Haute-Savoie · Franse Alpen · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Saint-Jean-d’Aulps

Voor Saint-Jean-d’Aulps geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 970 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Saint-Jean-d’Aulps: Liften: 0 van 9 open (Saint jean d'aulps; Portes du Soleil official; Opgehaald 5 nov, 17:26 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 19 open (Saint jean d'aulps; Portes du Soleil official; Opgehaald 5 nov, 17:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Saint-Jean-d’Aulps is een toegang tot Roc d’Enfer in de vallei van Aulps.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Opent binnenkort
Liften
0 van 9 openSaint jean d'aulps
Pistes
0 van 19 openSaint jean d'aulps
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Opent 19 dec · over 44 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Roc d’Enfer heeft ingangen bij La Grande Terche en Bellevaux–La Chèvrerie. De rest van Portes du Soleil bereik je per shuttle.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Saint-Jean-d’Aulps

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

1 – 6 °C · 1.400 m · 5 nov – 7 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 10:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De hoogtes zijn hoogtegecorrigeerde modelschattingen op het punt La Grande Terche (46,21420° N, 6,63417° O), geen stationsmetingen.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 5 nov 2026, 10:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur4,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°8°5 nov, 187 nov, 17
Uurlijkse verwachtingswaarden
Saint-Jean-d’Aulps · 1.400 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
5 nov 2026, 18:004,50820,9
5 nov 2026, 19:0040790,6
5 nov 2026, 20:004,10740,7
5 nov 2026, 21:004,20701,4
5 nov 2026, 22:004,20711
5 nov 2026, 23:0040720,9
6 nov 2026, 00:003,60730,9
6 nov 2026, 01:003,70701,8
6 nov 2026, 02:003,30772,1
6 nov 2026, 03:003,70740,6
6 nov 2026, 04:003,40750,5
6 nov 2026, 05:002,90790,3
6 nov 2026, 06:0030780,5
6 nov 2026, 07:002,90790,4
6 nov 2026, 08:002,90790,6
6 nov 2026, 09:003,70780,3
6 nov 2026, 10:004,60810,2
6 nov 2026, 11:005,50870,8
6 nov 2026, 12:005,80791
6 nov 2026, 13:005,50811,1
6 nov 2026, 14:004,50,2930,8
6 nov 2026, 15:003,90,2930,8
6 nov 2026, 16:003,70,1920,8
6 nov 2026, 17:0030,1941,1
6 nov 2026, 18:002,80,7941,1
6 nov 2026, 19:002,70,3941,1
6 nov 2026, 20:002,80,1960,8
6 nov 2026, 21:002,70,1980,8
6 nov 2026, 22:002,60,1990,8
6 nov 2026, 23:002,40,4980,8
7 nov 2026, 00:002,40,2990,6
7 nov 2026, 01:002,20,2990,2
7 nov 2026, 02:001,90980,4
7 nov 2026, 03:001,80,1980,4
7 nov 2026, 04:001,60960,5
7 nov 2026, 05:001,30970,1
7 nov 2026, 06:001,20980,5
7 nov 2026, 07:001,20980,6
7 nov 2026, 08:001,20980,1
7 nov 2026, 09:002,70980,5
7 nov 2026, 10:003,70960,7
7 nov 2026, 11:004,40960,9
7 nov 2026, 12:004,90950,7
7 nov 2026, 13:005,40900,4
7 nov 2026, 14:005,60910,4
7 nov 2026, 15:005,10950,7
7 nov 2026, 16:004,60970,5
7 nov 2026, 17:003,70960,5
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 62 h

5 nov 2026, 04:00 → 5 nov 2026, 10:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

970 m6,5°C1.400 m4,5°C1.800 m4,3°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

5 nov, 18:00 → 6 nov, 18:00

970 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.400 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

970 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 4°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
1.400 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
1.800 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

4,5°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur4,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°8°5 nov, 187 nov, 17
1.400 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
5 nov 20264° / 4,5°0 mm (6 h)
6 nov 20262,4° / 5,8°2,3 mm (24 h)
7 nov 20261,2° / 5,6°0,5 mm (18 h)

