Savoie · Franse Alpen · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Saint-Martin-de-Belleville
Voor Saint-Martin-de-Belleville geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.450 m, 0 mm op 1.950 m en 0 mm op 2.437 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Saint-Martin-de-Belleville: Liften: 0 van 7 open (Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin; SEVABEL / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 12:43 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 16 open (Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin; SEVABEL / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 12:43 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 15 cm (bij Saint-Martin-de-Belleville (1.450 m); bericht van het skigebied; SEVABEL / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 12:43 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Saint-Martin-de-Belleville is een dorp in Les Belleville, via Col de Tougnète verbonden met Les 3 Vallées.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 7 openSaint-Martin-de-Belleville · Saint Martin
- Pistes
- 0 van 16 openSaint-Martin-de-Belleville · Saint Martin
- Sneeuwhoogte
- 15 cmbij Saint-Martin-de-Belleville (1.450 m) · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Opent 12 dec · over 38 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Gebiedsdekking: Saint-Martin en Les Menuires zijn afzonderlijke bestemmingen. Het bericht noemt een sector Saint Martin, maar sommige totalen omvatten beide gebieden; lokale aantallen moeten worden gecontroleerd.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
1 – 8 °C · 1.950 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 10:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 1.450, 1.950 en 2.437 m zijn modelwaarden bij één vertrekpunt voor winterroutes in het dorp (45,375724° N, 6,504389° O), geen sneeuwmetingen of afzonderlijke stations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 13:00 | 4,3 | 0 | 45 | 6,8 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 4,7 | 0 | 45 | 6,5 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 4,6 | 0 | 45 | 5 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4,4 | 0 | 45 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 3,1 | 0 | 49 | 4,7 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 2,5 | 0 | 51 | 4,5 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 1,4 | 0 | 56 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 1 | 0 | 59 | 2 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 0,5 | 0 | 65 | 0,7 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 2 | 0 | 54 | 2,4 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 2,2 | 0 | 56 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 3,1 | 0 | 52 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 3,1 | 0 | 56 | 7,1 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 3,7 | 0 | 51 | 9,5 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 3,7 | 0 | 52 | 10,4 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 3,6 | 0 | 51 | 8,4 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 3,8 | 0 | 49 | 8,6 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 3,6 | 0 | 50 | 7,7 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 3,3 | 0 | 53 | 4,7 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 2,9 | 0 | 55 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 3,7 | 0 | 53 | 3 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 5 | 0 | 49 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 6,4 | 0 | 45 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 7,4 | 0 | 45 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 7,5 | 0 | 46 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 7,1 | 0 | 52 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 6,6 | 0 | 53 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 5,7 | 0 | 55 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 4,7 | 0 | 66 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 3,6 | 0 | 65 | 1 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 3,2 | 0 | 64 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 3,4 | 0 | 65 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 3,3 | 0 | 71 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 3,3 | 0 | 74 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 3,2 | 0,2 | 84 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 2,5 | 0,3 | 89 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 2,1 | 0 | 89 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 2,2 | 0,3 | 88 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 1,8 | 0,1 | 89 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 1,6 | 0,2 | 87 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 1,8 | 0,1 | 85 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 1,6 | 0,2 | 90 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 1,4 | 0,1 | 92 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 0,7 | 0,6 | 96 | 1 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 0,7 | 0,9 | 97 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 1,3 | 1,5 | 97 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 2,1 | 0,3 | 96 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 3,2 | 0 | 93 | 0,8 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 2/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 2 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
1,1°C
Wind: 6,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:004,3°C
Wind: 6,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:007,4°C
Wind: 6,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 13:00 → 5 nov, 13:00
1.450 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.950 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.437 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
2 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
4,3°Weerkansen voor sneeuwproductie
2 / 48 hLangste koude periode: 2 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 0,5° / 4,7° | 0 mm (11 h) |
| 5 nov 2026 | 2,9° / 7,5° | 0,2 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 0,7° / 3,2° | 4,6 mm (13 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 10:00 · Opgehaald: 4 nov, 12:17 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 12:17
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SEVABEL / Lumiplan · Les Menuires en Saint-Martin
Saint-Martin-de-Belleville · Saint MartinBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04/11/2026 12:43
Open volgens bronlijst: 0 / 7Buiten bedrijfsperiode: 7
Pistestatus · 0 / 16
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde lift- en alpine pistetypes in de genoemde sector worden geteld.
