Tirol · Oostenrijk

Weer en sneeuwverwachting Going am Wilden Kaiser

Voor Going am Wilden Kaiser geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.050 m en 0 mm op 1.250 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 22:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Going am Wilden Kaiser: Liften: 1 van 19 open (SkiWelt Ellmau - Going · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 4 nov, 21:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Going am Wilden Kaiser ligt op 773 m. Het dorp ligt ongeveer 8,5 km ten noordwesten van Kitzbühel en 5 km ten westen van St. Johann in Tirol, aan de oostrand van SkiWelt.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Open volgens bericht
Liften
1 van 19 openSkiWelt Ellmau - Going · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: De Astberg-rodelbaan van 4,5 km loopt van het bergstation naar Going of Ellmau en is ’s avonds verlicht; in de winter rijdt een lokale skibus. De cijfers voor SkiWelt gelden voor het hele gebied, niet voor Going am Wilden Kaiser alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Going am Wilden Kaiser

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Open het skigebiedbericht

Going am Wilden Kaiser

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

4 – 11 °C · 1.050 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 16:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De waarden op 800, 1.050 en 1.250 m zijn voor hoogte aangepaste modelverwachtingen bij het toeristenbureau, geen afzonderlijke weerstations. De dorpshoogte op de kaart van de exploitant is geen meting op dat punt.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 16:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur4,1 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°14°4 nov, 226 nov, 21
Uurlijkse verwachtingswaarden
Going am Wilden Kaiser · 1.050 m · Europe/Vienna
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 22:004,10821
4 nov 2026, 23:004,30791,4
5 nov 2026, 00:004,10771,2
5 nov 2026, 01:0040760,5
5 nov 2026, 02:004,10741,1
5 nov 2026, 03:0040750,8
5 nov 2026, 04:004,10741,6
5 nov 2026, 05:004,10731,4
5 nov 2026, 06:004,10721,4
5 nov 2026, 07:004,30701,8
5 nov 2026, 08:004,80711,8
5 nov 2026, 09:006,30691,5
5 nov 2026, 10:007,60671,3
5 nov 2026, 11:008,70690,9
5 nov 2026, 12:009,40750,5
5 nov 2026, 13:00100750,3
5 nov 2026, 14:0010,10800,1
5 nov 2026, 15:009,60890,1
5 nov 2026, 16:008,60920,3
5 nov 2026, 17:007,70800,5
5 nov 2026, 18:007,20700,5
5 nov 2026, 19:006,70720,6
5 nov 2026, 20:006,50680,6
5 nov 2026, 21:006,20720,6
5 nov 2026, 22:0060710,7
5 nov 2026, 23:005,70690,7
6 nov 2026, 00:005,40650,8
6 nov 2026, 01:005,10620,8
6 nov 2026, 02:0050600,8
6 nov 2026, 03:004,80580,6
6 nov 2026, 04:004,70570,6
6 nov 2026, 05:004,60560,5
6 nov 2026, 06:004,50560,5
6 nov 2026, 07:004,50550,5
6 nov 2026, 08:005,10560,5
6 nov 2026, 09:007,20570,3
6 nov 2026, 10:008,60700,2
6 nov 2026, 11:009,70730,5
6 nov 2026, 12:0010,60690,5
6 nov 2026, 13:0011,20730,5
6 nov 2026, 14:0011,40710,3
6 nov 2026, 15:0011,30750,2
6 nov 2026, 16:0010,10830,2
6 nov 2026, 17:008,10851
6 nov 2026, 18:007,10631
6 nov 2026, 19:0060641
6 nov 2026, 20:004,80801,2
6 nov 2026, 21:004,20861
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0 °C · 65 h

4 nov 2026, 13:00 → 4 nov 2026, 16:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Vienna

800 m5,2°C1.050 m4,1°C1.250 m2,8°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 22:00 → 5 nov, 22:00

800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.050 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.250 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

800 m

0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren

22—Boven de beoordelingsgrens · 4,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 4,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 4,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 4°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,9°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 3,9°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
1.050 m

0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren

22—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
1.250 m

0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren

22—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

4,1°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur4,1 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°14°4 nov, 226 nov, 21
1.050 m · Europe/Vienna
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20264,1° / 4,3°0 mm (2 h)
5 nov 20264° / 10,1°0 mm (24 h)
6 nov 20264,2° / 11,4°0 mm (22 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 16:00 · Opgehaald: 4 nov, 20:18 · Europe/Vienna

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
800 m1.050 m1.250 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 22:00 — 7 nov 2026, 15:0065 h · 1.050 m · Europe/Vienna

Uren tussen updates van de aanbieder3 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0 °CEerdere verwachting: 5,8 °C
Nieuwste verwachting: 5,8 °C
Totale neerslagVerwachting
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting5,8 °C5,8 °C+0 °C
Totale neerslagVerwachting0 mm0 mm+0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h0 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

800 mRecente verwachting4 nov 2026, 16:00
1.050 mRecente verwachting4 nov 2026, 16:00
1.250 mRecente verwachting4 nov 2026, 16:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map

SkiWelt Ellmau - Going · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistesBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 1 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde kaartitems. Geen waarnemingstijd per item en geen verificatie van toegang om te skiën.

