Maurienne · Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Le Corbier

Voor Le Corbier geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,2 mm op 1.550 m, 0,6 mm op 2.000 m en 0,6 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Le Corbier: Liften: Aantal open onbekend · 12 vermeld (LE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 10:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Le Corbier, op 1.550 m, is een geplande station dat op 30 december 1967 opende, met de gebouwen aan de voet van de liften, tegenover de Aiguilles d’Arves aan de overkant van het dal.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Aantal open onbekend · 12 vermeldLE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)
  • ESPACE DES ETOILES - LE CORBIER Zone débutant · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier) Aantal open onbekend · 3 vermeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is het station op 1.549 m, in de gemeente Villarembert. De cijfers van Les Sybelles omvatten vijf plaatsen; de verwachting van Le Corbier beschrijft dus niet La Toussuire of de dorpen van de Arves.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Le Corbier

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-2 – 5 °C · 2.000 m · 4 nov – 6 nov

MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De waarden op 1.550, 2.000 en 2.400 m zijn modelschattingen voor het punt op 1.549 m, geen metingen bij de stoeltjesliften van Le Corbier.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway

Temperatuurverwachting per uur2,4 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°7°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Le Corbier · 2.000 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:002,4064,64,5
4 nov 2026, 12:002,6062,14,9
4 nov 2026, 13:003,1059,45,2
4 nov 2026, 14:002,8059,25,1
4 nov 2026, 15:002,3061,44,7
4 nov 2026, 16:001,8063,34,1
4 nov 2026, 17:000,6070,73,8
4 nov 2026, 18:00-0,3074,83,5
4 nov 2026, 19:000,2072,83,4
4 nov 2026, 20:00-0,5078,13,2
4 nov 2026, 21:00-1,50833,2
4 nov 2026, 22:00-1,7083,13,1
4 nov 2026, 23:00-1,2082,63,3
5 nov 2026, 00:00-0,20,380,83,4
5 nov 2026, 01:00-0,50,283,83,1
5 nov 2026, 02:00-0,50,182,92,9
5 nov 2026, 03:000,1079,73,1
5 nov 2026, 04:00-0,8082,42,8
5 nov 2026, 05:00-1,1082,22,8
5 nov 2026, 06:00-1,5082,82,8
5 nov 2026, 07:00-1,3082,82,8
5 nov 2026, 08:00-0,7081,72,8
5 nov 2026, 09:001075,53,4
5 nov 2026, 10:002,5069,73,4
5 nov 2026, 11:003,5067,33,5
5 nov 2026, 12:004,3065,23,4
5 nov 2026, 13:004,9062,83,2
5 nov 2026, 14:004,6063,63,1
5 nov 2026, 15:004066,73
5 nov 2026, 16:0030,173,82,6
5 nov 2026, 17:0020,281,72,1
5 nov 2026, 18:001,31,187,12,1
5 nov 2026, 19:000,80,891,92,2
5 nov 2026, 20:000,61,592,52,3
5 nov 2026, 21:000,50,690,52,5
5 nov 2026, 22:000,61,489,92,7
5 nov 2026, 23:000,41,693,62,4
6 nov 2026, 00:000,40,993,82,4
6 nov 2026, 01:000,40,792,52,4
6 nov 2026, 02:000,50,791,42,2
6 nov 2026, 03:000,50,891,61,9
6 nov 2026, 04:000,41,191,81,8
6 nov 2026, 05:000,21921,7
6 nov 2026, 06:0000,392,81,6
6 nov 2026, 07:000,3088,41,6
6 nov 2026, 08:00-0,4086,11,4
6 nov 2026, 09:000,8080,91,5
6 nov 2026, 10:002,1076,61,7
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0,6 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
10/48 h
Langste aaneengesloten periode
5 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 50 h

4 nov 2026, 00:17 → 4 nov 2026, 02:17

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: MET Norway · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.550 m4,5°C2.000 m2,4°C2.400 m-0,6°C0°C · ≈ 2.320 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.320 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

1.550 m

0,2 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.000 m

0,6 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.400 m

0,6 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.550 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -0°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
2.000 m

9 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -2,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -2°C
20✓Geschikt weer · -2,3°C
21✓Geschikt weer · -2,9°C
22✓Geschikt weer · -3,1°C
23✓Geschikt weer · -2,6°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -1,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
04✓Geschikt weer · -2,3°C
05✓Geschikt weer · -2,6°C
06✓Geschikt weer · -2,9°C
07✓Geschikt weer · -2,7°C
2.400 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -5,2°C
19✓Geschikt weer · -4,8°C
20✓Geschikt weer · -5,1°C
21✓Geschikt weer · -5,8°C
22✓Geschikt weer · -6°C
23✓Geschikt weer · -5,5°C
00✓Geschikt weer · -4,7°C
01✓Geschikt weer · -4,8°C
02✓Geschikt weer · -4,9°C
03✓Geschikt weer · -4,5°C
04✓Geschikt weer · -5,2°C
05✓Geschikt weer · -5,5°C
06✓Geschikt weer · -5,8°C
07✓Geschikt weer · -5,6°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

