Innlandet · Noorwegen

Weer en sneeuwverwachting Trysil Skihytta

Voor Trysil Skihytta geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 07:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Trysil Skihytta: Liften: 0 van 8 open (Trysil · Skihytta; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:37 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Skihytta; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:37 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Skihytta is de sector aan de zuidkant met hutsfeer: blauwe en rode pistes, een expreslift, een opwarmhut en een klein kindergebied bij lift S4. De verwachting wordt berekend bij restaurant Skihytta.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
0 van 8 openTrysil · Skihytta
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
0 cmbij Skihytta · bericht van het skigebied
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Skihytta is een van de vier benoemde Trysil-sectoren in deze reeks, naast Turistsenteret aan dezelfde kant, Høyfjellssenteret in het noorden en het steile Høgegga. De totalen van SkiStar, 69 pistes en 41 liften, gelden voor de hele berg; niets daarvan wordt aan Skihytta toegerekend.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Trysil Skihytta

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-2 – 5 °C · 950 m · 4 nov – 6 nov

MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 07:29

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De banden beginnen bij 800 m in plaats van de 450 m die bij de bushalte-ingang worden gebruikt, omdat dit punt hoger op de berg ligt. De waarden voor 800, 950 en 1.100 m zijn op hoogte gecorrigeerde modeluitkomsten bij het restaurant, geen stationsmetingen.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:29 · Europe/Oslo · MET Norway

Temperatuurverwachting per uur4,6 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°8°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Trysil Skihytta · 950 m · Europe/Oslo
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:004,6076,82
4 nov 2026, 12:005074,91,8
4 nov 2026, 13:005,1074,12,2
4 nov 2026, 14:004,7076,12
4 nov 2026, 15:004079,32,6
4 nov 2026, 16:003084,43,3
4 nov 2026, 17:002,2088,13,2
4 nov 2026, 18:001,8091,33,3
4 nov 2026, 19:002,1090,24,1
4 nov 2026, 20:002,3089,84,2
4 nov 2026, 21:002,4087,14,7
4 nov 2026, 22:002,5084,75,2
4 nov 2026, 23:002,6082,65,3
5 nov 2026, 00:002,6081,85,6
5 nov 2026, 01:002,9080,76
5 nov 2026, 02:003,20797,1
5 nov 2026, 03:003,2078,37,3
5 nov 2026, 04:002,9080,16,5
5 nov 2026, 05:002,7080,96,8
5 nov 2026, 06:002,40856,2
5 nov 2026, 07:002088,86
5 nov 2026, 08:001,9088,45,8
5 nov 2026, 09:002,1088,25,9
5 nov 2026, 10:002,9082,76,9
5 nov 2026, 11:003,4078,27,3
5 nov 2026, 12:003,7076,37,2
5 nov 2026, 13:003,7074,76,7
5 nov 2026, 14:003,5074,56,5
5 nov 2026, 15:002,8076,46,6
5 nov 2026, 16:002,1080,16,7
5 nov 2026, 17:001,4080,86,9
5 nov 2026, 18:000,8082,16,2
5 nov 2026, 19:000,5084,76
5 nov 2026, 20:000,5079,36,6
5 nov 2026, 21:000,3077,26,2
5 nov 2026, 22:000,2077,76,4
5 nov 2026, 23:000,1077,65,9
6 nov 2026, 00:000076,45,6
6 nov 2026, 01:00-0,1076,54,9
6 nov 2026, 02:00-0,3075,64,1
6 nov 2026, 03:00-0,6074,63,1
6 nov 2026, 04:00-1,20762,1
6 nov 2026, 05:00-1,7072,20,9
6 nov 2026, 06:00-2,2069,71,8
6 nov 2026, 07:00-2,2072,32,4
6 nov 2026, 08:00-2,1073,42,8
6 nov 2026, 09:00-1,3073,82,8
6 nov 2026, 10:0000742,4
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
10/48 h
Langste aaneengesloten periode
10 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 44 h

4 nov 2026, 02:29 → 4 nov 2026, 07:29

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: MET Norway · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Oslo

