Wallis · Zwitserland

Weer en sneeuwverwachting Nendaz

Voor Nendaz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.400 m, 0 mm op 2.203 m en 0 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Nendaz: Liften: Aantal open onbekend · 15 vermeld (Nendaz · geretourneerde lokale kaartinventaris · 6 requested records absent; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 4 nov, 17:54 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 21 vermeld (Nendaz · geretourneerde lokale kaartinventaris · 6 requested records absent; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 4 nov, 17:54 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Nendaz ligt verspreid over een plateau van ruwweg 1.300 tot 1.500 m in het middelste Wallis, en de gondel van Tracouet is de eigen weg omhoog naar de 4 Vallées. Hoger op de berg ligt Siviez, waar de exploitant de liften Siviez–Plan du Fou en Tortin onderbrengt.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Aantal open onbekend · 15 vermeldNendaz · geretourneerde lokale kaartinventaris · 6 requested records absent
Pistes
Aantal open onbekend · 21 vermeldNendaz · geretourneerde lokale kaartinventaris · 6 requested records absent
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: De 220 km van Printse omvat Nendaz, Veysonnaz en Thyon samen, en de 410 km van de 4 Vallées voegt Verbier toe. Het livebericht heeft geen eigen sector voor Nendaz, dus die totalen beschrijven Nendaz nooit alleen.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Nendaz

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-2 – 3 °C · 2.203 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 13:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De hoogtes 1.400, 2.203 en 2.500 m zijn modelschattingen voor Combatzeline (46,143184° N, 7,335297° O), het SLF-station dat als verwachtingspunt dient. De top van Siviez–Plan du Fou op 2.430 m ligt tussen het middelste en bovenste niveau.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 13:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur-0,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°6°4 nov, 186 nov, 17
Uurlijkse verwachtingswaarden
Nendaz · 2.203 m · Europe/Zurich
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 18:00-0,80771,2
4 nov 2026, 19:00-0,80760,6
4 nov 2026, 20:00-1,20760,8
4 nov 2026, 21:00-1,40790,4
4 nov 2026, 22:00-1,20711,5
4 nov 2026, 23:00-1,40751,4
5 nov 2026, 00:00-1,40741,2
5 nov 2026, 01:00-1,50751,5
5 nov 2026, 02:00-10701,1
5 nov 2026, 03:00-0,90670,9
5 nov 2026, 04:00-1,10720,5
5 nov 2026, 05:00-10691,6
5 nov 2026, 06:00-0,80690,9
5 nov 2026, 07:00-0,90691,6
5 nov 2026, 08:00-0,60681,1
5 nov 2026, 09:00-0,40691,2
5 nov 2026, 10:000,30690,8
5 nov 2026, 11:001,40640,8
5 nov 2026, 12:002,50580,9
5 nov 2026, 13:002,80571,2
5 nov 2026, 14:003,20581,1
5 nov 2026, 15:003,30590,9
5 nov 2026, 16:003,10640,5
5 nov 2026, 17:002,10730,1
5 nov 2026, 18:001,70730,3
5 nov 2026, 19:001,40701,1
5 nov 2026, 20:001,20680,9
5 nov 2026, 21:000,60691
5 nov 2026, 22:0000720,7
5 nov 2026, 23:00-0,30721,1
6 nov 2026, 00:000,30730,4
6 nov 2026, 01:000,90710,5
6 nov 2026, 02:0010720,2
6 nov 2026, 03:000,60,1830,5
6 nov 2026, 04:001,10,3860,7
6 nov 2026, 05:000,80,3900,6
6 nov 2026, 06:000,30890,4
6 nov 2026, 07:000,10860,5
6 nov 2026, 08:000,40830,6
6 nov 2026, 09:000,90880,7
6 nov 2026, 10:001,60920,7
6 nov 2026, 11:002,20901,4
6 nov 2026, 12:001,20,1931,4
6 nov 2026, 13:000,70,4971,2
6 nov 2026, 14:000,30,5991
6 nov 2026, 15:00-0,10,61001,2
6 nov 2026, 16:00-0,30,41001,2
6 nov 2026, 17:00-0,50,71001,2
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
19/48 h
Langste aaneengesloten periode
17 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,4 °C · 66 h

