Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting La Rosière
Voor La Rosière geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.850 m, 0 mm op 2.300 m en 0 mm op 2.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor La Rosière en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
La Rosière is een op het zuiden gelegen balkonoord op 1.850 m in de gemeente Montvalezan, aan de voet van de Kleine Sint-Bernhardpas, de Franse deur naar de grensoverschrijdende Espace San Bernardo.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is het gehucht La Rosière. De oversteek naar La Thuile gebeurt op de pas en hangt af van Franse en Italiaanse installaties die apart kunnen openen; de Italiaanse kant heeft dus een eigen punt.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
La Rosière
-3 – 3 °C · 2.300 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 1.850, 2.300 en 2.800 m zijn modelschattingen voor het gehuchtpunt. Het gedeelde gebied wordt opgegeven van ongeveer 1.200 tot 2.800 m en de hoogste top, de Mont Valaisan, is geen meetlocatie.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 0,3 | 0 | 61,3 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 0,8 | 0 | 53,9 | 3,8 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 0,9 | 0 | 52,1 | 3,6 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 1 | 0 | 52,2 | 3,7 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 0,6 | 0 | 54,7 | 3,7 |
| 4 nov 2026, 16:00 | -0,2 | 0 | 58,5 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 17:00 | -1,5 | 0 | 67,1 | 3,3 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -2,4 | 0 | 75,4 | 3,2 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -2,4 | 0 | 76 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -2,5 | 0 | 76,2 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -2,9 | 0 | 79,4 | 3,2 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -2,8 | 0 | 80,8 | 3,2 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -2,5 | 0 | 80,9 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -2,6 | 0 | 82,6 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -2,1 | 0 | 80,3 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -2 | 0 | 79,5 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -2,7 | 0 | 82,2 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -2,8 | 0 | 82,8 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -3,2 | 0 | 84,2 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -3 | 0 | 83,6 | 3 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -3,2 | 0 | 84,2 | 3 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -2,3 | 0 | 81,4 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -0,5 | 0 | 72,1 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 0,9 | 0 | 66,6 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 1,8 | 0 | 62,9 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 2,3 | 0 | 61,8 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 3,1 | 0 | 59,6 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 3,2 | 0 | 59,8 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 2,6 | 0 | 62,4 | 3 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 1,9 | 0 | 65,6 | 3 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 0,5 | 0 | 73,6 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0 | 0,1 | 78,6 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -0,7 | 0,6 | 84,6 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -1 | 0,3 | 88,1 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -1,1 | 0 | 89,2 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -1,2 | 0,3 | 89,2 | 3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -1,2 | 2,7 | 89,3 | 2,9 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -1,6 | 0,2 | 90,2 | 2,2 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -2,1 | 0 | 91,5 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -1,8 | 0,2 | 91,4 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -1,7 | 0,1 | 91,8 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -2 | 0,5 | 92,4 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -1,8 | 0,8 | 93,4 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -1,9 | 0,6 | 94,7 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,2 | 0,2 | 94,3 | 2 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -1,8 | 0 | 91 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -0,5 | 0 | 82,7 | 2 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 0,5 | 0 | 76,9 | 1,7 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 37/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 23 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 50 h
4 nov 2026, 00:18 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-2,7°C
Wind: 3,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:170,3°C
Wind: 3,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:173°C
Wind: 3,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
1.850 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.300 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
0,3°Weerkansen voor sneeuwproductie
37 / 48 hLangste koude periode: 23 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -2,9° / 1° | 0 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | -3,2° / 3,2° | 4 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,2° / 0,5° | 2,6 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 05:18 · Europe/Paris
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 13:0050 h · 2.300 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder2 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,2 °CEerdere verwachting: -1 °C
Nieuwste verwachting: -0,8 °C - Totale neerslagVerwachting
- +1,3 mmEerdere verwachting: 5,3 mm
Nieuwste verwachting: 6,6 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +1,4 mmEerdere verwachting: 5,2 mm
Nieuwste verwachting: 6,6 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -3 hEerdere verwachting: 40 h
Nieuwste verwachting: 37 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -1 °C | -0,8 °C | +0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 5,3 mm | 6,6 mm | +1,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 5,2 mm | 6,6 mm | +1,4 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 40 h | 37 h | -3 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 00:18
Opgehaald: 4 nov 2026, 01:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 05:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Espace San Bernardo · scoped sectors en border approaches
La Rosière · French · Wintersectoren volgens de bronBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen winterliften en alpine pistes in gecontroleerde sectoren. Items van andere seizoenen en niet-alpiene items zijn uitgesloten. Elk item heeft zijn eigen statusupdate. De verversing van de sector is niet de waarnemingstijd. Buiten de bedrijfsperiode en geplande statussen zijn onbekend.
