Wallis · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Veysonnaz
Voor Veysonnaz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 01:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.400 m, 0,1 mm op 1.800 m en 0,4 mm op 2.200 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 08:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Veysonnaz: Liften: Aantal open onbekend · 10 vermeld (Veysonnaz · geretourneerde lokale kaartinventaris; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 5 nov, 06:55 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 8 open (Veysonnaz · geretourneerde lokale kaartinventaris; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 5 nov, 06:55 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Veysonnaz is een dorp op ongeveer 1.233 m waarvan de gondel in acht minuten naar 2.121 m stijgt, vlak bij de racepiste Piste de l’Ours. Van de dorpen in Printse is het degene die het sterkst met wedstrijdskiën verbonden is.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 10 vermeldVeysonnaz · geretourneerde lokale kaartinventaris
- Pistes
- 0 van 8 openVeysonnaz · geretourneerde lokale kaartinventaris
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Valais Tourism noemt het gebied Veysonnaz met 94,7 km over 39 pistes en 10 installaties. De 220 km van Printse en de 410 km van de 4 Vallées zijn gedeelde totalen die ook Nendaz, Thyon en Verbier omvatten.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Veysonnaz
1 – 6 °C · 1.800 m · 5 nov – 7 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 01:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingsniveaus 1.400, 1.800 en 2.200 m zijn modelschattingen voor Veysonnaz (46,195814° N, 7,343008° O). Het bergstation van de gondel op 2.121 m ligt tussen de bovenste twee niveaus.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 5 nov 2026, 01:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 5 nov 2026, 08:00 | 1,5 | 0 | 65 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 1,3 | 0 | 66 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,1 | 0 | 63 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 3,1 | 0 | 64 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 4,1 | 0 | 64 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 5 | 0 | 63 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 5,7 | 0 | 66 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 5,5 | 0 | 66 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 5 | 0 | 67 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 4 | 0 | 64 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 3,7 | 0 | 65 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 3,6 | 0 | 67 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 3,3 | 0 | 68 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 2,8 | 0 | 70 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 2,9 | 0 | 70 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 3 | 0 | 69 | 2,2 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 3 | 0 | 69 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 2,8 | 0 | 71 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 2,5 | 0 | 71 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 2,2 | 0 | 72 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 2,1 | 0 | 73 | 1 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 2,3 | 0,3 | 80 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 2,2 | 0,1 | 78 | 1 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 1,9 | 0 | 75 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 2,1 | 0,1 | 80 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 2,7 | 0,1 | 86 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 3,2 | 0,1 | 93 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 3,9 | 0 | 96 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 4,3 | 0 | 94 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 4,5 | 0 | 94 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 4,6 | 0 | 93 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 4,3 | 0 | 94 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 3,9 | 0 | 95 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 3,3 | 0 | 95 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 2,7 | 0,3 | 96 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 2,1 | 0,3 | 97 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 20:00 | 1,9 | 0,2 | 98 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 21:00 | 1,6 | 0,2 | 98 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 22:00 | 1,3 | 0,3 | 100 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 23:00 | 1,4 | 0,1 | 100 | 0,2 |
| 7 nov 2026, 00:00 | 1,3 | 0 | 100 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 01:00 | 1,3 | 0,1 | 100 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 02:00 | 1,3 | 0,1 | 100 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 03:00 | 1,1 | 0,1 | 100 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 04:00 | 1,1 | 0,1 | 100 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 05:00 | 1 | 0,3 | 100 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 06:00 | 1 | 0,3 | 100 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 07:00 | 1,1 | 0,1 | 99 | 0,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,1 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 63 h
4 nov 2026, 19:00 → 5 nov 2026, 01:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-1,1°C
Wind: 1,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 01:001,5°C
Wind: 1,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 01:004,1°C
Wind: 1,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 01:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
5 nov, 08:00 → 6 nov, 08:00
1.400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.800 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.200 m
0,4 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
10 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
1,5°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 5 nov 2026 | 1,3° / 5,7° | 0 mm (16 h) |
| 6 nov 2026 | 1,3° / 4,6° | 2 mm (24 h) |
| 7 nov 2026 | 1° / 1,3° | 1,1 mm (8 h) |
Update van de aanbieder: 5 nov, 01:00 · Opgehaald: 5 nov, 04:18 · Europe/Zurich
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 08:00 — 7 nov 2026, 23:0063 h · 1.800 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: 2,5 °C
Nieuwste verwachting: 2,7 °C - Totale neerslagVerwachting
- -1,9 mmEerdere verwachting: 5 mm
Nieuwste verwachting: 3,1 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- -0,2 mmEerdere verwachting: 0,3 mm
Nieuwste verwachting: 0,1 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,5 °C | 2,7 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 5 mm | 3,1 mm | -1,9 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0,3 mm | 0,1 mm | -0,2 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 23:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 5 nov 2026, 01:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 04:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Infosnow · Lokale inventaris · Veysonnaz
Veysonnaz · geretourneerde lokale kaartinventarisBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 10
Pistestatus · 0 / 8
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Gepubliceerde lokale toegestane lijst; ontbrekende gevraagde records: 0; uitgesloten niet-alpiene records: 0. Voor ontbrekende records wordt geen status afgeleid.
