Alpes-de-Haute-Provence · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Pra Loup

Voor Pra Loup geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.600 m, 0 mm op 2.050 m en 0,3 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Pra Loup: Liften: Aantal open onbekend · 20 vermeld (Pra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup); Espace Lumière · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 23:13 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 57 vermeld (Pra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup); Espace Lumière · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 23:13 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 265 cm (bij Pra Loup · altitude (2.500 m); bericht van het skigebied; Pra Loup · Lumiplan; Opgehaald 8 nov, 23:13 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Pra Loup is een skidorp in het departement Alpes-de-Haute-Provence, zo’n 7 km van Barcelonnette in het Ubayedal. Het dorp ligt op 1.600 m, het hoogste punt op 2.503 m en het gebied is als Espace Lumière verbonden met La Foux d’Allos.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Aantal open onbekend · 20 vermeldPra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup)
Pistes
Aantal open onbekend · 57 vermeldPra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup)
Sneeuwhoogte
265 cmbij Pra Loup · altitude (2.500 m) · bericht van het skigebied
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over Pra Loup. Samen met Val d’Allos – La Foux vormt het Espace Lumière, volgens de exploitanten in totaal 180 km piste. Val d’Allos – La Foux heeft een eigen pagina met eigen liften en een eigen sneeuwbericht. Le Seignus, het andere skidorp van Val d’Allos, heeft een eigen pistekaart en valt buiten deze pagina.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Pra Loup

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

2 – 8 °C · 2.050 m · 9 nov – 11 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 16:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor Pra Loup zijn de waarden op 1.600, 2.050 en 2.500 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Costebelle, geen waarnemingen of aparte weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur2 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°10°9 nov, 0010 nov, 23
Uurlijkse verwachtingswaarden
Pra Loup · 2.050 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
9 nov 2026, 00:0020941,1
9 nov 2026, 01:002,20921,3
9 nov 2026, 02:002,20911,4
9 nov 2026, 03:002,30911,3
9 nov 2026, 04:0020911,2
9 nov 2026, 05:002,30921,5
9 nov 2026, 06:002,50931,5
9 nov 2026, 07:002,70921,2
9 nov 2026, 08:002,90931,1
9 nov 2026, 09:003,30972,1
9 nov 2026, 10:003,70,1983,2
9 nov 2026, 11:003,90,3983,3
9 nov 2026, 12:003,90,1983,4
9 nov 2026, 13:003,80,11003,3
9 nov 2026, 14:004,10,11003,2
9 nov 2026, 15:004,201003
9 nov 2026, 16:004,20,2992,3
9 nov 2026, 17:0040,3993,3
9 nov 2026, 18:004,10,2984
9 nov 2026, 19:004,10973,3
9 nov 2026, 20:0040974,2
9 nov 2026, 21:003,90,1994,7
9 nov 2026, 22:003,90,2996,2
9 nov 2026, 23:003,90,6945,9
10 nov 2026, 00:0040,4954,1
10 nov 2026, 01:004,10,2942,5
10 nov 2026, 02:004,20,5941,6
10 nov 2026, 03:004,80,2972,6
10 nov 2026, 04:005,30,2952,1
10 nov 2026, 05:005,30,4942,3
10 nov 2026, 06:005,30,3961,8
10 nov 2026, 07:005,51,9961,3
10 nov 2026, 08:005,80,2930,6
10 nov 2026, 09:006,50,2920,9
10 nov 2026, 10:006,70,5941,1
10 nov 2026, 11:007,70,2931
10 nov 2026, 12:007,90,6880
10 nov 2026, 13:007,71900,6
10 nov 2026, 14:007,80941,4
10 nov 2026, 15:007,70910,8
10 nov 2026, 16:006,80940,6
10 nov 2026, 17:005,60970,2
10 nov 2026, 18:004,90851,5
10 nov 2026, 19:004,80871,4
10 nov 2026, 20:004,70831,2
10 nov 2026, 21:004,40851,6
10 nov 2026, 22:004,30811,8
10 nov 2026, 23:0040871,8
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 61 h

