Maurienne · Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Orelle

Voor Orelle geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 2.350 m, 0 mm op 3.000 m en 0 mm op 3.200 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Orelle: Liften: Als gesloten gemeld (Orelle; Les 3 Vallées; Opgehaald 5 nov, 12:07 · brontijd onbevestigd). Pistes: Als gesloten gemeld (Orelle; Les 3 Vallées; Opgehaald 5 nov, 12:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Vanuit de Mauriennevallei brengt de Orelle-gondel je naar Plan Bouchet, het vertrekpunt voor het hoogalpiene skigebied richting Rosaël.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Opent binnenkort
Liften
Als gesloten gemeldOrelle
Pistes
Als gesloten gemeldOrelle
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Opent 21 nov · over 16 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Orelle is een afzonderlijke bestemming in Les 3 Vallées. De gepubliceerde 150 km horen bij het gezamenlijke gebied Val Thorens–Orelle; 600 km bij het hele netwerk. Tel lokale inventarissen niet op zonder gecontroleerde afbakening.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Orelle

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-8 – -3 °C · 3.000 m · 5 nov – 7 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 04:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De verwachtingen op 2.350, 3.000 en 3.200 m zijn voor hoogte aangepaste modelwaarden op één representatief punt bij Plan Bouchet. Het zijn geen metingen of afzonderlijke verwachtingen voor Col de Rosaël en Cime Caron.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 5 nov 2026, 04:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur-3,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-11°0°2°5 nov, 137 nov, 12
Uurlijkse verwachtingswaarden
Orelle · 3.000 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
5 nov 2026, 13:00-3,80999,2
5 nov 2026, 14:00-3,50989,3
5 nov 2026, 15:00-3,40978,2
5 nov 2026, 16:00-3,50968,7
5 nov 2026, 17:00-4,20999
5 nov 2026, 18:00-4,40997,8
5 nov 2026, 19:00-4,601007,9
5 nov 2026, 20:00-4,701007,6
5 nov 2026, 21:00-4,601007
5 nov 2026, 22:00-4,601006,5
5 nov 2026, 23:00-4,601005,7
6 nov 2026, 00:00-4,501005,1
6 nov 2026, 01:00-4,40994,8
6 nov 2026, 02:00-4,20974,7
6 nov 2026, 03:00-4,10934,6
6 nov 2026, 04:00-4,20935
6 nov 2026, 05:00-4,40954,9
6 nov 2026, 06:00-4,40954,6
6 nov 2026, 07:00-4,50964,4
6 nov 2026, 08:00-4,60994,9
6 nov 2026, 09:00-4,301005,2
6 nov 2026, 10:00-3,901005,9
6 nov 2026, 11:00-3,30986,2
6 nov 2026, 12:00-3,20974,7
6 nov 2026, 13:00-3,20952,5
6 nov 2026, 14:00-3,60962
6 nov 2026, 15:00-3,70991,5
6 nov 2026, 16:00-3,50,3951,3
6 nov 2026, 17:00-4,10,4991,6
6 nov 2026, 18:00-4,21951,5
6 nov 2026, 19:00-4,61,5961,6
6 nov 2026, 20:00-51,6951,7
6 nov 2026, 21:00-5,41,6961,3
6 nov 2026, 22:00-6,30,6960,9
6 nov 2026, 23:00-6,60,1940,9
7 nov 2026, 00:00-6,60,1931,2
7 nov 2026, 01:00-7,10910,7
7 nov 2026, 02:00-7,10990,8
7 nov 2026, 03:00-7,10860,9
7 nov 2026, 04:00-7,80821,3
7 nov 2026, 05:00-7,90781,1
7 nov 2026, 06:00-8,20791,1
7 nov 2026, 07:00-8,40821,4
7 nov 2026, 08:00-7,50751,8
7 nov 2026, 09:00-50872,6
7 nov 2026, 10:00-4,30892,6
7 nov 2026, 11:00-4,10892,8
7 nov 2026, 12:00-4,10923
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
48/48 h
Langste aaneengesloten periode
48 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 62 h

5 nov 2026, 01:00 → 5 nov 2026, 04:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

2.350 m1,9°C3.000 m-3,8°C3.200 m-5,1°C0°C · ≈ 2.567 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.567 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

5 nov, 13:00 → 6 nov, 13:00

2.350 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

3.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

3.200 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

2.350 m

2 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -1,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,8°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,8°C
06✓Geschikt weer · -2,3°C
07✓Geschikt weer · -2,6°C
3.000 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -4,6°C
19✓Geschikt weer · -4,6°C
20✓Geschikt weer · -4,7°C
21✓Geschikt weer · -4,6°C
22✓Geschikt weer · -4,6°C
23✓Geschikt weer · -4,6°C
00✓Geschikt weer · -4,5°C
01✓Geschikt weer · -4,6°C
02✓Geschikt weer · -4,6°C
03✓Geschikt weer · -4,8°C
04✓Geschikt weer · -4,9°C
05✓Geschikt weer · -4,9°C
06✓Geschikt weer · -4,9°C
07✓Geschikt weer · -5°C
3.200 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -5,9°C
19✓Geschikt weer · -5,9°C
20✓Geschikt weer · -6°C
21✓Geschikt weer · -5,9°C
22✓Geschikt weer · -5,9°C
23✓Geschikt weer · -5,9°C
00✓Geschikt weer · -5,8°C
01✓Geschikt weer · -5,9°C
02✓Geschikt weer · -5,9°C
03✓Geschikt weer · -6,1°C
04✓Geschikt weer · -6,2°C
05✓Geschikt weer · -6,2°C
06✓Geschikt weer · -6,2°C
07✓Geschikt weer · -6,2°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

