Graubünden · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting St. Moritz Corviglia
Voor St. Moritz Corviglia geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.800 m, 0,4 mm op 2.400 m en 0,4 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor St. Moritz Corviglia: Liften: 0 van 23 open (Corviglia ski area · exploitant facilities page; Engadin St. Moritz Mountains AG; Opgehaald 8 nov, 23:10 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 33 open (Corviglia ski area · exploitant facilities page; Engadin St. Moritz Mountains AG; Opgehaald 8 nov, 23:10 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Corviglia is het skigebied boven St. Moritz in het Boven-Engadin, geëxploiteerd door Engadin St. Moritz Mountains. De liften klimmen van ongeveer 1.781 m in St. Moritz Bad tot 3.014 m op de Piz Nair; de exploitant noemt 155 km piste.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 23 openCorviglia ski area · exploitant facilities page
- Pistes
- 0 van 33 openCorviglia ski area · exploitant facilities page
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt alleen het skigebied Corviglia. Corvatsch and Diavolezza/Lagalb zijn aparte skigebieden met eigen exploitanten en lijsten met installaties en vallen hier buiten. De verwachting gebruikt één punt bij het dalstation Signalbahn, St. Moritz Bad.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-4 – 2 °C · 2.400 m · 9 nov – 11 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 16:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor St. Moritz Corviglia zijn de waarden op 1.800, 2.400 en 3.000 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Signalbahn, St. Moritz Bad, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 9 nov 2026, 00:00 | -3,7 | 0 | 62 | 2,8 |
| 9 nov 2026, 01:00 | -3,6 | 0 | 63 | 3,1 |
| 9 nov 2026, 02:00 | -3,5 | 0 | 61 | 3,2 |
| 9 nov 2026, 03:00 | -3,5 | 0 | 60 | 3,4 |
| 9 nov 2026, 04:00 | -3,5 | 0 | 61 | 3,4 |
| 9 nov 2026, 05:00 | -3,4 | 0 | 61 | 3,2 |
| 9 nov 2026, 06:00 | -3,4 | 0 | 62 | 2,9 |
| 9 nov 2026, 07:00 | -3,3 | 0 | 63 | 3 |
| 9 nov 2026, 08:00 | -2,9 | 0 | 62 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 09:00 | -2,3 | 0 | 64 | 2,8 |
| 9 nov 2026, 10:00 | -1,7 | 0 | 67 | 3,9 |
| 9 nov 2026, 11:00 | -1,2 | 0 | 71 | 6 |
| 9 nov 2026, 12:00 | -0,8 | 0 | 72 | 6,8 |
| 9 nov 2026, 13:00 | -1 | 0 | 77 | 7,1 |
| 9 nov 2026, 14:00 | -1 | 0 | 77 | 7,1 |
| 9 nov 2026, 15:00 | -1,1 | 0,1 | 78 | 7,1 |
| 9 nov 2026, 16:00 | -1,4 | 0,1 | 83 | 7,7 |
| 9 nov 2026, 17:00 | -1,4 | 0,1 | 85 | 7,8 |
| 9 nov 2026, 18:00 | -1,2 | 0,1 | 84 | 7,6 |
| 9 nov 2026, 19:00 | -1,1 | 0 | 83 | 7,6 |
| 9 nov 2026, 20:00 | -0,9 | 0 | 82 | 7,3 |
| 9 nov 2026, 21:00 | -0,8 | 0 | 83 | 7,1 |
| 9 nov 2026, 22:00 | -0,8 | 0 | 85 | 7,7 |
| 9 nov 2026, 23:00 | -0,8 | 0 | 88 | 6,4 |
| 10 nov 2026, 00:00 | -0,9 | 0 | 92 | 5,2 |
| 10 nov 2026, 01:00 | -1 | 0 | 96 | 3,9 |
| 10 nov 2026, 02:00 | -1,5 | 0 | 99 | 2,9 |
| 10 nov 2026, 03:00 | -1,4 | 0 | 100 | 2,9 |
| 10 nov 2026, 04:00 | -1,3 | 0,1 | 100 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 05:00 | -1,2 | 0,3 | 98 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 06:00 | -1,2 | 0,3 | 98 | 2,2 |
| 10 nov 2026, 07:00 | -1,1 | 0,5 | 98 | 1,9 |
| 10 nov 2026, 08:00 | -0,5 | 0 | 94 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 0,1 | 0 | 93 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 0,4 | 0 | 94 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 0,9 | 0 | 94 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 1,5 | 0 | 92 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 1,9 | 0 | 91 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 1,8 | 0 | 94 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 2 | 0 | 91 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 1,9 | 0 | 84 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 1 | 0 | 87 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 1,2 | 0 | 82 | 1,9 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 1,1 | 0 | 82 | 1,9 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 0,9 | 0 | 82 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 1 | 0 | 80 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 1,2 | 0 | 79 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 23:00 | 1,1 | 0 | 77 | 2,5 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,4 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 23/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 23 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 61 h
8 nov 2026, 10:00 → 8 nov 2026, 16:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-7,6°C
Wind: 2,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00-3,7°C
Wind: 2,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00-2°C
Wind: 1,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
9 nov, 00:00 → 10 nov, 00:00
1.800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.400 m
0,4 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
3.000 m
0,4 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
8 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
8 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
8 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-3,7°Weerkansen voor sneeuwproductie
23 / 48 hLangste koude periode: 23 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 9 nov 2026 | -3,7° / -0,8° | 0,4 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | -1,5° / 2° | 1,2 mm (24 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 16:00 · Opgehaald: 8 nov, 18:18 · Europe/Zurich
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode9 nov 2026, 00:00 — 11 nov 2026, 13:0061 h · 2.400 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: -0,6 °C
Nieuwste verwachting: -0,5 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0,7 mmEerdere verwachting: 1 mm
Nieuwste verwachting: 1,6 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0,7 mmEerdere verwachting: 0,9 mm
Nieuwste verwachting: 1,6 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 23 h
Nieuwste verwachting: 23 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -0,6 °C | -0,5 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 1 mm | 1,6 mm | +0,7 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0,9 mm | 1,6 mm | +0,7 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 23 h | 23 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 18:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
St. Moritz Corviglia · Pistes · operator lifts and
Corviglia ski area · exploitant facilities pageBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 23
Pistestatus · 0 / 33
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator facilities page for this area only. 1 backcountry routes, the Muottas Muragl funicular and non-piste items are not counted. The page gives no observation time or timezone for status, so open counts are not a verified live opening.
