Jämtland · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Vemdalsskalet
Voor Vemdalsskalet geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 07:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 600 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Vemdalsskalet: Liften: 0 van 13 open (Vemdalen · Vemdalsskalet; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:38 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Vemdalsskalet; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:38 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Vemdalsskalet is het klassieke bergdorp van Vemdalen, met sportwinkels en restaurants rond Skalets torg en snelle expresliften die je naar skiën over twee bergen brengen. De verwachting wordt berekend bij het sportcentrum van SkiStar.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 13 openVemdalen · Vemdalsskalet
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Vemdalsskalet · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Vemdalsskalet is een van de drie skigebieden van Vemdalen met een gedeelde SkiPass; Björnrike en Klövsjö–Storhogna bereik je per weg of skibus. Deze pagina behandelt alleen de dorpssector en het nieuwe terrein Hovde Syd.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Vemdalsskalet
-2 – 6 °C · 800 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 07:29
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Een tabel van gebieden in Jämtland noemt Vemdalsskalet op 592 tot 946 m, dus de banden 600, 800 en 1.000 m omsluiten het, met de bovenste boven de liften. De waarden zijn gemodelleerd voor het sportcentrum, niet gemeten op de pistes.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:29 · Europe/Stockholm · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 6 | 0 | 83,9 | 6,2 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 6,1 | 0 | 82,8 | 6,5 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 6,1 | 0 | 80,2 | 7,4 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 5,9 | 0 | 79,9 | 7,5 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 5,4 | 0 | 81,4 | 7 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4,7 | 0 | 84,3 | 5,7 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 3,9 | 0 | 88,9 | 5,1 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 3,6 | 0 | 91,2 | 4,8 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 3,6 | 0 | 91,6 | 5,5 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 3,9 | 0 | 88 | 5,9 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 3,9 | 0 | 87,5 | 6,2 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 3,7 | 0 | 89,8 | 6,1 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 3,5 | 0 | 90,8 | 5,9 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 3,7 | 0 | 91,1 | 5 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 4 | 0 | 92,6 | 4,5 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 4,1 | 0 | 86 | 5,4 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 4,4 | 0 | 77 | 8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 4 | 0 | 77,3 | 7,1 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 3,3 | 0 | 78,8 | 5,5 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 2,5 | 0 | 80,8 | 4,7 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 1,8 | 0 | 83,4 | 4,1 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 1,2 | 0 | 87,8 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 0,9 | 0 | 89,4 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 1,5 | 0 | 85,5 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 2,4 | 0 | 77,4 | 3,9 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 3 | 0 | 74,5 | 4,8 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 3,3 | 0 | 73,6 | 5 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 3,2 | 0 | 74 | 5 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 2,6 | 0 | 76,8 | 5 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 1,7 | 0 | 81,4 | 4,9 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1 | 0 | 85,4 | 4,7 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,6 | 0 | 88,8 | 4,4 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 0,3 | 0 | 90,7 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 0,1 | 0 | 92 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 0 | 0 | 93,4 | 2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -0,2 | 0 | 93,7 | 2 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -0,3 | 0 | 93,9 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -0,4 | 0 | 95,2 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -0,6 | 0 | 95,2 | 1 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,9 | 0 | 96 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -1,5 | 0 | 97,1 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1,9 | 0 | 96,5 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -2,1 | 0 | 95,8 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2,2 | 0 | 95,8 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,3 | 0 | 95,5 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,4 | 0 | 95,3 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -1,8 | 0 | 93,6 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -0,4 | 0 | 86,9 | 1,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 6/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 6 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,4 °C · 44 h
4 nov 2026, 02:29 → 4 nov 2026, 07:29
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
4,4°C
Wind: 6,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:296°C
Wind: 6,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:296,8°C
Wind: 6,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:29Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
6°Weerkansen voor sneeuwproductie
6 / 48 hLangste koude periode: 6 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 3,5° / 6,1° | 0 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | -0,3° / 4,4° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,4° / -0,4° | 0 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 07:29 · Opgehaald: 4 nov, 08:18 · Europe/Stockholm
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,4°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 07:0044 h · 800 m · Europe/Stockholm
Uren tussen updates van de aanbieder5 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,4 °CEerdere verwachting: 2,6 °C
Nieuwste verwachting: 2,3 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 3 h
Nieuwste verwachting: 3 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,6 °C | 2,3 °C | -0,4 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 3 h | 3 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:29
Opgehaald: 4 nov 2026, 03:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:29
Opgehaald: 4 nov 2026, 08:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiStar · Vemdalen separate ski areas
Vemdalen · VemdalsskaletBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 13
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Vemdalsskalet · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt vid platån mellan Turisten och Sörbacken | 0 |
| Vemdalsskalet · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Turisten) | 0 |
| Vemdalsskalet · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Vemdalsskalet · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.
