Innlandet · Noorwegen
Weer en sneeuwverwachting Trysil Turistsenteret
Voor Trysil Turistsenteret geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 17:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 450 m, 0 mm op 750 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 21:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Trysil Turistsenteret: Liften: 0 van 14 open (Trysil · Turistsentret; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 20:07 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Turistsentret; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 20:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Turistsenteret is de meest centrale basis aan de zuidkant van Trysil, waar de gondel, het kindergebied Eventyr, het snowpark en het verzamelpunt van de skischool dicht bij elkaar liggen. De verwachting wordt berekend bij de bushalte Turistsenteret.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 14 openTrysil · Turistsentret
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Turistsentret · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina beschrijft de sector Turistsenteret: de liften en voorzieningen rond de basis aan de zuidkant. Skihytta is een andere sector in het zuiden, Høyfjellssenteret en Fageråsen liggen in het noorden en Høgegga is de steile sector. De 69 pistes en 41 liften die SkiStar noemt, horen bij de hele berg van Trysil, niet bij deze basis.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Trysil Turistsenteret
-2 – 4 °C · 750 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 17:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De banden van 450, 750 en 1.100 m zijn vanaf het punt bij de bushalte gecorrigeerd. De bovenste komt overeen met SkiStars hoogste skihoogte van 1.100 m voor de hele berg, die deze sector niet per se bereikt; het zijn modelwaarden, geen stationsmetingen.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 17:00 · Europe/Oslo · Open-Meteo · MET Nordic
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 21:00 | 3 | 0 | 87 | 4 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 2,8 | 0 | 87 | 4,1 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 2,8 | 0 | 86 | 4,4 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 3,1 | 0 | 83 | 4,4 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 3,2 | 0 | 82 | 4,5 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 3,3 | 0 | 82 | 4,9 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 3,3 | 0 | 82 | 5,2 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 2,8 | 0 | 84 | 5 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 2,8 | 0 | 85 | 5,2 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 2,8 | 0 | 86 | 5,1 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 2,8 | 0 | 87 | 5,5 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 2,5 | 0 | 88 | 5,9 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 2,4 | 0 | 87 | 5,5 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,8 | 0 | 85 | 5,4 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 3,4 | 0 | 81 | 5,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 3,9 | 0 | 75 | 5,6 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 4 | 0 | 71 | 5,4 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 3,9 | 0 | 70 | 5,5 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 3,4 | 0 | 72 | 5,5 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 2,4 | 0 | 73 | 6 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,8 | 0 | 74 | 6 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 1,3 | 0 | 78 | 5,4 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 1,1 | 0 | 82 | 4,7 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 0,7 | 0 | 82 | 4,8 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 0,5 | 0 | 83 | 4,6 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 0,6 | 0 | 81 | 5,6 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 0,4 | 0 | 78 | 6 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 0,3 | 0 | 77 | 5 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 0 | 0 | 76 | 4,3 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,4 | 0 | 77 | 3,1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -0,9 | 0 | 78 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1,4 | 0 | 79 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -1,8 | 0 | 77 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2 | 0 | 70 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,1 | 0 | 71 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,1 | 0 | 72 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -1,5 | 0 | 75 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 0,1 | 0 | 75 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 0,9 | 0 | 75 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 1,6 | 0 | 73 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 2 | 0 | 75 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 1,9 | 0 | 78 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 1,3 | 0 | 83 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 0,3 | 0 | 87 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 17:00 | -0,1 | 0 | 87 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 18:00 | -0,4 | 0 | 87 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 19:00 | -0,6 | 0 | 89 | 1 |
| 6 nov 2026, 20:00 | -0,8 | 0 | 88 | 1,2 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 8/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 8 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,5 °C · 64 h
4 nov 2026, 12:00 → 4 nov 2026, 17:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Oslo
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
0,7°C
Wind: 4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 17:003°C
Wind: 4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 17:000°C
Wind: 1,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 17:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 21:00 → 5 nov, 21:00
450 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
750 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3°Weerkansen voor sneeuwproductie
8 / 48 hLangste koude periode: 8 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 2,8° / 3° | 0 mm (3 h) |
| 5 nov 2026 | 0,4° / 4° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,1° / 2° | 0 mm (21 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 17:00 · Opgehaald: 4 nov, 18:18 · Europe/Oslo
Open-Meteo · MET Nordic ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,5°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 21:00 — 7 nov 2026, 13:0064 h · 750 m · Europe/Oslo
Uren tussen updates van de aanbieder5 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,5 °CEerdere verwachting: -0,2 °C
Nieuwste verwachting: 0,3 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -4 hEerdere verwachting: 25 h
Nieuwste verwachting: 21 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -0,2 °C | 0,3 °C | +0,5 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 25 h | 21 h | -4 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 12:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 13:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 17:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 18:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiStar · Trysil
Trysil · turistsentretBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 14
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| turistsentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Turistsenteret | 0 |
| turistsentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L13) | 0 |
| turistsentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| turistsentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.
Liftstatus
- Trysilgondolen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Liekspressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Fjellekspressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Oddtrekket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Hygglo · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Hygglo 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Fryvil · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Tussi · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Eventyr · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Eventyr 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Hesten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullebånd Eventyr · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullebånd Skiskole · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Tunnelbåndet Eventyr · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- 14 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 19 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Eventyr · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 24 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 34 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 39 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 56 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 60 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 65 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 13 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 25 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 26 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 35 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 61 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 62 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 64 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 78 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 15 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 23 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 77 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 22 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 28 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fun Ride · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Snowpark black, red and blue · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiStar · Trysil
Trysil · turistsentret4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 14
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| turistsentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Turistsenteret | 0 |
| turistsentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L13) | 0 |
| turistsentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| turistsentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
SkiStar · Trysil
Trysil · turistsentret3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 14
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| turistsentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Turistsenteret | 0 |
| turistsentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L13) | 0 |
| turistsentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| turistsentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Trysil Turistsenteret verwacht?
Voor Trysil Turistsenteret geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 17:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 450 m, 0 mm op 750 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 21:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Trysil Turistsenteret?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Turistsentret; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 20:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Trysil Turistsenteret?
Liften: 0 van 14 open (Trysil · Turistsentret; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 20:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Lange, brede pistes van meerdere niveaus zijn geschikt voor gezinnen en beginners. Het kindergebied Eventyr ligt bij lift T6, met knoplifts, loopbanden, makkelijke pistes en een sleeheuvel. De afbeelding is een schema, geen pistekaart.
Voor je skidag
Is Turistsenteret een goede basis voor beginners?
SkiStar beschrijft de meest centrale sector aan de zuidkant als geschikt voor gezinnen en beginners, met het kindergebied Eventyr, makkelijke pistes en een sleeheuvel bij lift T6.[5]
Geldt het hoogteverschil van 685 m van Trysil voor Turistsenteret?
Niet als sectorcijfer. SkiStar noemt 685 m voor de hele berg en publiceert geen dal- of tophoogte per sector, dus deze pagina kent het niet toe aan de bushalte.[5][1]
Waar komt de verwachting voor Turistsenteret vandaan?
Van de bushalte Turistsenteret, een punt in OpenStreetMap, door een model bijgesteld naar 450, 750 en 1.100 m. Het is geen sneeuwmeting.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.