Liftstatus
- Bambino I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Bambino II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Inalpe · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Drus · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Cheminée · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Thyon 2000 · Onbekend · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tsa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Chottes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Veysonnaz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste de l'Ours · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- Bambino · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Inalpe · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste de l'Ours · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Mayens · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Drus · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Cheminée · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tsa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Chottes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
SLF · Station Combatzeline
Station Combatzeline · nearby measurement, outside VeysonnazGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Combatzeline (2.203 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwdekhoogte (HS), mediaan van de gemeten hoogtes. De export geeft de dagrij aan met middernacht UTC. | 1 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Infosnow · Lokale inventaris · Veysonnaz
Veysonnaz · geretourneerde lokale kaartinventaris5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 10
Pistestatus · 0 / 8
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Infosnow · Lokale inventaris · Veysonnaz
Veysonnaz · geretourneerde lokale kaartinventaris4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 10
Pistestatus · 0 / 8
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Infosnow · Lokale inventaris · Veysonnaz
Veysonnaz · geretourneerde lokale kaartinventaris3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 10
Pistestatus · 0 / 8
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SLF · Station Combatzeline
Station Combatzeline · nearby measurement, outside Veysonnaz4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Combatzeline (2.203 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwdekhoogte (HS), mediaan van de gemeten hoogtes. De export geeft de dagrij aan met middernacht UTC. | 1 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Veysonnaz verwacht?
Voor Veysonnaz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 01:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.400 m, 0,1 mm op 1.800 m en 0,4 mm op 2.200 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 08:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Veysonnaz?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Veysonnaz. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Veysonnaz?
Liften: Aantal open onbekend · 10 vermeld (Veysonnaz · geretourneerde lokale kaartinventaris; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 5 nov, 06:55 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 8 open (Veysonnaz · geretourneerde lokale kaartinventaris; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 5 nov, 06:55 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Bij het eindstation van de gondel noemt de exploitant twee sneeuwtuinen, de Piste de l’Ours, de Piste des Mayens, de pistes van Thyon en de verbinding met Siviez. De restaurants La Combyre en Mont-Rouge en de bar Le Tipi liggen langs dezelfde route.
Voor je skidag
Hoe lang duurt de rit met de gondel van Veysonnaz?
De exploitant noemt acht minuten tot het bergstation op 2.121 m. Het dalstation ligt midden in het dorp; de pagina geeft er geen hoogte voor.[2]
Worden er nog wedstrijden gehouden op de Piste de l’Ours?
Volgens Wikipedia zijn er enkele FIS-ski- en snowboardwedstrijden; de laatste alpine wereldbeker was in januari 2004 en recentere evenementen waren nationaal, voor junioren of lager FIS-niveau. Controleer de kalender van de organisator.[4]
Kan ik van Veysonnaz naar Thyon skiën?
De exploitant noemt de pistes van Thyon en de verbinding met Siviez onder de winterbestemmingen van de gondel. Ook gondels vanuit Veysonnaz en Les Mayens-de-l’Ours ontsluiten het plateau van Thyon.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Printse · 4 Vallées · SkigebiedVeysonnaz Toerisme
- Veysonnaz · Lift- en pistestatusVeysonnaz Toerisme
- Veysonnaz · Locatie en hoogteGrand Raid BCVS
- Veysonnaz · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Veysonnaz · SkigebiedValais/Wallis Promotion
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.