8 nov 2026, 10:00 → 8 nov 2026, 16:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.600 m3°C2.050 m2°C2.500 m-0,9°C0°C · ≈ 2.360 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.360 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

9 nov, 00:00 → 10 nov, 00:00

1.600 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.050 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.500 m

0,3 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.600 m

0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren

00—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
2.050 m

0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren

00—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
2.500 m

0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren

00—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,7°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -1°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

2°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur2 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°10°9 nov, 0010 nov, 23
2.050 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
9 nov 20262° / 4,2°2,3 mm (24 h)
10 nov 20264° / 7,9°6,7 mm (24 h)

Update van de aanbieder: 8 nov, 16:00 · Opgehaald: 8 nov, 18:17 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.600 m2.050 m2.500 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.

Overeenkomstige verwachtingsperiode9 nov 2026, 00:00 — 11 nov 2026, 13:0061 h · 2.050 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0 °CEerdere verwachting: 4,5 °C
Nieuwste verwachting: 4,5 °C
Totale neerslagVerwachting
+5,3 mmEerdere verwachting: 9 mm
Nieuwste verwachting: 14,3 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting4,5 °C4,5 °C+0 °C
Totale neerslagVerwachting9 mm14,3 mm+5,3 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h0 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.600 mRecente verwachting8 nov 2026, 16:00
2.050 mRecente verwachting8 nov 2026, 16:00
2.500 mRecente verwachting8 nov 2026, 16:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Espace Lumière · Lumiplay map lifts en pistes (Pra Loup, La Foux)

Pra Loup · liften op bronkaart en downhill pistes (map resort: Pra Loup)Berichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 20Buiten bedrijfsperiode: 20

Pistestatus · — / 57

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Source-listed local resort items only; source status has no observation time and public access is unverified.

Liftstatus
  • TC COSTEBELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TS AGNELIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TS QUARTIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK GIMETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK LAC 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK LAC 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TAPIS DU SORBIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TC MOLANES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TELEMIX CLAPPE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD6 BERGERIES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD6 PEGUIEOU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK BABY COSTEBELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK BELIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK COURTIL 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK COURTIL 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK SESTRIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK STADE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TAPIS DES CLAPIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TAPIS DU SERRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TELECORDE DU SERRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • ESPACE DEBUTANTS SORBIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BERGERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CABANE DU BERGER bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CABANE DU BERGER haut · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CHEMIN DU BULL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CHEMIN INFERIEUR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CHEMIN SUPERIEUR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MARMOTTES BAS. · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MARMOTTES HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MARMOTTES MILIEU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BOSSE A JUGY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CHEMIN AGNELIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • COLINOT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • DOME-COMBE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GIMETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GRANDE ROUGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA DIRECTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LAC · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LANGAIL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • QUARTIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • SERRE DE L'HOMME bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • SERRE DE L'HOMME haut · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PARAVALANCHE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • SEOLANE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • SURF · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BELIERE A Gauche · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BELIERE B Droite · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ESPACE DEBUTANT BABY COSTEBELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ESPACE DEBUTANTS CLOS DU SERRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ESPACE DEBUTANTS DES PETITS LOUPS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LE Y ESPACE DEBUTANT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • SESTRIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BERGERIE BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BERGERIES HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BLEUE SESTRIERE-SKILINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CHEMIN SESTRIERE P TITS LOUPS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CLAPPE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CLOTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GARCINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LE CAPTAGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LIAISON COSTEBELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LIAISON PEGUIEOU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PEGUIEOU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BOIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BRETELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • COMBE D'AIR FRANCE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • COSTEBELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • FAU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • FRAISES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • HONORE BONNET BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • HONORE BONNET HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • HONORE BONNET MILIEU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA DALLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LOUPS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LOUPS Bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • STADE C.PASCAL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA NOIRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗

