Salzburg · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Leogang
Voor Leogang geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.762 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Leogang en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Leogang ligt op 788 m. Het dorp ligt in het district Zell am See in de deelstaat Salzburg, een wintersport- en zomermountainbikeplaats met een mijnbouw- en gotiekmuseum en de bezoekersmijn Schwarzleo.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Opent 27 nov · over 23 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Gebiedsdekking: De liften van Leogang maken deel uit van de Skicircus met Saalbach Hinterglemm en Fieberbrunn; de Asitz-pagina van de exploitant is de bron voor de lokale openingen. De cijfers voor Skicircus gelden voor het hele gebied, niet voor Leogang alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Leogang
2 – 8 °C · 1.300 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Hoogtegecorrigeerde modelschattingen op het dorpspunt, geen afzonderlijke waarnemingen. 800 / 1.300 / 1.762 m · 47,41667° N, 12,75000° O.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 13:00 | 5,5 | 0 | 85 | 0,8 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 5,6 | 0 | 87 | 0,5 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 4,8 | 0 | 90 | 0,3 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4,8 | 0 | 83 | 1,1 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 3,1 | 0 | 87 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 2,8 | 0 | 87 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 2,5 | 0 | 87 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 2,4 | 0 | 86 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 2,3 | 0 | 85 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 2,1 | 0 | 84 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 2 | 0 | 84 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 2 | 0 | 83 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 2 | 0 | 83 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 2,2 | 0 | 80 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 2,2 | 0 | 79 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 2,3 | 0 | 78 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 2,4 | 0 | 77 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 2,4 | 0 | 76 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 2,4 | 0 | 75 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 2,8 | 0 | 75 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 3,5 | 0 | 76 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 5,6 | 0 | 73 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 6,9 | 0 | 75 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 7,8 | 0 | 86 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 8,4 | 0 | 82 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 8,4 | 0 | 87 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 8 | 0 | 90 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 6,9 | 0 | 85 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 5,8 | 0 | 80 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 5,6 | 0 | 70 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 5,2 | 0 | 64 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 4,9 | 0 | 60 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 4,6 | 0 | 57 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 4,4 | 0 | 55 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 4,3 | 0 | 56 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 4 | 0 | 64 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 3,8 | 0 | 73 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 3,7 | 0 | 76 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 3,7 | 0 | 71 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 3,4 | 0 | 69 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 3,4 | 0 | 65 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 3,2 | 0 | 63 | 1 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 3,7 | 0 | 58 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 4,2 | 0 | 55 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 4,8 | 0 | 57 | 1 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 5,6 | 0 | 62 | 1 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 6,6 | 0 | 70 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 7,4 | 0 | 77 | 0,8 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
3,3°C
Wind: 2,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:005,5°C
Wind: 0,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:009,1°C
Wind: 0,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 13:00 → 5 nov, 13:00
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.300 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.762 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
5,5°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 2° / 5,6° | 0 mm (11 h) |
| 5 nov 2026 | 2° / 8,4° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 3,2° / 7,4° | 0 mm (13 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 11:18 · Europe/Vienna
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 11:18
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Leogang · gecontroleerde kaartselectieBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 01:00
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Gedeeltelijke, gecontroleerde inventaris; gecontroleerde records die in dit antwoord ontbreken: 0. Voor ontbrekende records wordt geen bedrijfsstatus afgeleid.
Liftstatus
- L1 Asitz cable car I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L2 Asitz cable car II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L5 Asitzgipfel lift 8er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L10 Riederfeld lift · Gemeld als open · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L12 Schanteilift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L11 Beginner's lift Kraller · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L9 Beginner's lift Asitz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L8 Alm lift 4er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L3 Steinberg cable car I · Gemeld als open · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L4 Steinberg cable car II · Gemeld als open · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L6 Muldenbahn 8er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L13 Leos Kids Area · Gemeld als open · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L7 Asitzkogelbahn 8er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 218 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 215 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 212 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 211 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 222 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Leogang · gecontroleerde kaartselectie4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 01:00
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Leogang · gecontroleerde kaartselectie3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 15:15
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Leogang verwacht?
Voor Leogang geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.762 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Leogang?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Leogang. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Leogang?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Leogang. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De Asitz-gondel vertrekt in Hütten, ongeveer twee kilometer van het dorpscentrum, en geeft Leogang toegang tot de Skicircus. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welke lift brengt je vanuit Leogang naar de pistes?
De Asitz-gondel vertrekt in Hütten, ongeveer twee kilometer van het dorpscentrum, en geeft Leogang toegang tot de Skicircus.[1]
Hoe is Leogang verbonden met Skicircus?
De liften van Leogang maken deel uit van de Skicircus met Saalbach Hinterglemm en Fieberbrunn; de Asitz-pagina van de exploitant is de bron voor de lokale openingen.[1]
Zijn de verwachtingshoogtes voor Leogang metingen van weerstations?
Hoogtegecorrigeerde modelschattingen op het dorpspunt, geen afzonderlijke waarnemingen. 800 / 1.300 / 1.762 m · 47,41667° N, 12,75000° O.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Leogang · Lift- en pistestatusSaalbach / Fieberbrunn
- Leogang · Locatie en hoogteWikipedia
- Leogang · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.