikt weer · -4,1°C
22✓Geschikt weer · -4,2°C
23✓Geschikt weer · -4,2°C
00✓Geschikt weer · -4,3°C
01✓Geschikt weer · -4,5°C
02✓Geschikt weer · -4,8°C
03✓Geschikt weer · -5°C
04✓Geschikt weer · -5,3°C
05✓Geschikt weer · -5,5°C
06✓Geschikt weer · -5,6°C
07✓Geschikt weer · -5,7°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

1°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

14 / 48 h

Langste koude periode: 10 h

Temperatuurverwachting per uur1 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°6°4 nov, 116 nov, 10
2.000 m · Europe/Rome
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 2026-0,6° / 1,6°0 mm (13 h)
5 nov 2026-2,2° / 3,7°0 mm (24 h)
6 nov 2026-1,2° / 2,6°0 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 10:17 · Europe/Rome

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.550 m2.000 m2.500 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 10:17
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Sellaronda · Gecontroleerd: lokale voorbeelden en circuitrichtingen

Corvara · Selectie: lift Costes da l’EgaBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Slechts één geselecteerde lift in Corvara. Betekenis van het bronpictogram en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd. Geen lokaal totaal.

Liftstatus
  • Costes da l'Ega · Onbekend · Broninformatie: Het bronpictogram blijft onbekend totdat de statuslegenda en de waarnemingstijd zijn geverifieerd.
Officiële bron ↗
Corvara · Selectie: piste Boé–Crep de MontBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liftstatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Eén geselecteerde piste. Betekenis van het bronpictogram en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd. Geen lokaal totaal.

Pistestatus
  • Raccordo Boé - Crep de Mont · Onbekend · Broninformatie: Het bronpictogram blijft onbekend totdat de statuslegenda en de waarnemingstijd zijn geverifieerd.
Officiële bron ↗
Sellaronda · Circuit clockwiseBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
04.11.2026, 10:35

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Circuitstatus volgens de bron, geen lokaal totaal van liften. De update heeft geen tijdzone en verifieert niet elk traject.

Liftstatus
  • Sellaronda clock'wise · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Rij van het circuit in de bron; de update heeft geen geverifieerde tijdzone of betekenis van de waarneming.
Officiële bron ↗
Sellaronda · Circuit counterclockwiseBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
13.05.2026, 17:26

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Circuitstatus volgens de bron, geen lokaal totaal van liften. De update heeft geen tijdzone en verifieert niet elk traject.

Liftstatus
  • Sellaronda counter clock'wise · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Rij van het circuit in de bron; de update heeft geen geverifieerde tijdzone of betekenis van de waarneming.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Sellaronda · Gecontroleerd: lokale voorbeelden en circuitrichtingen

Corvara · Selectie: lift Costes da l’Ega4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Corvara · Selectie: piste Boé–Crep de Mont4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liftstatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Sellaronda · Circuit clockwise4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
04.11.2026, 10:35

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Sellaronda · Circuit counterclockwise4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
13.05.2026, 17:26

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Sellaronda · Gecontroleerd: lokale voorbeelden en circuitrichtingen

Corvara · Selectie: lift Costes da l’Ega3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Corvara · Selectie: piste Boé–Crep de Mont3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liftstatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Sellaronda · Circuit clockwise3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
03.11.2026, 23:50

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Sellaronda · Circuit counterclockwise3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
13.05.2026, 17:26

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Corvara–Colfosco verwacht?

Voor Corvara–Colfosco geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.550 m, 0 mm op 2.000 m en 0 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Corvara–Colfosco?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Corvara–Colfosco. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Corvara–Colfosco?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Corvara–Colfosco. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Zuid-Tirol · Italië

Leer de berg kennen

Op de Piz La Ila loopt de Gran Risa 1,225 km van 1.868 naar 1.420 m, met een steilste helling van 34,6 graden. Ze organiseert sinds 1990 elk jaar een wereldbeker reuzenslalom, na de eerste herenwedstrijd in 1985. Tot de gemeente behoort ook Pescosta.

Verwachtingspunt
Dorp Corvara[2]
Dorpshoogte
1.568 m[5]
Gran Risa
1,225 km · 448 m hoogteverschil · wereldbeker sinds 1985[6]
Plaatselijke taal
Ladinisch eerste taal voor 87,12 % (2024)[5]

Voor je skidag

Is Corvara hetzelfde als Alta Badia?

Corvara is het hoofdplaatsje van Alta Badia, het gebied aan het bovenste uiteinde van het Val Badia, maar Alta Badia is groter dan het dorp. Colfosco, ook Calfosch genoemd, hoort bij dezelfde gemeente.[5]

Wat is de Gran Risa?

Een wereldbeker-reuzenslalompiste op de Piz La Ila in Alta Badia: 1,225 km lang, 448 m hoogteverschil, van 1.868 m naar 1.420 m. De gemiddelde helling wordt, afhankelijk van het onderdeel van de bron, op ongeveer 25 of 20 graden gesteld.[6]

Dekt de verwachting voor Corvara ook Colfosco?

Alleen ruwweg. Het punt ligt in het dorp Corvara op 1.568 m, en Colfosco is een apart dorp van de gemeente. De liftlijst en kaart van de exploitant laten zien welke delen van de Sella Ronda rijden.[5][2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Sellaronda · SkigebiedDolomiti Superski
  2. Corvara–Colfosco · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
  3. Sellaronda · PistekaartDolomiti Superski
  4. Sellaronda · Lift- en pistestatusDolomiti Superski
  5. Corvara · Locatie en hoogteWikipedia
  6. Gran Risa · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  7. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.