Piemonte · Italiaanse Alpen · Italië
Weer en sneeuwverwachting Sansicario
Voor Sansicario geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 01:00, een modelmatige sneeuwval van 0,1 mm op 1.688 m, 1,1 mm op 2.200 m en 1,1 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 08:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Sansicario: Liften: 0 van 6 open (Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; Montgenèvre / Digisnow; Opgehaald 5 nov, 07:10 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 48 vermeld (Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; Montgenèvre / Digisnow; Opgehaald 5 nov, 07:10 · brontijd onbevestigd). De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie
Sansicario is een bestemming in het skigebied Vialattea. Het dorp ligt op een plateau op de hellingen van Monte Fraiteve.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
De laatste update is mislukt. De waarden komen uit een eerdere ophaalronde.
- Liften
- 0 van 6 openOfficiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana
- Pistes
- Aantal open onbekend · 48 vermeldOfficiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Sansicario wordt gemeld binnen het grotere gebied Vialattea. Controleer lokale openingen en verbindingen voor vertrek.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Sansicario
-3 – -1 °C · 2.200 m · 5 nov – 7 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 01:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Verwachtingen op 1.688 / 2.200 / 2.600 m zijn voor hoogte aangepaste modelschattingen bij San Sicario Alto (44,96766° N, 6,81463° O), geen afzonderlijke metingen.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 5 nov 2026, 01:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 5 nov 2026, 08:00 | -2,7 | 0 | 94 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -2,4 | 0,1 | 95 | 1 |
| 5 nov 2026, 10:00 | -2 | 0,2 | 100 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 11:00 | -1,5 | 0 | 99 | 1 |
| 5 nov 2026, 12:00 | -0,9 | 0 | 98 | 1 |
| 5 nov 2026, 13:00 | -0,9 | 0,2 | 100 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 14:00 | -1 | 0,4 | 100 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 15:00 | -0,6 | 0,2 | 100 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 16:00 | -0,6 | 0 | 99 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 17:00 | -1,2 | 0 | 100 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 18:00 | -1,5 | 0 | 99 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -1,7 | 0 | 99 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -1,6 | 0 | 97 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -1,7 | 0 | 97 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -1,6 | 0 | 96 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -1,7 | 0 | 96 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -1,8 | 0 | 97 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -1,8 | 0 | 96 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -1,7 | 0 | 96 | 0,1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -1,6 | 0 | 94 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1,6 | 0 | 93 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -1,6 | 0 | 92 | 0,1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -1,8 | 0 | 92 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -1,7 | 0 | 92 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -1,6 | 0,1 | 92 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -1,9 | 0,9 | 98 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -1,6 | 3 | 98 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 11:00 | -1,7 | 4,4 | 97 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 12:00 | -1,7 | 2,2 | 96 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 13:00 | -1,6 | 2,3 | 94 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 14:00 | -1,5 | 0,5 | 93 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 15:00 | -1,3 | 0,1 | 94 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 16:00 | -1,4 | 0,2 | 96 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 17:00 | -1,5 | 0,3 | 94 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 18:00 | -2,1 | 0,2 | 95 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 19:00 | -2,1 | 0,1 | 91 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 20:00 | -2,3 | 0,1 | 96 | 0,1 |
| 6 nov 2026, 21:00 | -2,6 | 0,1 | 97 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 22:00 | -2,4 | 0 | 89 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 23:00 | -2,6 | 0 | 89 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 00:00 | -2,8 | 0 | 92 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 01:00 | -2,8 | 0 | 94 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 02:00 | -3,2 | 0 | 97 | 0,8 |
| 7 nov 2026, 03:00 | -2,6 | 0 | 90 | 1,1 |
| 7 nov 2026, 04:00 | -2,9 | 0 | 96 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 05:00 | -2,8 | 0 | 96 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 06:00 | -2,5 | 0 | 94 | 0,8 |
| 7 nov 2026, 07:00 | -2,7 | 0 | 89 | 0,9 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 1,1 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 35/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 15 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 62 h
4 nov 2026, 19:00 → 5 nov 2026, 01:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Rome
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-5,3°C
Wind: 0,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 01:00-2,7°C
Wind: 0,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 01:00-0,4°C
Wind: 0,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 01:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
5 nov, 08:00 → 6 nov, 08:00
1.688 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.200 m
1,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.600 m
1,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
11 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-2,7°Weerkansen voor sneeuwproductie
35 / 48 hLangste koude periode: 15 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 5 nov 2026 | -2,7° / -0,6° | 1,1 mm (16 h) |
| 6 nov 2026 | -2,6° / -1,3° | 14,5 mm (24 h) |
| 7 nov 2026 | -3,2° / -2,5° | 0 mm (8 h) |
Update van de aanbieder: 5 nov, 01:00 · Opgehaald: 5 nov, 03:18 · Europe/Rome
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 08:00 — 7 nov 2026, 22:0062 h · 2.200 m · Europe/Rome
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: -1,8 °C
Nieuwste verwachting: -1,8 °C - Totale neerslagVerwachting
- -6 mmEerdere verwachting: 21,5 mm
Nieuwste verwachting: 15,6 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- -6 mmEerdere verwachting: 21,5 mm
Nieuwste verwachting: 15,5 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -1 hEerdere verwachting: 43 h