Espace Lumière · Lumiplan snow bulletins (Pra Loup, La Foux)

Pra Loup · reported snow depth at 1600 en 2.500 mBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Pra Loup · station (1.600 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.130
Pra Loup · altitude (2.500 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.265
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Espace Lumière · Lumiplay map lifts en pistes (Pra Loup, La Foux)

Pra Loup · liften op bronkaart en downhill pistes (map resort: Pra Loup)8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 20Buiten bedrijfsperiode: 20

Pistestatus · — / 57

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Espace Lumière · Lumiplan snow bulletins (Pra Loup, La Foux)

Pra Loup · reported snow depth at 1600 en 2.500 m8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Pra Loup · station (1.600 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.130
Pra Loup · altitude (2.500 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.265
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Pra Loup verwacht?

Voor Pra Loup geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.600 m, 0 mm op 2.050 m en 0,3 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Pra Loup ?

Sneeuwhoogte: 265 cm (bij Pra Loup · altitude (2.500 m); bericht van het skigebied; Pra Loup · Lumiplan; Opgehaald 8 nov, 23:13 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Pra Loup ?

Liften: Aantal open onbekend · 20 vermeld (Pra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup); Espace Lumière · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 23:13 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 57 vermeld (Pra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup); Espace Lumière · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 23:13 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Alpes-de-Haute-Provence · Frankrijk

Leer de berg kennen

De gondel Costebelle loopt van 1.628 naar 2.130 m, de stoeltjeslift Peguieou van 1.819 naar 2.416 m en de sleepliften bij Lac reiken tot 2.500 m. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Pistes
100 km; 180 km in totaal met La Foux d’Allos[1]
Hoogste punt
2.503 m[1]
Verwachtingspunt
Dalstation Costebelle[2]

Voor je skidag

Wanneer begint het skiseizoen in Pra Loup?

De website van het toeristenbureau, geraadpleegd op 8 november 2026, kondigt een doorlopende opening van het skigebied aan van 12 december 2026 tot 4 april 2027. Wat er op een bepaalde dag open is, zie je in de lift- en pistestatus.[1][4]

Gaat deze pagina over het hele skigebied Espace Lumière?

Nee. Deze pagina gaat alleen over Pra Loup. Samen met Val d’Allos – La Foux vormt het Espace Lumière, volgens de exploitanten in totaal 180 km piste. Val d’Allos – La Foux heeft een eigen pagina met eigen liften en een eigen sneeuwbericht. Le Seignus, het andere skidorp van Val d’Allos, heeft een eigen pistekaart en valt buiten deze pagina.[8]

Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?

De lift- en pistestatus komt van de kaart Espace Lumière die via Lumiplay wordt gepubliceerd en Pra Loup apart vermeldt. De sneeuwhoogte komt uit het Lumiplan-sneeuwbulletin op 1.600 en 2.500 m; er staat geen meetdatum bij. Daarbij komt het Météo-France-station Pra Loup op 2.100 m, getoond met de meetdatum, die uit een eerder seizoen kan komen.[4][5][6][7]

Zijn de verwachtingen voor 1.600, 2.050 en 2.500 m voor Pra Loup waarnemingen?

Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.600, 2.050 en 2.500 m en berekend op één representatief punt (dalstation Costebelle).[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Office de Tourisme de Pra Loup · SkigebiedOffice de Tourisme de Pra Loup
  2. OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
  3. Office de Tourisme de Pra Loup · PistekaartOffice de Tourisme de Pra Loup
  4. Office de Tourisme de Pra Loup · Weer-, lift- en pisteberichtOffice de Tourisme de Pra Loup / Lumiplan
  5. Lumiplan Lumiplay · Weer-, lift- en pisteberichtLumiplan Lumiplay
  6. Lumiplan · SneeuwberichtLumiplan
  7. Météo-France · SneeuwberichtMétéo-France
  8. Office de Tourisme du Val d’Allos · GebiedsafbakeningOffice de Tourisme du Val d’Allos
  9. Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  10. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.