Cerdanya, Catalonië · Spanje

Weer en sneeuwverwachting La Molina

Voor La Molina geeft de verwachting van Open-Meteo · DWD ICON, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.667 m, 0 mm op 2.100 m en 0,1 mm op 2.537 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Madrid). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor La Molina: Liften: Als gesloten gemeld (La Molina · exploitant infoneu lifts, pistes en snow; Pirineu365 (Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya); Opgehaald 8 nov, 23:15 · brontijd onbevestigd). Pistes: Als gesloten gemeld (La Molina · exploitant infoneu lifts, pistes en snow; Pirineu365 (Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya); Opgehaald 8 nov, 23:15 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

La Molina is een skigebied in de Cerdanya in de Spaanse Pyreneeën, provincie Girona. De exploitant geeft hoogtes van 1.667 m tot 2.537 m.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
Als gesloten gemeldLa Molina · exploitant infoneu lifts, pistes en snow
Pistes
Als gesloten gemeldLa Molina · exploitant infoneu lifts, pistes en snow
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina gaat alleen over het skigebied La Molina. Samen met Masella vormt het Alp 2500, dat de exploitanten verbinden met de gondel Cadí-Moixeró; Masella heeft een eigen pagina. De verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de lift TCB Cadí-Moixeró.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · La Molina

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

3 – 10 °C · 2.100 m · 9 nov – 11 nov

Open-Meteo · DWD ICON · Uitgegeven 8 nov, 19:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor La Molina zijn de waarden op 1.667, 2.100 en 2.537 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt (dalstation van de lift TCB Cadí-Moixeró), geen waarnemingen of aparte weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00 · Europe/Madrid · Open-Meteo · DWD ICON

Temperatuurverwachting per uur2,7 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°12°9 nov, 0010 nov, 23
Uurlijkse verwachtingswaarden
La Molina · 2.100 m · Europe/Madrid
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
9 nov 2026, 00:002,70840,7
9 nov 2026, 01:002,80,1831,2
9 nov 2026, 02:002,90840,9
9 nov 2026, 03:002,90821,1
9 nov 2026, 04:003,40761,1
9 nov 2026, 05:003,30740,7
9 nov 2026, 06:003,90680,1
9 nov 2026, 07:0030761
9 nov 2026, 08:003,30760,6
9 nov 2026, 09:0050660,5
9 nov 2026, 10:006,30691,7
9 nov 2026, 11:007,10661,4
9 nov 2026, 12:008,60602,5
9 nov 2026, 13:008,90663,1
9 nov 2026, 14:007,70783,2
9 nov 2026, 15:0070862,6
9 nov 2026, 16:006,70,1882,3
9 nov 2026, 17:005,90942,1
9 nov 2026, 18:005,50981,5
9 nov 2026, 19:005,50981,4
9 nov 2026, 20:005,40991,5
9 nov 2026, 21:005,401001,3
9 nov 2026, 22:005,401001,4
9 nov 2026, 23:005,10921,7
10 nov 2026, 00:0050901,6
10 nov 2026, 01:0050901,8
10 nov 2026, 02:004,80891,8
10 nov 2026, 03:004,80891,8
10 nov 2026, 04:004,90902
10 nov 2026, 05:004,50881,9
10 nov 2026, 06:0040881,7
10 nov 2026, 07:003,80881,9
10 nov 2026, 08:003,80882,1
10 nov 2026, 09:005,50882,5
10 nov 2026, 10:006,50892,2
10 nov 2026, 11:007,20862,5
10 nov 2026, 12:008,60712,9
10 nov 2026, 13:009,40613
10 nov 2026, 14:009,60643,2
10 nov 2026, 15:009,40663,1
10 nov 2026, 16:008,40682,6
10 nov 2026, 17:007,60682,6
10 nov 2026, 18:005,70751,5
10 nov 2026, 19:004,70791,1
10 nov 2026, 20:004,50800,9
10 nov 2026, 21:004,70820,9
10 nov 2026, 22:004,70,3851,9
10 nov 2026, 23:004,51,1922,4
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 65 h

8 nov 2026, 13:00 → 8 nov 2026, 19:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · DWD ICON · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Madrid

1.667 m5,6°C2.100 m2,7°C2.537 m-0,1°C0°C · ≈ 2.521 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.521 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

9 nov, 00:00 → 10 nov, 00:00

1.667 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.100 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.537 m

0,1 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.667 m

0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren

00—Boven de beoordelingsgrens · 4,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 4,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 4,1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 4°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 3,6°C
2.100 m

0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren

00—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
2.537 m

0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren

00—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -1,8°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

2,7°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur2,7 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°12°9 nov, 0010 nov, 23
2.100 m · Europe/Madrid
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
9 nov 20262,7° / 8,9°0,2 mm (24 h)
10 nov 20263,8° / 9,6°1,4 mm (24 h)

Update van de aanbieder: 8 nov, 19:00 · Opgehaald: 8 nov, 22:18 · Europe/Madrid

Open-Meteo · DWD ICON ↗
Oriëntatie op de berg
1.667 m2.100 m2.537 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.

