Haute-Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting La Clusaz
Voor La Clusaz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.100 m, 0 mm op 1.900 m en 1,2 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor La Clusaz: Liften: Aantal open onbekend · 49 vermeld (La Clusaz en Manigod alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / La Clusaz – Manigod; Opgehaald 8 nov, 23:12 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 87 open (La Clusaz en Manigod alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / La Clusaz – Manigod; Opgehaald 8 nov, 23:12 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
La Clusaz is een skidorp in het Aravis-massief in Haute-Savoie. De exploitant presenteert één skigebied La Clusaz–Manigod dat over vijf massieven van 1.100 tot 2.600 m loopt.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 49 vermeldLa Clusaz en Manigod alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart
- Pistes
- 0 van 87 openLa Clusaz en Manigod alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over het skigebied La Clusaz–Manigod zoals de pistekaart van de exploitant het toont. De aantallen liften en pistes omvatten de Manigod-sectoren Croix Fry en Merdassier. De verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de Beauregard-gondel in La Clusaz; de omstandigheden in Manigod en op het bovenste terrein kunnen afwijken.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
3 – 8 °C · 1.900 m · 9 nov – 11 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 19:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor La Clusaz zijn de waarden op 1.100, 1.900 en 2.600 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Beauregard-gondel, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 9 nov 2026, 00:00 | 2,6 | 0 | 80 | 3 |
| 9 nov 2026, 01:00 | 2,8 | 0 | 79 | 3 |
| 9 nov 2026, 02:00 | 3 | 0 | 79 | 3 |
| 9 nov 2026, 03:00 | 3,1 | 0 | 79 | 3,4 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 3,3 | 0 | 77 | 3,5 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 3,5 | 0 | 76 | 3,2 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 3,7 | 0 | 74 | 3,4 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 3,7 | 0 | 73 | 3,2 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 4,1 | 0 | 70 | 3,6 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 4,8 | 0 | 67 | 3,2 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 5,8 | 0 | 63 | 3 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 6,7 | 0 | 61 | 2,9 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 7,3 | 0 | 62 | 3,3 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 7,5 | 0 | 63 | 3,8 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 7,6 | 0 | 66 | 3,8 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 7,2 | 0 | 71 | 3,7 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 6,6 | 0 | 75 | 3,8 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 6,1 | 0 | 76 | 4,1 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 5,6 | 0,2 | 81 | 4,3 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 5,4 | 0,4 | 84 | 3,8 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 5,5 | 0,3 | 83 | 3,6 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 5,7 | 0,2 | 84 | 3,4 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 5,6 | 0,1 | 82 | 2,9 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 5,3 | 0,4 | 84 | 3,1 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 5 | 1,1 | 90 | 2,8 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 5 | 1,7 | 90 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 5,2 | 2,8 | 90 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 5,3 | 1,8 | 91 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 5,9 | 0,5 | 91 | 2,9 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 6,2 | 0 | 91 | 3,1 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 6,2 | 0,2 | 92 | 2,5 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 6,1 | 0,5 | 94 | 2,2 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 6,1 | 0,8 | 93 | 1,9 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 6 | 2,2 | 95 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 6,8 | 0 | 92 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 6,2 | 1,3 | 100 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 6,8 | 0,5 | 96 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 6,8 | 0,4 | 98 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 7,3 | 0 | 93 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 7,5 | 0 | 93 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 6,9 | 0 | 98 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 6,9 | 0 | 89 | 1 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 6,3 | 0 | 90 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 6,5 | 0 | 89 | 2,1 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 6,5 | 0 | 88 | 2,2 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 6,5 | 0 | 89 | 2,1 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 6,6 | 0 | 87 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 23:00 | 6,6 | 0 | 87 | 2,4 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 65 h
8 nov 2026, 13:00 → 8 nov 2026, 19:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-1,9°C
Wind: 3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:002,6°C
Wind: 3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:005,5°C
Wind: 1,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
9 nov, 00:00 → 10 nov, 00:00
1.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.900 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.600 m
1,2 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
8 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
2,6°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 9 nov 2026 | 2,6° / 7,6° | 1,6 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 5° / 7,5° | 13,8 mm (24 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 19:00 · Opgehaald: 8 nov, 22:18 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode9 nov 2026, 00:00 — 11 nov 2026, 17:0065 h · 1.900 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: 5,8 °C
Nieuwste verwachting: 5,9 °C - Totale neerslagVerwachting
- -12,1 mmEerdere verwachting: 28,3 mm
Nieuwste verwachting: 16,2 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 5,8 °C | 5,9 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 28,3 mm | 16,2 mm | -12,1 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 17:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 22:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
La Clusaz – Manigod · Pistes · Lumiplay map lifts and
La Clusaz en Manigod alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 49Buiten bedrijfsperiode: 46
Pistestatus · 0 / 87
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Source-listed map sectors only; source status has no observation time and public access is unverified.