Liftstatus
- SAINT MARTIN 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- GRANGES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- SAINT MARTIN EXPRESS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- TEPPES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- VILLAGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- BIOLLEY 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- BIOLLEY 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
Pistestatus
- Bd du Mollard · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Bd Loy · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Biolley · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Femaz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Grand Lac · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Gros Tougne Haut · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Jerusalem · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Les Marières · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Pelozet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- St Martin · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Verdet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Cherferie · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Evons · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Planes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Pramint · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Teppes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
Saint-Martin-de-Belleville (1.450 m)Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04/11/2026 12:43
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Saint-Martin-de-Belleville (1.450 m) · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt. | 15 |
Météo-France · Station Saint-Marcel daily
Saint-Marcel · Station ST-MARTIN DE BELLEVILLEGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Saint-Marcel (1.443 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SEVABEL / Lumiplan · Les Menuires en Saint-Martin
Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04/11/2026 12:43
Open volgens bronlijst: 0 / 7Buiten bedrijfsperiode: 7
Pistestatus · 0 / 16
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Saint-Martin-de-Belleville (1.450 m)4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04/11/2026 12:43
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Saint-Martin-de-Belleville (1.450 m) · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt. | 15 |
SEVABEL / Lumiplan · Les Menuires en Saint-Martin
Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 03/11/2026 23:58
Open volgens bronlijst: 0 / 7Buiten bedrijfsperiode: 7
Pistestatus · 0 / 16
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Saint-Martin-de-Belleville (1.450 m)3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 03/11/2026 23:58
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Saint-Martin-de-Belleville (1.450 m) · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt. | 15 |
Météo-France · Station Saint-Marcel daily
Saint-Marcel · Station ST-MARTIN DE BELLEVILLE4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Saint-Marcel (1.443 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Saint-Martin-de-Belleville verwacht?
Voor Saint-Martin-de-Belleville geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.450 m, 0 mm op 1.950 m en 0 mm op 2.437 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Saint-Martin-de-Belleville?
Sneeuwhoogte: 15 cm (bij Saint-Martin-de-Belleville (1.450 m); bericht van het skigebied; SEVABEL / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 12:43 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Saint-Martin-de-Belleville?
Liften: 0 van 7 open (Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin; SEVABEL / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 12:43 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 16 open (Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin; SEVABEL / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 12:43 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Deze originele schematische illustratie toont een bergdorp en open hellingen. Het is geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Saint-Martin hetzelfde als Les Menuires?
Het zijn verschillende dorpen. Het gezamenlijke bericht noemt de sector Saint Martin, maar de gezamenlijke totalen gelden niet alleen voor die sector.[4][5]
Waar controleer ik liften en pistes?
Bekijk het officiële bericht, de genoemde sector en de actualiseringsgegevens. De lokale inventaris en tijden moeten nog worden gecontroleerd.[4][5]
Is de meettijd van de sneeuwdiepte bekend?
Het bericht onderscheidt sneeuwdiepte van de hoeveelheid en datum van de laatste sneeuwval. De lokale meettijd is niet geverifieerd; de sneeuwvaldatum is niet de meettijd.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Saint-Martin-de-Belleville · Feiten en gebiedsinformatieINSEE
- Saint-Martin-de-Belleville · PistekaartSaint-Martin-de-Belleville toeristenbureau
- Saint-Martin-de-Belleville · SkigebiedSaint-Martin-de-Belleville toeristenbureau
- Saint-Martin-de-Belleville · Lift- en pistestatusLes 3 Vallées
- Les Menuires · Saint-Martin · Weer-, lift- en pisteberichtLumiplan / SEVABEL
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.