Hallingdal · Noorwegen

Weer en sneeuwverwachting Geilo

Voor Geilo geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 09:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Geilo en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie

Twee bergzijden met Geilo ertussen. Kies een vertrekpunt, vergelijk de omstandigheden hogerop en bij het dorp en houd rekening met de skibus wanneer je het dal oversteekt.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Opent binnenkort
Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Opent 28 nov · over 24 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina omvat de bestemming van SkiGeilo, inclusief Geilosiden, Slaatta, Havsdalen, Vestlia en Kikut. De tegenoverliggende dalzijden zijn verbonden per skibus. Lia, Dagali Fjellpark en Hallingskarvet Ski Center zijn afzonderlijke skigebieden.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Geen recente lokale berichten

Schematisch berglandschap · Geilo

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-0 – 7 °C · 950 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 09:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De verwachtingen op 800, 950 en 1.100 m zijn hoogteaangepaste modelwaarden op één representatieve locatie in Geilo. Het zijn geen drie weerstations of afzonderlijke verwachtingen voor elke dalzijde. Havsdalshovda bereikt 1.178 m, boven de hoogste waarde.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 09:00 · Europe/Oslo · Open-Meteo · MET Nordic

Temperatuurverwachting per uur6,1 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°10°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Geilo · 950 m · Europe/Oslo
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:006,10734,2
4 nov 2026, 12:006,70723,9
4 nov 2026, 13:007,20714,4
4 nov 2026, 14:007,10735,1
4 nov 2026, 15:006,60774,8
4 nov 2026, 16:005,50844,2
4 nov 2026, 17:004,50874,4
4 nov 2026, 18:004,10884,4
4 nov 2026, 19:003,50893,7
4 nov 2026, 20:002,80913,5
4 nov 2026, 21:002,40923,5
4 nov 2026, 22:002,10923,3
4 nov 2026, 23:0020893,5
5 nov 2026, 00:001,90873,9
5 nov 2026, 01:001,90874,1
5 nov 2026, 02:001,70863,8
5 nov 2026, 03:001,50853,7
5 nov 2026, 04:001,40833,7
5 nov 2026, 05:001,30833,5
5 nov 2026, 06:001,10823,4
5 nov 2026, 07:000,80823,2
5 nov 2026, 08:000,50832,7
5 nov 2026, 09:000,50842,3
5 nov 2026, 10:001,80801,5
5 nov 2026, 11:003,30771,6
5 nov 2026, 12:004,60741,5
5 nov 2026, 13:005,60701,5
5 nov 2026, 14:006,10711,1
5 nov 2026, 15:005,60781,2
5 nov 2026, 16:003,90821,6
5 nov 2026, 17:002,30851,8
5 nov 2026, 18:001,50851,6
5 nov 2026, 19:001,10851,5
5 nov 2026, 20:000,90861,6
5 nov 2026, 21:000,40852
5 nov 2026, 22:000,40851,9
5 nov 2026, 23:000,10851,6
6 nov 2026, 00:00-0,20841,7
6 nov 2026, 01:00-0,40852
6 nov 2026, 02:00-0,40842,4
6 nov 2026, 03:00-0,30822,8
6 nov 2026, 04:0000793
6 nov 2026, 05:00-0,10792,5
6 nov 2026, 06:00-0,30802,4
6 nov 2026, 07:00-0,30802,3
6 nov 2026, 08:00-0,30772,8
6 nov 2026, 09:000,30723,5
6 nov 2026, 10:0020663,8
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
1/48 h
Langste aaneengesloten periode
1 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Oslo

800 m5,1°C950 m6,1°C1.100 m5,1°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

950 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.100 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

800 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -1,2°C
950 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
1.100 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -0°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

6,1°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

1 / 48 h

Langste koude periode: 1 h

Temperatuurverwachting per uur6,1 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°10°4 nov, 116 nov, 10
950 m · Europe/Oslo
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20262° / 7,2°0 mm (13 h)
5 nov 20260,1° / 6,1°0 mm (24 h)
6 nov 2026-0,4° / 2°0 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 09:00 · Opgehaald: 4 nov, 10:18 · Europe/Oslo

Open-Meteo · MET Nordic ↗
Oriëntatie op de berg
800 m950 m1.100 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 09:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 10:18
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Geen opgeslagen bericht voor deze bestemming.

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Geilo verwacht?

Voor Geilo geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 09:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Geilo?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Geilo. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Geilo?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Geilo. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Hallingdal · Noorwegen

Leer de berg kennen

Pistes dalen vanaf afgeronde hoogtes af naar dalstations rond het dorp. Geiloheisen en Vestlia liggen aan tegenoverliggende kanten van het dal; gebruik de officiële kaart om je vertrekpunt en de skibus bij een wissel van kant te vinden.

Indeling skigebied
Twee dalzijden rond Geilo[1]
Tussen de dalzijden
Skibus: Geiloheisen ↔ Vestlia[3]
Gepubliceerd aantal pistes
46 in de hele bestemming[1]
Hoogste genoemde skitop
Havsdalshovda · 1.178 m[2]

Voor je skidag

Kan ik rechtstreeks skiën tussen Geiloheisen en Vestlia?

Gebruik de skibus om het dal tussen deze dalstations over te steken. De bestemming is per bus verbonden; reken tijd voor de overstap en controleer de laatste dienstregeling van de exploitant.[3][2]

Omvat deze pagina Hallingskarvet Ski Center?

Nee. Hallingskarvet Ski Center in Sudndalen is afzonderlijk, net als Lia en Dagali Fjellpark. Hun sneeuw- en liftberichten zijn niet opgenomen op deze Geilo-pagina.[4]

Beschrijft de verwachting op 1.100 m elke top van Geilo?

Nee. De kaart plaatst Havsdalshovda op 1.178 m en Kikuttoppen op 1.076 m. Vergelijk je piste met de dichtstbijzijnde modelhoogtes; de waarden delen één locatie en volgen niet elke top of hellingsrichting.[2]

Waar controleer ik welke liften in Geilo open zijn?

Gebruik het officiële lift- en pistebericht van SkiGeilo en controleer je gekozen dalstation en lift. PisteWindow toont nog geen geverifieerd actueel liftbericht voor Geilo; een ontbrekende waarde hier betekent niet dat het skigebied gesloten is.[5]

Betekent een recente weerupdate dat het sneeuwbericht nieuw is?

Niet per se. Het bericht van SkiGeilo gebruikt Fnugg, waar automatisch weer en sneeuwberichten van het skigebied verschillende updatetijden kunnen hebben. Controleer de tijd bij de betreffende waarneming voordat je een sneeuwcijfer als actueel beschouwt.[5][6]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Geilo · SkigebiedSkiGeilo
  2. Geilo · PistekaartSkiGeilo / Visit Geilo
  3. Geiloheisen · Vestlia · Skibus tussen de dalzijdenSkiGeilo
  4. Geilo · GebiedsafbakeningVisit Geilo
  5. Geilo · Weer-, lift- en pisteberichtSkiGeilo
  6. SkiGeilo · Fnugg · Bericht en gegevensbronFnugg
  7. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.