Haute-Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Megève

Voor Megève geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.100 m, 3,8 mm op 1.500 m en 21,2 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Megève en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie

Megève is het knooppunt van Évasion Mont-Blanc, met de sectoren Mont d’Arbois, Rochebrune en La Côte 2000 verspreid rond het Arly-dal in plaats van boven één dalstation.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht

De laatste update is mislukt. De waarden komen uit een eerdere ophaalronde.

Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt ligt in het dorp op ongeveer 1.100 m. Het beschrijft niet Le Jaillet, dat bij de kant van Portes du Mont-Blanc hoort en een eigen pagina heeft, noch de hoge sectoren boven 1.500 m.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Megève

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-0 – 6 °C · 1.500 m · 5 nov – 7 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 13:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De waarden op 1.100, 1.500 en 2.000 m zijn modelschattingen voor het dorpspunt, geen metingen op de Mont d’Arbois of Rochebrune; de gemeente zelf loopt van 1.027 tot 2.485 m.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 5 nov 2026, 13:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur4,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°8°5 nov, 207 nov, 19
Uurlijkse verwachtingswaarden
Megève · 1.500 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
5 nov 2026, 20:004,90,6823,1
5 nov 2026, 21:004,60832,2
5 nov 2026, 22:004,40831,9
5 nov 2026, 23:004,30842,1
6 nov 2026, 00:004,80,1790,7
6 nov 2026, 01:004,50,6851,4
6 nov 2026, 02:004,41861
6 nov 2026, 03:0040,6871,4
6 nov 2026, 04:003,80,5881,4
6 nov 2026, 05:003,80,5891,5
6 nov 2026, 06:003,70,5891,4
6 nov 2026, 07:003,80,3860,3
6 nov 2026, 08:0040,1850,4
6 nov 2026, 09:004,50,2910,7
6 nov 2026, 10:0050,1920,7
6 nov 2026, 11:0050,1961
6 nov 2026, 12:004,80,5960,8
6 nov 2026, 13:004,40,9991
6 nov 2026, 14:0043,9971,4
6 nov 2026, 15:002,93,9952,3
6 nov 2026, 16:002,54981,6
6 nov 2026, 17:001,73941
6 nov 2026, 18:00-0,13,1990,1
6 nov 2026, 19:00-0,12,7990,6
6 nov 2026, 20:000,61,2970,3
6 nov 2026, 21:000,90,8960,6
6 nov 2026, 22:000,41,7980,5
6 nov 2026, 23:000,60,5970,5
7 nov 2026, 00:000,70970,6
7 nov 2026, 01:001,10960,6
7 nov 2026, 02:001,40950,6
7 nov 2026, 03:000,80960,4
7 nov 2026, 04:0010930,5
7 nov 2026, 05:001,10910,1
7 nov 2026, 06:001,10890,4
7 nov 2026, 07:000,70900,3
7 nov 2026, 08:000,60890,3
7 nov 2026, 09:001,50870,4
7 nov 2026, 10:002,80880,3
7 nov 2026, 11:003,70900,5
7 nov 2026, 12:004,90840,7
7 nov 2026, 13:005,60791,1
7 nov 2026, 14:005,40841,4
7 nov 2026, 15:005,50801,1
7 nov 2026, 16:005,10821,1
7 nov 2026, 17:003,80960,6
7 nov 2026, 18:002,801000,3
7 nov 2026, 19:002,50990,5
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
3,8 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 64 h

5 nov 2026, 07:00 → 5 nov 2026, 13:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.100 m5,1°C1.500 m4,9°C2.000 m1,6°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

5 nov, 20:00 → 6 nov, 20:00

1.100 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.500 m

3,8 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.000 m

21,2 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.100 m

0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren

20—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
1.500 m

0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren

20—Boven de beoordelingsgrens · 3,2°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
2.000 m

0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren

20—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

4,9°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur4,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°8°5 nov, 207 nov, 19
1.500 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
5 nov 20264,3° / 4,9°0,6 mm (4 h)
6 nov 2026-0,1° / 5°30,8 mm (24 h)
7 nov 20260,6° / 5,6°0 mm (20 h)

Update van de aanbieder: 5 nov, 13:00 · Opgehaald: 5 nov, 17:18 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.100 m1.500 m2.000 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.

Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 20:00 — 8 nov 2026, 12:0064 h · 1.500 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0 °CEerdere verwachting: 2,5 °C
Nieuwste verwachting: 2,5 °C
Totale neerslagVerwachting
+27,8 mmEerdere verwachting: 3,6 mm
Nieuwste verwachting: 31,4 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+5,1 mmEerdere verwachting: 0,4 mm
Nieuwste verwachting: 5,5 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
-1 hEerdere verwachting: 5 h
Nieuwste verwachting: 4 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting2,5 °C2,5 °C+0 °C
Totale neerslagVerwachting3,6 mm31,4 mm+27,8 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0,4 mm5,5 mm+5,1 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd5 h4 h-1 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.100 mRecente verwachting5 nov 2026, 13:00
1.500 mRecente verwachting5 nov 2026, 13:00
2.000 mRecente verwachting5 nov 2026, 13:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Évasion Mont-Blanc · gecontroleerde lokale voorbeelden en verbindingen

De laatste ophaalactie mislukte. Opgeslagen berichten hieronder zijn historisch.

Megève · Rochebrune · Selectie: voorbeeldenGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen geselecteerde voorbeelden uit Rochebrune, geen lokale inventaris. Ontbrekende bronitems worden niet afgeleid. Statustijd en toegang zijn niet geverifieerd. Le Jaillet is gescheiden.

Liftstatus
  • TPH ROCHEBRUNE · Onbekend · Broninformatie: Statuspictogram van de bron; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
  • CHAMOIS · Onbekend · Broninformatie: Statuspictogram van de bron; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
LIAISON SKI SAINT GERVAIS – MEGEVEGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: De verbindingsmarkering van de bron staat los van lokale inventarissen. Buiten de bedrijfsperiode is onbekend, geen bewijs van sluiting of opening. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • LIAISON SKI SAINT GERVAIS – MEGEVE · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Évasion Mont-Blanc · gecontroleerde lokale voorbeelden en verbindingen

Megève · Rochebrune · Selectie: voorbeelden5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
LIAISON SKI SAINT GERVAIS – MEGEVE5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Évasion Mont-Blanc · gecontroleerde lokale voorbeelden en verbindingen

Megève · Rochebrune · Selectie: voorbeelden4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
LIAISON SKI SAINT GERVAIS – MEGEVE4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Évasion Mont-Blanc · gecontroleerde lokale voorbeelden en verbindingen

Megève · Rochebrune · Selectie: voorbeelden3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
LIAISON SKI SAINT GERVAIS – MEGEVE3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Megève verwacht?

Voor Megève geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.100 m, 3,8 mm op 1.500 m en 21,2 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Megève?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Megève. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Megève?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Megève. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Haute-Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

De gondel van de Mont d’Arbois verbindt Megève met de kant van Saint-Gervais en de officiële site spreekt van meer dan 400 km aaneengesloten pistes in het hele Évasion-netwerk. De tekening is schematisch, geen pistekaart.

Verwachtingspunt
Megève (dorp)[2]
Hoogtebereik van de gemeente
1.027–2.485 m[5]
Skigebied
Évasion Mont-Blanc · 400+ km[1]
Bereikbaarheid per auto
D1212 · Albertville 31 km · Sallanches 13 km[5]

Voor je skidag

Welke sectoren kan ik vanuit Megève skiën?

Wikipedia noemt voor de gemeente Mont d’Arbois, La Princesse, Le Jaillet, Rochebrune en La Côte 2000. Wat vandaag open is, staat in het officiële liftbericht, niet in deze verwachting.[5][4]

Hoe kom ik vanuit het dal in Megève?

Via de D1212: ongeveer 31 km van Albertville en 13 km van Sallanches. Station Sallanches–Megève ligt op 12 km en de luchthaven van Genève op 70 km. Wegcondities in de winter staan niet op deze pagina.[5]

Geldt de verwachting van Megève ook voor Le Jaillet?

Nee. Le Jaillet is een apart bereikt liftstation aan de kant van Portes du Mont-Blanc, met een eigen verwachtingspunt en pagina. Gebruik de dorpswaarden alleen voor het dorp.[1]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Évasion Mont-Blanc · SkigebiedMegève Tourisme
  2. Megève · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
  3. Évasion Mont-Blanc · PistekaartMegève Tourisme
  4. Évasion Mont-Blanc · Lift- en pistestatusMegève Tourisme
  5. Megève · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia
  6. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.