Wallis · Zwitserse Alpen · Zwitserland

Weer en sneeuwverwachting Morgins

Voor Morgins geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.320 m, 0,9 mm op 1.700 m en 5,2 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Morgins: Liften: Aantal open onbekend · 19 vermeld (MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 19:10 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 23 open (MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 19:10 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Morgins ligt in Zwitserland, in het skigebied Portes du Soleil.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Opent binnenkort
Liften
Aantal open onbekend · 19 vermeldMORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items
Pistes
0 van 23 openMORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Opent 12 dec · over 37 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: De sector Morgins omvat aangrenzend terrein; de lijst is geen totaal voor het gebied.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Morgins

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

0 – 5 °C · 1.700 m · 5 nov – 7 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 16:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Verwachtingen op 1.320, 1.700 en 2.000 m zijn hoogte-aangepaste modelwaarden bij Morgins (46,236250° N, 6,859430° O), geen afzonderlijke metingen.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 5 nov 2026, 16:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur5 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°7°5 nov, 207 nov, 19
Uurlijkse verwachtingswaarden
Morgins · 1.700 m · Europe/Zurich
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
5 nov 2026, 20:0050710,4
5 nov 2026, 21:0050710,6
5 nov 2026, 22:004,30,3811,7
5 nov 2026, 23:003,80,5851,7
6 nov 2026, 00:003,90,2860,6
6 nov 2026, 01:003,70,5881,3
6 nov 2026, 02:003,70,4881,4
6 nov 2026, 03:003,70,3871,4
6 nov 2026, 04:003,80,4871,3
6 nov 2026, 05:003,70,5881,3
6 nov 2026, 06:003,60,7901,3
6 nov 2026, 07:003,50,7901
6 nov 2026, 08:003,40,4910,6
6 nov 2026, 09:003,60,5920,1
6 nov 2026, 10:003,70,7910
6 nov 2026, 11:003,61880,1
6 nov 2026, 12:003,80,7920,5
6 nov 2026, 13:003,60,7961
6 nov 2026, 14:003,30,5981,1
6 nov 2026, 15:0030,41001,1
6 nov 2026, 16:002,60,7940,7
6 nov 2026, 17:001,61,4981,1
6 nov 2026, 18:000,61,9981,1
6 nov 2026, 19:000,70,8981
6 nov 2026, 20:000,70,6971
6 nov 2026, 21:000,80,3970,7
6 nov 2026, 22:000,90,4970,3
6 nov 2026, 23:000,90,3970,4
7 nov 2026, 00:0010,1980,6
7 nov 2026, 01:0010990,5
7 nov 2026, 02:001,10,21000,6
7 nov 2026, 03:001,10,31000,4
7 nov 2026, 04:0010,11000
7 nov 2026, 05:0010,1990,3
7 nov 2026, 06:000,90,2980,5
7 nov 2026, 07:000,30,7980,8
7 nov 2026, 08:000,70,11000,6
7 nov 2026, 09:001,40981
7 nov 2026, 10:0020961,4
7 nov 2026, 11:002,90921,4
7 nov 2026, 12:003,40911,4
7 nov 2026, 13:003,90871,3
7 nov 2026, 14:0040871,3
7 nov 2026, 15:004,10870,9
7 nov 2026, 16:003,80870,4
7 nov 2026, 17:0030930,2
7 nov 2026, 18:002,201000,5
7 nov 2026, 19:001,601000,6
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0,9 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 65 h

5 nov 2026, 10:00 → 5 nov 2026, 16:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Zurich

1.320 m4,5°C1.700 m5°C2.000 m3°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

5 nov, 20:00 → 6 nov, 20:00

1.320 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.700 m

0,9 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.000 m

5,2 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.320 m

0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren

20—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
1.700 m

0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren

20—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
2.000 m

0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren

20—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

5°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur5 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°7°5 nov, 207 nov, 19
1.700 m · Europe/Zurich
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
5 nov 20263,8° / 5°0,8 mm (4 h)
6 nov 20260,6° / 3,9°15 mm (24 h)
7 nov 20260,3° / 4,1°1,8 mm (20 h)

Update van de aanbieder: 5 nov, 16:00 · Opgehaald: 5 nov, 18:17 · Europe/Zurich

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.320 m1.700 m2.000 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 20:00 — 8 nov 2026, 13:0065 h · 1.700 m · Europe/Zurich

