Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Tignes
Voor Tignes geeft de verwachting van MET Norway en Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00 – 4 nov, 08:17, een modelmatige sneeuwval van 2 mm op 2.100 m, 2 mm op 2.600 m en 0,2 mm op 3.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Tignes: Liften: Aantal open onbekend · 10 vermeld (Tignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Tignes – Val d’Isère · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Tignes is een hooggelegen skidorp rond een stuwmeer: Le Lac, Val Claret en Le Lavachet liggen rond 2.100 m, terwijl Les Boisses en Les Brévières veel lager in het dal liggen.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 10 vermeldTignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart
- Tignes · PALET · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart Aantal open onbekend · 9 vermeld
- Tignes · TOVIERE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart Aantal open onbekend · 8 vermeld
- Tignes · GRANDE MOTTE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart Aantal open onbekend · 6 vermeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: De verwachting geldt voor het Le Lac-deel van Tignes, niet voor het dorp Val d’Isère op 1.850 m en niet voor de gletsjer. Pistes en verbindingen die in Tignes beginnen, kunnen in het buurdorp eindigen; lees elke liftnaam.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-4 – 0 °C · 2.600 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 08:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De hoogtes 2.100, 2.600 en 3.200 m zijn modelschattingen voor één referentiepunt op 45,46839° N, 6,90689° O, dicht bij dorpsniveau; geen enkele is een meting van een liftstation of de gletsjer.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:17 · Europe/Paris · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | -2,9 | 0,2 | 74 | 3,3 |
| 4 nov 2026, 12:00 | -2,8 | 0,3 | 71,5 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 13:00 | -2,3 | 0,2 | 69,4 | 3,8 |
| 4 nov 2026, 14:00 | -2,2 | 0 | 67,9 | 3,9 |
| 4 nov 2026, 15:00 | -2,7 | 0 | 71,1 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 16:00 | -3 | 0 | 72 | 3,2 |
| 4 nov 2026, 17:00 | -3,7 | 0 | 74,8 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -4,4 | 0 | 78 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -4,3 | 0 | 78,1 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -4,4 | 0 | 79,5 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -4,2 | 0 | 80,1 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -3,9 | 0 | 80 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -3,5 | 0,6 | 78,8 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -3,8 | 0,4 | 79,3 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -3,9 | 0,1 | 80,8 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -3,6 | 0,1 | 80,1 | 3 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -3,7 | 0 | 80 | 3 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -3,6 | 0,1 | 79,2 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -3,7 | 0 | 79,7 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -3,9 | 0 | 80 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -3,9 | 0 | 80,3 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -3,6 | 0 | 79,7 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -2,2 | 0 | 76,2 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 10:00 | -1,4 | 0 | 75,7 | 3 |
| 5 nov 2026, 11:00 | -0,8 | 0 | 76,1 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 12:00 | -0,3 | 0 | 76,7 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 13:00 | -0,1 | 0 | 78,4 | 3 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 0 | 0 | 79,8 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 0 | 0 | 80,3 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 16:00 | -0,3 | 0 | 81,8 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 17:00 | -0,9 | 0 | 84,6 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 18:00 | -1,3 | 0 | 85,8 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -1,4 | 0,2 | 85,9 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -1,5 | 1 | 87,4 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -1,7 | 1 | 87,9 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -1,8 | 0,7 | 88,6 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -1,8 | 0,6 | 87,3 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -2 | 0,3 | 86,7 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -2 | 0,7 | 86,5 | 2,2 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -2,3 | 0,8 | 87,2 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -2,4 | 0,8 | 87,4 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -2,2 | 0,4 | 86,5 | 2 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -2,2 | 0 | 84,7 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2,5 | 0,1 | 86 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,6 | 0,8 | 87,7 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,6 | 0,9 | 89,6 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -2,3 | 0,2 | 89,7 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -1,8 | 0,1 | 86,2 | 1,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 2 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 44/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 26 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0 · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-7,1°C
Wind: 7,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:00-2,9°C
Wind: 3,3 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:170,1°C
Wind: 3,3 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
2.100 m
2 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.600 m
2 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
3.200 m
0,2 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-2,9°Weerkansen voor sneeuwproductie
44 / 48 hLangste koude periode: 26 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -4,4° / -2,2° | 1,3 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | -3,9° / 0° | 4,2 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,6° / -1,8° | 5,1 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 08:17 · Opgehaald: 4 nov, 08:17 · Europe/Paris
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 09:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 08:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Tignes / Val d’Isère
Tignes · TOVIERE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 8Buiten bedrijfsperiode: 8
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- TC DE TOVIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD DU BOLLIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD TOMMEUSES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS DU ROSSET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK DE COMBE FOLLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK DU LAVACHET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TAPIS DU CENTRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TAPIS DU CLARET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- BOIU /ANIMAUX SUPER HEROS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CAFO · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- DEPOT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- DIGUES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LAVACHET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PISTE DU CENTRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BOLLIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHARTREUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CREUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- EDELWEISS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PISTE HENRI · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ROSSET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- VIOLETTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ROCS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ASTER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CAMPANULES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COMBE FOLLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CRETES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CROCUS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ENVERS CAMPANULES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- JOHAN CLAREY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PAQUERETTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Tignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 10Buiten bedrijfsperiode: 10
