Jämtland · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Funäsdalsberget
Voor Funäsdalsberget geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 5 nov, 05:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 600 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Funäsdalsberget en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Funäsdalsberget is de berg van Funäsfjällen met het grootste hoogteverschil: de exploitant noemt zijn 314 m het grootste van het gebied. Steilere stukken, lange brede pistes en bosafdalingen delen de helling; de verwachting wordt berekend op het punt Funäsgondolen.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt alleen de berg Funäsdalsberget. Het is een van de zes gebieden in de Fjällpass en wordt per weg of skibus vanuit de andere bereikt; een gedeelde pas betekent niet dat de gebieden in elkaar overgaan.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Funäsdalsberget
-3 – 2 °C · 800 m · 5 nov – 7 nov
Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 5 nov, 05:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De modelbanden (600, 800 en 1.000 m) zijn afgeronde stappen rond het vermelde bereik van 663 tot 977 m, dus de laagste en de hoogste liggen net buiten het liftterrein. Het zijn modelwaarden voor het punt Funäsgondolen, geen stationsmetingen.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 5 nov 2026, 05:00 · Europe/Stockholm · Open-Meteo · MET Nordic
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 5 nov 2026, 11:00 | 2 | 0 | 74 | 5,7 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 2,3 | 0 | 74 | 5,6 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 2,4 | 0 | 73 | 5,4 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 2,3 | 0 | 74 | 5,5 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 2,1 | 0 | 76 | 5,1 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 1,7 | 0 | 77 | 4,7 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,6 | 0 | 79 | 4,3 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 1,5 | 0 | 79 | 4,2 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 1,2 | 0 | 79 | 4,4 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 0,9 | 0 | 80 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 0,6 | 0 | 82 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 0,1 | 0 | 86 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -0,4 | 0 | 92 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -0,9 | 0 | 96 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -1,4 | 0 | 98 | 1 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -1,9 | 0 | 98 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -2,2 | 0 | 98 | 1 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -2,4 | 0 | 97 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -2,5 | 0 | 97 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2,5 | 0 | 95 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,6 | 0 | 93 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,7 | 0 | 92 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -2,5 | 0 | 90 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -1,3 | 0 | 84 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 0,2 | 0 | 76 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 1,3 | 0 | 70 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 2 | 0 | 70 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 2,1 | 0 | 73 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 1,3 | 0 | 78 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 16:00 | -0,2 | 0 | 84 | 1 |
| 6 nov 2026, 17:00 | -1,1 | 0 | 90 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 18:00 | -1,5 | 0 | 93 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 19:00 | -1,7 | 0 | 94 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 20:00 | -1,9 | 0 | 95 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 21:00 | -1,9 | 0 | 97 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 22:00 | -2,1 | 0 | 97 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 23:00 | -2,2 | 0 | 97 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 00:00 | -2,2 | 0 | 97 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 01:00 | -1,9 | 0 | 97 | 1 |
| 7 nov 2026, 02:00 | -1,8 | 0 | 96 | 1 |
| 7 nov 2026, 03:00 | -1,7 | 0 | 96 | 0,8 |
| 7 nov 2026, 04:00 | -1,6 | 0 | 96 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 05:00 | -1,4 | 0 | 97 | 0,6 |
| 7 nov 2026, 06:00 | -0,8 | 0 | 96 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 07:00 | -0,3 | 0 | 96 | 1,2 |
| 7 nov 2026, 08:00 | -0,2 | 0 | 97 | 1,3 |
| 7 nov 2026, 09:00 | 0,2 | 0 | 94 | 1,9 |
| 7 nov 2026, 10:00 | 0,9 | 0 | 91 | 2,2 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 21/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 12 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 62 h
5 nov 2026, 00:00 → 5 nov 2026, 05:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
0,1°C
Wind: 5,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 05:002°C
Wind: 5,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 05:003,9°C
Wind: 5,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 05:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
5 nov, 11:00 → 6 nov, 11:00
600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
3 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
6 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
2°Weerkansen voor sneeuwproductie
21 / 48 hLangste koude periode: 12 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 5 nov 2026 | -0,4° / 2,4° | 0 mm (13 h) |
| 6 nov 2026 | -2,7° / 2,1° | 0 mm (24 h) |
| 7 nov 2026 | -2,2° / 0,9° | 0 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 5 nov, 05:00 · Opgehaald: 5 nov, 06:18 · Europe/Stockholm
Open-Meteo · MET Nordic ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 11:00 — 8 nov 2026, 01:0062 h · 800 m · Europe/Stockholm
Uren tussen updates van de aanbieder5 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: 0 °C
Nieuwste verwachting: 0,1 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +3 hEerdere verwachting: 18 h
Nieuwste verwachting: 21 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 0 °C | 0,1 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 18 h | 21 h | +3 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 5 nov 2026, 00:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 01:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 5 nov 2026, 05:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 06:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Funäsfjällen · Liften · Funäsdalsberget named
Funäsdalsberget · Volgens de bron vermeld: liftenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde liften. Volledigheid, waarnemingstijd per item en openbare toegang zijn niet geverifieerd. Een gedeelde skipas bewijst geen skiverbinding.
Liftstatus
- Funäsgondolen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Kåvan Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Loliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Parkliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Röstbergsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Funäsfjällen · Liften · Funäsdalsberget named
Funäsdalsberget · Volgens de bron vermeld: liften5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Funäsfjällen · Liften · Funäsdalsberget named
Funäsdalsberget · Volgens de bron vermeld: liften4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Funäsfjällen · Liften · Funäsdalsberget named
Funäsdalsberget · Volgens de bron vermeld: liften3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Funäsdalsberget verwacht?
Voor Funäsdalsberget geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 5 nov, 05:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 600 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Funäsdalsberget?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Funäsdalsberget. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Funäsdalsberget?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Funäsdalsberget. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Volgens een overzicht skiet je van ongeveer 663 m tot 977 m, over een mix van steile stukken, brede cruisepistes en bospaden. De afbeelding is een schema van de berg, geen routekaart.
Voor je skidag
Heeft Funäsdalsberget echt het grootste hoogteverschil van Funäsfjällen?
De site van Funäsdalen zegt van wel, met 314 m. Een overzicht van skigebieden geeft Tännäskröket 327 m; zie het dus als formulering van de exploitant en niet als gecontroleerde ranglijst.[6][5]
Hoeveel pistes heeft Funäsdalsberget?
De eigen pagina van de exploitant noemt 15 pistes maar een kleurverdeling die op 18 uitkomt, dus deze pagina noemt geen enkel getal. De pistekaart toont de indeling.[6]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Funäsfjällen · SkigebiedFunäsfjällen
- Funäsdalsberget · Locatie en hoogteOpenStreetMap
- Funäsfjällen · Berichtgegevens en meetlocatiesFunäsfjällen
- Funäsfjällen · Lift- en pistestatusFunäsfjällen
- Skiresort.info · Funäsfjällen · Feiten en gebiedsinformatieSkiresort.info
- Funäsdalen · SkiënFunäsdalen
- Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.