Pyreneeën · Andorra
Weer en sneeuwverwachting Pal Arinsal
Voor Pal Arinsal geeft de verwachting van Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE, uitgegeven 8 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.550 m, 0 mm op 2.050 m en 0 mm op 2.560 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Andorra). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Pal Arinsal: Liften: 0 van 25 open (Pal Arinsal · exploitant status board lifts en slopes; Grandvalira Resorts; Opgehaald 8 nov, 23:14 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 47 open (Pal Arinsal · exploitant status board lifts en slopes; Grandvalira Resorts; Opgehaald 8 nov, 23:14 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Pal Arinsal is een Andorraans skigebied met twee sectoren, Pal en Arinsal, die door een kabelbaan met elkaar verbonden zijn. De exploitant noemt 63 km geprepareerde pistes tussen 1.550 en 2.560 m.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 25 openPal Arinsal · exploitant status board lifts en slopes
- Pistes
- 0 van 47 openPal Arinsal · exploitant status board lifts en slopes
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over het skigebied Pal Arinsal met de sectoren Pal en Arinsal. Grandvalira en Ordino Arcalís worden door dezelfde exploitant, Grandvalira Resorts, beheerd, maar zijn aparte skigebieden met eigen pagina’s en komen hier niet aan bod. De verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de gondel in Arinsal; de kant van Pal, die je vanuit La Massana bereikt, kan afwijken.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
1 – 10 °C · 2.050 m · 9 nov – 11 nov
Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE · Uitgegeven 8 nov, 13:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Pal Arinsal zijn de waarden op 1.550, 2.050 en 2.560 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation van de gondel in Arinsal, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00 · Europe/Andorra · Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 9 nov 2026, 00:00 | 2 | 0 | 79 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 01:00 | 1,7 | 0 | 73 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 02:00 | 1,6 | 0 | 78 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 03:00 | 1,6 | 0 | 78 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 1,5 | 0 | 79 | 0,5 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 1,4 | 0 | 79 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 1,9 | 0 | 76 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 2,1 | 0 | 78 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 2,4 | 0 | 79 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 3,9 | 0 | 75 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 6,4 | 0 | 69 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 7,5 | 0 | 61 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 8,6 | 0 | 61 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 9,4 | 0 | 61 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 9,1 | 0 | 62 | 3,2 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 7,6 | 0 | 70 | 3,3 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 6,1 | 0,1 | 91 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 5,5 | 0 | 97 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 5 | 0 | 100 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 5 | 0 | 100 | 0,1 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 4,7 | 0 | 99 | 0,2 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 4,6 | 0 | 100 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 4,7 | 0 | 100 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 4,6 | 0 | 100 | 0,3 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 4,5 | 0,2 | 100 | 0,2 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 4,2 | 0,1 | 100 | 0,2 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 4,3 | 0 | 100 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 3,8 | 0 | 100 | 0,2 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 3,4 | 0 | 99 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 3,1 | 0 | 99 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 2,4 | 0 | 95 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 1,5 | 0 | 91 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 1,3 | 0 | 89 | 0,3 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 2,6 | 0 | 89 | 0,4 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 5,4 | 0 | 82 | 0,1 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 7 | 0 | 77 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 8,2 | 0 | 74 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 9,2 | 0 | 71 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 9,9 | 0 | 68 | 2,1 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 9,8 | 0 | 62 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 9 | 0 | 66 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 7,6 | 0 | 73 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 5,7 | 0 | 76 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 4,6 | 0 | 81 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 3,7 | 0 | 88 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 3,1 | 0 | 91 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 2,7 | 0 | 96 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 23:00 | 3,3 | 0 | 98 | 1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 61 h
8 nov 2026, 07:00 → 8 nov 2026, 13:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Andorra
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-1,3°C
Wind: 0,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 13:002°C
Wind: 0,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 13:004,6°C
Wind: 0,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 13:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
9 nov, 00:00 → 10 nov, 00:00
1.550 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.050 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.560 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
8 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
2°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 9 nov 2026 | 1,4° / 9,4° | 0,1 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 1,3° / 9,9° | 0,3 mm (24 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 13:00 · Opgehaald: 8 nov, 18:17 · Europe/Andorra
Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode9 nov 2026, 00:00 — 11 nov 2026, 13:0061 h · 2.050 m · Europe/Andorra
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,2 °CEerdere verwachting: 4,7 °C
Nieuwste verwachting: 4,9 °C - Totale neerslagVerwachting
- -0,8 mmEerdere verwachting: 5,5 mm
Nieuwste verwachting: 4,7 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 4,7 °C | 4,9 °C | +0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 5,5 mm | 4,7 mm | -0,8 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 07:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 18:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Pal Arinsal · exploitant status board lifts en slopes
Pal Arinsal · exploitant status board lifts en slopesBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 13 okt 2026, 08:41
Open volgens bronlijst: 0 / 25
Pistestatus · 0 / 47
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator status board inventory. The update stamp has no stated timezone; item observation times are not given.
