Aostavallei · Italië

Weer en sneeuwverwachting Gressoney-La-Trinité

Voor Gressoney-La-Trinité geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0,9 mm op 1.800 m, 4,4 mm op 2.300 m en 3,3 mm op 2.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Gressoney-La-Trinité en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie

Gressoney-La-Trinité is het hoogstgelegen dorp van het Lysdal, op ongeveer 1.627 m aan de voet van de Monte Rosa, en het middelste van de drie dalen. Het verwachtingspunt is Stafal, het hoger gelegen gehucht, waar de liften richting de Passo dei Salati beginnen.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht

De laatste update is mislukt. De waarden komen uit een eerdere ophaalronde.

Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: De exploitant meldt de drie dalen apart en de liften, pistes en verbindingen in het Lysdal zijn eigen vermeldingen. Freeride Indren en de satellietgebieden vallen buiten dit bericht, en de 180 km van Monterosa Ski is geen cijfer van Gressoney.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Gressoney-La-Trinité

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Open het skigebiedbericht

Gressoney-La-Trinité

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-4 – 1 °C · 2.300 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De niveaus 1.800, 2.300 en 2.900 m zijn modelschattingen voor Stafal, geen metingen. Het laagste niveau ligt boven de 1.627 m van het dorp, het hoogste net onder de Passo dei Salati.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur-2,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-6°0°3°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Gressoney-La-Trinité · 2.300 m · Europe/Rome
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:00-2,501001,8
4 nov 2026, 12:00-2,10,31002
4 nov 2026, 13:00-1,80,31002,1
4 nov 2026, 14:00-1,70,51002,1
4 nov 2026, 15:00-1,80,61002,7
4 nov 2026, 16:00-2,10,81002,9
4 nov 2026, 17:00-2,70,41002,2
4 nov 2026, 18:00-2,80,41002,1
4 nov 2026, 19:00-3,10,41002
4 nov 2026, 20:00-3,40,2991,7
4 nov 2026, 21:00-3,40,1981,1
4 nov 2026, 22:00-3,90,1980,7
4 nov 2026, 23:00-3,60911
5 nov 2026, 00:00-3,60941
5 nov 2026, 01:00-3,30,1921
5 nov 2026, 02:00-3,50,1971
5 nov 2026, 03:00-3,60,1930,5
5 nov 2026, 04:00-3,70920,7
5 nov 2026, 05:00-3,40970,6
5 nov 2026, 06:00-3,40980,7
5 nov 2026, 07:00-3,20960,7
5 nov 2026, 08:00-3,20960,3
5 nov 2026, 09:00-1,90950,2
5 nov 2026, 10:00-1,40980,2
5 nov 2026, 11:00-10980,8
5 nov 2026, 12:00-0,20960,5
5 nov 2026, 13:000,10960,5
5 nov 2026, 14:000,50950,9
5 nov 2026, 15:000,50960,6
5 nov 2026, 16:000,50940,4
5 nov 2026, 17:000,30840,1
5 nov 2026, 18:00-0,20890,5
5 nov 2026, 19:00-0,50930,3
5 nov 2026, 20:00-0,40870,5
5 nov 2026, 21:00-0,80,1920,1
5 nov 2026, 22:00-0,60870,3
5 nov 2026, 23:00-0,30800,4
6 nov 2026, 00:000,20780,1
6 nov 2026, 01:00-0,70890,9
6 nov 2026, 02:00-1,10,1950,9
6 nov 2026, 03:00-1,60,4980,8
6 nov 2026, 04:00-1,40,4990,5
6 nov 2026, 05:00-1,10,4970,3
6 nov 2026, 06:00-1,10,2970,1
6 nov 2026, 07:00-1,20,3970,4
6 nov 2026, 08:00-1,10,4950,6
6 nov 2026, 09:00-1,10,41000,5
6 nov 2026, 10:00-0,90,1990,6
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
4,4 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
20/48 h
Langste aaneengesloten periode
18 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Rome

1.800 m0,5°C2.300 m-2,5°C2.900 m-4,8°C0°C · ≈ 1.883 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 1.883 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

1.800 m

0,9 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.300 m

4,4 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.900 m

3,3 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.800 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
2.300 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -2,8°C
19✓Geschikt weer · -3,1°C
20✓Geschikt weer · -3,6°C
21✓Geschikt weer · -3,7°C
22✓Geschikt weer · -4,2°C
23✓Geschikt weer · -4,4°C
00✓Geschikt weer · -4,2°C
01✓Geschikt weer · -4°C
02✓Geschikt weer · -3,9°C
03✓Geschikt weer · -4,3°C
04✓Geschikt weer · -4,4°C
05✓Geschikt weer · -3,8°C
06✓Geschikt weer · -3,7°C
07✓Geschikt weer · -3,7°C
2.900 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -7,5°C
19✓Geschikt weer · -7,6°C
20✓Geschikt weer · -7,6°C
21✓Geschikt weer · -7,7°C
22✓Geschikt weer · -7,8°C
23✓Geschikt weer · -7,5°C
00✓Geschikt weer · -7,2°C
01✓Geschikt weer · -7,1°C
02✓Geschikt weer · -7,1°C
03✓Geschikt weer · -7,7°C
04✓Geschikt weer · -7,7°C
05✓Geschikt weer · -7,3°C
06✓Geschikt weer · -7,1°C
07✓Geschikt weer · -7°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

