Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Hauteluce Val Joly

Voor Hauteluce Val Joly geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.250 m, 0 mm op 1.800 m en 0 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Hauteluce Val Joly: Sneeuwhoogte: 0 cm (bij La Ruelle (1.600 m); meetstation; Les Contamines / Hauteluce ski area; Opgehaald 4 nov, 10:38 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Hauteluce is een dorp op ongeveer 1.150 m op hellingen die op het zuidoosten liggen; het skigebied Val Joly begint bij het gehucht Belleville en reikt via de Col du Joly tot Les Contamines.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
0 cmbij La Ruelle (1.600 m) · meetstation
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is Belleville, de basis van Val Joly. Les Saisies, ongeveer 1.650 m op de pas, hoort bij de aparte Espace Diamant en wordt door deze waarden niet beschreven.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Hauteluce Val Joly

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Open het skigebiedbericht

Hauteluce Val Joly

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

2 – 9 °C · 1.800 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De waarden op 1.250, 1.800 en 2.400 m zijn modelschattingen voor het punt Belleville; de gemeente loopt van 780 tot 2.555 m en geen enkele waarde is een meting bij een lift van Val Joly.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur4,3 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°11°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Hauteluce Val Joly · 1.800 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:004,30527,6
4 nov 2026, 12:004,20578,7
4 nov 2026, 13:004,30578,9
4 nov 2026, 14:004,40598,4
4 nov 2026, 15:004,50589,5
4 nov 2026, 16:004,30598,5
4 nov 2026, 17:003,60628,5
4 nov 2026, 18:003,50618,7
4 nov 2026, 19:003,40619,5
4 nov 2026, 20:003,40619,8
4 nov 2026, 21:003,306010,1
4 nov 2026, 22:003,605710,7
4 nov 2026, 23:003,506010,3
5 nov 2026, 00:003,705910,1
5 nov 2026, 01:003,706110,2
5 nov 2026, 02:003,806110,9
5 nov 2026, 03:003,406511,4
5 nov 2026, 04:003,606211
5 nov 2026, 05:003,406411
5 nov 2026, 06:003,606310
5 nov 2026, 07:003,90608,4
5 nov 2026, 08:0040597,6
5 nov 2026, 09:004,70567,3
5 nov 2026, 10:005,90506,5
5 nov 2026, 11:006,80486,3
5 nov 2026, 12:007,50465,9
5 nov 2026, 13:008,10444,8
5 nov 2026, 14:008,50433,7
5 nov 2026, 15:008,40433
5 nov 2026, 16:007,30481,8
5 nov 2026, 17:006,50511,2
5 nov 2026, 18:006,20520,8
5 nov 2026, 19:0060511,5
5 nov 2026, 20:005,90581,8
5 nov 2026, 21:005,80571,6
5 nov 2026, 22:005,90561,8
5 nov 2026, 23:005,80571,8
6 nov 2026, 00:005,60581,2
6 nov 2026, 01:004,90641,6
6 nov 2026, 02:004,60661,2
6 nov 2026, 03:003,80741,6
6 nov 2026, 04:002,80,1871,5
6 nov 2026, 05:002,40,5901,8
6 nov 2026, 06:002,11,6921,5
6 nov 2026, 07:002,21,2941,6
6 nov 2026, 08:002,10,9941,2
6 nov 2026, 09:003,10,3911,7
6 nov 2026, 10:004,20861,7
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.250 m8°C1.800 m4,3°C2.400 m0,4°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

1.250 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.400 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.250 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 3,2°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
1.800 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
2.400 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -3,3°C
19✓Geschikt weer · -3,4°C
20✓Geschikt weer · -3,4°C
21✓Geschikt weer · -3,5°C
22✓Geschikt weer · -3,4°C
23✓Geschikt weer · -3,3°C
00✓Geschikt weer · -3,2°C
01✓Geschikt weer · -3,1°C
02✓Geschikt weer · -3°C
03✓Geschikt weer · -3,1°C
04✓Geschikt weer · -3,1°C
05✓Geschikt weer · -3,2°C
06✓Geschikt weer · -3,1°C
07✓Geschikt weer · -3°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

4,3°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur4,3 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°11°4 nov, 116 nov, 10
1.800 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20263,3° / 4,5°0 mm (13 h)
5 nov 20263,4° / 8,5°0 mm (24 h)
6 nov 20262,1° / 5,6°4,6 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 10:18 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.250 m1.800 m2.400 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 10:18
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Hauteluce Val Joly · Station La Ruelle automatic snow

