Maurienne · Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Les Bottières

Voor Les Bottières geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.300 m, 0 mm op 1.800 m en 0 mm op 2.200 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Les Bottières: Liften: Aantal open onbekend · 3 vermeld (LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 5 nov, 08:08 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Les Bottières (1.160 m); bericht van het skigebied; Les Sybelles · Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 08:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Les Bottières is een klein bergdorp en toegangspunt tot Les Sybelles.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Aantal open onbekend · 3 vermeldLES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
0 cmbij Les Bottières (1.160 m) · bericht van het skigebied
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Les Bottières ligt in het skigebied Les Sybelles; de totalen van het gebied gelden niet voor Les Bottières alleen. Controleer open verbindingen in het officiële bericht.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Les Bottières

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-0 – 7 °C · 1.800 m · 5 nov – 7 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 04:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Dit zijn voor hoogte aangepaste modelwaarden op één representatief punt, geen afzonderlijke metingen (1.300, 1.800 en 2.200 m). De bron noemt 1.275 m in de gegevens en 1.350 m in de tekst voor deze pistebasis; het verschil is nog niet opgehelderd.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 5 nov 2026, 04:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur3,7 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°9°5 nov, 097 nov, 08
Uurlijkse verwachtingswaarden
Les Bottières · 1.800 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
5 nov 2026, 09:003,70644,1
5 nov 2026, 10:004,90614,4
5 nov 2026, 11:005,60614,5
5 nov 2026, 12:006,50603,7
5 nov 2026, 13:006,90584
5 nov 2026, 14:006,50604,8
5 nov 2026, 15:005,80634,5
5 nov 2026, 16:005,10663,5
5 nov 2026, 17:004,30713,1
5 nov 2026, 18:003,60743
5 nov 2026, 19:003,30753,2
5 nov 2026, 20:003,10763
5 nov 2026, 21:0030762,9
5 nov 2026, 22:0030752,6
5 nov 2026, 23:003,10752,5
6 nov 2026, 00:003,10752,1
6 nov 2026, 01:0030761,8
6 nov 2026, 02:002,80771,8
6 nov 2026, 03:002,70772
6 nov 2026, 04:002,60771,6
6 nov 2026, 05:002,40771,7
6 nov 2026, 06:002,50781,7
6 nov 2026, 07:002,30781
6 nov 2026, 08:002,20820,8
6 nov 2026, 09:0030830,7
6 nov 2026, 10:003,70880,8
6 nov 2026, 11:004,20880,6
6 nov 2026, 12:004,50801
6 nov 2026, 13:004,10821,2
6 nov 2026, 14:003,30,1911,9
6 nov 2026, 15:002,20,5981,9
6 nov 2026, 16:000,81,6961,3
6 nov 2026, 17:000,31,6981
6 nov 2026, 18:000,11,4990,5
6 nov 2026, 19:000,10,71000,7
6 nov 2026, 20:0000,9990,2
6 nov 2026, 21:0000,71000,3
6 nov 2026, 22:0000,6990,3
6 nov 2026, 23:0000,1990,1
7 nov 2026, 00:0000990,3
7 nov 2026, 01:000,20970,3
7 nov 2026, 02:000,10990,4
7 nov 2026, 03:00-0,101000,5
7 nov 2026, 04:0000990,1
7 nov 2026, 05:0000960
7 nov 2026, 06:00-0,20970,2
7 nov 2026, 07:00-0,40960,5
7 nov 2026, 08:00-0,40960,6
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0 °C · 65 h

4 nov 2026, 22:00 → 5 nov 2026, 04:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.300 m7,2°C1.800 m3,7°C2.200 m1,1°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

5 nov, 09:00 → 6 nov, 09:00

1.300 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.200 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.300 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 3,6°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
1.800 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
2.200 m

2 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -1,7°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
05✓Geschikt weer · -2,1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
07✓Geschikt weer · -2,1°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

3,7°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur3,7 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°9°5 nov, 097 nov, 08
1.800 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
5 nov 20263° / 6,9°0 mm (15 h)
6 nov 20260° / 4,5°8,2 mm (24 h)
7 nov 2026-0,4° / 0,2°0 mm (9 h)

Update van de aanbieder: 5 nov, 04:00 · Opgehaald: 5 nov, 07:17 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.300 m1.800 m2.200 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.

Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 09:00 — 8 nov 2026, 02:0065 h · 1.800 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0 °CEerdere verwachting: 2,5 °C
Nieuwste verwachting: 2,4 °C
Totale neerslagVerwachting
-3,8 mmEerdere verwachting: 12 mm
Nieuwste verwachting: 8,2 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0,8 mmEerdere verwachting: 2,9 mm
Nieuwste verwachting: 3,7 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting2,5 °C2,4 °C+0 °C
Totale neerslagVerwachting12 mm8,2 mm-3,8 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd2,9 mm3,7 mm+0,8 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h0 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.300 mRecente verwachting5 nov 2026, 04:00
1.800 mRecente verwachting5 nov 2026, 04:00
2.200 mRecente verwachting5 nov 2026, 04:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local

LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)Berichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde items van lokale sectoren. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.

Liftstatus
  • 16-TK LAUZE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 17-TK MARMOTTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 18-TK LES CABRIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • CABRIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES MARMOTTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA CHAVONNERIE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LAUZE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • SAPINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗

Les Sybelles · Gemelde sneeuw · Les Bottières

Les Bottières · Gemelde sneeuwhoogte op 1.160 mBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Les Bottières (1.160 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.0
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local

LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local

LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local

LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Les Sybelles · Gemelde sneeuw · Les Bottières

Les Bottières · Gemelde sneeuwhoogte op 1.160 m5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Les Bottières (1.160 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.0
Officiële bron ↗

Les Sybelles · Gemelde sneeuw · Les Bottières

Les Bottières · Gemelde sneeuwhoogte op 1.160 m4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Les Bottières (1.160 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.0
Officiële bron ↗

Les Sybelles · Gemelde sneeuw · Les Bottières

Les Bottières · Gemelde sneeuwhoogte op 1.160 m3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Les Bottières (1.160 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.0
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Les Bottières verwacht?

Voor Les Bottières geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.300 m, 0 mm op 1.800 m en 0 mm op 2.200 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Les Bottières?

Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Les Bottières (1.160 m); bericht van het skigebied; Les Sybelles · Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 08:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Les Bottières?

Liften: Aantal open onbekend · 3 vermeld (LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 5 nov, 08:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Maurienne · Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

Het landschap bij Les Bottières is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.

Ligging
Les Bottières · Front de neige[1]
Skigebied
Les Sybelles[4]
Verwachtingspunt
Front de neige · 1.275 m[2]

Voor je skidag

Is Les Bottières het hele skigebied Les Sybelles?

Nee. Les Sybelles omvat meerdere plaatsen en Les Bottières is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[4]

Zijn de verbindingen rond Les Bottières open?

Controleer voor vertrek vanuit Les Bottières het officiële lift- en pistebericht. Een kaart bevestigt geen opening.[3]

Zijn de verwachtingen voor 1.300, 1.800 en 2.200 m bij Les Bottières metingen?

Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 1.300, 1.800 en 2.200 m op één representatief punt (Front de neige · 1.275 m).[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Les Bottières · Feiten en gebiedsinformatieMaurienne Tourisme
  2. Les Bottières · Locatie en hoogteMaurienne Tourisme
  3. Les Sybelles · Lift- en pistestatusLes Sybelles
  4. Les Sybelles · SkigebiedMaurienne Tourisme
  5. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.