Fåvang · Innlandet · Noorwegen

Weer en sneeuwverwachting Kvitfjell

Voor Kvitfjell geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 04:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 200 m, 0 mm op 700 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Kvitfjell en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie

Van het dal tot Varden strekt Kvitfjell zich uit over drie bergzijden. Vergelijk de verwachting op drie hoogtes voor je skidag.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina omvat de oostzijde, westzijde en Varden van Kvitfjell. Hafjell en Oppdal zijn aparte skigebieden, ook met dezelfde Alpinco-skipas.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Kvitfjell

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-2 – 7 °C · 700 m · 4 nov – 6 nov

MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 04:30

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De verwachtingen op 200, 700 en 1.000 m zijn hoogtegecorrigeerde waarden voor één representatief punt in Kvitfjell, geen weerstations of aparte verwachtingen per bergzijde.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 04:30 · Europe/Oslo · MET Norway

Temperatuurverwachting per uur5,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°9°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Kvitfjell · 700 m · Europe/Oslo
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:005,5079,62,5
4 nov 2026, 12:006,3080,32,7
4 nov 2026, 13:006,6078,42,5
4 nov 2026, 14:006,7077,12,3
4 nov 2026, 15:006,1079,21,9
4 nov 2026, 16:004,8082,42,1
4 nov 2026, 17:003,7087,32,6
4 nov 2026, 18:003,4090,13,6
4 nov 2026, 19:003,2089,83,7
4 nov 2026, 20:003089,43,4
4 nov 2026, 21:002,8089,43,3
4 nov 2026, 22:002,6088,73,1
4 nov 2026, 23:002,4087,43,1
5 nov 2026, 00:002,1086,33,1
5 nov 2026, 01:002,1085,23,1
5 nov 2026, 02:002,1084,43
5 nov 2026, 03:001,90842,9
5 nov 2026, 04:001,6083,53
5 nov 2026, 05:001,3083,33
5 nov 2026, 06:000,9084,62,8
5 nov 2026, 07:000,7086,12,9
5 nov 2026, 08:000,4088,32,8
5 nov 2026, 09:000,90863,1
5 nov 2026, 10:002,4082,53
5 nov 2026, 11:003,8079,73,1
5 nov 2026, 12:004,4079,53,2
5 nov 2026, 13:004,9077,13,3
5 nov 2026, 14:004,9075,63,4
5 nov 2026, 15:004,5077,63,6
5 nov 2026, 16:003,3083,43,3
5 nov 2026, 17:002,4087,23,3
5 nov 2026, 18:002,2087,93,3
5 nov 2026, 19:001,8087,93
5 nov 2026, 20:001,3089,62,4
5 nov 2026, 21:000,8091,22,2
5 nov 2026, 22:000,5089,22,2
5 nov 2026, 23:000,2089,71,9
6 nov 2026, 00:000,3089,62
6 nov 2026, 01:000,1089,11,7
6 nov 2026, 02:00-0,1088,21,9
6 nov 2026, 03:00-0,3087,21,9
6 nov 2026, 04:00-0,7087,41,6
6 nov 2026, 05:00-1,1088,41,6
6 nov 2026, 06:00-1,3087,81,8
6 nov 2026, 07:00-1,4088,21,7
6 nov 2026, 08:00-1,6088,81,6
6 nov 2026, 09:00-1,10881,7
6 nov 2026, 10:000,4083,51,4
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
5/48 h
Langste aaneengesloten periode
5 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 44 h

3 nov 2026, 23:29 → 4 nov 2026, 04:30

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: MET Norway · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Oslo

200 m8,5°C700 m5,5°C1.000 m3,7°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

200 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

700 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

200 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 5,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 5,2°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 4,9°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 4,7°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 4,5°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,6°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
700 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
1.000 m

2 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
06✓Geschikt weer · -2,2°C
07✓Geschikt weer · -2,3°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

5,5°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

5 / 48 h

Langste koude periode: 5 h

Temperatuurverwachting per uur5,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°9°4 nov, 116 nov, 10
700 m · Europe/Oslo
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20262,4° / 6,7°0 mm (13 h)
5 nov 20260,2° / 4,9°0 mm (24 h)
6 nov 2026-1,6° / 0,4°0 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 04:30 · Opgehaald: 4 nov, 05:18 · Europe/Oslo

MET Norway ↗
Oriëntatie op de berg
200 m700 m1.000 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 07:0044 h · 700 m · Europe/Oslo

