Jämtland · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Ramundberget
Voor Ramundberget geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 06:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 700 m, 0 mm op 850 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Ramundberget en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Ramundberget is na Tänndalen het gebied van Funäsfjällen met het op een na grootste liftsysteem: tien liften over zo'n 300 m hoogteverschil, tussen ongeveer 700 en 1.000 m. De verwachting wordt berekend op het punt van het resort Ramundberget.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Ramundberget is een eigen skigebied in de Fjällpass met zes gebieden. Weg of skibus verbindt het met de andere gebieden; de gedeelde pas maakt er geen skiverbinding van. Tänndalen, het grootste van de zes naar aantal liften, is een ander gebied en wordt hier niet beschreven.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Ramundberget
-2 – 5 °C · 850 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 06:30
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Opvallend vallen de drie banden (700, 850 en 1.000 m) samen met het vermelde onderste, middelste en bovenste punt van het liftsysteem, dus ze beschrijven het skiërbare hoogtebereik van dichtbij. Het blijven modelwaarden voor het resortpunt, geen metingen op de piste.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 06:30 · Europe/Stockholm · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 4,5 | 0 | 96,5 | 9,1 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 4,5 | 0,1 | 96,3 | 8,6 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 4,4 | 0 | 93,2 | 10 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 4,4 | 0 | 90,8 | 8,6 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 4,4 | 0 | 91 | 8,4 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4,3 | 0 | 94,7 | 7,6 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 4,1 | 0 | 97,3 | 8,3 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 3,9 | 0 | 97,1 | 8,6 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 3,9 | 0 | 95,6 | 8,6 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 3,9 | 0 | 96 | 8,9 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 4 | 0 | 94,1 | 9,2 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 3,9 | 0 | 94,8 | 10,1 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 4,1 | 0 | 97,2 | 11,4 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 4,2 | 0 | 96,8 | 10 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 4,2 | 0 | 97,4 | 6,9 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 4,2 | 0 | 93,4 | 7,6 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 4,1 | 0 | 91,9 | 7,3 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 3,6 | 0 | 86 | 9,6 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 3 | 0 | 85,6 | 8,3 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 2,5 | 0 | 84,3 | 7,5 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 2,2 | 0 | 84,1 | 7,5 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 1,8 | 0 | 85 | 6,7 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 1,8 | 0 | 84,4 | 6,3 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,1 | 0 | 82,1 | 6,5 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 2,5 | 0 | 80 | 6,4 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 2,7 | 0 | 79,2 | 6,3 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 2,8 | 0 | 79,9 | 6,7 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 2,7 | 0 | 80,7 | 7,2 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 2,3 | 0 | 83,1 | 7,5 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 1,8 | 0 | 84,2 | 8,3 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,6 | 0 | 83,9 | 7,9 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 1,5 | 0 | 85 | 5,8 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 1,4 | 0 | 86,1 | 4,2 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 1,1 | 0 | 88,4 | 5,2 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 1 | 0 | 90 | 5,9 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 0,9 | 0 | 91,1 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 0,6 | 0 | 93,4 | 3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 0,4 | 0 | 93,7 | 3,1 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 0,1 | 0 | 95,7 | 2,7 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,2 | 0 | 96,1 | 2,7 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -0,6 | 0 | 96 | 2,6 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1,2 | 0 | 95,5 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -1,8 | 0 | 93,5 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2,1 | 0 | 94,5 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,3 | 0 | 94,7 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,4 | 0 | 92,7 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -1,9 | 0 | 89,6 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -0,2 | 0 | 85 | 2,7 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 5/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 5 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 44 h
4 nov 2026, 01:29 → 4 nov 2026, 06:30
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
3,2°C
Wind: 9,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:304,5°C
Wind: 9,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:304,5°C
Wind: 9,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:30Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
700 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
850 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
4,5°Weerkansen voor sneeuwproductie
5 / 48 hLangste koude periode: 5 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 3,9° / 4,5° | 0,1 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | 0,6° / 4,2° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,4° / 0,4° | 0 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 06:30 · Opgehaald: 4 nov, 07:17 · Europe/Stockholm
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 07:0044 h · 850 m · Europe/Stockholm
Uren tussen updates van de aanbieder5 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,1 °CEerdere verwachting: 2,5 °C
Nieuwste verwachting: 2,4 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0,1 mm
Nieuwste verwachting: 0,1 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -1 hEerdere verwachting: 3 h
Nieuwste verwachting: 2 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,5 °C | 2,4 °C | -0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0,1 mm | 0,1 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 3 h | 2 h | -1 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 01:29
Opgehaald: 4 nov 2026, 02:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 06:30
Opgehaald: 4 nov 2026, 07:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Ramundberget · source lifts en reviewed descents
Ramundberget · liften van de bron en gecontroleerde selectie afdalingenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Source-listed lifts and reviewed named descent subset only; parks, cross, null-difficulty and explicitly ungroomed entries excluded. No item observation time or public access is verified; the source does not establish current conditions.
Liftstatus
- Fjällgårdsbanan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Glidarliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Lillramisliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Osthangbanan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Rullband Lillramis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Skarsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Solliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Solliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Stjärnliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Stjärnliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- Björnstigen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Douresbakte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Drömlandet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Genvägen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Glidarbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Gruvleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Harpasset · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Helags · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- K2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Kejsaren · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Korkskruven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Kortsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Kvarnbäcksleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Lagårdssvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Lillramisbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Lillåssvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Mickelinas Genväg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Mickelinas Skog · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Mummel & Rabarber · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Myhrsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Nordvästleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Osthangbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Osthangleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Ostlöpan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Pelikanen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Predikstolen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Prima · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Pucklarna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Renstigen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Rännan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Skaftet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Slalombacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Solliftbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Solliftsleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Solskogen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Solstråket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Stupet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Svarte Petter · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Sörsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Västhangsbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Älgstråket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Ängarna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Ramundberget · source lifts en reviewed descents
Ramundberget · liften van de bron en gecontroleerde selectie afdalingen4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Ramundberget · source lifts en reviewed descents
Ramundberget · liften van de bron en gecontroleerde selectie afdalingen3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Ramundberget verwacht?
Voor Ramundberget geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 06:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 700 m, 0 mm op 850 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Ramundberget?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Ramundberget. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Ramundberget?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Ramundberget. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Een overzicht van de gebieden van Funäsfjällen plaatst Ramundberget op 700 tot 1.000 m met 300 m hoogteverschil. De afbeelding is een schema van deze berg, geen pistekaart.
Voor je skidag
Hoe groot is Ramundberget vergeleken met de rest van Funäsfjällen?
Een skigebiedendatabase noemt tien liften, minder dan de 17 van Tänndalen maar meer dan de vijf van Funäsdalsberget. Dat zijn tabelcijfers van een derde, geen telling.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Funäsfjällen · SkigebiedFunäsfjällen
- Ramundberget · Locatie en hoogteOpenStreetMap
- Funäsfjällen · Berichtgegevens en meetlocatiesFunäsfjällen
- Funäsfjällen · Lift- en pistestatusFunäsfjällen
- Skiresort.info · Funäsfjällen · Feiten en gebiedsinformatieSkiresort.info
- Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.