Tirol · Oostenrijk

Weer en sneeuwverwachting Kirchberg in Tirol

Voor Kirchberg in Tirol geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Kirchberg in Tirol en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie

Kirchberg in Tirol ligt op 837 m. Het dorp ligt ongeveer 6 km ten westen van Kitzbühel en de bevolking groeide van 1.655 in 1869 naar 5.153 in 2011.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt ligt bij de Fleckalmbahn naast de skischool van Kirchberg; de KitzSki-kaart toont hoe de liften Kitzbühel bereiken. De cijfers voor KitzSki gelden voor het hele gebied, niet voor Kirchberg in Tirol alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Kirchberg in Tirol

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Open het skigebiedbericht

Kirchberg in Tirol

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

2 – 9 °C · 1.400 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 13:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor Kirchberg in Tirol zijn de waarden op 800, 1.400 en 1.900 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt Fleckalmbahn · skischool, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 13:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur2,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°12°4 nov, 206 nov, 19
Uurlijkse verwachtingswaarden
Kirchberg in Tirol · 1.400 m · Europe/Vienna
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 20:002,50752
4 nov 2026, 21:002,30741,9
4 nov 2026, 22:002,30731,9
4 nov 2026, 23:002,30742
5 nov 2026, 00:002,30732,1
5 nov 2026, 01:002,40722,2
5 nov 2026, 02:002,50702,4
5 nov 2026, 03:002,70661,6
5 nov 2026, 04:002,40692
5 nov 2026, 05:002,40681,7
5 nov 2026, 06:002,60671,9
5 nov 2026, 07:002,60661,9
5 nov 2026, 08:003,10671,6
5 nov 2026, 09:004,10600,2
5 nov 2026, 10:004,20620,3
5 nov 2026, 11:0060640,2
5 nov 2026, 12:007,20700,4
5 nov 2026, 13:007,90660,4
5 nov 2026, 14:008,10670,3
5 nov 2026, 15:0080730
5 nov 2026, 16:007,40710,2
5 nov 2026, 17:0060720,4
5 nov 2026, 18:005,50700,5
5 nov 2026, 19:0050720,5
5 nov 2026, 20:004,60720,5
5 nov 2026, 21:004,20690,4
5 nov 2026, 22:0040660,4
5 nov 2026, 23:003,70610,2
6 nov 2026, 00:003,60590,1
6 nov 2026, 01:003,50570,2
6 nov 2026, 02:003,40540,2
6 nov 2026, 03:003,20510,1
6 nov 2026, 04:0030500,1
6 nov 2026, 05:002,90490
6 nov 2026, 06:002,90470,1
6 nov 2026, 07:002,90470,1
6 nov 2026, 08:003,50450,1
6 nov 2026, 09:005,30440,2
6 nov 2026, 10:006,80480,4
6 nov 2026, 11:007,60510,6
6 nov 2026, 12:008,60610,6
6 nov 2026, 13:009,20680,5
6 nov 2026, 14:009,20730,3
6 nov 2026, 15:008,90760,2
6 nov 2026, 16:007,60680,3
6 nov 2026, 17:005,90700,2
6 nov 2026, 18:004,60700,4
6 nov 2026, 19:003,40810,6
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 63 h

4 nov 2026, 07:00 → 4 nov 2026, 13:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Vienna

800 m5,3°C1.400 m2,5°C1.900 m-0,7°C0°C · ≈ 1.791 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 1.791 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 20:00 → 5 nov, 20:00

800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.400 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.900 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

800 m

0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren

20—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
1.400 m

0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren

20—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
1.900 m

12 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren

20✓Geschikt weer · -2,7°C
21✓Geschikt weer · -2,9°C
22✓Geschikt weer · -3°C
23✓Geschikt weer · -3°C
00✓Geschikt weer · -3°C
01✓Geschikt weer · -3,1°C
02✓Geschikt weer · -3°C
03✓Geschikt weer · -3,2°C
04✓Geschikt weer · -3,2°C
05✓Geschikt weer · -3,2°C
06✓Geschikt weer · -3,2°C
07✓Geschikt weer · -3,2°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

