Øyer · Innlandet · Noorwegen
Weer en sneeuwverwachting Hafjell
Voor Hafjell geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 09:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 200 m, 0 mm op 600 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Hafjell en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Hafjell stijgt vanuit het Gudbrandsdalen door beboste hellingen naar open hoger terrein. Vergelijk het weer op drie hoogtes, van het lage dalstation tot de berg boven Mosetertoppen.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Opent 27 nov · over 23 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Gebiedsdekking: Deze pagina omvat Hafjell Alpine Centre, inclusief het dalstation, Mosetertoppen en de hogere hellingen. Kvitfjell en Oppdal zijn afzonderlijke bestemmingen, ook wanneer dezelfde Alpinco-pas ze omvat.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-0 – 8 °C · 600 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 09:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 200, 600 en 1.000 m zijn hoogteaangepaste waarden op één representatieve locatie in Hafjell, geen drie weerstations of afzonderlijke verwachtingen voor elke helling. De hoogste waarde ligt onder de door de exploitant gepubliceerde skigebiedtop op 1.050 m.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 09:00 · Europe/Oslo · Open-Meteo · MET Nordic
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 6,4 | 0 | 78 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 7,3 | 0 | 75 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 7,9 | 0 | 75 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 7,9 | 0 | 76 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 7,1 | 0 | 79 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 5,5 | 0 | 84 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 4,3 | 0 | 86 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 4,1 | 0 | 88 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 3,5 | 0 | 91 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 3,2 | 0 | 91 | 2,8 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 3,4 | 0 | 90 | 3 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 3,2 | 0 | 91 | 2,8 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 2,7 | 0 | 90 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 2,3 | 0 | 89 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 2 | 0 | 89 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 2 | 0 | 88 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 2,1 | 0 | 87 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 2,1 | 0 | 87 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 2 | 0 | 88 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 1,9 | 0 | 89 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 1,8 | 0 | 89 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 1,5 | 0 | 90 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 1,8 | 0 | 90 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 3,1 | 0 | 89 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 4,4 | 0 | 86 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 5,2 | 0 | 83 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 5,7 | 0 | 81 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 5,8 | 0 | 81 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 5,1 | 0 | 85 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 3,8 | 0 | 88 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 3 | 0 | 89 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 2,8 | 0 | 88 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 2,4 | 0 | 85 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 1,9 | 0 | 86 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 1,5 | 0 | 86 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 1,3 | 0 | 85 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 0,7 | 0 | 86 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 0,5 | 0 | 84 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 0,4 | 0 | 82 | 2,2 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 0,4 | 0 | 81 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 0,4 | 0 | 81 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 0,2 | 0 | 82 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 0,1 | 0 | 84 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -0,1 | 0 | 88 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -0,2 | 0 | 91 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -0,4 | 0 | 92 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 0,1 | 0 | 91 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 1,6 | 0 | 87 | 0,9 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Oslo
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
5,3°C
Wind: 2,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 09:006,4°C
Wind: 1,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 09:005,8°C
Wind: 0,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 09:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
200 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
6,4°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 2,7° / 7,9° | 0 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | 0,7° / 5,8° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -0,4° / 1,6° | 0 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 09:00 · Opgehaald: 4 nov, 10:18 · Europe/Oslo
Open-Meteo · MET Nordic ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 09:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 10:18
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Alpinco · Bedrijf · Hafjell source
Hafjell · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingen per moeilijkheidsgroepBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de bron vermelde afdalingen per moeilijkheidsgroep en liften. Volledigheid, preparatie, waarnemingstijd per item en actuele toegang zijn niet geverifieerd. Bergberichten zijn gescheiden. Sneeuw wordt weggelaten tot de bronnen zijn afgestemd.
