Salzburg · Oostenrijk

Weer en sneeuwverwachting Wagrain

Voor Wagrain geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 850 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Wagrain: Liften: 0 van 19 open (Wagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron; Snow Space Salzburg; Opgehaald 5 nov, 14:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Wagrain ligt op 838 m. De marktplaats ligt in een hoog dal tussen de Salzach bij St. Johann en de Enns; de B 163 verbindt St. Johann, Altenmarkt en de afrit van de Tauernautobahn bij Flachau.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
0 van 19 openWagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Snow Space Salzburg noemt 120 km piste en 45 liftinstallaties voor de drie dorpen; in Wagrain komen daar de Funslope en Wagrainis Winter World bij. De cijfers voor Snow Space Salzburg gelden voor het hele gebied, niet voor Wagrain alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Wagrain

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

1 – 8 °C · 1.400 m · 5 nov – 7 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 07:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor Wagrain zijn de waarden op 850, 1.400 en 1.900 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt Grafenbergbahn, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 5 nov 2026, 07:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur7,3 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°10°5 nov, 157 nov, 14
Uurlijkse verwachtingswaarden
Wagrain · 1.400 m · Europe/Vienna
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
5 nov 2026, 15:007,30671,7
5 nov 2026, 16:006,30662,3
5 nov 2026, 17:005,50662,8
5 nov 2026, 18:005,30632,8
5 nov 2026, 19:005,10632,6
5 nov 2026, 20:005,20602,2
5 nov 2026, 21:005,80551
5 nov 2026, 22:0050540,6
5 nov 2026, 23:004,60540,7
6 nov 2026, 00:004,20530,6
6 nov 2026, 01:0040530,6
6 nov 2026, 02:0040530,6
6 nov 2026, 03:003,90510,8
6 nov 2026, 04:003,80510,7
6 nov 2026, 05:003,60500,5
6 nov 2026, 06:003,40490,5
6 nov 2026, 07:003,10500,5
6 nov 2026, 08:003,30490,6
6 nov 2026, 09:0040490,6
6 nov 2026, 10:005,50641,1
6 nov 2026, 11:006,60651
6 nov 2026, 12:007,30561,2
6 nov 2026, 13:007,50551,3
6 nov 2026, 14:007,40611,2
6 nov 2026, 15:006,60601,1
6 nov 2026, 16:005,20621,2
6 nov 2026, 17:003,80731
6 nov 2026, 18:003,60591
6 nov 2026, 19:002,70600,6
6 nov 2026, 20:002,70630,4
6 nov 2026, 21:002,60590,5
6 nov 2026, 22:002,10590,6
6 nov 2026, 23:0020600,8
7 nov 2026, 00:002,20600,4
7 nov 2026, 01:001,70620,6
7 nov 2026, 02:001,40630,7
7 nov 2026, 03:001,40610,7
7 nov 2026, 04:001,40580,6
7 nov 2026, 05:001,30580,5
7 nov 2026, 06:0010600,5
7 nov 2026, 07:000,90590,3
7 nov 2026, 08:001,30590,5
7 nov 2026, 09:002,40600,9
7 nov 2026, 10:003,90591,1
7 nov 2026, 11:004,80601,1
7 nov 2026, 12:005,50581,1
7 nov 2026, 13:005,80641,1
7 nov 2026, 14:005,70671,1
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
2/48 h
Langste aaneengesloten periode
2 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0 °C · 62 h

5 nov 2026, 01:00 → 5 nov 2026, 07:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Vienna

850 m9°C1.400 m7,3°C1.900 m5,3°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

5 nov, 15:00 → 6 nov, 15:00

850 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.400 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.900 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

850 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 4,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
1.400 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
1.900 m

8 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -1,2°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -2°C
00✓Geschikt weer · -2,3°C
01✓Geschikt weer · -2,4°C
02✓Geschikt weer · -2,6°C
03✓Geschikt weer · -2,8°C
04✓Geschikt weer · -2,9°C
05✓Geschikt weer · -2,9°C
06✓Geschikt weer · -3°C
07✓Geschikt weer · -3,1°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

7,3°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

2 / 48 h

Langste koude periode: 2 h

Temperatuurverwachting per uur7,3 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°10°5 nov, 157 nov, 14
1.400 m · Europe/Vienna
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
5 nov 20264,6° / 7,3°0 mm (9 h)
6 nov 20262° / 7,5°0 mm (24 h)
7 nov 20260,9° / 5,8°0 mm (15 h)

Update van de aanbieder: 5 nov, 07:00 · Opgehaald: 5 nov, 10:17 · Europe/Vienna

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
850 m1.400 m1.900 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.

Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 15:00 — 8 nov 2026, 05:0062 h · 1.400 m · Europe/Vienna

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0 °CEerdere verwachting: 3,6 °C
Nieuwste verwachting: 3,5 °C
Totale neerslagVerwachting
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+1 hEerdere verwachting: 12 h
Nieuwste verwachting: 13 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting3,6 °C3,5 °C+0 °C
Totale neerslagVerwachting0 mm0 mm+0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd12 h13 h+1 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

850 mRecente verwachting5 nov 2026, 07:00
1.400 mRecente verwachting5 nov 2026, 07:00
1.900 mRecente verwachting5 nov 2026, 07:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Snow Space Salzburg · Bedrijf, beperkt tot tab

Wagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bronBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Door de bron vermelde groep, geen geverifieerde volledige inventaris. Pistesegmenten behouden moeilijkheidsgraad, nummer en lengte van de bron. Skiroutes en benoemde verbindingen zijn gescheiden. Waarnemingstijd en openbare toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • 15 Kogelalmbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Seilbahn Flying Mozart 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Seilbahn Flying Mozart 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Rote 8er Gondel 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Rote 8er Gondel 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Sonntagskogelbahn 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 6er Sesselbahn Hachau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Sonntagskogelbahn 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 14 Topliner - Mulde · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Bergschlepplift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Egglift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Übungslift Edelweiss · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Übungslift Flying Mozart · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Wagrainis Übungslift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Zauberteppich Wagrainis Winterwelt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 21 Grafenbergbahn 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 22 Grafenbergbahn 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 23a Schlepplift Grafenberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 23b Übungslift Grafenberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 11 Rote 8er Talabfahrt · 1700m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 13a Wagrainis Übungshang · 400m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 13c Übungshang Edelweiss · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 14 Skiweg Topliner · 600m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 18a Übungshang Flying Mozart · 200m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 18b Bergschleppliftabfahrt · 400m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 18c Eggliftabfahrt · 800m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 23a Piste Grafenberg Schlepplift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 23b Übungshang Grafenberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 24 Hachau Abfahrt · 400m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 25 Sonntagskogel 1 · 1500m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 25a Skiweg Sonntagskogel · 467m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Point-Talstation Grafenberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Skiweg P6 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • Skiweg Sonntagskogel · 467m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 11 Skiweg Rote 8er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 12 Abfahrt Rote 8er · 3700m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 12 Skiweg Rote 8er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 14 Kammabfahrt · 1200m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 15 Kogelalmabfahrt · 500m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 16 Flying Mozart Talabfahrt · 1300m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 16a Hintere Widmoos · 1200m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 16b Vordere Widmoos - FIS Strecke · 1300m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 17 Abfahrt Flying Mozart · 4300m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 21 Kühberg Talabfahrt · 2400m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 22 Grafenberg Abfahrt 1 · 2800m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 22 Vierer Abfahrt · 1600m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 25 Spathkogel · 500m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 26 Sonntagskogel 2 · 800m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 14 Steilhang Mulde · 800m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 15 Giftabfahrt · 600m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 25 Spathkogel Steilhang · 500m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Wagrain · Apart vermeld: benoemde skiverbindingenBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liftstatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Door de bron vermelde benoemde verbindingen, gescheiden van lokale totalen. Richting, bedrijfscontext, waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.

Pistestatus
  • Verbindung Flachau Wagrain · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Wagrain · Verbinding 20 G-LINK Wagrain (130 Personen)Berichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Apart vermelde verbinding, geen lokale inventaris. Richting, waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • 20 G-LINK Wagrain (130 Personen) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Wagrain · Verbinding 10 EUB Panorama LinkBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Apart vermelde verbinding, geen lokale inventaris. Richting, waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • 10 EUB Panorama Link · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Snow Space Salzburg · Bedrijf, beperkt tot tab

Wagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Wagrain · Apart vermeld: benoemde skiverbindingen5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liftstatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Wagrain · Verbinding 20 G-LINK Wagrain (130 Personen)5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Wagrain · Verbinding 10 EUB Panorama Link5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Snow Space Salzburg · Bedrijf, beperkt tot tab

Wagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Wagrain · Apart vermeld: benoemde skiverbindingen4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liftstatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Wagrain · Verbinding 20 G-LINK Wagrain (130 Personen)4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Wagrain · Verbinding 10 EUB Panorama Link4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Snow Space Salzburg · Bedrijf, beperkt tot tab

Wagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Wagrain · Apart vermeld: benoemde skiverbindingen3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liftstatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Wagrain · Verbinding 20 G-LINK Wagrain (130 Personen)3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Wagrain · Verbinding 10 EUB Panorama Link3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Wagrain verwacht?

Voor Wagrain geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 850 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Wagrain?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Wagrain. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Wagrain?

Liften: 0 van 19 open (Wagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron; Snow Space Salzburg; Opgehaald 5 nov, 14:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Salzburg · Oostenrijk

Leer de berg kennen

Het verwachtingspunt ligt bij Grafenbergbahn, het liftstation dat deze pagina volgt. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Hoogte van het dorp
838 m[5]
Lift vanuit het dorp
Grafenbergbahn[6]
Verwachtingspunt
Grafenbergbahn[2]

Voor je skidag

Welke lift brengt je vanuit Wagrain naar de pistes?

Het verwachtingspunt ligt bij Grafenbergbahn, het liftstation dat deze pagina volgt.[6]

Hoe is Wagrain verbonden met Snow Space Salzburg?

Snow Space Salzburg noemt 120 km piste en 45 liftinstallaties voor de drie dorpen; in Wagrain komen daar de Funslope en Wagrainis Winter World bij.[6]

Zijn de verwachtingen voor 850, 1.400 en 1.900 m bij Wagrain metingen?

Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 850, 1.400 en 1.900 m op één representatief punt (Grafenbergbahn).[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Snow Space Salzburg · SkigebiedSnow Space Salzburg
  2. Wagrain · Locatie en hoogteOutdooractive
  3. Snow Space Salzburg · PistekaartSnow Space Salzburg
  4. Snow Space Salzburg · Lift- en pistestatusSnow Space Salzburg
  5. Wagrain · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  6. Snow Space Salzburg · SkigebiedSnow Space Salzburg
  7. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.