Hemsedal · Noorwegen

Weer en sneeuwverwachting Hemsedal

Voor Hemsedal geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 09:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 650 m, 0 mm op 1.000 m en 0 mm op 1.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Hemsedal: Liften: 0 van 22 open (Hemsedal · Hemsedal; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:22 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Hemsedal; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Drie berggebieden, één skivakantie. Vergelijk de hoge berg met de lagere hellingen en bekijk het bericht van de exploitant voor de liften en pistes die je wilt gebruiken.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Opent binnenkort
Liften
0 van 22 openHemsedal · Hemsedal
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
0 cmbij Hemsedal · bericht van het skigebied
Seizoen
Opent 11 dec · over 37 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina omvat SkiStar Hemsedal. Solheisen in Grøndalen is een afzonderlijk skicentrum; zijn lift- en sneeuwberichten zijn niet inbegrepen.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Hemsedal

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

0 – 7 °C · 1.000 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 09:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De verwachtingen op 650, 1.000 en 1.400 m zijn hoogteaangepaste waarden op één representatieve locatie in Hemsedal. Het zijn geen drie weerstations of een verwachting voor elke bergflank.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 09:00 · Europe/Oslo · Open-Meteo · MET Nordic

Temperatuurverwachting per uur5,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°9°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Hemsedal · 1.000 m · Europe/Oslo
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:005,90745
4 nov 2026, 12:006,50755,2
4 nov 2026, 13:006,80775,4
4 nov 2026, 14:006,90785,3
4 nov 2026, 15:006,40825,4
4 nov 2026, 16:005,30865,2
4 nov 2026, 17:004,50885,2
4 nov 2026, 18:0040895,5
4 nov 2026, 19:003,70916
4 nov 2026, 20:003,60925,8
4 nov 2026, 21:003,30914,6
4 nov 2026, 22:002,90904,3
4 nov 2026, 23:002,60914,3
5 nov 2026, 00:002,50894,4
5 nov 2026, 01:002,50884,4
5 nov 2026, 02:002,50864,9
5 nov 2026, 03:002,50845
5 nov 2026, 04:002,60835
5 nov 2026, 05:002,60835,1
5 nov 2026, 06:002,40845,1
5 nov 2026, 07:002,40844,8
5 nov 2026, 08:002,20844,6
5 nov 2026, 09:002,30824,6
5 nov 2026, 10:003,20784,5
5 nov 2026, 11:004,20754,5
5 nov 2026, 12:0050724,4
5 nov 2026, 13:005,50704,3
5 nov 2026, 14:005,70704,1
5 nov 2026, 15:005,20724
5 nov 2026, 16:004,30744
5 nov 2026, 17:003,60754
5 nov 2026, 18:003,40743,7
5 nov 2026, 19:002,90743,3
5 nov 2026, 20:002,20762,7
5 nov 2026, 21:001,50781,9
5 nov 2026, 22:000,90791,2
5 nov 2026, 23:000,50771,6
6 nov 2026, 00:000,30791,4
6 nov 2026, 01:000,20811,9
6 nov 2026, 02:000,40802,4
6 nov 2026, 03:000,80772,9
6 nov 2026, 04:001,20762,9
6 nov 2026, 05:001,20752,3
6 nov 2026, 06:000,90771
6 nov 2026, 07:000,40751,1
6 nov 2026, 08:000,10721,5
6 nov 2026, 09:000,30731,8
6 nov 2026, 10:001,90662,6
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
1/48 h
Langste aaneengesloten periode
1 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Oslo

650 m4°C1.000 m5,9°C1.400 m2,1°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

650 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.400 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

650 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
1.000 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
1.400 m

6 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -1,2°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -1,7°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
02✓Geschikt weer · -2,1°C
03✓Geschikt weer · -2,4°C
04✓Geschikt weer · -2,5°C
05✓Geschikt weer · -2,5°C
06✓Geschikt weer · -2,5°C
07✓Geschikt weer · -2,4°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

5,9°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

1 / 48 h

Langste koude periode: 1 h

Temperatuurverwachting per uur5,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°9°4 nov, 116 nov, 10
1.000 m · Europe/Oslo
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20262,6° / 6,9°0 mm (13 h)
5 nov 20260,5° / 5,7°0 mm (24 h)
6 nov 20260,1° / 1,9°0 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 09:00 · Opgehaald: 4 nov, 10:18 · Europe/Oslo

Open-Meteo · MET Nordic ↗
Oriëntatie op de berg
650 m1.000 m1.400 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 09:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 10:18
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

SkiStar · Hemsedal

Hemsedal · HemsedalBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 22

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Hemsedal · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinOpreparerad terräng0
Hemsedal · Sneeuwhoogte · geprepareerde pistePrepareras med snökanoner0
Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0

Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie.

