Piemonte · Italiaanse Alpen · Italië

Weer en sneeuwverwachting Pragelato

Voor Pragelato geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 2,5 mm op 1.523 m, 5,9 mm op 2.000 m en 4,3 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 16:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Pragelato: Liften: 0 van 1 open (Pattemouche named items en Pragelato direction; Montgenèvre / Digisnow; Opgehaald 4 nov, 15:53 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 2 open (Pattemouche named items en Pragelato direction; Montgenèvre / Digisnow; Opgehaald 4 nov, 15:53 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Pragelato is een verspreide gemeente in Val Chisone; de kabelbaan Pattemouche geeft toegang richting Sestriere wanneer deze draait.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
0 van 1 openPattemouche named items en Pragelato direction
Pistes
0 van 2 openPattemouche named items en Pragelato direction
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Pragelato wordt gemeld binnen het grotere gebied Vialattea. Controleer lokale openingen en verbindingen voor vertrek.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Pragelato

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-2 – 1 °C · 2.000 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 10:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Verwachtingen op 1.523 / 2.000 / 2.500 m zijn voor hoogte aangepaste modelschattingen bij Pragelato (45,01622° N, 6,94245° O), geen afzonderlijke metingen.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur-1,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°4°4 nov, 166 nov, 15
Uurlijkse verwachtingswaarden
Pragelato · 2.000 m · Europe/Rome
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 16:00-1,80,11005,5
4 nov 2026, 17:00-2,20,11005,5
4 nov 2026, 18:00-2,30,11005,2
4 nov 2026, 19:00-2,30,11005,2
4 nov 2026, 20:00-2,20,11005
4 nov 2026, 21:00-2,20,2985,1
4 nov 2026, 22:00-2,20,3985
4 nov 2026, 23:00-2,20,4975,2
5 nov 2026, 00:00-2,10,4975,1
5 nov 2026, 01:00-20,9975,5
5 nov 2026, 02:00-1,90,8966,2
5 nov 2026, 03:00-1,80,8966
5 nov 2026, 04:00-1,90,9975,8
5 nov 2026, 05:00-20,5986,2
5 nov 2026, 06:00-2,10,11005,7
5 nov 2026, 07:00-2,10,11005,2
5 nov 2026, 08:00-1,901004,7
5 nov 2026, 09:00-1,50994,5
5 nov 2026, 10:00-1,10973,8
5 nov 2026, 11:00-0,80974
5 nov 2026, 12:00-0,40943,9
5 nov 2026, 13:00-0,20933,8
5 nov 2026, 14:000,10923,6
5 nov 2026, 15:000,30923
5 nov 2026, 16:000,30933,1
5 nov 2026, 17:0000932,6
5 nov 2026, 18:0000932,1
5 nov 2026, 19:00-0,20,1961,8
5 nov 2026, 20:00-0,30,8991,2
5 nov 2026, 21:00-0,30,8991,5
5 nov 2026, 22:00-0,50,6991,6
5 nov 2026, 23:00-0,60,5981,8
6 nov 2026, 00:00-0,50,4981,8
6 nov 2026, 01:00-0,60,5981,8
6 nov 2026, 02:00-0,70,8981,8
6 nov 2026, 03:00-0,90,4961,7
6 nov 2026, 04:00-0,90,1971,6
6 nov 2026, 05:00-10,3981,1
6 nov 2026, 06:00-1,10,8990,5
6 nov 2026, 07:00-1,11,1980,5
6 nov 2026, 08:00-0,92,1991,2
6 nov 2026, 09:00-0,30,2960,3
6 nov 2026, 10:00-0,10,2950,7
6 nov 2026, 11:0000,2960,3
6 nov 2026, 12:0000,7970,5
6 nov 2026, 13:000,50980,6
6 nov 2026, 14:000,90960,5
6 nov 2026, 15:001,20960,9
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
5,9 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
15/48 h
Langste aaneengesloten periode
15 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Rome

1.523 m1,3°C2.000 m-1,8°C2.500 m-3,9°C0°C · ≈ 1.723 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 1.723 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 16:00 → 5 nov, 16:00

