Haute-Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Samoëns
Voor Samoëns geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 720 m, 0 mm op 1.600 m en 0 mm op 2.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 21:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Samoëns: Liften: Aantal open onbekend · 12 vermeld (Samoëns · vermelde liften en alpine pistes Plateau des Saix / Tête des Saix; Samoëns tourist office; Opgehaald 4 nov, 19:53 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Samoëns is een dorpstoegang tot het Grand Massif; het verwachtingspunt ligt bij de Grand Massif Express.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 12 vermeldSamoëns · vermelde liften en alpine pistes Plateau des Saix / Tête des Saix
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Samoëns ligt in het skigebied Grand Massif; de totalen van het gebied gelden niet voor Samoëns alleen. Controleer open verbindingen in het officiële bericht.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Samoëns
0 – 6 °C · 1.600 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 13:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Samoëns zijn de waarden op 720, 1.600 en 2.100 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt Grand Massif Express, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 13:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 21:00 | 0 | 0 | 68 | 0,3 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 0,1 | 0 | 68 | 0,5 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 0 | 0 | 68 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 0,8 | 0 | 61 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 0,8 | 0 | 60 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 1,1 | 0 | 59 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 1,4 | 0 | 60 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 1,4 | 0 | 61 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 1,2 | 0 | 61 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 1,4 | 0 | 60 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 1,3 | 0 | 60 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 1,7 | 0 | 60 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 3,1 | 0 | 63 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 4 | 0 | 61 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 4,6 | 0 | 80 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 5,7 | 0 | 71 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 5,7 | 0 | 66 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 5,6 | 0 | 74 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 4,9 | 0 | 82 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 4,3 | 0 | 76 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 3,6 | 0 | 74 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 3,2 | 0 | 69 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 3,1 | 0 | 60 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 4,1 | 0 | 60 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 4,1 | 0 | 61 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 3,8 | 0 | 63 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 3,8 | 0 | 60 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 3,3 | 0 | 61 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 3 | 0 | 62 | 1 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 3,2 | 0 | 60 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 2,7 | 0 | 67 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 2,2 | 0 | 87 | 0,1 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 1,9 | 0 | 88 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 1,5 | 0 | 90 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 1,2 | 0 | 90 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 0,8 | 0 | 90 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 2 | 0 | 85 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 2,4 | 0,2 | 88 | 0,1 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 2,7 | 1,7 | 93 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 2,8 | 1,7 | 94 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 2,8 | 1,7 | 94 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 2,6 | 1,8 | 94 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 2,4 | 0,8 | 96 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 2 | 1,1 | 97 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 1,7 | 1 | 98 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 1,3 | 0,4 | 94 | 1 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 1,6 | 0 | 89 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 20:00 | 1,5 | 0 | 90 | 0,2 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 6/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 6 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,6 °C · 63 h
4 nov 2026, 10:00 → 4 nov 2026, 13:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-3,2°C
Wind: 0,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 13:000°C
Wind: 0,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 13:002,3°C
Wind: 0,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 13:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 21:00 → 5 nov, 21:00
720 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
6 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
11 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
0°Weerkansen voor sneeuwproductie
6 / 48 hLangste koude periode: 6 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 0° / 0,1° | 0 mm (3 h) |
| 5 nov 2026 | 0,8° / 5,7° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 0,8° / 3,3° | 10,4 mm (21 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 13:00 · Opgehaald: 4 nov, 17:18 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,6°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 21:00 — 7 nov 2026, 12:0063 h · 1.600 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder3 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,6 °CEerdere verwachting: 2,8 °C
Nieuwste verwachting: 2,2 °C - Totale neerslagVerwachting
- -11,6 mmEerdere verwachting: 22,9 mm
Nieuwste verwachting: 11,3 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- -0,4 mmEerdere verwachting: 0,7 mm
Nieuwste verwachting: 0,3 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +4 hEerdere verwachting: 2 h
Nieuwste verwachting: 6 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,8 °C | 2,2 °C | -0,6 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 22,9 mm | 11,3 mm | -11,6 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0,7 mm | 0,3 mm | -0,4 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 2 h | 6 h | +4 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 12:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 17:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Samoëns · Bulletin Bedrijf · tourism
Samoëns · vermelde liften en alpine pistes Plateau des Saix / Tête des SaixBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 19:39
Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen benoemde lokale sectoren. De update van het bulletin heeft geen geverifieerde tijdverschuiving of waarnemingstijd per item.