Liftstatus
  • Hollvin Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Lodge Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Roniheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Tindenheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Skarsnuten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Hamarheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Totten 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Valle 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Valle 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fjellreven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fjellugla · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Olaheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fjellheisen 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fjellheisen 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Ulven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Elgen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Totteskogheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Jerven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Gaupa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Lille-Olav · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fjellnest 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fjellnest 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • Trolløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Valleløypa 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Panoramaløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Turistløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Veslestølløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Fjellsvingen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Fjelløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Solløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Fjellvegen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Transporten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Valleløypa 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Hagaløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Holdeløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Omveien · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Bekkeløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Tjernløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Hjemveien · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Rådyrstien · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Totteskogen Inn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Valles Snarvei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Fyriløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Hemsedalløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Midtløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Veslebreidalen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Lialøypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Dortheløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Hallinghovdløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Superbreidalen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Alpinstien · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Sentrumsløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Sentrumsvingen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Kamelpukkelen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Roniløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Røggeløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Skarløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Tindenløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • SkiStar Snow Park Red · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Bergaløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Hamarløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Utsikten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Hjallerløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Tottenløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Såhaugløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Kuleløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • SkiStar Fun Ride · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • SkiStar Snow Park Blue · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Ski Cross Arena · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

SkiStar · Hemsedal

Hemsedal · Hemsedal4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 22

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Hemsedal · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinOpreparerad terräng0
Hemsedal · Sneeuwhoogte · geprepareerde pistePrepareras med snökanoner0
Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

SkiStar · Hemsedal

Hemsedal · Hemsedal3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 22

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Hemsedal · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinOpreparerad terräng0
Hemsedal · Sneeuwhoogte · geprepareerde pistePrepareras med snökanoner0
Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Hemsedal verwacht?

Voor Hemsedal geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 09:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 650 m, 0 mm op 1.000 m en 0 mm op 1.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Hemsedal?

Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Hemsedal; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Hemsedal?

Liften: 0 van 22 open (Hemsedal · Hemsedal; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Hemsedal · Noorwegen

Leer de berg kennen

Het pistenetwerk strekt zich uit over verschillende bergflanken, met een lange afdaling naar het vakantiecentrum. Zoek elke helling op de kaart van de exploitant voordat je de hoogte vergelijkt met de verwachting.

Berggebieden
Totten 2 · Tinden · Roni[1]
Hoogste punt bereikbaar per lift
Totten 2 · 1.450 m[1]
Afdaling van top naar dal
Tot 6 km[4]
Gebiedsdekking
SkiStar Hemsedal; Solheisen afzonderlijk[5]

Voor je skidag

Geldt deze verwachting voor Solheisen?

Nee. Ze is ingesteld voor SkiStar Hemsedal. Solheisen is een afzonderlijk skicentrum in Grøndalen; deze pagina combineert hun berichten niet.[5]

Waar controleer ik welke liften draaien?

Bekijk het Hemsedal-bericht van SkiStar. Het overzicht van actuele openingen en de lijst met voor het seizoen geopende liften betekenen iets anders. PisteWindow houdt het opgeslagen seizoenbericht apart van geverifieerde actuele werking.[2]

Kan ik pistesneeuw vergelijken met natuurlijke sneeuw?

Lees eerst het meetlabel. SkiStar onderscheidt sneeuwhoogte in ongeprepareerd terrein en op geprepareerde pistes. De opgeslagen waarden hebben een bevestigd meettijdstip nodig voordat ze actuele sneeuwbedekking beschrijven.[2]

Hoe gebruik ik de drie verwachtingshoogtes?

Zoek je piste op de officiële kaart en vergelijk hetzelfde uur op de dichtstbijzijnde verwachtingshoogtes. Eén modellocatie kan niet elke bergflank van Hemsedal beschrijven.[3]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Hemsedal · SkigebiedenSkiStar
  2. Hemsedal · Weer-, lift- en pisteberichtSkiStar
  3. Hemsedal · PistekaartenSkiStar
  4. SkiStar Hemsedal · SkigebiedHemsedal toeristenbureau
  5. Hemsedal · Feiten en gebiedsinformatieHemsedal toeristenbureau
  6. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.