Liftstatus
- Bossonnet · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Fernuy · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Patinoire · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Combe des Juments · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Cret du Loup · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Cret du Merle · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Aiguille · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Grenêche · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- P'tit Loup · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Champ Bleu · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Juments 2000 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Louveteau · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Nant · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- P'tit Bossonnet · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Stade · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Balme · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Bergerie · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Col de Balme · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Etrivaz · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Torchere · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Beauregard · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Aiglons · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Etoile des Neiges · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Flocons · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- La Ceutire · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Neve · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Riffroids. · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Transval · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Etale · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Belvedere · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Grands Laquais · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- U'Fredy · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Cabeau · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Crete Blanche · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Croix Fry · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Grand Cret · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Rhodos · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Rosieres · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Baby · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Chevreuil · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Blanchot · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Chevrette · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Grand Chamois · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Grand Choucas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Merle · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Petit Chamois · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Petit Choucas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Chevreau · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Mélèzes · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Champ Bleu · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Le Nant · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Louveteau · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- P'tit Bossonnet · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Coeur du Village · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Juments 2000 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- La Motte · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Le Bossonnet · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Le Dahu · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Le Merle · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Le Merle variante · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Combe des Juments · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Fernuy · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L'Aiguille · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Le Loup · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Les Mélèzes · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Mur du Bossonnet · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Lapiaz · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Le Mur Edgar · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Etrivaz · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Balme · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Bergerie · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Plan · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Var · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Bergerie Variante · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Blanchot · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Botion · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Crintiaux · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Lachat · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Roualle · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Torchere · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Candide Thovex · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Choucas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Vraille · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Baby Flocon · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Etoile des Neiges · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- La Source · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Le Plateau · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Riffroids · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Guy Perillat · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L'Envers · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Les Aiglons · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Les Prises · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Le Mur Jaune · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Le Neve · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- La Noire · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Mur à Jules · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- U'Fredy · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Coverie · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Grand Montagne · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Les Joux · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Les Laquais · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Régine Cavagnoud · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Le Tétras · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Perce-Neige · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Crocus · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Fouine · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Gentianes · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Marmotte · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Polailles · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Bois · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Jeannot · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Myrtilles · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Veratres · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Vrailles · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Opoualand · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Genets · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Armoises · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Bolets · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Framboises · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Girolles · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Myosotis · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Sorbiers Bleu · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Airelles · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Ancolie · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Edelweiss · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Eterlou · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Genepi · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Sorbiers Rouge · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Stade · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Joubarbes · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Croix-Fry · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Andran · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Gentianes · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Dahu · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Liaison Grand Chamois · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Papillons · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
La Clusaz – Manigod · Pistes · Lumiplay map lifts and
La Clusaz en Manigod alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 49Buiten bedrijfsperiode: 46
Pistestatus · 0 / 87
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in La Clusaz verwacht?
Voor La Clusaz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.100 m, 0 mm op 1.900 m en 1,2 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in La Clusaz ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in La Clusaz. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in La Clusaz ?
Liften: Aantal open onbekend · 49 vermeld (La Clusaz en Manigod alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / La Clusaz – Manigod; Opgehaald 8 nov, 23:12 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 87 open (La Clusaz en Manigod alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / La Clusaz – Manigod; Opgehaald 8 nov, 23:12 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De exploitant verdeelt het alpine terrein in de massieven Aiguille, Balme, Beauregard en Étale, met de Manigod-sectoren Croix Fry en Merdassier op dezelfde kaart. De openingsdata verschillen per sector. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer opent het skigebied van La Clusaz?
De skipagina van de exploitant, bekeken op 8 november 2026, noemt openingsperiodes per sector: Balme met een vroege opening op 5 en 6 december en daarna dagelijks van 12 december 2026 tot 25 april 2027; Aiguille en Beauregard dagelijks van 12 december 2026 tot 11 april 2027; Étale dagelijks van 19 december 2026 tot 4 april 2027. De data hangen af van de sneeuwcondities. De lift- en pistestatus laat zien wat op een bepaalde dag open is.[1][4]
Gaat deze pagina ook over Manigod?
Gedeeltelijk. De exploitant toont La Clusaz en Manigod op één pistekaart, en de aantallen liften en pistes omvatten de Manigod-sectoren Croix Fry en Merdassier. Verwachtingspunt en sneeuwstation liggen bij La Clusaz, dus de omstandigheden in Manigod kunnen afwijken.[3][4]
Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus komt uit de interactieve kaart van de exploitant en telt alleen de alpine sectoren van La Clusaz en Manigod. De kaart geeft geen updatetijd, daarom staan de aantallen als bronvermelding aangeduid. De sneeuwhoogte komt van het Météo-France-station LA CLUSAZ op 1.965 m, onderdeel van een seizoensarchief: de pagina toont de laatste meting met datum of markeert sneeuw als niet beschikbaar.[4][5]
Zijn de verwachtingen voor 1.100, 1.900 en 2.600 m in La Clusaz waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.100, 1.900 en 2.600 m, berekend op één representatief punt (dalstation Beauregard-gondel).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- La Clusaz Tourisme · SkigebiedLa Clusaz Tourisme
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- La Clusaz Tourisme · PistekaartLa Clusaz Tourisme
- La Clusaz Tourisme / Lumiplay · Lift- en pistestatusLa Clusaz Tourisme / Lumiplay
- Météo-France · SneeuwberichtMétéo-France
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.