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- TC BREVIERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TC DES BOISSES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS AIGUILLE PERCEE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD AIGUILLE ROUGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD DE CHAUDANNES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD DU MARAIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS DES ALMES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK PAREI · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TAPIS 1 TIGNES 1800 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TAPIS 2 TIGNES 1800 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- BUIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MYRTILLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PITOTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- AIRELLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ANEMONE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BEAUPLAN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BEC ROUGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BERGERIE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BRUYERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COLCHIQUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COMBE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CORNICHE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GENTIANE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- JOUBARBE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES ALMES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LYS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PERCE NEIGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PETIT COL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PONEY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- RHODODENDRON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- AIGLE · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ANCOLIE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ARCOSSES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BLEUETS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHARDONS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CYCLAMEN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MELEZES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MYOSOTIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PAVOTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- EPILOBE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- OEILLET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PISTE AIGUILLE PERCEE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PRIMEVERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SACHE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SILENE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Tignes · PALET · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 9Buiten bedrijfsperiode: 9
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- TSD DES MERLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD DU GRATTALU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD DU TICHOT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS DU COL DES VES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS DU GRAND HUIT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK DU CHARDONNET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK DU COL DU PALET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TAPIS BALME 1 & 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- FIL NEIGE REPLAT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- BALMES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CARLINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- DOLINE · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GRATTALU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LAC · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PREMOU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SIGNAL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE MUR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MERLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- G.CHICHERIT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GOLF · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PRAMECOU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Tignes · GRANDE MOTTE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 6Buiten bedrijfsperiode: 6
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- FUNICULAIRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TP DE GRANDE MOTTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD DE LA VANOISE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD DES LANCHES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS PANORAMIQUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK TERMIGNON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- CAIRN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GENEPY. · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ISOLEE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PRARIOND · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 3500 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CIRSE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- DAHU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- DOUBLE M · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- EPENA · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- FACE. · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GLACIER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- RABOTCH · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- RIMAYE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- DESCENTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Tignes → Val d’Isère · Volgens de bron vermeld: verbindingBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Verbindingen per richting
De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.
Tignes → Val d’Isère
- TIGNES > VAL D'ISERE · Buiten bedrijfsperiode (OUT_OF_PERIOD)
Météo-France · Tignes en Val d’Isère NIVO stations
Station TignesGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 12 mei 2026, 10:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Tignes (2.080 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 18 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Tignes / Val d’Isère
Tignes · TOVIERE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 8Buiten bedrijfsperiode: 8
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 10Buiten bedrijfsperiode: 10
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes · PALET · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 9Buiten bedrijfsperiode: 9
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes · GRANDE MOTTE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 6Buiten bedrijfsperiode: 6
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes → Val d’Isère · Volgens de bron vermeld: verbinding4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes / Val d’Isère
Tignes · TOVIERE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 8Buiten bedrijfsperiode: 8
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 10Buiten bedrijfsperiode: 10
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes · PALET · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 9Buiten bedrijfsperiode: 9
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes · GRANDE MOTTE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 6Buiten bedrijfsperiode: 6
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes → Val d’Isère · Volgens de bron vermeld: verbinding3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Tignes en Val d’Isère NIVO stations
Station Tignes4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 12 mei 2026, 10:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Tignes (2.080 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 18 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Tignes verwacht?
Voor Tignes geeft de verwachting van MET Norway en Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00 – 4 nov, 08:17, een modelmatige sneeuwval van 2 mm op 2.100 m, 2 mm op 2.600 m en 0,2 mm op 3.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Tignes?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Tignes. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Tignes?
Liften: Aantal open onbekend · 10 vermeld (Tignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Tignes – Val d’Isère · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Skiën op de Grande Motte-gletsjer reikt tot ongeveer 3.456 m en volgens Wikipedia is er van eind juni tot begin augustus zomerski. De tekening is schematisch, geen pistekaart; zomerdata zijn hier niet bevestigd.
Voor je skidag
Voor welk deel van Tignes geldt de verwachting?
Ze gebruikt één punt (45,46839° N, 6,90689° O) op de gepubliceerde dorpshoogte van 2.100 m. Les Boisses en Les Brévières liggen veel lager en kunnen regen krijgen terwijl het bij Le Lac sneeuwt.[1][2]
Is zomerski op de gletsjer van Tignes dit jaar bevestigd?
Nee. Wikipedia noemt zomerski op de Grande Motte van eind juni tot begin augustus als gebruikelijk, maar deze pagina bevat geen gedateerd bericht van de exploitant. Zoek de actuele zomeropening op voor je plant.[4][3]
Is de verbinding met Val d’Isère open als ik wil oversteken?
Niet gegarandeerd. De officiële kaart toont het gedeelde skigebied maar geen waarnemingstijd. Controleer hem voor je uit Tignes vertrekt en nog eens voor de terugweg; een gesloten lift kan je aan de verkeerde kant laten zitten.[3]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Tignes Le Lac · Locatie en hoogteGeoNames via Mapcarta
- Tignes Le Lac · Locatie en hoogteTignes toerisme
- Tignes–Val d’Isère · PistekaartTignes toerisme / ALTTA en STVI
- Tignes · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.