Nieuwste verwachting: 42 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -1,8 °C | -1,8 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 21,5 mm | 15,6 mm | -6 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 21,5 mm | 15,5 mm | -6 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 43 h | 42 h | -1 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 22:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 5 nov 2026, 01:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 03:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Montgenèvre · Sestriere, Sauze en Sansicario sectors
Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar CesanaBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 07:07
Open volgens bronlijst: 0 / 6
Pistestatus · — / 48
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen geselecteerde benoemde bronrijen. Geen volledige inventaris van de bestemming of het netwerk. Buiten de bedrijfsperiode en niet-herkende statussen zijn onbekend.
Liftstatus
- SC FRAITEVE SX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- SG4 BABY SANSICARIO · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- SC FRAITEVE DX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- SG4* ROCCIA ROTONDA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- TP FRAITEVE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- SG4* SKI LODGE SELLETTE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 21 bassa blu · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 70 media · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Olympic Centre bassa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 70 alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Puffi alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Baby · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Olimp. bassa blu · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Puffi bassa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 70 bassa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Variante baby · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 70 bassa bis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 71 bassa blu · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Olympic Centre alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 79 § stadio · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 72 § stadio · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 79 bassa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 81 bassa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 19 bassa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 72 media · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 19 alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 21 alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 78 bis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Olimp. media · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 79 media · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 72 alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Olimp. alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 21 media · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Olimp. bassa rossa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 79 alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 71 bis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 71 alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 76 · Onbekend · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 81 alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 72 bassa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 21 rossa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 21 bis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 71 Bassa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Racc. 21-olimpica · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Racc. Chalmette · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 82 alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 82 bassa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 82 bis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Var. 79 bassa 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Var. 79 bassa 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 78 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 76 § · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 74 § · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 21 nera · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
Via Lattea Sansicario Snow
De laatste ophaalactie mislukte. Opgeslagen berichten hieronder zijn historisch.
Geen opgeslagen bericht. Bekijk de officiële bron.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Montgenèvre · Sestriere, Sauze en Sansicario sectors
Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 07:07
Open volgens bronlijst: 0 / 6
Pistestatus · — / 48
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Montgenèvre · Sestriere, Sauze en Sansicario sectors
Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 23:50
Open volgens bronlijst: 0 / 6
Pistestatus · — / 48
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Montgenèvre · Sestriere, Sauze en Sansicario sectors
Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:57
Open volgens bronlijst: 0 / 6
Pistestatus · — / 48
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Sansicario verwacht?
Voor Sansicario geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 01:00, een modelmatige sneeuwval van 0,1 mm op 1.688 m, 1,1 mm op 2.200 m en 1,1 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 08:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Sansicario?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Sansicario. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Sansicario?
Liften: 0 van 6 open (Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; Montgenèvre / Digisnow; Opgehaald 5 nov, 07:10 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 48 vermeld (Officiële sector SANSICARIO, exclusief toegangsinstallaties naar Cesana; Montgenèvre / Digisnow; Opgehaald 5 nov, 07:10 · brontijd onbevestigd). De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het schema voor Sansicario is een eigen illustratie, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Beschrijft de verwachting voor Sansicario het hele gebied Vialattea?
Nee. Ze is berekend voor één punt (San Sicario Alto); de omstandigheden verschillen binnen het gebied.[2]
Zijn de liften en pistes bij Sansicario altijd open?
Nee. Controleer actuele informatie van de exploitant voor vertrek.[1]
Is de verwachting voor Sansicario een gemeten sneeuwdikte?
Nee. De waarden voor Sansicario zijn modelschattingen, geen waarnemingen van sneeuwdikte.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Sansicario · SkigebiedVialattea
- San Sicario Alto · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.