-3,8°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

48 / 48 h

Langste koude periode: 48 h

Temperatuurverwachting per uur-3,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-11°0°2°5 nov, 137 nov, 12
3.000 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
5 nov 2026-4,7° / -3,4°0 mm (11 h)
6 nov 2026-6,6° / -3,2°7,1 mm (24 h)
7 nov 2026-8,4° / -4,1°0,1 mm (13 h)

Update van de aanbieder: 5 nov, 04:00 · Opgehaald: 5 nov, 08:17 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
2.350 m3.000 m3.200 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 13:00 — 8 nov 2026, 03:0062 h · 3.000 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder3 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0,1 °CEerdere verwachting: -5,1 °C
Nieuwste verwachting: -4,9 °C
Totale neerslagVerwachting
-6,4 mmEerdere verwachting: 13,6 mm
Nieuwste verwachting: 7,2 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
-6,4 mmEerdere verwachting: 13,6 mm
Nieuwste verwachting: 7,2 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 62 h
Nieuwste verwachting: 62 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting-5,1 °C-4,9 °C+0,1 °C
Totale neerslagVerwachting13,6 mm7,2 mm-6,4 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd13,6 mm7,2 mm-6,4 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd62 h62 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

2.350 mRecente verwachting5 nov 2026, 04:00
3.000 mRecente verwachting5 nov 2026, 04:00
3.200 mRecente verwachting5 nov 2026, 04:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Les 3 Vallées

OrelleBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: Als gesloten gemeld

Pistestatus · Als gesloten gemeld

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
OrelleBericht niet beschikbaar

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
5 nov 2026

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Météo-France · Les 3 Vallées stations

Station OrelleGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
30 apr 2026, 09:56
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Orelle (2.356 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.70
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Les 3 Vallées

Orelle5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: Als gesloten gemeld

Pistestatus · Als gesloten gemeld

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Orelle5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
5 nov 2026

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Les 3 Vallées

Orelle4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: Als gesloten gemeld

Pistestatus · Als gesloten gemeld

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Orelle4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Les 3 Vallées

Orelle3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: Als gesloten gemeld

Pistestatus · Als gesloten gemeld

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Orelle3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
3 nov 2026

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Météo-France · Les 3 Vallées stations

Station Orelle5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
30 apr 2026, 09:56
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Orelle (2.356 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.70
Officiële bron ↗

Météo-France · Les 3 Vallées stations

Station Orelle4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
30 apr 2026, 09:56
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Orelle (2.356 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.70
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Orelle verwacht?

Voor Orelle geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 2.350 m, 0 mm op 3.000 m en 0 mm op 3.200 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Orelle?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Orelle. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Orelle?

Liften: Als gesloten gemeld (Orelle; Les 3 Vallées; Opgehaald 5 nov, 12:07 · brontijd onbevestigd). Pistes: Als gesloten gemeld (Orelle; Les 3 Vallées; Opgehaald 5 nov, 12:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Maurienne · Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

De schematische illustratie combineert de toegang vanuit het dal, een hooggelegen skibasis en open alpien terrein. Het is geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.

Toegang
Orelle-gondel naar Plan Bouchet[1][2]
Gezamenlijk skigebied
150 km · Val Thorens–Orelle[3]
Hele netwerk
600 km · Les 3 Vallées[4]

Voor je skidag

Hoe bereik ik het skigebied vanuit Orelle?

De Orelle-gondel gaat vanuit de Mauriennevallei naar Plan Bouchet. De officiële kaart toont het dalstation en het hoger gelegen skigebied.[1][2]

Kan ik richting Val Thorens skiën?

De route via Rosaël verbindt richting Val Thorens. Controleer voor vertrek de werking en terugverbindingen; de kaart bevestigt niet dat ze open zijn.[2][6]

Is gemelde sneeuwval hetzelfde als sneeuwdiepte?

Nee. De weerpagina vermeldt sneeuwval en de datum van de laatste sneeuwval, maar het onderzochte rapport gaf geen gemeten sneeuwdiepte. Een datum zonder tijd geeft niet aan wanneer elke waarde is gemeten.[7]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Orelle · Reizen naar de bestemmingMaurienne Tourisme
  2. Orelle · PistekaartLes 3 Vallées
  3. Val Thorens–Orelle · SkigebiedVal Thorens toeristenbureau
  4. Les 3 Vallées · Feiten en gebiedsinformatieLes 3 Vallées
  5. Plan Bouchet · Locatie en hoogteMaurienne Tourisme
  6. Orelle · Lift- en pistestatusLes 3 Vallées
  7. Orelle · Weer-, lift- en pisteberichtLes 3 Vallées
  8. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.