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,1 °CEerdere verwachting: 2,4 °C
Nieuwste verwachting: 2,2 °C
Totale neerslagVerwachting
+14,6 mmEerdere verwachting: 2,9 mm
Nieuwste verwachting: 17,5 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+1,5 mmEerdere verwachting: 0,3 mm
Nieuwste verwachting: 1,8 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+3 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 3 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting2,4 °C2,2 °C-0,1 °C
Totale neerslagVerwachting2,9 mm17,5 mm+14,6 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0,3 mm1,8 mm+1,5 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h3 h+3 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.320 mRecente verwachting5 nov 2026, 16:00
1.700 mRecente verwachting5 nov 2026, 16:00
2.000 mRecente verwachting5 nov 2026, 16:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Portes du Soleil Suisse · Champéry en Morgins

MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde itemsBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 19

Pistestatus · 0 / 23

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen items in de uitdrukkelijk getitelde bulletinsector; geen totaal voor het hele gebied. Niet-alpine activiteiten zijn uitgesloten; toegang en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • 31 POINTE DE L'AU · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 36 AIGUILLE DES CHAMPEYS · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 40 TC MORGINS · Gemeld als open · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 41 CHAUX · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 46 BOCHASSES · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 48 CORBEAU · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 20 GUEILLY · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 30 CHAMPEY · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 33 DERRIERE-PERTUIS · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 34 SEPAYA I · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 35 SEPAYA II · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 42 GOURTET · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 43 LA TRUCHE · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 49 ECOTTIS · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 51 GEANT · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 61 CULET · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 62 SNOWLY I · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 64 TAPIS MINI-GOURTET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 52 FIL NEIGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
  • BOCHASSES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • BOCHASSES PAR RESTAURANT · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • CORBEAU A · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • CORBEAU B · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • DIDIER DEFAGO BLEUE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • ECOTTIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • FOILLEUSE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • GUEILLY-CHAMPOUSSIN · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • PERTUIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • PLANAILLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • SEPAYA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • TOVASSIERE - MORGINS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • CHAMPEYS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • COL DES PORTES DU SOLEIL - LES CROSETS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • CULET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • DRONNAIRE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • FOILLEUSE LES BOCHASSES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • L'HERMINE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • LA CHAUX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • LES CHAPELLES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • PIERRE A CORNIEULE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • PLAN-JOYEUX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • DIDIER DEFAGO NOIRE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗

SLF · Station Morgins manual

Station MorginsGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
24 okt 2026, 08:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Morgins (1.320 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters.3
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Portes du Soleil Suisse · Champéry en Morgins

MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 19

Pistestatus · 0 / 23

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Portes du Soleil Suisse · Champéry en Morgins

MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 19

Pistestatus · 0 / 23

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Portes du Soleil Suisse · Champéry en Morgins

MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 19

Pistestatus · 0 / 23

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

SLF · Station Morgins manual

Station Morgins5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
24 okt 2026, 08:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Morgins (1.320 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters.3
Officiële bron ↗

SLF · Station Morgins manual

Station Morgins4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
24 okt 2026, 08:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Morgins (1.320 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters.3
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Morgins verwacht?

Voor Morgins geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.320 m, 0,9 mm op 1.700 m en 5,2 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Morgins?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Morgins. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Morgins?

Liften: Aantal open onbekend · 19 vermeld (MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 19:10 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 23 open (MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 19:10 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Wallis · Zwitserse Alpen · Zwitserland

Leer de berg kennen

Deze schematische illustratie is geen kaart of beeld van actuele omstandigheden.

Verwachtingspunt
Morgins · 1.320 m[2]
Skigebied
Portes du Soleil[1]
Sector van het bericht
Morgins[1]

Voor je skidag

Dekt het bericht heel Portes du Soleil?

Nee. De sector Morgins is een deel van de bron.[1]

Garandeert een open lift toegang tot pistes?

Nee. Controleer het officiële bericht en de toegangsvoorwaarden.[1]

Geldt de sneeuwmeting voor het hele gebied?

Nee. Het handmatige station meet sneeuwdiepte op zijn eigen locatie.[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Morgins · Lift- en pistestatusPortes du Soleil Suisse
  2. SLF · Morgins · SneeuwberichtSLF
  3. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.