Liftstatus
- TC GRAND MASSIF EXPRESS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- TC VERCLAND · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- TS DAMOISEAUX · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- TS DEMOISELLES · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- TK BABUCHES · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- TK CHATEAU · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- TK PENDANTS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- TK PLATEAU · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- TK SOLEIL · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- TAPIS ORATOIRE · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- TSD CHARIANDE EXPRESS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- TS CHARIANDE 2 · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
Pistestatus
- BABUCHE · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- CHATEAU · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- DEMOISELLES · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- LESIERE · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- PENDANTS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- AOUIA BAS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- AOUIA HAUT · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- L’ECUREUIL · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- ORATOIRE BAS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- ORATOIRE HAUT · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- SOLEIL · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- BOUQUETIN · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- GRAND CRET · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- PLATEAU · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- STADE PLATEAU · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- STADE SOLEIL · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- CHEMIN A MOCCAND · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- DAHU · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- GOUILLES · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- VEROSSE · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- VEROSSE DIRECT · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- ZIZIPANPAN · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- ZONE PEDAGOGIQUE · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- LAC · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- MARMOTTE BAS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- MARMOTTE HAUT · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- PAREMENTS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- STADE DE LA CROIX · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- AIGLE NOIR BAS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- AIGLE NOIR HAUT · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- CHAMOIS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- CORNE BAS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- CORNE HAUT · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus en openbare toegang zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
Samoëns · Apart vermeld: verbindingenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 19:39
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Verbindingen per richting
De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.
Samoëns – Les Carroz
- SAMOENS – CARROZ · Onbekend (Hors période)
Samoëns – Flaine
- SAMOENS – FLAINE · Onbekend (Hors période)
Samoëns – Morillon
- SAMOENS – MORILLON · Onbekend (Hors période)
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Samoëns · Bulletin Bedrijf · tourism
Samoëns · vermelde liften en alpine pistes Plateau des Saix / Tête des Saix4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 19:39
Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Samoëns · Apart vermeld: verbindingen4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 19:39
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Samoëns · Bulletin Bedrijf · tourism
Samoëns · vermelde liften en alpine pistes Plateau des Saix / Tête des Saix3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:39
Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Samoëns · Apart vermeld: verbindingen3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:39
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Samoëns verwacht?
Voor Samoëns geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 720 m, 0 mm op 1.600 m en 0 mm op 2.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 21:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Samoëns?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Samoëns. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Samoëns?
Liften: Aantal open onbekend · 12 vermeld (Samoëns · vermelde liften en alpine pistes Plateau des Saix / Tête des Saix; Samoëns tourist office; Opgehaald 4 nov, 19:53 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het landschap bij Samoëns is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Samoëns het hele skigebied Grand Massif?
Nee. Grand Massif omvat meerdere plaatsen en Samoëns is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[1]
Zijn de verbindingen rond Samoëns open?
Controleer voor vertrek vanuit Samoëns het officiële lift- en pistebericht. Een kaart bevestigt geen opening.[4]
Zijn de verwachtingen voor 720, 1.600 en 2.100 m bij Samoëns metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 720, 1.600 en 2.100 m op één representatief punt (Grand Massif Express).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Grand Massif · SkigebiedGrand Massif
- Samoëns · Locatie en hoogteOffice de tourisme de Samoëns
- Grand Massif · PistekaartGrand Massif
- Grand Massif · Lift- en pistestatusGrand Massif
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.