Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting La Giettaz
Voor La Giettaz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.100 m, 0 mm op 1.500 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 19:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor La Giettaz en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
La Giettaz is een dorp in de Savoie met zo’n 380 inwoners aan de voet van de Col des Aravis; het skistation ligt in het gehucht Le Plan op de hoogten van het Arly-dal.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is het dorp op ongeveer 1.100 m en de pistes horen bij het Aravis-massief, niet bij de Haute-Savoie-kant van Megève. Combloux en Le Jaillet zijn de andere toegangen tot hetzelfde verbonden gebied.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
La Giettaz
1 – 11 °C · 1.500 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 13:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 1.100, 1.500 en 1.900 m zijn modelschattingen voor het dorpspunt; volgens Wikipedia loopt de gemeente van 1.002 tot 2.611 m, dus zelfs de laagste waarde is geen dalbodemmeting.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 13:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 19:00 | 3,5 | 0 | 65 | 2,8 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 3,3 | 0 | 65 | 3 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 3,3 | 0 | 63 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 3,3 | 0 | 60 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 3,4 | 0 | 59 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 3,4 | 0 | 59 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 3,7 | 0 | 58 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 3,8 | 0 | 58 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 4 | 0 | 57 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 4,1 | 0 | 57 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 4,1 | 0 | 58 | 3,8 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 4,1 | 0 | 59 | 4 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 4,2 | 0 | 58 | 3,9 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 4,7 | 0 | 58 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 6,3 | 0 | 56 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 8,1 | 0 | 56 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 9,3 | 0 | 53 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 10,2 | 0 | 54 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 10,7 | 0 | 53 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 10,8 | 0 | 53 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 10,6 | 0 | 56 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 9,8 | 0 | 59 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 8 | 0 | 63 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 7,1 | 0 | 60 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 6,5 | 0 | 57 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 5,8 | 0 | 60 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 5,3 | 0 | 63 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 4,8 | 0 | 65 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 4,2 | 0 | 69 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 4,1 | 0 | 72 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 3,9 | 0 | 70 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 4,2 | 0 | 70 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 4,2 | 0 | 69 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 3 | 0 | 75 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 2,2 | 0 | 81 | 0,1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 2 | 0 | 79 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 0,5 | 0 | 90 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 0,6 | 0 | 96 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 1,7 | 0,1 | 99 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 2,7 | 0,7 | 95 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 3,4 | 0,9 | 93 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 3,1 | 0,3 | 96 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 3,1 | 1,1 | 95 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 3 | 0,7 | 96 | 1 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 2,6 | 0,9 | 98 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 2,5 | 0,6 | 98 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 2,4 | 0,1 | 97 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 2,4 | 0 | 92 | 0,4 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 64 h
4 nov 2026, 07:00 → 4 nov 2026, 13:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
1,1°C
Wind: 1,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 13:003,5°C
Wind: 2,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 13:003,6°C
Wind: 1,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 13:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 19:00 → 5 nov, 19:00
1.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.500 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.900 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 13/13 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 13/13 beoordeelde uren
3 h · Geschikt weer · 13/13 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,5°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 3,3° / 3,5° | 0 mm (5 h) |
| 5 nov 2026 | 3,4° / 10,8° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 0,5° / 4,2° | 5,4 mm (19 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 13:00 · Opgehaald: 4 nov, 16:18 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 19:00 — 7 nov 2026, 11:0064 h · 1.500 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,2 °CEerdere verwachting: 4 °C
Nieuwste verwachting: 3,9 °C - Totale neerslagVerwachting
- -10,1 mmEerdere verwachting: 15,7 mm
Nieuwste verwachting: 5,6 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0,1 mm
Nieuwste verwachting: 0,1 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 4 °C | 3,9 °C | -0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 15,7 mm | 5,6 mm | -10,1 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0,1 mm | 0,1 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 11:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 16:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
La Giettaz · Grande Rare liftBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Geselecteerde, door de bron vermelde voorbeelden van liften en pistes, geen lokaal totaal. Statustijd en toegang zijn niet geverifieerd. Buiten de bedrijfsperiode is onbekend.
Liftstatus
- TSF GRANDE RARE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Pistestatus
- BLANCHOTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Apart vermelde bronverbinding. Richting en alle afhankelijke trajecten moeten worden gecontroleerd. Statustijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZ · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Météo-France · Station La Giettaz NIVO
Station LA GIETTAZGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 21 mrt 2026, 10:20
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| LA GIETTAZ (1.217 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 115 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
La Giettaz · Grande Rare lift4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZ4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
La Giettaz · Grande Rare lift3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZ3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Station La Giettaz NIVO
Station LA GIETTAZ4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 21 mrt 2026, 10:20
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| LA GIETTAZ (1.217 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 115 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in La Giettaz verwacht?
Voor La Giettaz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.100 m, 0 mm op 1.500 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 19:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in La Giettaz?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in La Giettaz. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in La Giettaz?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in La Giettaz. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het dorp draagt het label Station Verte (sinds 2017) en de gemeente reikt tot 2.611 m. De tekening is schematisch, geen pistekaart, en het aantal eigen liften van het station staat hier niet.
Voor je skidag
Waar begint het skistation van La Giettaz?
Bij het gehucht Le Plan, volgens Wikipedia, dat het verbindt met het gebied Portes du Mont-Blanc. Het verwachtingspunt is het dorp, iets lager; kijk naar de liftnamen van Le Plan.[5][2]
Ligt La Giettaz net als Megève in de Haute-Savoie?
Nee. La Giettaz ligt in de Savoie, in het Aravis-massief; Megève ligt in de Haute-Savoie. Dat telt voor de route en voor welk toeristenbureau en welk bericht je raadpleegt.[5]
Kan ik op het dorpspunt vertrouwen voor het weer in de Aravis?
Alleen als eerste richtlijn. Het beschrijft één modelpunt op ongeveer 1.100 m; de Col des Aravis en de hogere pistes kunnen afwijken, dus lees de bovenste rijen en het liftbericht.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Portes du Mont-Blanc · SkigebiedMegève Tourisme
- La Giettaz · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Portes du Mont-Blanc · PistekaartMegève Tourisme
- Portes du Mont-Blanc · Lift- en pistestatusMegève Tourisme
- La Giettaz · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.