1.523 m

2,5 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.000 m

5,9 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.500 m

4,3 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.523 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
2.000 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -2,3°C
19✓Geschikt weer · -2,3°C
20✓Geschikt weer · -2,2°C
21✓Geschikt weer · -2,5°C
22✓Geschikt weer · -2,5°C
23✓Geschikt weer · -2,6°C
00✓Geschikt weer · -2,5°C
01✓Geschikt weer · -2,4°C
02✓Geschikt weer · -2,4°C
03✓Geschikt weer · -2,3°C
04✓Geschikt weer · -2,3°C
05✓Geschikt weer · -2,3°C
06✓Geschikt weer · -2,1°C
07✓Geschikt weer · -2,1°C
2.500 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -5,5°C
19✓Geschikt weer · -5,6°C
20✓Geschikt weer · -5,4°C
21✓Geschikt weer · -5,6°C
22✓Geschikt weer · -5,6°C
23✓Geschikt weer · -5,6°C
00✓Geschikt weer · -5,6°C
01✓Geschikt weer · -5,7°C
02✓Geschikt weer · -5,5°C
03✓Geschikt weer · -5,6°C
04✓Geschikt weer · -5,6°C
05✓Geschikt weer · -5,6°C
06✓Geschikt weer · -5,4°C
07✓Geschikt weer · -5,6°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

-1,8°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

15 / 48 h

Langste koude periode: 15 h

Temperatuurverwachting per uur-1,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°4°4 nov, 166 nov, 15
2.000 m · Europe/Rome
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 2026-2,3° / -1,8°1,4 mm (8 h)
5 nov 2026-2,1° / 0,3°7,3 mm (24 h)
6 nov 2026-1,1° / 1,2°7,8 mm (16 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 10:00 · Opgehaald: 4 nov, 12:17 · Europe/Rome

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.523 m2.000 m2.500 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 12:17
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Montgenèvre · Bedrijf, beperkt tot Italian

Pattemouche named items en Pragelato directionBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 15:53

Open volgens bronlijst: 0 / 1

Pistestatus · 0 / 2

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen geselecteerde benoemde bronrijen. Geen volledige inventaris van de bestemming of het netwerk. Buiten de bedrijfsperiode en niet-herkende statussen zijn onbekend.

Liftstatus
  • FV PATTEMOUCHE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pattemouche named items en Pragelato direction; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
  • Pattemouche · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pattemouche named items en Pragelato direction; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • Racc. FV Pattemouche · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pattemouche named items en Pragelato direction; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
Verbindingen per richting

De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.

Pragelato → Sestriere

  • PRAGELATO - SESTRIERE · Als gesloten gemeld (fermé)
Officiële bron ↗

ARPA Piemonte · Station Pragelato Trampolino a Valle

Meetstation Pragelato – Trampolino a ValleGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
2 nov 2026, 08:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Pragelato – Trampolino a Valle (1.540 m) · Gemeten sneeuwhoogteGevalideerde sneeuwhoogte op de grond in centimeters (validated_snow_height).0
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Montgenèvre · Bedrijf, beperkt tot Italian

Pattemouche named items en Pragelato direction4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 15:53

Open volgens bronlijst: 0 / 1

Pistestatus · 0 / 2

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Montgenèvre · Bedrijf, beperkt tot Italian

Pattemouche named items en Pragelato direction3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
3 nov 2026, 23:57

Open volgens bronlijst: 0 / 1

Pistestatus · 0 / 2

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

ARPA Piemonte · Station Pragelato Trampolino a Valle

Meetstation Pragelato – Trampolino a Valle4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
2 nov 2026, 08:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Pragelato – Trampolino a Valle (1.540 m) · Gemeten sneeuwhoogteGevalideerde sneeuwhoogte op de grond in centimeters (validated_snow_height).0
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Pragelato verwacht?

Voor Pragelato geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 2,5 mm op 1.523 m, 5,9 mm op 2.000 m en 4,3 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 16:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Pragelato?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Pragelato. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Pragelato?

Liften: 0 van 1 open (Pattemouche named items en Pragelato direction; Montgenèvre / Digisnow; Opgehaald 4 nov, 15:53 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 2 open (Pattemouche named items en Pragelato direction; Montgenèvre / Digisnow; Opgehaald 4 nov, 15:53 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Piemonte · Italiaanse Alpen · Italië

Leer de berg kennen

Het schema voor Pragelato is een eigen illustratie, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.

Verwachtingspunt
Pragelato[2]
Hoogte van het verwachtingspunt
1.523 m[2]
Skigebied
Vialattea[1]

Voor je skidag

Beschrijft de verwachting voor Pragelato het hele gebied Vialattea?

Nee. Ze is berekend voor één punt (Pragelato); de omstandigheden verschillen binnen het gebied.[2]

Zijn de liften en pistes bij Pragelato altijd open?

Nee. Controleer actuele informatie van de exploitant voor vertrek.[1]

Is de verwachting voor Pragelato een gemeten sneeuwdikte?

Nee. De waarden voor Pragelato zijn modelschattingen, geen waarnemingen van sneeuwdikte.[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Pragelato · SkigebiedVialattea
  2. Pragelato · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
  3. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.