Jämtland · Zweden

Weer en sneeuwverwachting Duved–Tegefjäll

Voor Duved–Tegefjäll geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 14:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 650 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 17:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Duved–Tegefjäll: Liften: 0 van 12 open (Åre · Duved Tegefjäll; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 16:22 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Duved Tegefjäll; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 16:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Duved–Tegefjäll is westelijk Åre: lange, brede, goed geprepareerde pistes, met avondskiën onder verbeterde verlichting en een nieuwe opwarmhut met activiteiten voor jongeren. De verwachting wordt berekend bij de bushalte Duveds linbana.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
0 van 12 openÅre · Duved Tegefjäll
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
0 cmbij Duved Tegefjäll · bericht van het skigebied
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Duved–Tegefjäll is een apart westelijk skigebied, per weg of skibus bereikbaar vanaf de Åreskutan-kant waar Åre By en Björnen liggen. Een bestemmingsskipas dekt beide, maar een gedeelde pas betekent geen skiverbinding.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Duved–Tegefjäll

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Open het skigebiedbericht

Duved–Tegefjäll

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-1 – 5 °C · 650 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 14:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Die tabel noemt het gebied op 420 tot 794 m, dus de banden van 400 en 650 m omsluiten basis en midden, terwijl de band van 1.000 m ver boven de liften ligt. Alle drie zijn modelwaarden voor het punt bij de bushalte, geen metingen.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 14:00 · Europe/Stockholm · Open-Meteo · MET Nordic

Temperatuurverwachting per uur4,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°7°4 nov, 176 nov, 16
Uurlijkse verwachtingswaarden
Duved–Tegefjäll · 650 m · Europe/Stockholm
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 17:004,509410
4 nov 2026, 18:004,40,19410,1
4 nov 2026, 19:004,409410,4
4 nov 2026, 20:004,40,19510,6
4 nov 2026, 21:004,50,19710,7
4 nov 2026, 22:004,70,49810,8
4 nov 2026, 23:004,70,29311
5 nov 2026, 00:003,909110,9
5 nov 2026, 01:0030859,7
5 nov 2026, 02:002,50878,5
5 nov 2026, 03:002,30868,5
5 nov 2026, 04:002,20868,7
5 nov 2026, 05:002,20848,9
5 nov 2026, 06:002,10839
5 nov 2026, 07:002,10839,1
5 nov 2026, 08:002,20829,3
5 nov 2026, 09:002,30829,3
5 nov 2026, 10:002,40829,2
5 nov 2026, 11:002,50829,1
5 nov 2026, 12:002,60838,9
5 nov 2026, 13:002,60848,4
5 nov 2026, 14:002,50848,2
5 nov 2026, 15:002,40837,9
5 nov 2026, 16:002,30848
5 nov 2026, 17:002,20838,3
5 nov 2026, 18:002,10857,7
5 nov 2026, 19:002,10866,9
5 nov 2026, 20:0020866,6
5 nov 2026, 21:001,80875,9
5 nov 2026, 22:001,60885,2
5 nov 2026, 23:001,50894,2
6 nov 2026, 00:001,30884,3
6 nov 2026, 01:000,50924,2
6 nov 2026, 02:000,20964,2
6 nov 2026, 03:000,50973,7
6 nov 2026, 04:000,40943,7
6 nov 2026, 05:0000963,3
6 nov 2026, 06:00-0,20963,2
6 nov 2026, 07:00-0,50972,8
6 nov 2026, 08:00-0,80982,6
6 nov 2026, 09:00-0,70982,6
6 nov 2026, 10:00-0,10942,9
6 nov 2026, 11:000,50893,1
6 nov 2026, 12:0010852,6
6 nov 2026, 13:001,40832
6 nov 2026, 14:001,40852,2
6 nov 2026, 15:0010892
6 nov 2026, 16:000,40912
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 65 h

4 nov 2026, 09:00 → 4 nov 2026, 14:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Stockholm

400 m7,1°C650 m4,5°C1.000 m2,3°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 17:00 → 5 nov, 17:00

400 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

650 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

400 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 6,1°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 6°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 6,2°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 6,5°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 7°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 6,6°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 5,7°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,9°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 3,2°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 3,2°C
650 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 4,1°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 4,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
1.000 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,2°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

4,5°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur4,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°7°4 nov, 176 nov, 16
650 m · Europe/Stockholm
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20264,4° / 4,7°0,9 mm (7 h)
5 nov 20261,5° / 3,9°0 mm (24 h)
6 nov 2026-0,8° / 1,4°0 mm (17 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 14:00 · Opgehaald: 4 nov, 15:17 · Europe/Stockholm