Hauteluce Val Joly · Automatisch station La RuelleBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 10:29
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
La Ruelle (1.600 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatisch gemeten totale sneeuwhoogte bij La Ruelle (1.600 m), zoals door de exploitant benoemd. De getoonde meettijd heeft geen geverifieerde tijdzone. Het is niet de aparte waarde voor verse sneeuw van 24 uur.0
Officiële bron ↗

Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen

Hauteluce Val Joly · Volgens de bron vermeld: sectorBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Door de bron vermelde gecontroleerde sectoren, exclusief niet-alpiene paden en apart vermelde verbinding. Volledigheid, statustijd en openbare toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • TC DE LA RUELLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • TK DE LA RUELLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • TK DU CHOTON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • TK DU PLAN · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Pistestatus
  • LA RUELLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • ROUTE COL RUELLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • LA CROIX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • LE COL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • LES CHOUCAS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • BELLEVILLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • BOUQUETINS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • CHOTON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • LES MARMOTTES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • LES PLANS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
  • LES PRES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Officiële bron ↗
TSD du Col · verbindingscontextBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Afzonderlijke verbindingscontext. Deze lift alleen bewijst geen doorgaande route of het volledige traject in die richting.

Liftstatus
  • TSD DU COL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus zonder geverifieerde waarnemingstijd of toegang.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Hauteluce Val Joly · Station La Ruelle automatic snow

Hauteluce Val Joly · Automatisch station La Ruelle4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 10:29
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
La Ruelle (1.600 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatisch gemeten totale sneeuwhoogte bij La Ruelle (1.600 m), zoals door de exploitant benoemd. De getoonde meettijd heeft geen geverifieerde tijdzone. Het is niet de aparte waarde voor verse sneeuw van 24 uur.0
Officiële bron ↗

Hauteluce Val Joly · Station La Ruelle automatic snow

Hauteluce Val Joly · Automatisch station La Ruelle3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
3 nov 2026, 23:49
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
La Ruelle (1.600 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatisch gemeten totale sneeuwhoogte bij La Ruelle (1.600 m), zoals door de exploitant benoemd. De getoonde meettijd heeft geen geverifieerde tijdzone. Het is niet de aparte waarde voor verse sneeuw van 24 uur.0
Officiële bron ↗

Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen

Hauteluce Val Joly · Volgens de bron vermeld: sector4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
TSD du Col · verbindingscontext4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen

Hauteluce Val Joly · Volgens de bron vermeld: sector3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
TSD du Col · verbindingscontext3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Hauteluce Val Joly verwacht?

Voor Hauteluce Val Joly geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.250 m, 0 mm op 1.800 m en 0 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Hauteluce Val Joly?

Sneeuwhoogte: 0 cm (bij La Ruelle (1.600 m); meetstation; Les Contamines / Hauteluce ski area; Opgehaald 4 nov, 10:38 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Hauteluce Val Joly?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Hauteluce Val Joly. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

De Col du Joly markeert het einde van de gemeente en van het departement Savoie. De tekening is schematisch, geen pistekaart, en het aantal pistes van Val Joly staat hier niet.

Verwachtingspunt
Belleville[2]
Dorpshoogte
≈ 1.150 m[5]
Hoogtebereik van de gemeente
780–2.555 m[5]
Toeristische bedden (2014)
16.072, waarvan meer dan 14.000 in Les Saisies[5]

Voor je skidag

Is Hauteluce hetzelfde als Les Saisies?

Nee. Les Saisies ligt op de pas rond 1.650 m en hoort bij de Espace Diamant; daar staan de meeste toeristische bedden van de gemeente. Deze pagina gaat over de kant Val Joly bij Belleville.[5]

Hoe kom ik op ski’s van Hauteluce naar Les Contamines?

Volgens Wikipedia is Hauteluce–Val Joly via de Col du Joly verbonden met Les Contamines. De verbinding hangt af van de liften ertussen; bevestig de status op de dag in het liftbericht.[5][4]

Waarom is het verwachtingspunt niet het dorp Hauteluce?

Omdat het skiën bij Belleville begint en niet in het dorp op ongeveer 1.150 m. Belleville is de basis van de liften, dus dat punt beantwoordt de vraag over de pistes beter.[2][5]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Évasion Mont-Blanc · SkigebiedMegève Tourisme
  2. Hauteluce Val Joly · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
  3. Évasion Mont-Blanc · PistekaartMegève Tourisme
  4. Évasion Mont-Blanc · Lift- en pistestatusMegève Tourisme
  5. Hauteluce · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia
  6. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.