Update van de aanbieder: 5 nov, 10:00 · Opgehaald: 5 nov, 13:17 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
970 m1.400 m1.800 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 18:00 — 8 nov 2026, 08:0062 h · 1.400 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,2 °CEerdere verwachting: 3,5 °C
Nieuwste verwachting: 3,3 °C
Totale neerslagVerwachting
+1 mmEerdere verwachting: 1,8 mm
Nieuwste verwachting: 2,8 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting3,5 °C3,3 °C-0,2 °C
Totale neerslagVerwachting1,8 mm2,8 mm+1 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h0 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

970 mRecente verwachting5 nov 2026, 10:00
1.400 mRecente verwachting5 nov 2026, 10:00
1.800 mRecente verwachting5 nov 2026, 10:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Portes du Soleil · Bedrijf · Saint-Jean sector

Saint jean d'aulpsBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 9

Pistestatus · 0 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen benoemde liften en alpine pistes in geselecteerde sectoren; verbindingen en andere activiteiten zijn uitgesloten.

Liftstatus
  • Tc grande terche · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Ts de graydon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Ts des tetes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Ts du chargeau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tk d'esserailloux · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tk de la bray · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tk de la terchette · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tk du lac · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Tk lanches · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
  • La bray · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Les lanches verte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Terchette · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Graydon bleue · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Les lanches bleue · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Les tetes bleue · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Chanterelles · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Graydon bis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Follys · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Chargeau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Graydon rouge · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • La grande terche · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Le lac · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Les lanches rouge · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Les tetes rouge · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Esserailloux · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Eterlou · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • La terche · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • L'aigle · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Saint jean d'aulps; Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗

Météo-France · Portes du Soleil NIVO stations

Station Les Gets · nearby measurement, outside Saint-Jean-d’AulpsGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
29 mrt 2026, 09:35
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Les Gets (1.530 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.116
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Portes du Soleil · Bedrijf · Saint-Jean sector

Saint jean d'aulps5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 9

Pistestatus · 0 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Portes du Soleil · Bedrijf · Saint-Jean sector

Saint jean d'aulps4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 9

Pistestatus · 0 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Portes du Soleil · Bedrijf · Saint-Jean sector

Saint jean d'aulps3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 9

Pistestatus · 0 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Météo-France · Portes du Soleil NIVO stations

Station Les Gets · nearby measurement, outside Saint-Jean-d’Aulps5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
29 mrt 2026, 09:35
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Les Gets (1.530 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.116
Officiële bron ↗

Météo-France · Portes du Soleil NIVO stations

Station Les Gets · nearby measurement, outside Saint-Jean-d’Aulps4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
29 mrt 2026, 09:35
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Les Gets (1.530 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.116
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Saint-Jean-d’Aulps verwacht?

Voor Saint-Jean-d’Aulps geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 970 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Saint-Jean-d’Aulps?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Saint-Jean-d’Aulps. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Saint-Jean-d’Aulps?

Liften: 0 van 9 open (Saint jean d'aulps; Portes du Soleil official; Opgehaald 5 nov, 17:26 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 19 open (Saint jean d'aulps; Portes du Soleil official; Opgehaald 5 nov, 17:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Haute-Savoie · Franse Alpen · Frankrijk

Leer de berg kennen

Schematische bergen en beboste hellingen, geen kaart of actuele omstandigheden.

Toegangen
La Grande Terche · La Chèvrerie[1]
Verbinding
Portes du Soleil · shuttle[1]
Hoogte skigebied
970–1.800 m[5]

Voor je skidag

Hoe bereik ik de rest van Portes du Soleil?

De gemeente noemt een shuttle vanaf Saint-Jean-d’Aulps. Controleer vervoer en liften.[1]

Horen beide toegangen bij hetzelfde skigebied?

La Grande Terche en Bellevaux–La Chèvrerie zijn toegangen tot Roc d’Enfer.[1]

Meet de verwachting de sneeuwhoogte?

Nee. Het is een modelschatting, geen gemeten sneeuwhoogte.[4]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Saint-Jean-d’Aulps · SkigebiedSaint-Jean-d’Aulps gemeente
  2. Roc d’Enfer · PistekaartVallée d’Aulps Tourisme
  3. Saint-Jean-d’Aulps · Lift- en pistestatusPortes du Soleil
  4. La Grande Terche · Locatie en hoogteMappy
  5. Vallée d’Aulps · SkigebiedVallée d’Aulps Tourisme
  6. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.