Open-Meteo · MET Nordic ↗
Oriëntatie op de berg
400 m650 m1.000 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 17:00 — 7 nov 2026, 10:0065 h · 650 m · Europe/Stockholm

Uren tussen updates van de aanbieder5 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,1 °CEerdere verwachting: 1,7 °C
Nieuwste verwachting: 1,6 °C
Totale neerslagVerwachting
-1,2 mmEerdere verwachting: 2,2 mm
Nieuwste verwachting: 1 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting1,7 °C1,6 °C-0,1 °C
Totale neerslagVerwachting2,2 mm1 mm-1,2 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h0 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

400 mRecente verwachting4 nov 2026, 14:00
650 mRecente verwachting4 nov 2026, 14:00
1.000 mRecente verwachting4 nov 2026, 14:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

SkiStar · Åre

Åre · Duved TegefjällBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 12

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Duved Tegefjäll · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Tegeliftens toppstation0
Duved Tegefjäll · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Hamrebacken)0
Duved Tegefjäll · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Duved Tegefjäll · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0

Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie.

Liftstatus
  • Duveds Linbana · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Tegeliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Hamreliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Leråliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Englandsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Gunnilliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fjällvallsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Byliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Torpliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Mini Tege · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • DR1 Rullband - Duved · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • DR2 Rullband - Tegefjäll · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • Byspåret · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Torpbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Dalbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Minitege · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Englandsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Gunnilbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Vildmarksstigen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Tegeleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Fjällbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Bergesvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Lillåleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Hamrebacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Mullfjällsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Träningsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Leråbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Tegebacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Tegesvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Träningsbacken Puckeln · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Skistar Snow Park · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

SkiStar · Åre

Åre · Duved Tegefjäll4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 12

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Duved Tegefjäll · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Tegeliftens toppstation0
Duved Tegefjäll · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Hamrebacken)0
Duved Tegefjäll · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Duved Tegefjäll · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

SkiStar · Åre

Åre · Duved Tegefjäll3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 12

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Duved Tegefjäll · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Tegeliftens toppstation0
Duved Tegefjäll · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Hamrebacken)0
Duved Tegefjäll · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Duved Tegefjäll · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Duved–Tegefjäll verwacht?

Voor Duved–Tegefjäll geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 14:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 650 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 17:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Duved–Tegefjäll?

Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Duved Tegefjäll; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 16:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Duved–Tegefjäll?

Liften: 0 van 12 open (Åre · Duved Tegefjäll; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 16:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Jämtland · Zweden

Leer de berg kennen

SkiStar beschrijft lange, brede, goed geprepareerde pistes en een rustig tempo, en noemt nieuwe verlichting voor avondskiën. Een tabel van gebieden in Jämtland noemt 20 km piste en 12 liften. De afbeelding is een schema, geen pistekaart.

Hoogte
420 tot 794 m, 374 m hoogteverschil, 12 liften volgens de tabel[6]
Karakter
Lange, brede, goed geprepareerde pistes; rustig tempo[5]
Bij de start
Nieuwe opwarmhut met avondactiviteiten voor jongeren; betere verlichting voor avondskiën[5]

Voor je skidag

Hoe is het skiën in Duved–Tegefjäll?

SkiStar beschrijft lange, brede, goed geprepareerde pistes en een rustig tempo in westelijk Åre. Het klinkt als comfortabel cruisen eerder dan steil terrein.[5]

Hoe groot is Duved–Tegefjäll vergeleken met de Åreskutan-kant?

Een tabel van een derde noemt hier 12 liften, 20 km piste en 374 m hoogteverschil, tegenover 37 liften en 939 m voor Åre zonder Duved–Tegefjäll. Het zijn overzichtscijfers, geen telling.[6][2]

Is er avondskiën in Duved–Tegefjäll?

SkiStar noemt verbeterde verlichting voor avondskiën en een nieuwe opwarmhut met avondactiviteiten voor jongeren. Of de liften op een bepaalde avond draaien, hangt af van het rooster van de exploitant.[5][1]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. SkiStar Åre · SkigebiedSkiStar
  2. Duved–Tegefjäll · Locatie en hoogteOpenStreetMap
  3. SkiStar Åre · Berichtgegevens en meetlocatiesSkiStar
  4. SkiStar Åre · Lift- en pistestatusSkiStar
  5. SkiStar Åre · SkigebiedgidsSkiStar
  6. Skiresort.info · Jämtland · Feiten en gebiedsinformatieSkiresort.info
  7. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.