Haute-Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Les Gets
Voor Les Gets geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.172 m, 0 mm op 1.482 m en 0 mm op 1.826 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Les Gets en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Les Gets ligt tussen de skigebieden Chavannes en Mont-Chéry.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Opent 12 dec · over 38 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Gebiedsdekking: Chavannes is verbonden met het grotere skigebied Portes du Soleil; Mont-Chéry is een apart gebied. Controleer de opening voordat je een verbinding plant.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
2 – 9 °C · 1.482 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 13:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachting is gemodelleerd voor het dorpspunt CHEF-LIEU op 1.172 m, niet voor het hoger gelegen sneeuwmeetstation of elke piste.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 13:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 18:00 | 2 | 0 | 95 | 0,2 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 2,1 | 0 | 88 | 0,5 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 1,9 | 0 | 88 | 0,6 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 1,8 | 0 | 86 | 0,6 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 2,1 | 0 | 79 | 0,6 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 2 | 0 | 80 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 2,3 | 0 | 72 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 1,8 | 0 | 70 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 3 | 0 | 63 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 3,2 | 0 | 60 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 3,1 | 0 | 58 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 2,7 | 0 | 61 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 3,3 | 0 | 60 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 3,4 | 0 | 60 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 3,5 | 0 | 62 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 4,9 | 0 | 65 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 6,4 | 0 | 68 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 7,9 | 0 | 62 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 8,7 | 0 | 67 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 8,8 | 0 | 73 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 8,2 | 0 | 78 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 7,3 | 0 | 73 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 6,1 | 0 | 74 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 5,1 | 0 | 74 | 0 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 4,8 | 0 | 68 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 4,6 | 0 | 69 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 5 | 0 | 68 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 4,7 | 0 | 74 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 4,8 | 0 | 71 | 1 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 4,9 | 0 | 65 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 4,8 | 0 | 68 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 4,7 | 0 | 70 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 4,4 | 0 | 72 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 4,2 | 0,1 | 74 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 3,2 | 0 | 82 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 3,2 | 0 | 84 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 2,9 | 0 | 85 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 2,4 | 0 | 90 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 1,9 | 0 | 97 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 2,5 | 0 | 95 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 3,3 | 0 | 85 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 3,5 | 0,9 | 90 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 3,4 | 1,7 | 94 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 3,3 | 1,8 | 93 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 3,2 | 1,7 | 94 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 2,9 | 0,8 | 97 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 2,6 | 1,3 | 99 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 2,4 | 1,4 | 97 | 1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,6 °C · 65 h
4 nov 2026, 07:00 → 4 nov 2026, 13:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
1°C
Wind: 0,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 13:002°C
Wind: 0,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 13:002,6°C
Wind: 0,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 13:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 18:00 → 5 nov, 18:00
1.172 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.482 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.826 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
2°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 1,8° / 2,1° | 0 mm (6 h) |
| 5 nov 2026 | 1,8° / 8,8° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 1,9° / 4,8° | 9,7 mm (18 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 13:00 · Opgehaald: 4 nov, 16:18 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,6°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 18:00 — 7 nov 2026, 11:0065 h · 1.482 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,6 °CEerdere verwachting: 4,1 °C
Nieuwste verwachting: 3,5 °C - Totale neerslagVerwachting
- -5,7 mmEerdere verwachting: 17,8 mm
Nieuwste verwachting: 12,1 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 4,1 °C | 3,5 °C | -0,6 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 17,8 mm | 12,1 mm | -5,7 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 11:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 16:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Morzine toerisme · Bulletin Morzine en Les Gets
Les GETS — benoemde, door de bron vermelde itemsBericht niet beschikbaar
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 17:52
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Intermaps · Bedrijf van geselecteerde plaatsen in Portes du Soleil
Les Gets — aan de hand van de kaart gecontroleerde selectie liften en pistesBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 17:55
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Gedeeltelijke, aan de hand van de kaart gecontroleerde inventaris; gecontroleerde records die in dit antwoord ontbreken: 0. Voor ontbrekende records wordt geen bedrijfsstatus afgeleid.
Liftstatus
- TSD CHAVANNES EXPRESS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TSD NAUCHETS EXPRESS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- AMBRESALLES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CYCLAMEN · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- SAUTENAILLES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CAMPANULE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Météo-France · Portes du Soleil NIVO stations
Station Les GetsGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 29 mrt 2026, 09:35
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Gets (1.530 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 116 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Morzine toerisme · Bulletin Morzine en Les Gets
Les GETS — benoemde, door de bron vermelde items4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 17:52
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Morzine toerisme · Bulletin Morzine en Les Gets
Les GETS — benoemde, door de bron vermelde items3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:33
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Intermaps · Bedrijf van geselecteerde plaatsen in Portes du Soleil
Les Gets — aan de hand van de kaart gecontroleerde selectie liften en pistes4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 17:55
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Intermaps · Bedrijf van geselecteerde plaatsen in Portes du Soleil
Les Gets — aan de hand van de kaart gecontroleerde selectie liften en pistes3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:57
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Portes du Soleil NIVO stations
Station Les Gets4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 29 mrt 2026, 09:35
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Gets (1.530 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 116 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Les Gets verwacht?
Voor Les Gets geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.172 m, 0 mm op 1.482 m en 0 mm op 1.826 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Les Gets?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Les Gets. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Les Gets?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Les Gets. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Deze originele schets toont beboste hellingen en een alpendorp; het is geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Kan ik vanuit Les Gets naar Portes du Soleil skiën?
Chavannes is verbonden met Portes du Soleil. Controleer de actuele opening van liften en pistes voor vertrek.[1][2]
Beschrijft de dorpsverwachting de hele berg?
Nee. Ze geldt voor een punt in het dorp; omstandigheden kunnen op hoogte en tussen gebieden verschillen.[3]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Les Gets · PistekaartDomaine skiable Les Gets
- Les Gets · Lift- en pistestatusDomaine skiable Les Gets
- Les Gets · Chef-Lieu · Locatie en hoogteMétéo-France
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.