Berner Oberland · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Grindelwald-Wengen
Voor Grindelwald-Wengen geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.000 m, 0 mm op 1.700 m en 0,1 mm op 2.300 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Grindelwald-Wengen en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Laatste bericht 8 nov, 23:12 · niet actueel. Officiële skigebiedinformatie
Grindelwald-Wengen ligt in het Berner Oberland en is een van drie afzonderlijke skigebieden onder de naam Jungfrau Ski Region. De referentiepunten van de exploitant lopen van Grindelwald op 1.034 m tot Männlichen op 2.230 m.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 18 vermeldGrindelwald-Wengen ski area · Pistes · operator lifts en alpine
- Pistes
- Aantal open onbekend · 60 vermeldGrindelwald-Wengen ski area · Pistes · operator lifts en alpine
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina gaat alleen over het skigebied Grindelwald-Wengen. De Jungfrau Ski Region publiceert aparte gebieden voor Grindelwald-First en Mürren-Schilthorn; die worden hier niet behandeld en hun liften en pistes worden nooit opgeteld. Deze verwachting gebruikt één punt bij het dalstation Grindelwald Terminal.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
Geen recente lokale berichten
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
1 – 7 °C · 1.700 m · 9 nov – 11 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 19:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Grindelwald-Wengen zijn de waarden op 1.000, 1.700 en 2.300 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Grindelwald Terminal, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 9 nov 2026, 00:00 | 0,6 | 0 | 67 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 01:00 | 0,6 | 0 | 67 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 02:00 | 0,6 | 0 | 67 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 03:00 | 0,8 | 0 | 66 | 2 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 1 | 0 | 66 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 1,4 | 0 | 66 | 2 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 1,6 | 0 | 66 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 2 | 0 | 66 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 2,5 | 0 | 70 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 3,5 | 0 | 70 | 1 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 4 | 0 | 67 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 4,7 | 0 | 65 | 0,3 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 4,8 | 0 | 62 | 0,3 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 5,1 | 0 | 62 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 5,2 | 0 | 67 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 5,5 | 0 | 66 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 4,7 | 0 | 66 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 3,5 | 0 | 70 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 3,6 | 0 | 66 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 2,7 | 0 | 69 | 2,2 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 3,8 | 0 | 68 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 4,5 | 0 | 67 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 4,3 | 0,1 | 66 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 4,3 | 0 | 68 | 1 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 4,2 | 0,1 | 70 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 4,4 | 0,1 | 70 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 4,4 | 0,2 | 75 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 3,9 | 0,7 | 82 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 4,5 | 0,8 | 82 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 4,4 | 1,2 | 86 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 5,2 | 0,4 | 79 | 1 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 5,5 | 0,1 | 77 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 5,1 | 0,6 | 83 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 5,4 | 0,7 | 86 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 5,2 | 1,5 | 91 | 2,1 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 6 | 1,9 | 88 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 6 | 1,8 | 86 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 6,8 | 0,1 | 92 | 0,4 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 6,8 | 0,1 | 92 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 7,2 | 0 | 87 | 0,3 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 6,9 | 0 | 84 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 4,9 | 0 | 83 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 5,3 | 0 | 81 | 2,5 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 5,3 | 0 | 78 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 5,5 | 0 | 78 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 5,2 | 0 | 79 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 5,6 | 0 | 78 | 2,5 |
| 10 nov 2026, 23:00 | 5,8 | 0 | 75 | 2,1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,3 °C · 65 h
8 nov 2026, 13:00 → 8 nov 2026, 19:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-3,3°C
Wind: 1,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:000,6°C
Wind: 1,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:003,2°C
Wind: 0,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
9 nov, 00:00 → 10 nov, 00:00
1.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.700 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.300 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
8 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
0,6°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 9 nov 2026 | 0,6° / 5,5° | 0,1 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 3,9° / 7,2° | 10,3 mm (24 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 19:00 · Opgehaald: 8 nov, 22:18 · Europe/Zurich
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,3°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode9 nov 2026, 00:00 — 11 nov 2026, 17:0065 h · 1.700 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,3 °CEerdere verwachting: 5,2 °C
Nieuwste verwachting: 5 °C - Totale neerslagVerwachting
- +1,7 mmEerdere verwachting: 8,9 mm
Nieuwste verwachting: 10,6 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -3 hEerdere verwachting: 3 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 5,2 °C | 5 °C | -0,3 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 8,9 mm | 10,6 mm | +1,7 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 3 h | 0 h | -3 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 17:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 22:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Grindelwald-Wengen · Pistes · operator lifts and
Grindelwald-Wengen ski area · Pistes · operator lifts en alpineGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 19:40
Open volgens bronlijst: — / 18
Pistestatus · — / 60
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator list for Grindelwald-Wengen only; the other Jungfrau Ski Region areas are separate and not ski-connected. 18 lifts and 54 pistes have no published status and stay unknown. 93 other records (railways, itineraries, fun runs, toboggan and hiking tracks) are not counted.