Uren tussen updates van de aanbieder5 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0 °CEerdere verwachting: 2,4 °C
Nieuwste verwachting: 2,4 °C
Totale neerslagVerwachting
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+2 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 2 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting2,4 °C2,4 °C+0 °C
Totale neerslagVerwachting0 mm0 mm+0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h2 h+2 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

200 mRecente verwachting4 nov 2026, 04:30
700 mRecente verwachting4 nov 2026, 04:30
1.000 mRecente verwachting4 nov 2026, 04:30

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Alpinco · Bedrijf · Kvitfjell source

Kvitfjell · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingen per moeilijkheidsgroepBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Door de bron vermelde afdalingen per moeilijkheidsgroep en liften. Volledigheid, preparatie, waarnemingstijd per item en actuele toegang zijn niet geverifieerd. Bergberichten zijn gescheiden. Sneeuw wordt weggelaten tot de bronnen zijn afgestemd.

Liftstatus
  • A. Olympic Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • B. Kvitfjell Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • C. Vestsiden Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • D. Hotellheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • E. Familieheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • F. Tunnelheisen øst · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • G. Barne-/skiskoleheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • H. Fjellheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • I. Barnetrekket vestsiden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • J. Jøkulbåndet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • K. Oleheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • L. Jøkultunnelen vest · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • M. Gondolen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • N. Vesleseter Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 5. Jumbo · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 8. Jøkuls barneområde øst · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 15. Skimestringsområde · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 16. Skiskolebakken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 20. Bjørnliløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 24. Jøkuls barneområde vest · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 27. Topptransporten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 31a. Nybegynnerbakken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 31b. Kvitfjellparken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 33. Kvitfjellparken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 35. Skivei Vesleseter · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 36. Vesleseterbakken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 38. Comfortløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 39. Vardenskogen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 40. Skivei Varden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 6. Tunnellveien · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 7. Turisten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 9. Gammelseterbakken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 10. Jøkuls Funslope · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 12. Familiebakken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 14. Treningsbakken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 22. Seterløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 25. Fjelløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 29. Blåløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 30. Bruløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 37. Åsendenbakken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 3. Karirenna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 4. Skiveien · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 21. Vestsideløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 23. Kvitfjelløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 26. Panoramaløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 28. Segelstadseterløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 32. StudioH-traversen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 1a. Øvre Olympiabakke · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 1b. Nedre Olympiabakke · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 2. Nasjonalanleggsløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Alpinco · Bedrijf · Kvitfjell source

Kvitfjell · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingen per moeilijkheidsgroep4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Alpinco · Bedrijf · Kvitfjell source

Kvitfjell · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingen per moeilijkheidsgroep3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Kvitfjell verwacht?

Voor Kvitfjell geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 04:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 200 m, 0 mm op 700 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Kvitfjell?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Kvitfjell. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Kvitfjell?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Kvitfjell. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Fåvang · Innlandet · Noorwegen

Leer de berg kennen

De illustratie is een samengestelde schets van de drie bergzijden, geen pistekaart. De gondel verbindt Skitorget aan de westzijde met Varden. Bekijk de officiële kaart en het bericht voor je route en terugweg.

Gepubliceerde lengte alpiene pistes
34 km[1]
Gepubliceerd aantal liften
14[1]
Bergzijden
Oostzijde · Westzijde · Varden[2]

Voor je skidag

Hoe zijn de westzijde en Varden verbonden?

Een verbindingsgondel verbindt Skitorget met Varden. Controleer de verbinding en terugweg op de officiële kaart en in het bericht.[3][4]

Geldt de verwachting ook voor Hafjell?

Nee. Hafjell en Kvitfjell zijn aparte skigebieden, ook als een gezamenlijke skipas beide omvat.[1]

Waar vind ik open liften en sneeuwinformatie?

Bekijk het officiële Kvitfjell-bericht van Alpinco met gegevens van Fnugg. PisteWindow toont nog geen geverifieerde lift- of sneeuwwaarnemingen.[4]

Is 1.000 m een verwachting voor een specifieke top?

Nee. Dit is een waarde voor het hogere terrein op hetzelfde punt als de lagere niveaus, geen waarneming of verwachting voor een genoemde top.[1]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Kvitfjell · SkigebiedAlpinco
  2. Kvitfjell · SkigebiedgidsAlpinco
  3. Kvitfjell · Praktische informatieAlpinco
  4. Kvitfjell · Alpinco / Fnugg · SneeuwberichtAlpinco / Fnugg
  5. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.