Liftstatus
- Skalet Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Hovde Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Väst Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Pass Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Mellanliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Västliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Granliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Sydliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Mini · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Barnliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Toppliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband Barnområdet 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband Barnområdet 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Barnbackarna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Nedre blåbär · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tunneln · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Lätta Blåbär · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Övre Blåbär · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Slingan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Pers · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Smygaren · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hildings · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Solgläntan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Klockars · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Sörbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Turisten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Svåra Turisten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Väst · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Nääs · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Passet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Träningsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Toppbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hovde · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Stugbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Nääsbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Gamla Puckeln · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Skals · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Minipark Tunneln · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Familjeparken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiStar · Vemdalen separate ski areas
Vemdalen · Vemdalsskalet4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 13
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Vemdalsskalet · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt vid platån mellan Turisten och Sörbacken | 0 |
| Vemdalsskalet · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Turisten) | 0 |
| Vemdalsskalet · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Vemdalsskalet · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
SkiStar · Vemdalen separate ski areas
Vemdalen · Vemdalsskalet3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 13
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Vemdalsskalet · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt vid platån mellan Turisten och Sörbacken | 0 |
| Vemdalsskalet · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Turisten) | 0 |
| Vemdalsskalet · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Vemdalsskalet · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Vemdalsskalet verwacht?
Voor Vemdalsskalet geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 07:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 600 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Vemdalsskalet?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Vemdalsskalet; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:38 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Vemdalsskalet?
Liften: 0 van 13 open (Vemdalen · Vemdalsskalet; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:38 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
SkiStar beschrijft een levendige, klassieke bergsfeer. Hovde Syd, geopend met Kerstmis 2025, brengt gezinsgericht skiën: de rode piste Klockars, meerdere blauwe pistes, een snowpark en een Fun Ride. De afbeelding is een schema, geen pistekaart.
Voor je skidag
Wat is er nieuw in Vemdalsskalet?
SkiStar meldt dat Hovde Syd met Kerstmis 2025 opende met de rode piste Klockars, meerdere blauwe pistes, een snowpark en een Fun Ride, gericht op gezinnen.[5]
Hoe groot is Vemdalsskalet vergeleken met Björnrike?
Een tabel van een derde noemt hier 13 liften en 354 m hoogteverschil, tegenover 15 liften en 440 m in Björnrike. Het zijn overzichtscijfers, geen telling.[6]
Welk punt gebruikt de verwachting voor Vemdalsskalet?
Het sportcentrum van SkiStar in het dorp, een punt in OpenStreetMap. Een model stelt het bij naar 600, 800 en 1.000 m.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- SkiStar Vemdalen · SkigebiedSkiStar
- Vemdalsskalet · Locatie en hoogteOpenStreetMap
- SkiStar Vemdalen · Berichtgegevens en meetlocatiesSkiStar
- SkiStar Vemdalen · Lift- en pistestatusSkiStar
- SkiStar Vemdalen · SkigebiedgidsSkiStar
- Skiresort.info · Jämtland · Feiten en gebiedsinformatieSkiresort.info
- Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.