-2,5°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

20 / 48 h

Langste koude periode: 18 h

Temperatuurverwachting per uur-2,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-6°0°3°4 nov, 116 nov, 10
2.300 m · Europe/Rome
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 2026-3,9° / -1,7°4,1 mm (13 h)
5 nov 2026-3,7° / 0,5°0,4 mm (24 h)
6 nov 2026-1,6° / 0,2°2,7 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 10:18 · Europe/Rome

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.800 m2.300 m2.900 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 10:18
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Monterosa Gabiet

De laatste ophaalactie mislukte. Opgeslagen berichten hieronder zijn historisch.

Geen opgeslagen bericht. Bekijk de officiële bron.

Monterosa Ski · Gecontroleerd: voorbeelden uit het dal en verbindingen

Gressoney-La-Trinité · Gecontroleerd: voorbeeldenBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen geselecteerde voorbeelden, geen lokaal totaal. Waarnemingstijd en openbare toegang zijn niet geverifieerd. Een open lift bewijst geen toegang om te skiën.

Liftstatus
  • PUNTA JOLANDA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • STAFAL-GABIET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • STAFAL-SANTANNA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • SANTANNA-BETTAFORCA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • GABIET-PASSO DEI SALATI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
  • JOLANDA 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • JOLANDA parte bassa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • JOLANDA parte alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • DIRETTA STAFAL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
COLLE BETTAFORCA · Apart vermeld: verbindingBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen verbindingsmarkering van de bron. Trajecten per richting, waarnemingstijd en doorgaande route zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • COLLE BETTAFORCA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
PASSO DEI SALATI · Apart vermeld: verbindingBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen verbindingsmarkering van de bron. Trajecten per richting, waarnemingstijd en doorgaande route zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • PASSO DEI SALATI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Monterosa Ski · Gecontroleerd: voorbeelden uit het dal en verbindingen

Gressoney-La-Trinité · Gecontroleerd: voorbeelden4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
COLLE BETTAFORCA · Apart vermeld: verbinding4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
PASSO DEI SALATI · Apart vermeld: verbinding4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Monterosa Ski · Gecontroleerd: voorbeelden uit het dal en verbindingen

Gressoney-La-Trinité · Gecontroleerd: voorbeelden3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
COLLE BETTAFORCA · Apart vermeld: verbinding3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
PASSO DEI SALATI · Apart vermeld: verbinding3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Gressoney-La-Trinité verwacht?

Voor Gressoney-La-Trinité geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0,9 mm op 1.800 m, 4,4 mm op 2.300 m en 3,3 mm op 2.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Gressoney-La-Trinité?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Gressoney-La-Trinité. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Gressoney-La-Trinité?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Gressoney-La-Trinité. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Aostavallei · Italië

Leer de berg kennen

Het dorp is de hoogste bewoonde plaats van het Lysdal, een Walsernederzetting waarvan het dialect, Greschoneytitsch of kortweg Titsch, wordt gedeeld met Gressoney-Saint-Jean. De Passo dei Salati op ongeveer 2.980 m verbindt het Lysdal met de Valsesia, de Bätt-pas met de Ayaszijde. Wind kan beide sluiten.

Verwachtingspunt
Stafal[2]
Dorpshoogte
1.627 m · hoogste bewoonde plaats in het Lysdal[5]
Plaatselijke taal
Titsch (Walserduits)[5]
Passo dei Salati
Ongeveer 2.980 m · verbinding met Alagna[7]

Voor je skidag

Is Gressoney-La-Trinité hetzelfde als Stafal?

Stafal is een gehucht van de gemeente, hoger dan het dorpscentrum. Ons verwachtingspunt ligt in Stafal, dus het laagste niveau van 1.800 m ligt boven de 1.627 m die voor het dorp is gepubliceerd.[5]

Hoe kom ik van Gressoney naar Alagna op ski?

Over de Passo dei Salati op ongeveer 2.980 m, die het Lysdal met de Valsesia verbindt. Sinds december 2005 steekt een kabelbaan hem over, en volgens Wikipedia kan harde wind de verbindingen tussen de dalen sluiten.[6][7]

Waarom wijkt de hoogte bij Gressoney af van het dorp?

Het dorp is gepubliceerd op 1.627 m, maar de verwachting betreft Stafal. De niveaus beginnen daarom op 1.800 m en gelden voor Stafal en de hoge berg, niet voor het centrum van Gressoney-La-Trinité.[2][5]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Monterosa Ski · SkigebiedVisit Monterosa
  2. Gressoney-La-Trinité · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
  3. Monterosa Ski · PistekaartVisit Monterosa
  4. Monterosa Ski · Lift- en pistestatusVisit Monterosa
  5. Gressoney-La-Trinité · Locatie en hoogteWikipedia
  6. Monterosa Ski · SkigebiedWikipedia
  7. Alagna Valsesia · VerbindingenWikipedia
  8. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.