4 nov 2026, 10:00 → 4 nov 2026, 13:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Zurich

1.400 m3,2°C2.203 m-0,8°C2.500 m-2,3°C0°C · ≈ 2.042 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.042 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 18:00 → 5 nov, 18:00

1.400 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.203 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.500 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.400 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0°C
2.203 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -2,6°C
19✓Geschikt weer · -2,7°C
20✓Geschikt weer · -3,1°C
21✓Geschikt weer · -3,1°C
22✓Geschikt weer · -3,4°C
23✓Geschikt weer · -3,3°C
00✓Geschikt weer · -3,4°C
01✓Geschikt weer · -3,4°C
02✓Geschikt weer · -3,3°C
03✓Geschikt weer · -3,4°C
04✓Geschikt weer · -3,3°C
05✓Geschikt weer · -3,3°C
06✓Geschikt weer · -3,2°C
07✓Geschikt weer · -3,3°C
2.500 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -4,1°C
19✓Geschikt weer · -4,2°C
20✓Geschikt weer · -4,5°C
21✓Geschikt weer · -4,4°C
22✓Geschikt weer · -4,7°C
23✓Geschikt weer · -4,9°C
00✓Geschikt weer · -5°C
01✓Geschikt weer · -4,9°C
02✓Geschikt weer · -4,8°C
03✓Geschikt weer · -4,8°C
04✓Geschikt weer · -4,9°C
05✓Geschikt weer · -4,9°C
06✓Geschikt weer · -4,7°C
07✓Geschikt weer · -4,6°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

-0,8°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

19 / 48 h

Langste koude periode: 17 h

Temperatuurverwachting per uur-0,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°6°4 nov, 186 nov, 17
2.203 m · Europe/Zurich
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 2026-1,4° / -0,8°0 mm (6 h)
5 nov 2026-1,5° / 3,3°0 mm (24 h)
6 nov 2026-0,5° / 2,2°3,4 mm (18 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 13:00 · Opgehaald: 4 nov, 17:17 · Europe/Zurich

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.400 m2.203 m2.500 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,4°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 18:00 — 7 nov 2026, 12:0066 h · 2.203 m · Europe/Zurich

Uren tussen updates van de aanbieder3 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0,4 °CEerdere verwachting: -0,6 °C
Nieuwste verwachting: -0,3 °C
Totale neerslagVerwachting
-5 mmEerdere verwachting: 15,4 mm
Nieuwste verwachting: 10,4 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
-5,3 mmEerdere verwachting: 14,1 mm
Nieuwste verwachting: 8,8 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
-4 hEerdere verwachting: 34 h
Nieuwste verwachting: 30 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting-0,6 °C-0,3 °C+0,4 °C
Totale neerslagVerwachting15,4 mm10,4 mm-5 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd14,1 mm8,8 mm-5,3 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd34 h30 h-4 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.400 mRecente verwachting4 nov 2026, 13:00
2.203 mRecente verwachting4 nov 2026, 13:00
2.500 mRecente verwachting4 nov 2026, 13:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Infosnow · Lokale inventaris · Nendaz

Nendaz · geretourneerde lokale kaartinventaris · 6 requested records absentBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 15

Pistestatus · — / 21

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Gepubliceerde lokale toegestane lijst; ontbrekende gevraagde records: 6; uitgesloten niet-alpiene records: 2. Voor ontbrekende records wordt geen status afgeleid.