Liftstatus
- St.Moritz Bad – Signal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- St.Moritz Dorf – Chantarella · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Chantarella – Corviglia · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Corviglia – Piz Nair · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Celerina – Marguns · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Suvretta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Suvretta – Randolins · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Randolins – Munt da San Murezzan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Alp Giop – Munt da San Murezzan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Salastrains · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- FIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Zauberteppich Runzöl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Sass Runzöl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Marguns – Corviglia · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Plateau Nair · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Trais Fluors · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Zauberteppich Marguns · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Glüna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Fuorcla Grischa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Lej da la Pêsch · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Quartas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Tschainas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Ponylift Paradiso · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
Pistestatus
- Paradiso · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Swing · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Lanigiro · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Corviglia Run · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- FIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Standard · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Alpina · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Akademiker · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Muntanella · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Pizzin · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Thomas Run · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Olympia · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Runzöl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Runzöl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Marmotta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Champion · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Grischa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Schlattain · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Fuorcla Grischa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Glüna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Chüderas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Princess · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Mezzauna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Selin · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Saluver (Talabfahrt) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Cristolais-Samedan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Talabfahrt St.Moritz Dorf · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Talabfahrt St.Moritz Bad · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Talabfahrt Suvretta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Chamanna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Foppas Run · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Skilift Run · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Pêsch Run · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
SLF · St. Moritz village study plot 7MZ0 snow depth
SLF St. Moritz village plot · below the Corviglia slopes, not on the ski terrainGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 07:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| St. Moritz study plot (1.850 m) · Gemeten sneeuwhoogteManual total ground snow depth (HS) in centimetres at an SLF study plot. The observation is local to the plot. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
St. Moritz Corviglia · Pistes · operator lifts and
Corviglia ski area · exploitant facilities page8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 23
Pistestatus · 0 / 33
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SLF · St. Moritz village study plot 7MZ0 snow depth
SLF St. Moritz village plot · below the Corviglia slopes, not on the ski terrain8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 07:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| St. Moritz study plot (1.850 m) · Gemeten sneeuwhoogteManual total ground snow depth (HS) in centimetres at an SLF study plot. The observation is local to the plot. | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in St. Moritz Corviglia verwacht?
Voor St. Moritz Corviglia geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.800 m, 0,4 mm op 2.400 m en 0,4 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in St. Moritz Corviglia ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in St. Moritz Corviglia. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in St. Moritz Corviglia ?
Liften: 0 van 23 open (Corviglia ski area · exploitant facilities page; Engadin St. Moritz Mountains AG; Opgehaald 8 nov, 23:10 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 33 open (Corviglia ski area · exploitant facilities page; Engadin St. Moritz Mountains AG; Opgehaald 8 nov, 23:10 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De Signalbahn rijdt vanaf St. Moritz Bad en de kabeltrein Chantarella vanaf St. Moritz Dorf richting Corviglia, terwijl een kabelbaan van Celerina naar Marguns gaat. Vanaf Corviglia brengt de Piz Nair-kabelbaan je verder naar 3.014 m. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer begint het seizoen bij St. Moritz Corviglia?
De installatiepagina van de exploitant, gecontroleerd op 8 november 2026, noemt winterdienstregelingen die per lift tussen 28 november en 19 december 2026 beginnen en uiterlijk op 4 april 2027 eindigen. De exploitant kondigt een voropening aan op 27 november 2026, alleen voor houders van een seizoenspas. De officiële status toont wat op een bepaalde dag open is.[4]
Is St. Moritz Corviglia verbonden met de andere skigebieden van Engadin St. Moritz?
Nee, het zijn aparte skigebieden met verschillende exploitanten, elk met eigen liften en een eigen statuslijst. Corvatsch and Diavolezza/Lagalb hebben eigen pagina’s met eigen verwachtingspunten. Piste- en liftcijfers worden nooit over gebieden heen opgeteld.[4][1]
Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus komt van de officiële installatiepagina van Engadin St. Moritz Mountains AG. Die pagina geeft geen waarnemingstijd en geen sneeuwhoogte. Een sneeuwmeting in het terrein van dit skigebied is nog niet geverifieerd, daarom wordt de sneeuwhoogte als niet beschikbaar getoond.[4][3]
Zijn de verwachtingen voor 1.800, 2.400 en 3.000 m bij St. Moritz Corviglia waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.800, 2.400 en 3.000 m, berekend op één representatief punt (dalstation Signalbahn, St. Moritz Bad).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Engadin St. Moritz Mountains · SkigebiedEngadin St. Moritz Mountains AG
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Engadin St. Moritz Mountains / Infosnow · PistekaartEngadin St. Moritz Mountains AG / Infosnow
- Engadin St. Moritz Mountains · Lift- en pistestatusEngadin St. Moritz Mountains AG
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.