2,5°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur2,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°12°4 nov, 206 nov, 19
1.400 m · Europe/Vienna
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20262,3° / 2,5°0 mm (4 h)
5 nov 20262,3° / 8,1°0 mm (24 h)
6 nov 20262,9° / 9,2°0 mm (20 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 13:00 · Opgehaald: 4 nov, 16:17 · Europe/Vienna

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
800 m1.400 m1.900 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 20:00 — 7 nov 2026, 11:0063 h · 1.400 m · Europe/Vienna

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,2 °CEerdere verwachting: 3,9 °C
Nieuwste verwachting: 3,8 °C
Totale neerslagVerwachting
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting3,9 °C3,8 °C-0,2 °C
Totale neerslagVerwachting0 mm0 mm+0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h0 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

800 mRecente verwachting4 nov 2026, 13:00
1.400 mRecente verwachting4 nov 2026, 13:00
1.900 mRecente verwachting4 nov 2026, 13:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

KitzSki · Gecontroleerd: voorbeelden van toegangspunten en verbinding

Kirchberg · Fleckalm · Selectie (onvolledig): liftBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 19:01

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Slechts één geselecteerd voorbeeld, geen lokale inventaris. De update van de bron heeft geen tijdzone. Waarnemingstijd per item en openbare toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • B1 Fleckalmbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Kirchberg · Fleckalm · Selectie (onvolledig): pisteBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 19:01

Liftstatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Slechts één geselecteerd voorbeeld, geen lokale inventaris. De update van de bron heeft geen tijdzone. Waarnemingstijd per item en openbare toegang zijn niet geverifieerd.

Pistestatus
  • 25 Fleck · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
3S-Bahn · Verbinding Pengelstein–WurzhöheBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 19:01

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Verbindingen per richting

De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.

Pengelstein – Wurzhöhe

  • D9 3S-Bahn · Als gesloten gemeld (Außer Betrieb)
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

KitzSki · Gecontroleerd: voorbeelden van toegangspunten en verbinding

Kirchberg · Fleckalm · Selectie (onvolledig): lift4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 19:01

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Kirchberg · Fleckalm · Selectie (onvolledig): piste4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 19:01

Liftstatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
3S-Bahn · Verbinding Pengelstein–Wurzhöhe4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 19:01

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

KitzSki · Gecontroleerd: voorbeelden van toegangspunten en verbinding

Kirchberg · Fleckalm · Selectie (onvolledig): lift3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
3 nov 2026, 23:02

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Kirchberg · Fleckalm · Selectie (onvolledig): piste3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
3 nov 2026, 23:02

Liftstatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
3S-Bahn · Verbinding Pengelstein–Wurzhöhe3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
3 nov 2026, 23:02

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Kirchberg in Tirol verwacht?

Voor Kirchberg in Tirol geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Kirchberg in Tirol?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Kirchberg in Tirol. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Kirchberg in Tirol?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Kirchberg in Tirol. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Tirol · Oostenrijk

Leer de berg kennen

Het verwachtingspunt ligt bij Fleckalmbahn, het liftstation dat deze pagina volgt. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Hoogte van het dorp
837 m[5]
Lift vanuit het dorp
Fleckalmbahn[2]
Verwachtingspunt
Fleckalmbahn · skischool[2]

Voor je skidag

Welke lift brengt je vanuit Kirchberg in Tirol naar de pistes?

Het verwachtingspunt ligt bij Fleckalmbahn, het liftstation dat deze pagina volgt.[2]

Hoe is Kirchberg in Tirol verbonden met KitzSki?

Het verwachtingspunt ligt bij de Fleckalmbahn naast de skischool van Kirchberg; de KitzSki-kaart toont hoe de liften Kitzbühel bereiken.[2][3]

Zijn de verwachtingen voor 800, 1.400 en 1.900 m bij Kirchberg in Tirol metingen?

Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 800, 1.400 en 1.900 m op één representatief punt (Fleckalmbahn · skischool).[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. KitzSki · SkigebiedKitzSki
  2. Kirchberg in Tirol · Locatie en hoogteKitzbüheler Alpen toerisme
  3. KitzSki · PistekaartKitzSki
  4. KitzSki · Lift- en pistestatusKitzSki
  5. Kirchberg in Tirol · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  6. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.