Liftstatus
  • 80 · 10er Gondelbahn Hartkaiserbahn · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 81 · Marcher · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 82 · Vetterstätt Zauberteppich · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 84 · Vetterstätt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 86 · Kirchbichl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 88 · Schmiedalm · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 89a · Ellmi's Zauberteppich I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 89b · Ellmi's Zauberteppich II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 90 · Hausberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 91 · Ellmi's 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 96 · Kaiserexpress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 97 · Köglbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 98 · Almbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 99 · Tanzbodenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 100 · Astbergbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 102 · Sonnenlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 107 · Maxilift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 108 · Zauberteppich Astberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 89c · Ellmi´s Zauberteppich III · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 80 · Talabfahrt bis Mittelstation · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · 80 Talabfahrt bis Mittelstation (Bergbahn Ellmau - Going) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 62 · nach Scheffau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 80 · Talabfahrt Hartkaiserbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 89c · Ellmi´s Zauberteppich Abfahrt III · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 80a · Harmstätt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 80b · Hartkaiserbahn Talabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 87a · Umfahrung Seppenbauer · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 87a · Umfahrung Seppenbauer · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 87 · Ranhart · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 88 · Schmiedalm · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 91 · Ellmis 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 91a · Ellmis 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 96 · Kaiserexpress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 97-99 · Verbindung Eiberg - Ellmau/Going · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 96a · Kaiserexpress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 96b · Kaiserexpress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 78 · Verbindung Übungslift Berg - Ellmau/Going · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 99c · Verbinung Ostlift - Tanzboden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 97 · Köglbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 97b · Köglbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 97c · Köglbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 97d · Köglbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 98 · Almbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 98a · Almbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 98b · zur Almbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 99 · Tanzbodenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 99a · Tanzboden Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 99b · Tanzbodenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Trainingsstrecke Ellmau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 80f · Jägerhütte Umfahrung · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 97a · Asten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 81 · Marcherlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 82 · Zauberteppich Vetterstätt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 84 · Vetterstättlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 84 · Vetterstättlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 84a · nach Ellmau Zentrum · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 85 · Bärenlift / Metzger Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 86 · Kirchbichllift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 90 · Hausberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 89a · Ellmi's Zauberteppich Abfahrt I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 89b · Ellmi's Zauberteppich Abfahrt II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 100 · Astbergbahn Talabfahrt Viehap · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 100a · Astbergbahn Talabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 100b · Astbergbahn Talabfahrt Hollenau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 100c · Umfahrung Steilhang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 100d · Verbindung Ellmau - Going · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 102a · Sonnenlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 102 · Sonnenlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 102b · Sonnenliftpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 107 · Maxilift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 108 · Zauberteppich Astberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Wellenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 99 · Abfahrt Funpark Kaiserpark · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 80a · Steilhang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 80a · Speicherteich Hartkaiser rot · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Funslope · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map

SkiWelt Ellmau - Going · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 1 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map

SkiWelt Ellmau - Going · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 1 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Going am Wilden Kaiser verwacht?

Voor Going am Wilden Kaiser geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.050 m en 0 mm op 1.250 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 22:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Going am Wilden Kaiser?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Going am Wilden Kaiser. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Going am Wilden Kaiser?

Liften: 1 van 19 open (SkiWelt Ellmau - Going · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 4 nov, 21:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Tirol · Oostenrijk

Leer de berg kennen

Vanaf het dorp brengt de stoeltjeslift Astberg je naar 1.255 m. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Hoogte van het dorp
773 m[5]
Lift vanuit het dorp
Astberg · 1.255 m[6]
Verwachtingspunt
Going am Wilden Kaiser[2]

Voor je skidag

Welke lift brengt je vanuit Going am Wilden Kaiser naar de pistes?

Vanaf het dorp brengt de stoeltjeslift Astberg je naar 1.255 m.[6]

Hoe is Going am Wilden Kaiser verbonden met SkiWelt?

De Astberg-rodelbaan van 4,5 km loopt van het bergstation naar Going of Ellmau en is ’s avonds verlicht; in de winter rijdt een lokale skibus.[6]

Zijn de verwachtingen voor 800, 1.050 en 1.250 m bij Going am Wilden Kaiser metingen?

Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 800, 1.050 en 1.250 m op één representatief punt (Going am Wilden Kaiser).[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Going · SkigebiedSkiWelt
  2. Going · Locatie en hoogteWilder Kaiser
  3. SkiWelt · PistekaartSkiWelt
  4. SkiWelt · Lift- en pistestatusSkiWelt
  5. Going am Wilden Kaiser · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  6. Going · SkigebiedSkiWelt
  7. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.