Liftstatus
- TSD MONT-VALAISAN · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TSD MOULINS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TSD FORT · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TK BELLECOMBE 1 bis · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TK BELLECOMBE 1 · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TK BELLECOMBE 2 · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TSD CHARDONNET · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TSD PLAN DU REPOS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- ECUDETS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TS DAHU · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TS PETIT BOIS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TK MANESSIER · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TK CLARINES · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TK LIEVRE BLANC 1 · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TK LIEVRE BLANC 2 · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TK POLETTA · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TK SEVOLIERE · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- LES LUTINS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-07-02T08:57:56.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
Pistestatus
- 2800 · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- BOULEAUX · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- COMBE · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- GALINETTE · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- LAC · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- BELETTE · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- MOUFLON · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- LAUZES · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- CARABINIERS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- FAISAN · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- BLAIREAU · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- BLANCHOT · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TRAVERSETTE · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- BOUQUETIN · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- ELAN · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- ESCARGOT · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- CLARINES · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-07-02T09:07:07.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- MANESSIER · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- FORET · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- LIBELLULE · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- DAHU · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- CABRI · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- LUTINS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- ROUVINETTES · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TETRAS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- RENARD · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- PERDRIX · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- PAPILLON · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- GELINOTTE · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- MARMOTTONS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- MYRTILLES · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- FONTAINE FROIDE · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- MARMOTTES PETIT-BOIS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- ROC NOIR · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- MARMOTTES · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- CHAMOIS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- ECUDETS · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- ECUREUIL · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- MARCASSIN · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- CHEVREUIL · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:39:22.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
France → Italy · Bellecombe approachBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen geselecteerde toegangsliften. Geen volledig traject in die richting. De aparte markering FRANCE–ITALIE meldt out-of-period, laatst bijgewerkt 2026-04-13T06:35:03.000Z. Controleer elk afhankelijk traject en de terugkeertijd bij de exploitant.
Liftstatus
- TK BELLECOMBE 1 · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
- TK BELLECOMBE 2 · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
Italy → France · Chardonnet approachBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen geselecteerde toegangsliften. Geen volledig traject in die richting. De aparte markering FRANCE–ITALIE meldt out-of-period, laatst bijgewerkt 2026-04-13T06:35:03.000Z. Controleer elk afhankelijk traject en de terugkeertijd bij de exploitant.
Liftstatus
- TSD CHARDONNET · Onbekend · Broninformatie: Status laatst bijgewerkt: 2026-04-18T16:38:35.000Z; openbare toegang niet geverifieerd.
Météo-France · Station La Rosière NIVO
Station La RosiereGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 2 jun 2026, 08:30
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| La Rosiere (1.867 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Espace San Bernardo · scoped sectors en border approaches
La Rosière · French · Wintersectoren volgens de bron4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗France → Italy · Bellecombe approach4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Italy → France · Chardonnet approach4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Espace San Bernardo · scoped sectors en border approaches
La Rosière · French · Wintersectoren volgens de bron3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗France → Italy · Bellecombe approach3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Italy → France · Chardonnet approach3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Station La Rosière NIVO
Station La Rosiere4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 2 jun 2026, 08:30
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| La Rosiere (1.867 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in La Rosière verwacht?
Voor La Rosière geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.850 m, 0 mm op 2.300 m en 0 mm op 2.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in La Rosière?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in La Rosière. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in La Rosière?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in La Rosière. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Wikipedia telt voor het gedeelde gebied 38 liften en 82 pistes (14 zwart, 35 rood, 25 blauw, 8 groen), met 7 km langlauf aan de Franse kant. De tekening is schematisch, geen pistekaart.
Voor je skidag
Hoe kom ik in de winter in La Rosière?
De RD 1090 stijgt vanaf Séez maar is in de winter voorbij La Rosière afgesloten, dus het dorp is het eind van de weg. Bourg-Saint-Maurice is lager het eindstation van de trein; de aansluiting vanaf daar staat hier niet.[5]
Kan ik van La Rosière naar Italië skiën en terug?
In principe ja: de gebieden zijn sinds 1984 via de pas verbonden en in de winter gebeurt de oversteek alleen op ski’s. Omdat het van liften aan beide kanten afhangt, controleer je de status van elke kant voor je oversteekt.[6][4]
Waarom geldt La Rosière als zonnig?
Wikipedia schrijft de ligging op het zuiden goede zon- en sneeuwomstandigheden toe. Oriëntatie is een algemeen kenmerk, geen verwachting: wolken, wind en sneeuw komen nog steeds uit de modelwaarden en het bericht.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Espace San Bernardo · SkigebiedLa Rosière · Espace San Bernardo
- La Rosière · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Espace San Bernardo · PistekaartLa Rosière · Espace San Bernardo
- Espace San Bernardo · Lift- en pistestatusLa Rosière · Espace San Bernardo
- La Rosière · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Espace San Bernardo · SkigebiedWikipédia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.