Liftstatus
- Grindelwald Grund – Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Holenstein – Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Wengen – Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Arven · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Gummi · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Lauberhorn · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Innerwengen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Läger · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Wixi · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Bumps · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Honegg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Eigernordwand · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Tschuggen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Wengiboden · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Figeller · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Eiger Express · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
Pistestatus
- 45 Lauberhorn-Start - Hanneggbrücke · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 1 Gratbort · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 27 Oh - God · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 32 Black - Rock · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 31 Schwarzen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 41 Stöckipiste · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 45 Lauberhorn Weltcupstrecke · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 47 Lauberhorn Weltcup Slalom · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 45 Hanneggbrücke - Innerwengen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 41a Einfahrtspiste · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 1 Grathula · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 36 Bumps · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 22 Brandegg - Grindelwald Grund · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 22 Arven - Brandegg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 36 Allmend - Wengen Dorf · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 36 Wengernalp - Allmend · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 36 Kleine Scheidegg - Wengernalp · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 37 Wengernalp - Wixi · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 2 Wasserwendi Slow-Slope · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 6 Läger · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 12 Rohr · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 22 Kleine Scheidegg - Arven · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 24 Schattwald · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 25 Phenix · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 23 Aspen - Grindelwald Grund · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 36b Wengernalp - Allmend · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 36a Wengernalp - Allmend · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 31 Schwarzen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 36 Kleine Scheidegg - Wixi · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 3 Grindelwald Grund via Holenstein➔Aspen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 21 Grindelwald Grund via Tschuggen➔Aspen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 22 Grindelwald Grund via Mettlen➔Brandegg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 36 Wengen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 3 Holenstein - Grindelwald Grund · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 3 Männlichenlift Talst. - Holenstein · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 3 Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 21 Kleine Scheidegg - Grindelwald Grund · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 21 Skilift Tschuggen - Aspen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 21 Arven - Skilift Tschuggen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 43 Standard Innerwengen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 18 Männlichen -> Scheidegg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 21 Scheidegg -> Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 21 Kleine Scheidegg - Arven · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 4 Eggboden · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 5 Distelboden · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 7 Sattelegg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 8 Gummi Süd · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 11 Bärhaag · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 13 Honegg - Seeli · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 15 Inberg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 23 Brandegg - Aspen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 26 Punchball · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 34 Mittelegg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 35 Moos · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 42 Lauberhorn · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 44 Engi · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 46 Huussengg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 11 Loogler · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 3 Männlichen Holenstein (Eggboden) · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 8b Gummi Süd · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
Grindelwald-Wengen · exploitant valley en peak snow
Grindelwald-Wengen · exploitant valley en peak snow reportBericht niet beschikbaar
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 19:40
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Grindelwald-Wengen · Pistes · operator lifts and
Grindelwald-Wengen ski area · Pistes · operator lifts en alpine8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 19:40
Open volgens bronlijst: — / 18
Pistestatus · — / 60
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Grindelwald-Wengen · exploitant valley en peak snow
Grindelwald-Wengen · exploitant valley en peak snow report8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 19:40
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Grindelwald-Wengen verwacht?
Voor Grindelwald-Wengen geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.000 m, 0 mm op 1.700 m en 0,1 mm op 2.300 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Grindelwald-Wengen ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Grindelwald-Wengen. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Laatste bericht 8 nov, 23:12 · niet actueel. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Grindelwald-Wengen ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Grindelwald-Wengen. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Laatste bericht 8 nov, 23:12 · niet actueel. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Tot de liften die de exploitant voor dit gebied vermeldt behoren Eiger Express, Männlichen, Lauberhorn, Wixi. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer opent Grindelwald-Wengen voor het skiën?
Openen hangt af van de sneeuw en wordt door de exploitant aangekondigd. De pistegegevens van de exploitant vermelden elke lift en piste met status; deze pagina toont die status met het tijdstip waarop de exploitant hem laatst bijwerkte.[4][1]
Behandelt deze pagina de hele Jungfrau Ski Region?
Nee. De regio publiceert aparte kaarten en rapporten voor Grindelwald-Wengen en Grindelwald-First en Mürren-Schilthorn. Deze pagina behandelt alleen Grindelwald-Wengen.[3][1]
Waar komen de liftstatus en sneeuwcijfers op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus en de sneeuwcijfers voor dal en top komen uit de gepubliceerde pistegegevens van de exploitant voor dit gebied. Een sneeuwhoogte komt ook van het handmatige MeteoSwiss-station in het dorp Grindelwald op 1.107 m; dat is een dalstation en ligt niet in het skigebied.[4][5]
Zijn de verwachtingen op 1.000, 1.700 en 2.300 m waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.000, 1.700 en 2.300 m en berekend op één representatief punt (dalstation Grindelwald Terminal).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Jungfraubahnen · SkigebiedJungfraubahnen
- OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Jungfraubahnen · PistekaartJungfraubahnen
- Jungfraubahnen · Lift- en pistestatusJungfraubahnen
- MeteoSwiss · Berichtgegevens en meetlocatiesMeteoSwiss
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.