Arlberg · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting St Anton am Arlberg
Voor St Anton am Arlberg geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.300 m, 0,1 mm op 2.000 m en 0,7 mm op 2.800 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor St Anton am Arlberg: Liften: Aantal open onbekend · 38 vermeld (St Anton · St Christoph · Stuben — gepubliceerde lokale lifttabel; Ski Arlberg; Opgehaald 5 nov, 19:08 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij St. Anton am Arlberg (1.304 m); meetstation; GeoSphere Austria; Opgehaald 5 nov, 19:09 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Van het dorp tot de hoge bergkammen van de Arlberg maakt hoogte veel verschil. Vergelijk de verwachtingshoogtes voor St Anton, zoek je bergsector op en controleer de liftverbindingen voordat je een langere skidag plant.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 38 vermeldSt Anton · St Christoph · Stuben — gepubliceerde lokale lifttabel
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij St. Anton am Arlberg (1.304 m) · meetstation
- Seizoen
- Opent 2 dec · over 27 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Gebiedsdekking: De verwachting vertegenwoordigt St Anton. De lokale liftbron omvat St Anton–St Christoph–Stuben. Bredere Ski Arlberg-berichten omvatten ook Lech–Oberlech–Zürs en Warth-Schröcken; totalen voor het hele gebied blijven apart van het lokale bericht op deze pagina.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-1 – 5 °C · 2.000 m · 5 nov – 7 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 16:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 1.300, 2.000 en 2.800 m zijn hoogteaangepaste modelwaarden op één locatie in St Anton, geen drie weerstations of afzonderlijke verwachtingen voor elke sector. De hoogste waarde beschrijft het weer hoog op de berg nabij de hoogte van Valluga; dit betekent niet dat daar een open of vrij toegankelijke piste ligt.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 5 nov 2026, 16:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 5 nov 2026, 20:00 | 3,8 | 0 | 49 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 3,6 | 0 | 51 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 3,5 | 0 | 51 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 3,2 | 0 | 52 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 3,2 | 0 | 51 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 3,3 | 0 | 52 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 3,3 | 0 | 51 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 3,1 | 0 | 52 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 3 | 0 | 51 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 2,8 | 0 | 49 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 2,5 | 0 | 52 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 2,5 | 0 | 51 | 2 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 2,7 | 0 | 51 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 2,8 | 0 | 51 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 3,1 | 0 | 52 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 4,2 | 0 | 55 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 4,8 | 0 | 54 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 5,2 | 0 | 51 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 5 | 0 | 51 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 4,5 | 0 | 56 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 4,1 | 0 | 51 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 2,7 | 0,1 | 74 | 3,9 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 2,4 | 0,4 | 80 | 3,3 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 2,2 | 0,2 | 82 | 2 |
| 6 nov 2026, 20:00 | 1,9 | 0,2 | 85 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 21:00 | 1,6 | 0,1 | 87 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 22:00 | 1,2 | 0,1 | 90 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 23:00 | 0,6 | 0,3 | 93 | 0,2 |
| 7 nov 2026, 00:00 | 0 | 0,4 | 95 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 01:00 | -0,4 | 0,3 | 94 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 02:00 | -0,9 | 0 | 94 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 03:00 | -1 | 0 | 93 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 04:00 | -1,2 | 0 | 95 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 05:00 | -1,4 | 0 | 98 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 06:00 | -1,2 | 0 | 98 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 07:00 | -1,2 | 0,1 | 100 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 08:00 | -1 | 0 | 98 | 0,2 |
| 7 nov 2026, 09:00 | -0,6 | 0 | 97 | 0,6 |
| 7 nov 2026, 10:00 | -0,5 | 0 | 99 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 11:00 | -0,1 | 0 | 96 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 12:00 | 0,2 | 0 | 94 | 1,1 |
| 7 nov 2026, 13:00 | 0,7 | 0 | 93 | 1,1 |
| 7 nov 2026, 14:00 | 1 | 0 | 90 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 15:00 | 1 | 0 | 91 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 16:00 | 0,6 | 0 | 85 | 0,8 |
| 7 nov 2026, 17:00 | -0,1 | 0 | 87 | 0,6 |
| 7 nov 2026, 18:00 | -0,7 | 0 | 89 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 19:00 | -0,7 | 0 | 82 | 0 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,1 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 1/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 1 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 66 h
5 nov 2026, 10:00 → 5 nov 2026, 16:00
Verwachtingsarchief
- 5 nov 2026, 16:00 · 2.000 m
- 5 nov 2026, 10:00 · 2.000 m
- 5 nov 2026, 07:00 · 2.000 m
- 5 nov 2026, 01:00 · 2.000 m
- 4 nov 2026, 19:00 · 2.000 m
- 4 nov 2026, 16:00 · 2.000 m
- 4 nov 2026, 10:00 · 2.000 m
- 4 nov 2026, 06:21 · 2.000 m
- 4 nov 2026, 02:17 · 2.000 m
- 3 nov 2026, 20:18 · 2.000 m
- 3 nov 2026, 14:17 · 2.000 m
- 3 nov 2026, 12:20 · 2.000 m
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-1,4°C
Wind: 2,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 16:003,8°C
Wind: 2,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 16:004,7°C
Wind: 0,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 16:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
5 nov, 20:00 → 6 nov, 20:00
1.300 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.000 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.800 m
0,7 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren
12 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
1 / 48 hLangste koude periode: 1 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 5 nov 2026 | 3,2° / 3,8° | 0 mm (4 h) |
| 6 nov 2026 | 0,6° / 5,2° | 1,4 mm (24 h) |
| 7 nov 2026 | -1,4° / 1° | 0,8 mm (20 h) |
Update van de aanbieder: 5 nov, 16:00 · Opgehaald: 5 nov, 19:17 · Europe/Vienna
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 20:00 — 8 nov 2026, 14:0066 h · 2.000 m · Europe/Vienna