2,4°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

10 / 48 h

Langste koude periode: 5 h

Temperatuurverwachting per uur2,4 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°7°4 nov, 116 nov, 10
2.000 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 2026-1,7° / 3,1°0 mm (13 h)
5 nov 2026-1,5° / 4,9°7,9 mm (24 h)
6 nov 2026-0,4° / 2,1°5,5 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 06:17 · Europe/Paris

MET Norway ↗
Oriëntatie op de berg
1.550 m2.000 m2.400 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 13:0050 h · 2.000 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder2 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0,2 °CEerdere verwachting: 0,8 °C
Nieuwste verwachting: 1 °C
Totale neerslagVerwachting
+0,1 mmEerdere verwachting: 13,4 mm
Nieuwste verwachting: 13,5 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
-0,8 mmEerdere verwachting: 9,4 mm
Nieuwste verwachting: 8,6 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
-2 hEerdere verwachting: 12 h
Nieuwste verwachting: 10 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting0,8 °C1 °C+0,2 °C
Totale neerslagVerwachting13,4 mm13,5 mm+0,1 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd9,4 mm8,6 mm-0,8 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd12 h10 h-2 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.550 mRecente verwachting4 nov 2026, 02:17
2.000 mRecente verwachting4 nov 2026, 02:17
2.400 mRecente verwachting4 nov 2026, 02:17

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local

ESPACE DES ETOILES - LE CORBIER Zone débutant · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)Berichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde items van lokale sectoren. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.

Liftstatus
  • 6.3-TK DU BERGER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 6.1-TAPIS DE LA GRANDE OURSE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 6.2-TAPIS DE LA PETITE OURSE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • ESPACE DEBUTANT CORBIER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
LE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)Berichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde items van lokale sectoren. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.

Liftstatus
  • 1-TSD VOIE LACTEE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 8-TSD SYBELLES EXPRESS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 12-TSD MONT CORBIER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 26-TSD GASTON EXPRESS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 7-TSF OURSON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 11-TSF DES ENVERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 10-TK BABY BAIKO · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 14-TK VADROUILLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 25-TK LES NIEBLAIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 25-TK NIEBLAIS I · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 25-TK NIEBLAIS II · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 25-TK NIEBLAIS III · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • BAIKO · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • JARDINS D'ENFANTS ESF · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES JARDINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PLAN DE LA GUERRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PTIT LOUP · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GRANDE VADROUILLE BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GRANDE VADROUILLE HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA PETITE VADROUILLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA PIROUETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA TORTUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LE SAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES 3 LOUVETEAUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES FAMILLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES MARGUERITES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES RACOURTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • OUILLON 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PETIT PRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • APOLLON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA CHAMOIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA COMBE BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA COMBE HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA CULBUTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA FRITE BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA FRITE HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES ENVERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • STADE DE SLALOM · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • VA DOUCEMENT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • J-N AUGERT BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • J-N AUGERT HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LE CHARDON HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES JONQUILLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗

Météo-France · Station Le Corbier NIVO

Station Le CorbierGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
9 apr 2026, 10:53
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Le Corbier (1.585 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.52
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local

ESPACE DES ETOILES - LE CORBIER Zone débutant · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
LE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local

ESPACE DES ETOILES - LE CORBIER Zone débutant · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
LE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Météo-France · Station Le Corbier NIVO

Station Le Corbier4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
9 apr 2026, 10:53
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Le Corbier (1.585 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.52
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Le Corbier verwacht?

Voor Le Corbier geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,2 mm op 1.550 m, 0,6 mm op 2.000 m en 0,6 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Le Corbier?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Le Corbier. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Le Corbier?

Liften: Aantal open onbekend · 12 vermeld (LE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 10:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Maurienne · Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

Het station opende met 17 km uitgeruste pistes en de berg Corbier erachter reikt tot 2.265 m. De tekening is schematisch, geen pistekaart.

Verwachtingspunt
Le Corbier · 1.549 m[2]
Geopend
30 dec. 1967[4]
Verbinding met La Toussuire
Twee stoeltjesliften sinds 1985[4]
Skigebied
Les Sybelles · ≈ 310 km[5]

Voor je skidag

Hoe ski ik van Le Corbier naar La Toussuire?

Twee stoeltjesliften verbinden de plaatsen sinds 1985 als het gebied Grand Large. Of beide op een dag draaien, staat in het liftbericht van Les Sybelles, niet in deze verwachting.[4][3]

Ligt Le Corbier hoger dan Saint-Jean-d’Arves?

Aan de voet ongeveer gelijk: Le Corbier ligt op 1.550 m en de skibasis van Saint-Jean-d’Arves, La Chal, bij 1.600 m. Het verschil is het dal: Le Corbier kijkt over de Arvan naar de Arves.[4][2]

Waarom geldt de verwachting van Le Corbier niet voor heel Les Sybelles?

Omdat het gebied van ongeveer 1.300 m bij Les Bottières tot 2.620 m bij de Perrons loopt en plaatsen op verschillende dalposities verbindt. Eén punt op 1.549 m kan dat allemaal niet vertegenwoordigen.[5][2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Le Corbier · Feiten en gebiedsinformatieMaurienne Tourisme
  2. Le Corbier · Locatie en hoogteMaurienne Tourisme
  3. Les Sybelles · Lift- en pistestatusLes Sybelles
  4. Le Corbier · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia
  5. Les Sybelles · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia
  6. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.