Liftstatus
- El Planell mat (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- El Planell II mat (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Pedres Blanques mat (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Pedres Blanques II mat (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Pla de la Cot I mat (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Pla de la Cot II mat (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- El Cubil chairlift (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Botella chairlift (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Carbonera chairlift (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Caubella chairlift (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Massana cable car (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Serra button lift (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Serra II chairlift (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Tossa I button lift (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Tossa II button lift (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Setúria chairlift (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Telecadira Serra I (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Esquirol mat (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Esquirol II mat (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Jardí mat (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- El Cortal chairlift (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Josep Serra chairlift (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Les Fonts chairlift (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Port Negre chairlift (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Telecabina Els Orriols (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
Pistestatus
- El Planell (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Jardí de neu (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Transversal (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Camí del mig (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Camí inferior (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Camí superior (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Coll de la Botella (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- El Beç (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- El Besurt II (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- El Gall (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Els Avets (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Serra inferior (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Tossa (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Setúria (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Coll de la Botella (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Cóms (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Corpalanca (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Cubil (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- El Besurt (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Eslàlom (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Estadi Joan Carchat (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Font Roja (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Fontanals (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Fontanals de les roques (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Cot (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Serra superior (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Comellada (Pal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- El Cortal (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Escola I (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Escola II (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Jardí (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Comallemple (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Solana (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Les Fonts (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Les Marrades (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Margarita (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Niu (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Port Vell (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Salador (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Bony (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Estadi (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Pala (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Tossa (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Tub Estadi (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Bony Vaques (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- La Capa (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Tub del Coll (Arinsal) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state on the operator status board, board stamp 2026-10-13 08:41 local; the stamp has no stated timezone and rows carry no observation time.
Pal Arinsal · exploitant weather page snow depth
Pal Arinsal · Sector operator weather page snow depth byBericht niet beschikbaar
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Pal Arinsal · exploitant status board lifts en slopes
Pal Arinsal · exploitant status board lifts en slopes8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 13 okt 2026, 08:41
Open volgens bronlijst: 0 / 25
Pistestatus · 0 / 47
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Pal Arinsal · exploitant weather page snow depth
Pal Arinsal · Sector operator weather page snow depth by8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Pal Arinsal verwacht?
Voor Pal Arinsal geeft de verwachting van Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE, uitgegeven 8 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.550 m, 0 mm op 2.050 m en 0 mm op 2.560 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Andorra). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Pal Arinsal ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Pal Arinsal. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Pal Arinsal ?
Liften: 0 van 25 open (Pal Arinsal · exploitant status board lifts en slopes; Grandvalira Resorts; Opgehaald 8 nov, 23:14 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 47 open (Pal Arinsal · exploitant status board lifts en slopes; Grandvalira Resorts; Opgehaald 8 nov, 23:14 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De gondel van Arinsal (Els Orriols) bedient de sector Arinsal en de gondel van La Massana bedient Pal. De kabelbaan Pal Arinsal verbindt Port Negre in Arinsal met de Coll de la Botella in Pal. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer begint het skiseizoen in Pal Arinsal?
De openingspagina van de exploitant, op 8 november 2026 bekeken, plant het winterseizoen 2026/27 van 4 december 2026 tot 4 april 2027, met openingstijden van 9.00 tot 17.00 uur, en meldt dat beide data afhangen van het weer en de sneeuwcondities. Op die datum stonden liften en pistes op het statusbord van de exploitant nog als gesloten. Het statusbord laat zien wat er op een bepaalde dag open is.[6][4]
Gaat deze pagina over de hele Andorra Pass?
Nee. De Andorra Pass van de exploitant geeft toegang tot Ordino Arcalís, Pal Arinsal en Grandvalira, samen 308 km piste volgens de exploitant. Deze pagina gaat alleen over Pal Arinsal; de twee andere gebieden hebben eigen pagina’s.[7]
Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus komt van het officiële statusbord van de exploitant. De aantallen zijn de lijsten die daar staan, geen geverifieerde live-opening. De sneeuwhoogte komt van de weerpagina van de exploitant, die per sector een bereik geeft zonder meetpunt of tijdstempel. Staat er een streepje, dan toont PisteWindow de sneeuwhoogte als niet beschikbaar, niet als nul.[4][5]
Zijn de verwachtingen voor 1.550, 2.050 en 2.560 m in Pal Arinsal waarnemingen?
Nee. Het zijn op hoogte aangepaste modelverwachtingen voor het verwachtingspunt dalstation van de gondel in Arinsal, geen metingen. Waarnemingen worden apart getoond, alleen waar een bron ze levert.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Grandvalira Resorts · SkigebiedGrandvalira Resorts
- OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Grandvalira Resorts · PistekaartGrandvalira Resorts
- Grandvalira Resorts · Lift- en pistestatusGrandvalira Resorts
- Grandvalira Resorts · SneeuwberichtGrandvalira Resorts
- Grandvalira Resorts · Openingstijden en toegangGrandvalira Resorts
- Grandvalira Resorts · GebiedsafbakeningGrandvalira Resorts
- Grandvalira Resorts · Lift- en pistestatusGrandvalira Resorts
- Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGEOpen-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.