Overeenkomstige verwachtingsperiode9 nov 2026, 00:00 — 11 nov 2026, 17:0065 h · 2.100 m · Europe/Madrid

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0 °CEerdere verwachting: 5,8 °C
Nieuwste verwachting: 5,8 °C
Totale neerslagVerwachting
-0,4 mmEerdere verwachting: 3,7 mm
Nieuwste verwachting: 3,3 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting5,8 °C5,8 °C+0 °C
Totale neerslagVerwachting3,7 mm3,3 mm-0,4 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h0 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.667 mRecente verwachting8 nov 2026, 19:00
2.100 mRecente verwachting8 nov 2026, 19:00
2.537 mRecente verwachting8 nov 2026, 19:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

La Molina · exploitant infoneu lifts, pistes en snow

La Molina · exploitant infoneu lifts, pistes en snowBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 23:15

Open volgens bronlijst: Als gesloten gemeld

Pistestatus · Als gesloten gemeld

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

La Molina · exploitant infoneu lifts, pistes en snow

La Molina · exploitant infoneu lifts, pistes en snow8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 23:15

Open volgens bronlijst: Als gesloten gemeld

Pistestatus · Als gesloten gemeld

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in La Molina verwacht?

Voor La Molina geeft de verwachting van Open-Meteo · DWD ICON, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.667 m, 0 mm op 2.100 m en 0,1 mm op 2.537 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Madrid). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in La Molina ?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in La Molina. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in La Molina ?

Liften: Als gesloten gemeld (La Molina · exploitant infoneu lifts, pistes en snow; Pirineu365 (Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya); Opgehaald 8 nov, 23:15 · brontijd onbevestigd). Pistes: Als gesloten gemeld (La Molina · exploitant infoneu lifts, pistes en snow; Pirineu365 (Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya); Opgehaald 8 nov, 23:15 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Cerdanya, Catalonië · Spanje

Leer de berg kennen

De exploitant vermeldt 20 groene, 18 blauwe, 23 rode en 6 zwarte pistes, 16 liften en 602 sneeuwkanonnen. De gondel Cadí-Moixeró verbindt La Molina en Masella; de pagina van Alp 2500 noemt een rit van ongeveer 20 minuten. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Hoogte van de liften
1.667–2.537 m[1]
Pistes
71 km, 67 pistes[1]
Verwachtingspunt
Dalstation van de lift TCB Cadí-Moixeró[3]

Voor je skidag

Wanneer kun je skiën in La Molina?

Op 8 november 2026 meldde de infoneu van de exploitant het station als gesloten en vermeldde geen liften of pistes. Op de pagina's die PisteWindow las stond geen openingsdatum; de officiële statuspagina laat zien wat op een bepaalde dag open is.[4]

Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?

De lift- en pistestatus komen van de infoneu van de exploitant (Pirineu365). Zodra het station opent, vermeldt die elke lift en piste; de sneeuwhoogte is de door de exploitant gemelde bandbreedte, zonder vermelding van de meetpunten. In het skigebied van La Molina staat geen weerstation met open data dat de sneeuwhoogte meet, dus er wordt geen gemeten sneeuwhoogte getoond.[4][1]

Gaat deze pagina over heel Alp 2500?

Nee. Alp 2500 verbindt La Molina en Masella tot één skigebied; de pagina van Alp 2500 noemt meer dan 145 km piste en 33 liften voor beide samen. Deze pagina gaat alleen over La Molina, met een eigen verwachtingspunt; Masella heeft een eigen pagina.[2]

Zijn de verwachtingen voor 1.667, 2.100 en 2.537 m in La Molina waarnemingen?

Nee. Het zijn op hoogte aangepaste modelverwachtingen voor één verwachtingspunt, het dalstation van de lift TCB Cadí-Moixeró. Het zijn geen metingen en ze komen niet van aparte weerstations op die hoogtes.[3]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Pirineu365 · SkigebiedPirineu365
  2. Pirineu365 · GebiedsafbakeningPirineu365
  3. OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
  4. Pirineu365 · Lift- en pistestatusPirineu365
  5. Open-Meteo · DWD ICONOpen-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.