Liftstatus
- A. Knerten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- B. Familieheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- C. Hafjellheis 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- D. Kjusheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- E. Hafjellheis 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- F. Skogheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- G. Fjellheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- H. Vidsynexpressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- I. Gaiaheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- K. Lunnstadheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L. Gondolen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- M. Moseterheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- N. Backyardheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- O. Hafjell 360 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- P. Crossheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- X. Båndheis Frontyard A (Favn) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Z. Båndheis Frontyard B (Cross) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Y. Båndheis Skiskole · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 1. Nyseterløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2. Fjelløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 3. Seterløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 4. Buåsløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5a. Døldatraversen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5b. Døldatraversen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 6. Frontyard · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 8. Gaialøypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9. KIDS Gaia · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 10. Lunnstaden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11. Familiebakken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 12. Knerten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13a.Minicross · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14. Isas Hytteløype · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 70. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 72. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 73. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 81. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 82. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 83. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 84. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 90. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 91. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 92. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 94. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 95. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 96. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 7. Backyard · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13b. Minicross · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 20. Snarvegen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 22. Bøygen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 23a. Lett nedfart · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 23b. Lett nedfart · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 23c. Lett nedfart · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 24a. Kringelåsløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 24b. Kringelåsløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 24c. Kringelåsløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 25. Skicross · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 26. AUDI Ski Run · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 41a. Hafjelløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 41b. Hafjelløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 71. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 74. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 75. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 76. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 77. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 80. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 93. Skivei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 41c. Hafjelløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 41d. Hafjelløypa (Fra Vidsynexpressen) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 41e. Hafjelløypa (Ned til Skitorget) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 41g. Hafjelløypa (Fra Hafjellheis 1 topp) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 41h. Hafjelløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 41i. Hafjelløypa (Hafjellhoppene) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 42a. Bukkespranget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 42b. Bukkespranget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 43. Svegårdsløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 44. Kjusløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 45a. Lystraversen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 45b. Lystraversen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 46. Treningsløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 47a. Opheimsløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 48. Hafjell Main Park · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 41f. Hafjelløypa (Råbølhenget) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 47b. Opheimsløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 60a. Olympialøypa øvre del · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 60b. Olympialøypa nedre del · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Alpinco · Bedrijf · Hafjell source
Hafjell · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingen per moeilijkheidsgroep4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Alpinco · Bedrijf · Hafjell source
Hafjell · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingen per moeilijkheidsgroep3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Hafjell verwacht?
Voor Hafjell geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 09:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 200 m, 0 mm op 600 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Hafjell?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Hafjell. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Hafjell?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Hafjell. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Lange open stroken dalen door een beboste berghelling af naar het dal; accommodaties en familiegebieden liggen op verschillende hoogtes. De illustratie is een samengesteld schema van die omgeving. Gebruik de officiële kaart van Hafjell voor pistes, liften en verbindingen.
Voor je skidag
Omvat Hafjell ook Kvitfjell en Oppdal?
Nee. Alpinco biedt passen voor alle drie, maar het zijn afzonderlijke skibestemmingen. Het weer, de pistelengte en berichten voor Hafjell worden op deze pagina niet gecombineerd met Kvitfjell of Oppdal.[1][2]
Waar liggen de beginners- en familiegebieden van Hafjell?
Knerten ligt bij het dalstation, Gondoltoppen heeft verschillende familieactiviteiten bij Favn en Gaia ligt bij Gaiastova hoog op de berg. Controleer de officiële kaart en het operationele bericht voor de heen- en terugweg naar je gekozen gebied.[4][3]
Waar controleer ik geopende liften en sneeuwhoogte in Hafjell?
Gebruik het hier gekoppelde officiële Hafjell-bericht van Alpinco voor de gepubliceerde liftlijst en sneeuwinformatie. De gegevens komen van Fnugg. Fnugg kan de laatste update aan yr.no toeschrijven; een weerupdate bevestigt geen nieuw waarnemingstijdstip voor elke lift of sneeuwhoogte. PisteWindow toont nog geen geverifieerde actuele aantallen voor Hafjell.[3][6]
Is de verwachting op 1.000 m een topverwachting?
Het is een waarde voor de hoge berg, geen exacte topverwachting. De exploitant noemt 1.050 m als skigebiedtop. Vergelijk deze met 200 en 600 m om de verwachting over het grote hoogteverschil te begrijpen.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Hafjell · SkigebiedAlpinco / Hafjell
- Hafjell · PistekaartAlpinco / Hafjell
- Hafjell · SneeuwberichtAlpinco / Hafjell
- Hafjell · Knerten · Gondoltoppen · Gaia · FamiliegebiedenAlpinco / Hafjell
- Favn · Praktische informatieAlpinco / Hafjell
- Hafjell Alpinsenter · Fnugg · Bericht en gegevensbronFnugg
- Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.