800 m5,5°C950 m4,6°C1.100 m3,7°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

950 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.100 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

800 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
950 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
1.100 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

4,6°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

10 / 48 h

Langste koude periode: 10 h

Temperatuurverwachting per uur4,6 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°8°4 nov, 116 nov, 10
950 m · Europe/Oslo
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20261,8° / 5,1°0 mm (13 h)
5 nov 20260,1° / 3,7°0 mm (24 h)
6 nov 2026-2,2° / 0°0 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 07:29 · Opgehaald: 4 nov, 08:17 · Europe/Oslo

MET Norway ↗
Oriëntatie op de berg
800 m950 m1.100 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 07:0044 h · 950 m · Europe/Oslo

Uren tussen updates van de aanbieder5 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,1 °CEerdere verwachting: 2,1 °C
Nieuwste verwachting: 2 °C
Totale neerslagVerwachting
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+1 hEerdere verwachting: 5 h
Nieuwste verwachting: 6 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting2,1 °C2 °C-0,1 °C
Totale neerslagVerwachting0 mm0 mm+0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd5 h6 h+1 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

800 mRecente verwachting4 nov 2026, 07:29
950 mRecente verwachting4 nov 2026, 07:29
1.100 mRecente verwachting4 nov 2026, 07:29

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

SkiStar · Trysil

Trysil · skihyttaBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 8

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
skihytta · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Skihytta0
skihytta · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L4).0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0

Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.

Liftstatus
  • Skihytta Ekspress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Tolver´n · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Oletrekket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Valleheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Håvitrekket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullebånd Skihytta Ekspress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Håvi 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Håvi 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 10 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 11 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 16 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 27 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 55 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 6 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 8 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 9 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 18 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 4 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 5 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 12 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 7 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

SkiStar · Trysil

Trysil · skihytta4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 8

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
skihytta · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Skihytta0
skihytta · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L4).0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

SkiStar · Trysil

Trysil · skihytta3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 8

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
skihytta · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Skihytta0
skihytta · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L4).0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Trysil Skihytta verwacht?

Voor Trysil Skihytta geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 07:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Trysil Skihytta?

Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Skihytta; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:37 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Trysil Skihytta?

Liften: 0 van 8 open (Trysil · Skihytta; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:37 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Innlandet · Noorwegen

Leer de berg kennen

Vooral blauwe en rode pistes houden het tempo rustig, en het kindergebied Valleheisen bij lift S4 heeft een makkelijke knoplift en eenvoudige pistes. De afbeelding is een schema van de sector, geen pistekaart.

Karakter
Hutsfeer; blauwe en rode pistes[5]
Gezinnen
Kindergebied Valleheisen bij lift S4[5]
Bij de start
Restaurants, opwarmhut, toiletten, barbecueplek, parkeren[5]

Voor je skidag

Waar staat Skihytta in Trysil om bekend?

SkiStar benadrukt lange zonnige dagen met hutsfeer en vooral blauwe en rode pistes, bediend door een expreslift. Het klinkt als ontspannen skiën op middenniveau.[5]

Waarom begint de verwachting voor Skihytta bij 800 m?

Het punt is restaurant Skihytta, hoger op de berg dan de bushaltes. Het model loopt daarom van 800 tot 1.100 m in plaats van vanaf 450 m.[2]

Kunnen kinderen bij Skihytta leren skiën?

SkiStar noemt een kindergebied bij lift S4 (Valleheisen) met een makkelijke knoplift en eenvoudige pistes. Of het op een bepaalde dag open is, toont alleen het dagelijkse operationele bericht.[5][4]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. SkiStar Trysil · SkigebiedSkiStar
  2. Trysil Skihytta · Locatie en hoogteOpenStreetMap
  3. SkiStar Trysil · Berichtgegevens en meetlocatiesSkiStar
  4. SkiStar Trysil · Lift- en pistestatusSkiStar
  5. SkiStar Trysil · SkigebiedgidsSkiStar
  6. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.