Liftstatus
  • Alpage · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tapis de Tracouet · Onbekend · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • La Dent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Jean-Pierre · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Greppon Blanc 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Greppon Blanc 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Aviation · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Prarion - Plan du Fou · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Combatseline · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Siviez - Plan du Fou · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tortin · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tracouet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tapis de Siviez · Onbekend · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Prarion-Tracouet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tapis du lac · Onbekend · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
  • Petite Jean-Pierre · Onbekend · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • La Dent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • L'Alpage · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tortin-Siviez · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tapis roulant Tracouet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Baby-lift Siviez · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tracouet - Hte Nendaz par Alpage · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tracouet - bas de piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Variante Pracondu · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Greppon Blanc 1 & 2, partie inférieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Grande Jean-Pierre · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • La Nationale · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • La Meina · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Combatseline · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Plan du Fou - Siviez · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tracouet - Prarion · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Greppon Blanc piste de liaison · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Novelly · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Greppon Blanc 1 & 2, partie supérieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Greppon Blanc 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Plan du Fou – Prarion · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗

SLF · Station Combatzeline

Station CombatzelineGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
1 nov 2026
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Combatzeline (2.203 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwdekhoogte (HS), mediaan van de gemeten hoogtes. De export geeft de dagrij aan met middernacht UTC.1
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Infosnow · Lokale inventaris · Nendaz

Nendaz · geretourneerde lokale kaartinventaris · 6 requested records absent4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 15

Pistestatus · — / 21

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Infosnow · Lokale inventaris · Nendaz

Nendaz · geretourneerde lokale kaartinventaris · 6 requested records absent3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 15

Pistestatus · — / 21

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

SLF · Station Combatzeline

Station Combatzeline4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
1 nov 2026
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Combatzeline (2.203 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwdekhoogte (HS), mediaan van de gemeten hoogtes. De export geeft de dagrij aan met middernacht UTC.1
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Nendaz verwacht?

Voor Nendaz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.400 m, 0 mm op 2.203 m en 0 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Nendaz?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Nendaz. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Nendaz?

Liften: Aantal open onbekend · 15 vermeld (Nendaz · geretourneerde lokale kaartinventaris · 6 requested records absent; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 4 nov, 17:54 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 21 vermeld (Nendaz · geretourneerde lokale kaartinventaris · 6 requested records absent; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 4 nov, 17:54 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Wallis · Zwitserland

Leer de berg kennen

De gondel van Tracouet heeft cabines voor twaalf personen en vervoert 2.400 personen per uur; hij werd gebouwd in 1992 en vernieuwd in 2011. Tracouet wordt beschreven als een kleiner gebied voor beginners, gekoppeld aan het gebied van Siviez, en het restaurant opent samen met de gondel.

Verwachtingspunt
Combatzeline[3]
Gondel van Tracouet
12 per cabine · 2.400 per uur · gebouwd in 1992[2]
Dorpsplateau
1.300–1.500 m[4]
Top Siviez–Plan du Fou
2.430 m[4]

Voor je skidag

Waar begint de gondel van Tracouet?

In Nendaz. Hij verbindt het dorp met het gebied van de 4 Vallées, met twaalf passagiers per cabine en een opgegeven capaciteit van 2.400 per uur. Openingstijden en status staan in het livebericht.[2]

Welke dorpen delen de 220 km van Printse?

Nendaz, Veysonnaz en Thyon. Verbier komt pas in het grotere totaal van 410 km voor de 4 Vallées; geen van beide cijfers beschrijft Nendaz alleen.[1]

Hoe hoog komt de lift naar Plan du Fou?

Wikipedia noemt 2.430 m voor de top van de kabelbaan Siviez–Plan du Fou. Dat ligt boven het niveau 2.203 m en onder 2.500 m: beoordeel het weer daar met beide.[4][3]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Printse · 4 Vallées · SkigebiedVeysonnaz Toerisme
  2. Nendaz · Lift- en pistestatusNendaz Toerisme
  3. SLF · Combatzeline · Locatie en hoogteSLF
  4. Haute-Nendaz · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  5. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.