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: 0,8 °C
Nieuwste verwachting: 0,8 °C - Totale neerslagVerwachting
- +2,2 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 2,2 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +1,1 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 1,1 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -8 hEerdere verwachting: 24 h
Nieuwste verwachting: 16 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 0,8 °C | 0,8 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 2,2 mm | +2,2 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 1,1 mm | +1,1 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 24 h | 16 h | -8 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 5 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 14:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 5 nov 2026, 16:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 19:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Ski Arlberg · St Anton / St Christoph / Stuben
St Anton · St Christoph · Stuben — gepubliceerde lokale lifttabelBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 38
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de bron vermelde liftinventaris. Waarnemingstijd is niet geverifieerd.
Liftstatus
- Albonabahn I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Albonabahn II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Albonagratbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Angerlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Arlenmähderbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Fangbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Galzigbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Gampenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Kapallbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Kindlisfeldlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Maienseelift I + II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Maienseelift II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Mattunbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Muldenlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Nasserein-Kinderpark (Übungslift) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Nassereinbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Nassereinlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Osthangbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Rauzlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Rendlbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Schindlergratbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Schöngrabenlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- St. Christophbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tanzbödenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Übungslift Gampen I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Übungslift Gampen II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Übungslift St. Christoph · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Valfagehrbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Vallugabahn I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Vallugabahn II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Vallugalift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Walchlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Zammermoosbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Gampbergbahn · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Maassbahn · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Riffelbahn I · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Riffelbahn II · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Salzbödenlift · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
St Anton · Volgens de bron vermeld: alpine pistes
St Anton · St Christoph · Stuben — Volgens de bron vermeld: alleen alpine pistesBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Uit het pistearchief uitgesloten, apart getypeerde skiroutes: 20.
Pistestatus
- 25 Hinterer Stock · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 26 Stock · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 27 Hopplweg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 28 Mattunbahn Zufahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 29 Grün - St. Anton · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 30 Platti Standard · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 31 Stallmähder - Fang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 33 Nasserein · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 34 Fang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 42 Kandahar - Kapall · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 43 Fasch · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 44 Gstans · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 50 Zammermoos - St. Anton · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 52 Kandahar Galzig · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 53 Seichböden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 55 Steissbachtal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 56 Steissbachtal Zufahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 57 Steissbachtal Arlenrain · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 58 Arlensattel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 59 Schwarze Wand · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 60 Skiweg Tanzböden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 61 Tanzböden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 62 Tanzböden Direkte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 63 Osthang Einfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 64 St. Christoph · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 65 Maiensee · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 76 Arlenmähder · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 77 Pfannenbach · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 78 Ulmerhütte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 80 Innere Schweinströge · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 85 Valfagehrjoch · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 92 Vallugagrat · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 100 Valfagehr · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 102 Rauztobel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 103 Mittelstation–Rauz-Stuben · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 103 Mittelstation–Rauz-Stuben · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 104 Mittelstation - Passage - Stuben · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 105 Seelehang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 106 Albona · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 107 Sonnleiten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste Angerlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste Walchlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste Rauzlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste Fun Slope · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste Kindlisfeldlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste Muldenlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste Nassereinlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste Nasserein-Kinderpark · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste Übungslifte Gampen I + II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 108 Direktzufahrt Albona · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1 Rendl - Talabfahrt · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2 Tobel · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5 Gampberg Direkte · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 6 Gampberg · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 8 Gampbergloch · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9 Übungswiese · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11 Salzböden · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 12 Stanton Speed · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13 Wasserloch · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14 Riffel 1 · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 15 Riffelkar · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
GeoSphere · Station St Anton
St. Anton am Arlberg · sneeuwhoogte bij het stationGedateerd aanbiedersbericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 19:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| St. Anton am Arlberg (1.304 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Ski Arlberg · St Anton / St Christoph / Stuben
St Anton · St Christoph · Stuben — gepubliceerde lokale lifttabel5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 38
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Ski Arlberg · St Anton / St Christoph / Stuben
St Anton · St Christoph · Stuben — gepubliceerde lokale lifttabel4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 38
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Ski Arlberg · St Anton / St Christoph / Stuben
St Anton · St Christoph · Stuben — gepubliceerde lokale lifttabel3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 38
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗St Anton · Volgens de bron vermeld: alpine pistes
St Anton · St Christoph · Stuben — Volgens de bron vermeld: alleen alpine pistes5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗St Anton · Volgens de bron vermeld: alpine pistes
St Anton · St Christoph · Stuben — Volgens de bron vermeld: alleen alpine pistes4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗St Anton · Volgens de bron vermeld: alpine pistes
St Anton · St Christoph · Stuben — Volgens de bron vermeld: alleen alpine pistes3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗GeoSphere · Station St Anton
St. Anton am Arlberg · sneeuwhoogte bij het station5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 19:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| St. Anton am Arlberg (1.304 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
GeoSphere · Station St Anton
St. Anton am Arlberg · sneeuwhoogte bij het station4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 23:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| St. Anton am Arlberg (1.304 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
GeoSphere · Station St Anton
St. Anton am Arlberg · sneeuwhoogte bij het station3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| St. Anton am Arlberg (1.304 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in St Anton am Arlberg verwacht?
Voor St Anton am Arlberg geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.300 m, 0,1 mm op 2.000 m en 0,7 mm op 2.800 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in St Anton am Arlberg?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij St. Anton am Arlberg (1.304 m); meetstation; GeoSphere Austria; Opgehaald 5 nov, 19:09 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in St Anton am Arlberg?
Liften: Aantal open onbekend · 38 vermeld (St Anton · St Christoph · Stuben — gepubliceerde lokale lifttabel; Ski Arlberg; Opgehaald 5 nov, 19:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Galzig en Gampen liggen boven het dorp; Rendl heeft een eigen dalstation. Tussen de dalstations van Galzig en Rendl is het een korte wandeling. Gebruik voor een dag verder over de Arlberg de officiële kaart en controleer verbindingsliften en terugkeertijden.
Voor je skidag
Gelden de lifttotalen van Ski Arlberg alleen voor St Anton?
Nee. Ski Arlberg omvat ook andere regio’s. Deze pagina gebruikt de afzonderlijk gepubliceerde lifttabel St Anton–St Christoph–Stuben wanneer een opgeslagen bericht beschikbaar is. Het waarnemingstijdstip blijft onbevestigd; recent ophalen bewijst geen actuele werking.[4][3]
Kan ik rechtstreeks skiën tussen Galzig en Rendl?
Houd rekening met een korte wandeling door het dorp tussen de dalstations. Het zijn afzonderlijke bergsectoren; de nabijgelegen dalstations vormen geen doorlopende piste ertussen.[8][6]
Wat controleer ik voordat ik verder over de Arlberg ski?
Zoek de route op de officiële kaart en controleer de verbindingsliften. De exploitant noemt de Flexenbahn en Valfagehrbahn en vraagt skiërs de bedrijfstijden voor de terugweg naar St Anton te controleren.[3][6]
Betekent de verwachting op 2.800 m dat er een gewone piste vanaf Valluga is?
Nee. Het is een modelwaarde voor grote hoogte. De exploitant stelt dat voor gebruik van Valluga II met een afdaling op ski’s een professionele gids nodig is. Gebruik de officiële kaart en toegangsinformatie en behandel de verwachtingshoogte niet als skiroute.[7][6]
Waarom kan de actuele sneeuwhoogte hier ontbreken?
De gecontroleerde bron gebruikt algemene aanduidingen voor dal en berg zonder gedateerde meting of genoemd station. Ook bij de hoeveelheid nieuwe sneeuw ontbreekt een periode. PisteWindow toont deze cijfers niet totdat hun betekenis en actualiteit zijn geverifieerd.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- St Anton · Locatie en hoogteSki Arlberg
- St Anton · St Christoph · Stuben · SkigebiedSki Arlberg
- St Anton · St Christoph · Stuben · VerbindingenSki Arlberg
- Ski Arlberg · Regionaal lift- en pisteberichtSki Arlberg
- St Anton · SneeuwberichtSki Arlberg
- St Anton · Ski Arlberg · PistekaartSki Arlberg
- Valluga II · Toegangsvoorwaarden voor skiënSki Arlberg
- Rendl · Galzig · 2024/25 · Historische persinformatieSt Anton am Arlberg Toerisme Association
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.